Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Pole end kunagi nooremana tundnud. Golf Variant.

Golfi Variant 45nda sünnipäeva erimudel. Säästa kuni 3 700 €.

Golf Variant tähistab sünnipäeva – rikkalik varustus ja soodsamad hinnad. Golf tähistab sünnipäeva – rikkalikult varustust, väiksemad hinnad ja Volkswagen Leasingu 0% sissemakse.  Golf on sõiduk, mis mitme põlvkonna vältel on oma klassis tooni andnud – Golf oli ka 2017. aastal Euroo 

Mahutab pagasi ja muudki.

Olenemata, mida olete plaaninud, on see ette valmistatud kõige jaoks ja sama paindlikult nagu sinagi. Golf universaal pakub teile küllaldaselt ruumi, dünaamilise väliskujunduse, sportliku mootori ja arvukalt juhiabisüsteeme.

Varustus ja disain

Uue Golf universaali disain on sportlik, elegantne ja dünaamiline - seda igast küljest vaadatuna. Iseloomulikust esiosast muljetavaldava tagaosi - see on tõeliselt pilkepüüdev mudel.


 


 

Välimus

Disain on loodud teid erutama. Eriti veel siis, kui te seda ka välja näitate.

Pilk dünaamilisele ja elegantsele disainikeelele ja rikkalikule hulgale uue Golf universaali kõrgekvaliteetsetest detailidest on piisav veendumaks otsekohe, et tegu on sootuks enama kui tavalise, praktilise igapäevaautoga. Ta on kujundatud mõeldes stiilile ning see peegeldub tema enesekindlas välisilmes.

Interjöör

Rohkem ruumi mugavusele.

Ruum kohtub mugavuse, kvaliteedi ja uute tehnoloogiatega. Kõk see ootab teid uues Golfis Variant - ühe ja ainsa sihiga: muuta iga reis nii pingevabaks kui võimalik.


 


 

Sõidurežiimide valik

Uus Golf Variant kohandab end teie sõidustiiliga.

Elistate sõita ökonoomselt või sportlikuma stiiliga? Või on teie eelistuseks mugavus? Lisavarustusse kuuluva sõidurežiimide valikuga on teil võimalik seadistada oma auto sõidustiili sobitumaks paremini teie isikliku sõidustiili ja hetkeliste tee- ja liiklusoludega.

Info ja meelelahutus ühes

Olenemata, kas teil on vaja sõites pidada telefonikõnet, näha hetkeinfot liiklussituatsiooni kohta, jõuda oma sihtpunkti navigatsioonisüsteemi abiga või lihtsalt kuulata oma muusikat - teie Golf Variant universaal pakub erinevaid võimalusi, kasutades moodsamaid tehnoloogiaid lihtsal ja murevabal viisil.


 

Raadiod

Kui tahate, on teil võimalik kuulata lihtsalt raadiot.

Kas soovite kuulata sõites muusikat kuid püsida samas ka hästi informeerituna, nautides sealjuures esimese klassi mugavust, siis pakuvad teile kergendust kaks valikus olevat raadiot.

Navigeerimine

Tagab, et naudiksite oma reisi.

Mõlemal kahest lisavarustusse kuuluvast navigatsioonisüsteemist on hulk innovaatilisi funktsioone ning need ei jäta midagi kahe silma vahele. Need tagavad, et püsite valitud teel ja naudite parimat meelelahutust.

Car-Neti juhised ja info

Püsige teel ja alati aktuaalsetena.

Car-Neti juhiste ja info abil on teil võimalik leida põnevaid sihtkohti teie läheduses, otsida lähedasi parkimiskohti või esimest tanklat. Aktuaalse, täiendavate soovitustega liiklusinfo vastuvõtuvõimalus aitab teil mööduda liiklusummikutest ja tuua uudiseid Internetist.

Juhiabisüsteemid

Teie Golfi Variant intelligentsed juhiabisüsteemid tagavad suurema sõidumugavuse ja aitavad teil toime tulla ka kõige kriitilisemate olukordadega või neid täielikult vältida. Isegi, kui märkate seda tehnoloogiat ainult harvadel juhtudel, on hea teada, et see on olemas.


 

Front Assist ja adaptiivne kiirusehoidik

Püsige pingevabana ka kõige tihedama liiklusega tänavatel.

Adaptiivse kiirusehoidikuga (ACC) on teil võimalik olla märksa pingevabamalt teel. Trendline varustustaseme puhul kuulub see lisavarustusse, kuid Comfortline'i puhul põhivarustusse. Sõiduki ümbruse jälgimissüsteem Front Assist, mis hõlmab endas ka linnasisest avariipidurdust koos jalakäiate tuvastussüsteemiga, kuulub seeriavarustusse alates Comfortline varustustasemest.

Haagiseveo abisüsteem Trailer Assist

Muutke haagisega manööverdamine kergeks tuulebriisiks.

Seda on nüüd väga lihtne teha, seega ei pea te enam ehmuma. Teie Golf universaal võtab juhtimise teilt üle, kui jõuate parkimiskoha otsingutele ja manööverdamisele haakes haagisega. Lisavarustuses olev haagiseveo abisüsteem Trailer Assist võtab teilt üle hulga tööd.

Viivad teid edasi ka siis, kui midagi eriti ei liigu

Liiklusummikute abi- ja hädaabisüsteemid.

Lisavarustusse kuuluv liiklusummikute abisüsteem Traffic Jam Assist julgestab teid närvesöövas peatu-ja-sõida liikluses ning aitab teil vältida tüüpilisi kokkupõrkeid liiklusummikutes. Lisavarustusse kuuluv hädaabisüsteem Emergency Assist tuvastab, millal ei ole juht enam suuteline edasi sõitma ning võtab poolautomaatselt üle kontrolli sõiduki üle.


 

Pimenurga andur

See on viis, kuidas teie Golf aitab teil vahetada sõiduradasid ja sõita välja parkimiskohtadest.

Sõites hoiatavad teid lisavarustusse kuuluvad pimenurgaandur koos tagaoleva liikluse hoiatussüsteemiga teie pimenurkades olevate sõidukite eest - seda süsteemi seatud piirides. See monitoorib teie auto külgedel ja taga olevaid alasid, kui manööverdate parkimiskohast välja.

Mugavused

Tundke end mugavalt oma universaal-Golfis. Selle rikkalik põhivarustus, lihtne käsitsemine ja palju hubaseid lisavarustuse elemente tagavad selle, et iga päeva on võimalik nautida vägagi pingevabalt.


 

Pagasiruum

Mahutab murevabalt suuri esemeid.

Golf universaali pakiruum pole mitte ainult mahukas, vaid ka praktiline. Vajadusel allalastav pagasiruumi põrand, koormakinnitusaasad ja kokkuklapitav tagaiste on kõigest mõned näited seerialvarustusse kuuluvatest praktilistest detailidest.

 

Nahksisustus

Valik ajatu elegantsuse saavutamiseks.

Nautige luksusliku atmosfääri võrreldamatut tunnet igal sõidul. Teie Golf universaalile on lisavarustusena võimalik valida peeneimat nahksisu ja ArtVelours sisustust koos lisavarustuse elementidega nagu istmesoojendus ja käepärane multifunktsionaalne rooliratas.

E10 biolisandiga kütus.

E10 kütust on lubatud kasutada kõikidel Volkswagen bensiinimootoriga sõidukitel.

Volkswageni liising.

Parem viis oma uue auto liisimiseks.  

Pakume sulle kui Volkswageni perekonna liikmele palju paremaid rahastamisvõimalusi. Aastate jooksul oleme Volkswageni pere liikmetele pakkunud kvaliteetseid finantstooteid ja esmaklassilist kliendituge. Teeme kõik selleks, et liisimine käiks lihtsalt ja selgesti – parimatel tingimustel ja vähese bürokraatiaga.  Et kõik oleks võimalikult lihtne ja kiire, teenindavad meie liisinguspetsialistid sind meie müügiesindustes kohapeal.  

ARVUTA LIISINGUMAKSE

Auto vahetamine Trade-in.

Vahetame teie auto uue Volkswageni vastu.   

Parim viis uue Volkswageniga sõitmiseks ning praeguse auto müümise arvelt aja ja vaeva säästmiseks.  

Vaata lisa

Uus! 5-aastane garantii.

Olge kindel, et olete teinud õige valiku.

Me soovime, et Teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua. 

Seetõttu antakse Teie autole laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb Teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.*

* Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Autoabi.

Me aitame Teil oma sõitu jätkata.

Kui rehv läheb tühjaks, bensiin saab otsa või aku tühjeneb, ära muretse. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta Teid teele. 
 
Me tuleme Teile appi. Väikesed parandused teostame kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime Teie auto tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ja kindlustame, et saaksite oma teekonda jätkata.

Kas oled järgmiseks sammuks valmis?


 

Võta edasimüüjaga ühendust

Kontakt

Broneeri proovisõit

Liitu uudiskirjaga

* Golfja Golf Variant eripakkumine kehtib kuni erihinnaga autosid jätkub.  

CO2-heitme hulk: 102 – 120 g/km. Kütusekulu:  3,9 – 5,2 l/100 km. 

Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 3.00% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 18 160 eurot, sissemakse 15%, jääkväärtus 38%, läbisõidupiirang 18 000km/aastas (krediidi netosumma 15 133,33 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2.50% aastas (31.12.2019 oli 3 kuu Euribor -0,383%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 12 655.20 eurot ja tagasimaksete summa on 12 465.20 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.unicredit.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasingu pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there

Proovisõidule registreerumine

KÜSIGE PAKKUMIST

Volkswageni esindus võtab teiega peatselt ühendust.