2.15.90.1, 2019-05-09 00:05:56

Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Jah, mitte ainult vaatamiseks.

Tõeline kunstiteos.
Uus Arteon.

5
gadu
pagarinātā
garantija

1.5 TSI 150hj DSG-7

Põhivarustuses sisaldub:

  • 4 valuvelge Cardiff 7,5Jx17, AirStop®-rehvid 225/55 R17
  • LED-lähi- ja kaugtuled koos eraldi päevatuledega
  • Nahkkattega multifunktsionaalrool koos käiguvahetushoobadega
  • Reahoidmisabiline Lane Assist
  • Otsasõidu eest hoiatav süsteem Front Assist koos autonoomse hädapidurdussüsteemiga
  • Jalakäijate jälgimine
  • Kolmetsooniline automaatkliimaseade Air Care Climatronic koos allergeenifiltriga
  • Pikivaheregulaatoriga kiirushoidik ACC stop & go
  • Raadio Composition Media
32 136 €
Hind koos käibemaksuga
22 867 €
Old price inc. VAT

Smalltext goes here...

Disain.

Voolujooneline siluett, raamita aknad, jalustrabav tagaosa disain – Arteoni võlu püsib esmamuljest palju kauem. Tänu varustustasemega R-Line kaasnevatele täiendustele rõhutab ka sõiduki välisilme neid dünaamilisi elemente.

Püüab pilku igast küljest.

Tänu pikendatud siluetile ja pikale teljevahele on Arteonil väga eriline profiil ja külluses istumisruumi. Mootorit ümbritsev kapott ja raamita külgaknad püüavad eriti pilku ning kiirgavad kvaliteeti ja elegantsi klassikalise luukpära kombel.

Arteon.

Arteoni tähis tagaosal lubab veelgi enamat – pole kahtlust, et teid nähakse ja te jätate püsiva mulje. Nimi Arteon pärineb ladinakeelsest sõnast, mis tähendab kunsti ja vihjab disainis kasutatud sidusatele ja esteetilistele piirjoontele.

Arteon

Köitev valgusdisain.

Tänapäevased LED-tagatuled on märk uue Arteoni võimetest ja väljapaistvast dünaamikast. Lisavarustusse kuuluvad dünaamilised suunatuled on saadaval varustustasemele R-Line, need paistavad silma ja tõstavad turvalisust.

Arteon

Raamideta ukseklaasid - piiritult vaimustavad

Te ei näe uues Arteonis mitte ainult suurepärased välja, lisaks saate peale selle nautida ka suurepäraseid vaateid raamideta ukseklaaside tagant. Need ei joonesta mitte ainult uue Arteoni fastback-kerejooni välja, vaid tõstavad peenetundeliselt ka tema elegantset välisilmet esile.

Arteon

Ruumikontseptsioon.

Uue Arteon R-Line'i puudutuse võlu. Salongis viibimise tunne on tõeliselt inspireeriv.

Kallutatav ja nihutatav panoraam-katuseaken koos miljöövalgustusega.

Uus Arteon pakub enneolematud vaatevälja. Lisade sekka kuuluv kallutatav ja nihutatav panoraam-katuseaken koos meeldiva miljöövalgustusega muudab teie päeva kindlasti iga ilmaga säravamaks.

Arteon

Olustikupakett.

Määrake kõrgtasemel kujundatud salongile harjatud alumiiniumist siseliistude ja lisavarustuses oleva meeleoluvalgustusega oma isiklik mõju. Laske sel särada heledalt või hämardatult- täpselt sedasi, kuidas Teile meeldib. Valige selleks lihtsalt nupuvajutusega kolmest elegantsest värvitoonist selline, mis vastab Teie meeleolule, ja juba kumavad iluliistud Teie soovile vastavas tonaalsuses.

Arteon

Varustustasemed.

Nende jaoks, kes soovivad veelgi enamat, pakuvad varustustasemed Arteon ja Arteon R-Line ülimat mugavust, sportlikkust ja disaini.

Arteon R-Line.

Täiuslikult sportlik. Selle tugevus on tuntavas dünaamikas.

Arteon.

Mänglev üleolek. Ühendab kõik, mida meeled ihaldavad.

Mootorid.

Uue Arteoni kapoti alla on saadaval valik tõhusaid mootoreid ja käigukaste, mis pakuvad maksimaalset dünaamikat. Näiteks Arteon R-Line on saadaval 176 kW (240 hj) biturbomootoriga (kütusekulu l/100 km: linnas 7,1; maanteel 5,1; keskmiselt 5,9; CO2-heitme kogus keskmiselt 152 g/km; energiaklass B*), mis on üks praeguse turu võimsamaid diisleid. Selle mootoriga koos kuuluvad põhivarustusse 4MOTION-nelikvedu, elektrooniline diferentsiaalilukk XDS ja adaptiivveermik DCC. Sama käib ka Arteoni võimsaima bensiinimootori kohta, mis avaldab muljet 206 kW (280 hj) võimsusega ja on saadaval ainult R-Line'ile (kütusekulu l/100 km: linnas 9,2; maanteel 6,1; keskmiselt 7,3; CO2-heitme kogus keskmiselt 164 g/km; energiaklass C*).

E10 biolisandiga kütus.

E10 kütust on lubatud kasutada kõikidel Volkswagen bensiinimootoriga sõidukitel.

Viimistlustasemed ja hinnad.

Golf Variant Trendline 1.0 TSI
Logo goes here...
Arteon 2.0 TDI
150 hj
 35 633​ 
Hind koos käibemaksuga
28 835 €
Vecā cena
ar PVN

Golf Comfortline 1.4 TSI
Logo goes here...
Arteon R-line 2.0 TDI
150 hj
39 974 €
Hind koos käibemaksuga
28 835 €
Vecā cena
ar PVN

Mugavus.

Uue Arteoni funktsioonid on sama muljetavaldavad kui auto ise. Igast sõidust saab ainulaadne, kõiki meeli ahvatlev elamus.

ergoComfort iste.

Sobitage oma Arteoni juhiiste hästi lihtsalt ja mugavalt vastavusse oma vajadustega. Lisavarustusse kuuluva 14 suunas seadevõimalusega on Teil võimalik muuta istme asendit pikisuunas, istmepadja kõrgust, istmepadja ja seljatoe kallet ning reietoe asendit. Erilist mugavust ka pikematel sõitudel pakub Teile lisavarustuses saadaval olev elektriline 4 suunas liigutatav, massaaži- ja mälufunktsiooniga nimmetugi.

Arteon

Multifunktsionaalrool ja digitaalne näidikuplokk.

Nahkkattega multifunktsionaalrool* aitab liigeldes hallata nii sõidukit kui ka infot. Uuendusliku digitaalse näidikuploki Active Info Display abil koondatakse andmed (nt tahhomeeter, spidomeeter ja läbisõidunäidik ning isegi üksikasjalikud teekonnaandmed ja mitmesuguste juhiabisüsteemide info) otse teie ette armatuurlaua keskele.

Arteon

Avar pakiruum Easy Open-funktsiooni ja elektrisulguriga.

Uue Arteoni puhul algavad mugavus ja käepärasus juba enne sõitu. 563-liitrise pakiruumi mahutavus on luukpärakere kohta erakordne. Tänu Easy Open-funktsioonile piisab elektrilise tagaluugi avamiseks vaid ühest jalaliigutusest sõiduki tagaosa all. Viivitusega elektrisulgur võimaldab pakiruumi sulgeda  ühe nupuvajutusega ja teil pagasit segamatult peale või maha laadida.

Arteon

Abisüsteemid.

Tähelepanu üksikasjadel: uus Arteon pakub lisaks esmaklassilisele disainile tõelist sõidumõnu. Tegemist on teerajajaga uusimate juhiabisüsteemide vallas.

Kohanduv püsikiirushoidik koos prognoosiva kiirushoidikuga.

Kohanduv püsikiirushoidik koos prognoosiva kiirushoidikuga on üks kasulikumaid juhiabisüsteeme. Määrate lihtsalt oma piirkiiruse ja süsteem tagab, et seda ei ületata. Samuti hoitakse eesoleva sõidukiga alati minimaalset pikivahet.

Ennetavad dünaamilised pöördetuled.

Ennetavad dünaamilised pöördetuled parandavad kurvide valgustatust kuni 90% võrra, lisades ohutust ja vähendades õnnetuste ohtu. Näete kurvi läbivat sõidujoont palju varem, samuti kurvi taga olevaid takistusi, inimesi või loomi. Sellega võidate kriitilistes olukordades reageerimiseks palju väärtuslikku lisaaega (funktsioon on saadaval ainult koos navipaketiga).

Arteon

Adaptiivselt reguleeritav vedrustus DCC.

Sportlikult, mugavalt, tavapäraselt või täiesti Teie isikliku maitse kohaselt: te määrate, kuidas Teie uus Arteon peaks edasi liikuma. Optimeeritud adaptiivvedrustus DCC reageerib kestvalt sõiduteele ja sõidustiilile. See on Teile eriti mugav, kuna nii on Teil võimalik nautida kõrgetasemelist võidumugavust ühenduses optimaalse sõidudünaamikaga.

Arteon

Emergency Assist.

Abisüsteem Emergency Assist aktiveerub hädaolukorras selleks, et avariid võimalikult vältida. Kui süsteem tuvastab, et juht ei ole pikemat aega olnud aktiivne, proovib ta juhti mõjutada ja hoiatab kaassõitjaid. Kui ei järgne mingit reaktsiooni, juhitakse sõiduk automaatselt reavahetuse abisüsteemi Side Assist abiga parempoolsele sõidurajale ja peatatakse kontrollitult.

Arteon

Side Assist.

Hoidke reavahetusel kõik silmis. Ka see, mida Teil tagasivaatepeeglist ega üle õla pilku heites pole võimalik eristada. Side Assisti abiga on Teil võimalik tuvastada sõidukeid, mis, asudes teie autost kuni ca 70 m tagapool ja Teie auto pimedas vaatenurgas on võimalikeks ohtudeks reavahetusel.

Arteon

Proaktiivne reisijate kaitsesüsteem.

.

Proaktiivne reisijakaitsesüsteem reageerib kaitsekilbina oma piires, kui ta on tuvastanud kriitilisi olukordi. Juht ja kaassõitjad kaitstakse sellises olukorras võimaliku avarii tagajärgede eest, pingutades eesmisi kinnitatud turvavöid ja fikseerides juhi ja eesmise kaassõitja asendid. Avatud aknad ja katuseluuk suletakse, jättes avatuks üksnes ühe prao.

Tagurduskaamera Rear View.

Tagurduskaamera Rear View abil on Teil ka tagurpidi võimalik ohutult sõita. Auto tagune ala on mugavalt võimalik kuvada raadio või navigatsiooniseadme ekraanile ja niiviisi ohutult takistustele ligineda või haagist taha ühendada.

Infolustisüsteem.

Saate nautida esmaklassilisi side- ja navigeerimisvõimalusi ning hellitada kõrvu uue Arteoni lisavarustusse kuuluva kõrgklassi helisüsteemiga DYNAUDIO Confidence.

Viipejuhtimine.

Tulevik peitub täielikult Teie kätes. Nendega juhite te navigatsioonisüsteemi Discover Pro - seda täiesti lihtsalt pühkeliigutuste abiga. Lisavarustusse kuuluva viipejuhtimise abil on võimalik näiteks lihtsalt liikuda raadiojaamalt raadiojaamale, laulult laulule või fotolt fotole.

Arteon

Esiklaasinäidik.

Esiklaasinäidik (Head-up Display) kuvab olulise sõiduinfo otse teie vaatevälja. Kiirus, liiklusmärgid ja abisüsteemid ning ka hoiatus- ja naviteated saadetakse otse tuuleklaasil asuvale näidikule.

Arteon

Mobiiltelefoniliides Business.

Olge ühenduses ka teel olles. Mobiiltelefoniliides Business vastab mugavuse osas ka kõrgeimatele ootustele. Bluetooth rSAP või SIM-kaardi pesa abil pääseb see teie mobiiltelefoni SIM-kaardile ligi otse ja juhtmevabalt. Ühendus sõiduki välisantenniga tagab alati parima vastuvõtu* lihtsal ja tõhusal moel. Lisaks tagab integreeritud WLAN-funktsioon internetiühenduse kuni seitsmele seadmele.

Arteon

Ühenduvus.

Car-Net toob teie autosse interneti. Car-Net sisaldab tervet valikus praktilisi teenusi ja kasulikke rakendusi.

Car-Net App-Connect.

Saate kasutada oma nutitelefoni kõige tähtsamaid funktsioone otse auto keskkonsoolilt. Telefoniside, sõnumid ja muusika on vaid nupuvajutuse kaugusel. Volkswagenis kannab see süsteem nime App-Connect. Kolm uuenduslikku tehnoloogiat – MirrorLink™, Apple'i CarPlay™ ja Google'i Android Auto™ – võimaldavad nutitelefoni sisu infolustisüsteemiga integreerida.

Arteon

Car-Net Guide & Inform.

Lisavarustusena pakutav Car-Neti pakett Guide & Inform aitab teil teel olles asjadega kursis püsida. Näiteks võite reaalajas teada saada, kas liiklusummik on parajasti tekkimas või hajumas – marsuuti kohandatakse vastavalt olukorrale. Spetsiaalne veebiotsing aitab leida lähedalasuvaid huvipunkte, parklat või tanklat.

Arteon

Car-Net Security & Service.

Millal teie auto järgmine kord hooldusse peab minema? Kui palju on kütust järel? Internetiteenuse Car-Net pakett Security & Service annab mobiilsideseadme kaudu juurdepääsu olulistele sõidukiandmetele ja otselingi Volkswageniga ühenduse võtmiseks. Hädaabikõne teenus osutab teile abi ka raske õnnetuse korral.

Arteon

Uus Arteon.

Registreeru proovisõidule lähimas Volkswageni esinduses.

Proovisõidule registreerumine

KÜSIGE PAKKUMIST

Volkswageni esindus võtab teiega peatselt ühendust.