2.15.90.1, 2019-05-09 00:05:56

Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Taip, liesti galima.

Tikras meno kūrinys.
Naujasis Arteon.

5
gadu
pagarinātā
garantija

1.5 TSI 150AG DSG-7

Standartinė įranga:

  • 4 lengvojo lydinio ratlankiai "Cardiff" 7,5J x 17, AirStop® padangos 225/55 R17
  • Priekiniai šviesos diodų žibintai su atskiromis dienos važiavimo šviesomis
  • Oda aptrauktas daugiafunkcis vairas su pavarų perjungimo galimybe
  • Eismo juostos išlaikymo asistentas "Lane Assist"
  • Įspėjimo dėl galimo priekinio susidūrimo sistema "Front Assist" su avarinio stabdymo funkcija
  • Pėsčiųjų atpažinimo sistema
  • 3 zonų automatinis oro kondicionierius "Air Care Climatronic" su antialerginiu filtru
  • Automatinis atstumo reguliavimas ACC su "stop & go" funkcija
  • Radijo sistema "Composition Media"
32 136 €
Kaina su PVM
22 867 €
Old price inc. VAT

Smalltext goes here...

Dizainas.

Aerodinaminis siluetas, berėmiai šoniniai langai, išraiškingas galinės dalies dizainas – naujasis Arteon sužavi ne tik pirmą kartą jį pamačius. O „R-Line“ komplektacijoje Jus laukia kiti išskirtiniai eksterjero privalumai, kurie pabrėžia jo dinamiką.

Masalas akims. Iš bet kurio rakurso.

Jo ištemptas siluetas su ilga ratų baze užtikrina nepakartojamą vaizdą iš šono bei erdvų komfortą visose sėdimosiose vietose. Ypatingi traukos objektai yra berėmiai šoniniai langai, kurie perteikia aukščiausio lygio eleganciją, kaip klasikinį kupė požymį.

Arteon.

Taip pat ir vaizdas iš galo rodo, ką jis gali pasiūlyti: „Arteon“ užrašas ant galinės dalies traukia žvilgsnius ir palieka nepakartojamą įspūdį.

Arteon

Judančios šviesos dizainas.

Šiuolaikiški galiniai žibintai su šviesos diodų technologija gale suteikia naujajam Arteon stiprią išraišką ir nepaprastą dinamiką. Jų dinaminės posūkių šviesos „R-Line“ komplektacijoje užtikrina gerą matomumą ir tuo pačiu saugumą.

Arteon

Berėmiai šoniniai langai. Neribojami įspūdžiai.

Pro berėmius šoninius naujojo Arteon langus Jūs ne tik grožėsitės aplinkos vaizdais, bet ir patys puikiai atrodysite. Langai pabrėžia nuolaidų, į galą žemėjantį siluetą „Fastback“ ir suteikia naujajam Arteon elegantiškumo.

Arteon

Erdvės koncepcija.

Naujajame Arteon „R-Line“ žavesys yra visiškai apčiuopiamas. Atraskite saloną, kuriuo susižavėsite ne tik matydami, bet ir prisiliesdami.

Panoraminis pakeliamas ir stumdomas stoglangis ir vidaus atmosferą sukuriantis apšvietimas.

Pasirinktinį elegantišką panoraminį pakeliamą ir stumdomą stoglangį su vidaus atmosferą sukuriančiu apšvietimu sudaro stiklinis elementas, aprūpintas pakėlimo ir nustūmimo elektra funkcija. Jis užtikrina tiek taurųjį išorinį vaizdą, tiek pasakiškus vaizdus iš vidaus. Be to, krintanti šviesa sukuria didžiulės erdvės jausmą.

Arteon

Interjero aplinkos paketas.

Aukštos kokybės Arteon interjerui suteikite individualumo pasirinkdami „Pašiaušto aliuminio“ apdailą ir papildomą foninį apšvietimą, kuris Jūsų nuožiūra gali tapti ryškus arba prislopintas. Tiesiog pasirinkite iš trijų malonių spalvų, pagal nuotaiką, ir spauskite mygtuką – įsijungs atitinkamas dekoratyvinių juostų apšvietimas.

Arteon

Įranga.

Visiems, kurie nori dar daugiau: Arteon ir Arteon „R-Line“ komplektacijos variantai užtikrina aukšto lygio komfortą, dizainą ir sportiškumą.

Arteon R-Line.

Sportiškas. Jo stiprioji pusė – jis leidžia pajusti dinamiką.

Arteon.

Įtaigus. Suvienija viską, kas pageidaujama.

Varikliai.

Keli efektyvūs variklio ir pavarų dėžės variantai po naujojo Arteon variklio skyriaus dangčiu užtikrina maksimalią dinamiką. Taip, pavyzdžiui, Arteon „R-Line“ modeliui tiekiamas 176 kW (240 AG) galios „BiTurbo“ variklis (degalų sąnaudos, l/100 km: mieste 7,1 / užmiestyje 5,1 / mišriosios 5,9; mišrioji CO2 emisija, g/km: 152; efektyvumo klasė B*) priskiriamas prie galingiausių iš šiuo metu siūlomų dyzelinių agregatų. Su šiuo varikliu bazinėje komplektacijoje tiekiama visų ratų pavara 4MOTION bei elektroninis diferencialo blokavimas XDS ir adaptyvus važiuoklės reguliavimas DCC. Tai galioja taip pat ir Arteon benzininių variklių lyderiui, kuris išvysto 206 kW (280 AG) galią ir tiekiamas išskirtinai „R-Line“ modeliui (degalų sąnaudos, l/100 km: mieste 9,2 / užmiestyje 6,1 / mišriosios 7,3; mišrioji CO2 emisija, g/km: 164; efektyvumo klasė C*).

Apdailos ir kainos.

Golf Variant Trendline 1.0 TSI
Logo goes here...
Arteon 2.0 TDI
150 AG
 35 930​ 
Kaina su PVM
28 835 €
Vecā cena
ar PVN

Golf Comfortline 1.4 TSI
Logo goes here...
Arteon R-line 2.0 TDI
150 AG
40 308 €
Kaina su PVM
28 835 €
Vecā cena
ar PVN

Komfortas.

Tokia pat įspūdinga, kaip ir pats Arteon, yra jo komfortiška įranga. Ji paverčia kiekvieną kelionę nepakartojamu nuotykiu, kuris visais atžvilgiais sužavės Jus.

ergoComfort sėdynė.

Vairuotojo sėdynę pritaikyti savo poreikiams paprasta ir patogu. Reguliuokite 14-os krypčių nustatymus ilgio, aukščio, sėdynės ir atramos nugarai krypčių bei sėdynės gylio pasirinkimams. Papildomas pasirinkimas – elektra valdoma 4 krypčių juosmens atrama su masažo ir atminties funkcijomis suteikia ypatingą patogumą, net ir ilgose kelionėse.

Arteon

Daugiafunkcis vairas ir aktyvus informacinis ekranas.

Naudodami oda aptrauktą daugiafunkcinį vairą, važiavimo metu Jūs valdysite ne tik savo Arteon automobilį, bet ir visą Jums svarbią informaciją. Be to, Jūs viską rasite pažangiame aktyviame informaciniame ekrane tiesiai savo matymo lauke: nuo tachometro, spidometro ir ridos skaitiklio iki detalizuotų važiavimo duomenų arba optinio Jūsų asistavimo vairuotojui sistemų pavaizdavimo.

Arteon

Bagažo skyrius su „Easy Open“ funkcija ir uždelsto uždarymo elektra funkcija.

Naujuoju Arteon nevarginanti kelionė prasideda jau pajudant iš vietos. Pagal kupė klasės mastus didžiulis 563 litrų bagažo skyrius suteikia pakankamai vietos Jūsų kelioniniam bagažui. O dėl „Easy Open“ funkcijos pakanka nežymaus judesio koja po galine automobilio dalimi, kad atsidarytų bagažo skyriaus dangtis su elektros pavara. Naudojant uždelsto uždarymo elektra funkciją, bagažo skyriaus dangtis mygtuko paspaudimu vėl uždaromas, kad Jūs galėtumėte patogiai pakrauti ir iškrauti daiktus.

Arteon

Asistavimo vairuotojui sistemos.

Kupinas atidumo: naujasis Arteon stebina tiek aukščiausios klasės dizainu, tiek važiavimo malonumu. Nes, kalbant apie naujausias asistavimo vairuotojui sistemas, jis yra tikrasis lyderis.

Automatinis atstumo reguliavimas ACC su prognozuojančiu greičio reguliavimu.

Automatinis atstumo reguliavimas ACC su prognozuojančiu greičio reguliavimu Jums padės išlaikyti iš anksto nustatytą maksimalų greitį bei mažiausią atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Prognozuojantis greičio reguliavimas praplečia šias funkcijas asistavimu valdant greitį ir važiuojant posūkiuose. Dėl oficialių greičio apribojimų perėmimo Jūs galėsite išvengti greičio viršijimų. Be to, pagal pirminius kelio ruožo duomenis sistema apskaičiuoja idealų posūkių įveikimo greitį. Taip padidinamas Jūsų važiavimo komfortas.

Dinaminės važiavimo posūkiuose šviesos su prognozuojančiu reguliavimu.

Dinamines važiavimo posūkiuose šviesas su prognozuojančiu reguliavimu Jūs galite pasirinktinai aprūpinti prognozuojančiu aktyvavimu. Derinyje su taip pat pasirinktinai tiekiama navigacijos sistema, palyginus su dinaminėmis važiavimo posūkiuose šviesomis, galimas iki dviejų sekundžių laiko laimėjimas.

Arteon

Adaptyvi važiuoklės kontrolė DCC.

Sportiškai, patogiai, normaliai arba Jūsų individualiu stiliumi: Jūs lemiate, kaip vairuoti savo naująjį Arteon. Optimizuota adaptyvi važiuoklės kontrolė DCC nuolat reaguoja į kelio paviršių ir vairavimo aplinkybes. Tai nepaprastai malonu, nes aukšto lygio vairavimo komfortas suderinamas su optimaliu važiavimo dinamiškumu.

Arteon

Emergency Assist.

„Emergency Assist“ pagalbos sistema aktyvuojama pavojaus akimirką ir kiek įmanoma padeda išvengti avarinio įvykio. Atpažinusi, kad vairuotojas kurį laiką buvo neaktyvus, ji bando paveikti vairuotoją ir įspėti keleivius. Jei atsakymo nesulaukiama, „Side Assist“ juostų keitimo sistema nukreipia automobilį į lėtėjimo juostą ir lėtai jį sustabdo.

Arteon

Side Assist.

Keisdami eismo juostą, matykite viską. Net išoriniuose veidrodėliuose ar žvilgsniu per petį nematomus automobilius. „Side Assist“ įspės jus apie net apie už 70 metrų už Jūsų bei aklojoje zonoje esančius automobilius, kurie galėtų kelti pavojų eismo juostos keitimo atveju.

Arteon

Proaktyvi keleivių apsaugos sistema.

.

Proaktyvi keleivių apsaugos sistema atpažinusi pavojingas situacijas pagal savo galimybes taiko apsaugos priemones keleiviams ir vairuotojui – priekinių sėdynių diržai įsitempia išlaikydami keleivį ir vairuotoją jų vietose, visi atviri langai ir atviras stogas užsidaro, paliekant nedidelį tarpelį.

„Atgalinio vaizdo“ kamera apsisukimui.

„Atgalinio vaizdo“ kamera suteikia galimybę apsisukti išlaikant į priekį nukreiptą žvilgsnį. Su ja patogiai radijo arba radijo / navigacijos sistemos ekrane matomas vaizdas už automobilio, todėl atsargiai galima apvažiuoti kliūtis arba prijungti priekabą.

Informacija ir pramogos.

Mėgaukitės aukščiausios klasės komunikacijos ir navigacijos galimybėmis bei patirkite susižavėjimą pasirinktine aukščiausio lygio garso sistema naujajame Arteon.

Valdymas gestais.

Savo rankose dabar laikote ateitį. „Discover Pro“ navigacijos sistemą valdote nukreipiančiais judesiais ranka. Radijo stočių, dainų ir net fotografijų keitimui naudojama Valdymo gestais sistema siūloma kaip papildomas pasirinkimas.

Arteon

Projekcinis ekranas.

Projekcinis ekranas rodo važiavimo informaciją tiesiogiai Jūsų matymo lauke. Greitis, kelio ženklai, asistavimo vairuotojui sistemų aktyvumas bei įspėjamieji ir navigacijos nurodymai projektuojami tiesiogiai į aukštos kokybės ekraną, esanti prieš priekinį stiklą.

Arteon

Telefono sąsaja „Business“.

Palaikykite geriausią ryšį taip pat ir kelyje. Telefono sąsaja „Business“ atitinka aukščiausius komforto reikalavimus. Bluetooth® rSAP jungtimi arba per SIM kortelių skaitytuvą ji turi tiesioginę ir belaidę prieigą prie Jūsų mobiliojo telefono SIM kortelės. Dėl jungties su automobilio antena Jums patogiai užtikrinamas optimaliausias signalo priėmimas. O naudojant integruotą WLAN funkciją, galima aprūpinti prieiga prie interneto iki septynių galinių įrenginių.

Arteon

Jungiamumas.

Internetas automobilyje vadinasi „Volkswagen Car-Net“. Už jo slypi praktiškos paslaugos ir naudingos taikomosios programos.

„Car-Net“ funkcija „App-Connect“.

Visai paprastai naudokitės svarbiausiomis Jūsų išmaniojo telefono funkcijomis iš vidurinės konsolės. Taip Jums suteikiama patogi prieiga prie telefono, žinių ir muzikos. Mes tai vadiname „App-Connect“. Tai yra trys pažangios technologijos, naudodami kurias, Jūs perkeliate išmaniojo telefono turinius į Jūsų informacijos ir pramogų sistemos jutiklinį ekraną: MirrorLink™, Apple CarPlay™ ir „Google“ Android Auto™.

Arteon

„Car-Net“ paslaugos „Guide & Inform“.

Su pasirinktiniu „Car-Net“ paslaugų paketu „Guide & Inform“ Jūs būsite geriau informuojami kelyje. Jeigu, pvz., kur nors susidaro arba išsisklaidė spūstis, Jūs sužinosite apie tai „online“ realiuoju laiku, o maršrutas bus automatiškai pritaikytas. Be to, naudodamiesi asmeninių kelionės tikslų paieška „online“, Jūs rasite patrauklių kelionės tikslų Jūsų apylinkėse, netoli esančių stovėjimo vietų arba artimiausią degalinę.

Arteon

„Car-Net“ paslaugos „Security & Service“.

Kada reikės atlikti kitą inspekcinę techninę priežiūrą? Kiek degalų bake? „Online“ paslaugos „Car-Net“ „Security & Service“ suteikia Jums mobiliąją prieigą prie svarbių automobilio duomenų bei tiesioginį ryšį su tinkamu Volkswagen kontaktiniu asmeniu. O skambinimo skubios pagalbos numeriu paslauga užtikrins Jums tinkamą aprūpinimą kritiniu atveju.

Arteon

Naujasis Arteon.

Užsiregistruokite bandomajam važiavimui artimiausiame Volkswagen automobilių salone!

Bandomasis važiavimas

GAUKITE PASIŪLYMĄ

„Volkswagen“ atstovas netrukus su Jumis susisieks.