2.15.90.1, 2019-05-09 00:05:56

Ak vai, jūsu tīmekļa pārlūks vairs netiek atbalstīts.

Lūdzu, uzstādiet mūsdienīgu, pilnībā atbalstītu pārlūku. Skat. zemāk mūsu atbalstīto pārlūku jaunākās versijas.

BROWSE HAPPY

Jā, jūs drīkstat pieskarties.

Īsts mākslas darbs.
Jaunais Arteon.

5
gadu
pagarinātā
garantija

1.5 TSI 150H DSG-7

Standartaprīkojumā iekļauts:

  • Vieglmetāla diski "Cardiff" 7,5J x 17, polimēra pārklājuma riepas 225/55 R17
  • LED priekšējie lukturi
  • Ādas apdares multifunkciju stūre ar ātrumu pārslēgšanas vadību
  • Braukšanas joslu uzturēšanas asistents "Lane Assist"
  • Sadursmes novēršanas brīdinājuma sistēma "Front Assist", avārijas bremzēšana pilsētā
  • Gājēju uzraudzības sistēma
  • Kondicionēšanas sistēma "Climatronic" ar 3-zonu temperatūras kontroli
  • Adaptīvā kruīza kontrole (ACC) ar "Stop & Go" funkciju
  • Radio "Composition Media"
32 136 €
Cena ar PVN
22 867 €
Old price inc. VAT

Smalltext goes here...

Dizains.

Aerodinamiskas kontūras, logi bez rāmjiem, iespaidīga aizmugurējā daļa - jaunais Arteon turpina apburt vēl ilgi pēc pirmās tikšanās reizes. Turklāt R-Line aprīkojuma līnijā pieejami papildu eksterjera elementi, kas izceļ šīs dinamiskās detaļas.

Pievilcīgs no jebkura skata punkta.

Arteon pagarinātais siluets un garā riteņu garenbāze piešķir tam izsmalcinātu izskatu, vienlaikus nodrošinot plašu telpu jebkurā sēdvietā. Ieskaujošās formas dzinēja pārsega dizains un sānu logi bez rāmjiem izstaro klasiskas kupejas kvalitāti un eleganci, padarot automobili īpaši pievilcīgu.

Arteon.

Uzraksts Arteon automobiļa aizmugurējā daļā liecina, ka solījums sniegt vairāk tiks pildīts. Tas neapšaubāmi piesaistīs skatienus un atstās paliekošu iespaidu. Nosaukums no latīņu valodas nozīmē 'māksla' un norāda uz saskaņoto, estētiski pievilcīgo dizainu.

Arteon

Izteiksmīgi lukturi.

Modernie LED aizmugurējie lukturi norāda uz automobiļa Arteon potenciālu un izcilo dinamiku. R-Line aprīkojuma līnijā pieejamie dinamiskie pagriezienu rādītāji ir iespaidīga iezīme, kas vienlaikus uzlabo drošību.

Arteon

Sānu logi bez rāmjiem. Patiešām iespaidīgi.

Jaunajā Arteon jūs ne tikai pats izskatīsieties labi, bet arī varēsiet baudīt skatus caur bezrāmju sānu logiem. Tie ne tikai raksturo jauno Arteon kā kupejas tipa auto, bet arī diskrēti izceļ tā eleganto izskatu.

Arteon

Salons.

Jaunajā Arteon R-Line valdzinājums ir teju taustāms. Izbaudiet salonu, kas ir patiešām iedvesmojošs.

Paceļams/nobīdāms panorāmas jumts ar apgaismojumu.

Jaunajā Arteon jūs varēsiet pārredzēt pilnīgi visu. Papildaprīkojumā pieejamais paceļamais/nobīdāmais panorāmas jumts ar pārdomātu apgaismojumu pilnīgi noteikti būs lielisks veids, kā neatkarīgi no laika apstākļiem padarīt jūsu ikdienu gaišāku. Tā eleganci pārspēj vienīgi iespaidīgās ainavas, ko tas ļauj aplūkot. Turklāt caur to ieplūstošā gaisma vairo plašuma sajūtu.

Arteon

Ambience pakete.

Piešķiriet Arteon augstākās kvalitatātes interjeram savu individuālo stilu ar Brushed Aluminium apdari un papildaprīkojumā pieejamo salona apgaismojumu. Spīdēt spoži vai neuzkrītoši? Viss ir jūsu ziņā. Atbilstoši savam noskaņojumam, izvēlieties kādu no trim piedāvātajām apgaismojuma krāsām vien nospiežot pogu. Tas sniegs tādu atmosfēru, kādu vēlaties.

Arteon

Aprīkojums.

Tiem, kas vēlas vēl vairāk - Arteon un Arteon R-Line apdares līnijas piedāvā izcilu komfortu, sportiskumu un dizainu.

Arteon R-Line.

Sportiska elegance. Izjūtiet dinamiku.

Arteon.

Pārākums, kas sniedz visu, ko vien varētu vēlēties.

Dzinēji.

Jaunais Arteon pieejams ar dažādiem efektīviem dzinējiem un piedziņām, kas nodrošina izcilu dinamiku. Piemēram, Arteon R-Line iespējams aprīkot ar 176 kW (240 ZS) biturbo dzinēju (degvielas patēriņš, l/100 km: pilsētā 7,1 / ārpus pilsētas 5,1 / kombinētajā ciklā 5,9; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā, g/km: 152; efektivitātes klase B*), kas ir viens no jaudīgākajiem šobrīd automobiļu tirdzniecībā pieejamajiem dzinējiem. Ar to standarta komplektācijā ir iekļauta 4MOTION četru riteņu piedziņa, XDS elektroniskais diferenciāļa bloķētājs un DCC adaptīvā piekares kontrole.

Tas pats aprīkojums raksturo arī Arteon augstākā līmeņa benzīna dzinēju, kas lepojas ar iespaidīgu 206 kW (280 ZS) jaudu un ir pieejams R-Line aprīkojuma līnijā. (Degvielas patēriņš, l/100 km: pilsētā 9,2 / ārpus pilsētas 6,1 / kombinētajā ciklā 7,3; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā, g/km: 164; efektivitātes klase C*).

Apdares versijas un cenas.

Golf Variant Trendline 1.0 TSI
Logo goes here...
Arteon 2,0 TDI
150 Zs
 35 930​ 
Cena ar PVN
28 835 €
Vecā cena
ar PVN

Golf Comfortline 1.4 TSI
Logo goes here...
Arteon R-line 2.0 TDI
150 Zs
40 308 €
Cena ar PVN
28 835 €
Vecā cena
ar PVN

Komforts.

Jaunā Arteon aprīkojums ir tikpat iespaidīgs kā pats automobilis. Katrs brauciens kļūst par unikālu pieredzi, kas iepriecina visas jūsu maņas.

ergoComfort sēdekļi.

Vienkārši un ērti pielāgojiet autovadītāja sēdekli savām vajadzībām. Uzstādiet papildaprīkojumā pieejamā 14 virzienos regulējamā sēdekļa pozīciju dziļumā un augstumā, kā arī sēdekļa un atzveltnes slīpumu un sēdvietas dziļumu. Papildaprīkojumā pieejamais 4 virzienos regulējamais sānu balsts ar masāžas un atmiņas funkcijām sniedz īpašu komfortu pat garākos braucienos.

Arteon

Daudzfunkcionāla stūre un digitālais mērinstrumentu panelis Active Info Display.

Daudzfunkcionālā stūre ar ādas apdari* ļauj braukšanas laikā pilnībā kontrolēt automobili un informācijas sistēmas. Turklāt, pateicoties novatoriskajam digitālajam mērinstrumentu panelim Active Info Display, dzinēja apgriezienu skaits, spidometra un nobraukuma rādījumi, kā arī detalizēta informācija par automobiļa un dažādu palīgsistēmu darbību ir izkārtota tieši jūsu redzes laukā priekšējā paneļa ekrānā.

Arteon

Plašs bagāžas nodalījums ar vieglās atvēršanas un aizvēršanas funkciju.

Jaunajā Arteon komforts un ērtības sākas, jau pirms dodaties ceļā. Pateicoties līdz pat 563 litru ietilpībai, bagāžas nodalījums ideāli atbilst kupejas standartiem. Turklāt tā vieglās atvēršanas funkcija ļauj atslēgt elektrisko slēdzeni, vien pavirzot kāju zem automobiļa aizmugurējās daļas. Elektriskā aizslēgšana ar aiztures funkciju ļauj aizvērt bagāžas nodalījuma durvis, vien nospiežot pogu. Bagāžas ielikšana un izņemšana vēl nekad nav bijusi tik ērta.

Arteon

Vadības palīgsistēmas.

Izsmalcinātība katrā detaļā: jaunais Arteon piedāvā premium dizainu un līdzvērtīgu braukšanas prieku. Inovatīvo vadības palīgsistēmu jomā tas ir priekšā citiem.

Saglabā drošu distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim.

Adaptīvā kruīza kontrole ar prognozēšanas funkciju neļauj pārsniegt iepriekš iestatītu braukšanas ātrumu un palīdz saglabāt minimālo distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Jaunais prognozējošais ātruma regulators papildina šo funkciju ar papildu ātruma kontroles un līkumu izbraukšanas palīgsistēmu. Oficiālo braukšanas ātruma ierobežojumu izmantošana ļauj saglabāt lokāli atļauto braukšanas ātrumu. Turklāt sistēma izmanto ceļa datu prognozēšanas funkciju, lai noteiktu piemērotāko līkumu izbraukšanas ātrumu. Tas viss vairo jūsu braukšanas komfortu.

Modernas dinamiskās līkumu gaismas.

Modernās dinamiskās līkumu gaismas par līdz pat 90% labāk izgaismo līkumus, uzlabojot drošību un samazinot negadījumu risku. Jūs daudz ātrāk varēsiet novērtēt līkuma trajektoriju - tāpat arī pamanīt jebkādus šķēršļus, cilvēkus vai dzīvniekus - tādējādi iegūstot vērtīgo laiku, lai reaģētu kritiskās situācijās. (Šī funkcija ir pieejama tikai navigācijas sistēmas komplektā.)

Arteon

Adaptīvā piekares regulēšana DCC.

Sportiski, komfortabli, ikdienas vai jūsu individuālajā stilā - tieši jūs izlemjat, kā jaunais Arteon uzvedīsies uz ceļa. Uzlabotā adaptīvā piekares regulēšana DCC pastāvīgi reaģē uz ceļa un braukšanas apstākļiem. Jums tas nozīmē izcili patīkamu braucienu, jo ļauj apvienot komfortu un braukšanas dinamiku.

Arteon

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma.

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma tiek aktivizēta ārkārtas situācijās, lai maksimāli novērstu negadījumus. Ja sistēma konstatē, ka autovadītājs kādu laiku nav veicis nekādas darbības, tā cenšas ietekmēt autovadītāju un brīdināt pasažierus. Ja joprojām nav nekādas reakcijas, joslas maiņas palīgsistēma novirza automobili uz labās puses joslu un kontrolēti to apstādina.

Arteon

Joslas maiņas palīgsistēma.

Mainot braukšanas joslu, pārraugiet visu apkārt notiekošo - arī transportlīdzekļus, kas nav redzami sānskata spoguļos vai atskatoties atpakaļ pār plecu. Joslas maiņas palīgsistēma brīdina jūs par visiem transportlīdzekļiem, kas atrodas 70 metru attālumā un aklajās zonās, kas joslas maiņas gadījumā varētu radīt bīstamu situāciju.

Arteon

Proaktīvā pasažieru aizsardzības sistēma.

.

Uztverot bīstamas situācijas, proaktīvā pasažieru aizsardzības sistēma iespēju robežās darbojas kā aizsargs. Šādos gadījumos autovadītājs un pasažieri tiek pasargāti no iespējamiem savainojumiem, nospriegojot drošības jostas, lai droši noturētu tos vietās. Logi un nobīdāmā jumta lūka tiek aizvērti līdz nelielam atvērumam.

Atpakaļskata kamera Rear view.

Atpakaļskata kamera Rear view ļauj braukt atpakaļgaitā, skatoties uz priekšu. Tādējādi jūs varat ērti pārskatīt zonu aiz automobiļa radio vai navigācijas sistēmas ekrānā, lai uzmanīgi tuvotos šķēršļiem vai pievienotu piekabi.

Informācijas un izklaides sistēmas.

Izbaudiet augstākās kvalitātes komunikācijas un navigācijas funkcijas savā jaunajā Arteon un palutiniet ausis ar papildaprīkojumā pieejamo premium audiosistēmu DYNAUDIO Confidence.

Žestu kontrole.

Nākotne ir jūsu rokās, jo tagad ar roku kustībām varat kontrolēt Discover Pro navigācijas sistēmu. Izmantojiet papildaprīkojumā pieejamo žestu kontroles sistēmu, lai nomainītu radio stacijas, dziesmas vai pāršķirtu fotogrāfijas.

Arteon

Projekcijas ekrāns.

Projekcijas ekrāns svarīgāko informāciju attēlo tieši jūsu redzes laukā. Braukšanas ātrums, ceļa zīmes un palīgsistēmu darbība, kā arī brīdinājumi un navigācijas sistēmas ziņojumi tiek attēloti tieši augstas kvalitātes projekcijas ekrānā vējstiklā.

Arteon

Mobilo tālruņu interfeiss Premium.

Braukšanas laikā esiet sasniedzams. Mobilo tālruņu interfeiss Premium atbilst augstajām komforta prasībām. Pateicoties Bluetooth rSAP profilam vai SIM kartes pieslēgvietai, tā nodrošina tiešu un bezvadu piekļuvi jūsu mobilā tālruņa SIM kartei. Savienojums ar automobiļa antenu ļauj vienmēr iegūt vislabāko uztveršanu* - ērti un efektīvi. Savukārt iebūvētā WLAN funkcija nodrošina interneta savienojumu līdz pat septiņām dažādām ierīcēm.

Arteon

Savienojamība.

Car-Net pakalpojums ļauj automobilī izmantot internetu. Tas piedāvā dažādas praktiskas funkcijas un noderīgas lietotnes.

Car-Net App-Connect.

Lietojiet svarīgākās jūsu viedtālruņa funkcijas tieši no viduskonsoles. Tālruņa zvanu veikšana, teksta ziņojumu rakstīšana un mūzika ir pieejami, vien nospiežot pogu. Uzņēmumā Volkswagen mēs to saucam App-Connect. Tās ir trīs novatoriskas tehnoloģijas, kas ļauj integrēt viedtālruņa saturu jūsu informācijas un izklaides sistēmas ekrānā: MirrorLink™, CarPlay™ no Apple un Android Auto™ no Google.

Arteon

Car-Net Guide & Inform.

Braukšanas laikā esiet labāk informēts, pateicoties papildaprīkojumā pieejamajam Car-Net Guide & Inform pakalpojumam. Piemēram, reālā laikā uzziniet, ja veidojas vai beidzas satiksmes sastrēgumi - jūsu maršruts tiks automātiski pielāgots. Speciālā tiešsaistes meklēšanas funkcija ļauj atrast interesantus tuvumā esošus objektus, tuvākās autostāvvietas vai degvielas uzpildes stacijas.

Arteon

Car-Net Security & Service.

Kad plānota nākamā tehniskā apskate? Cik pilna ir degvielas tvertne? Tiešsaistes Car-Net Security & Service pakalpojums nodrošina mobilu piekļuvi svarīgākajai automobiļa informācijai, kā arī jūsu Volkswagen dīlera kontaktinformācijai. Pateicoties avārijas zvanu veikšanas pakalpojumam, jūs būsiet sasniedzams pat nopietnas avārijas gadījumā.

Arteon

Jaunais Arteon.

Piesakieties testa braucienam tuvākajā Volkswagen autosalonā!

Pieteikties testa braucienam

Jūsu pieprasījums ir pieņemts!

Volkswagen dīleris tuvākajā laikā ar Jums sazināsies.