Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Dar niekad nesijaučiau toks jaunas. Golf Variant.

Golf Variant 45-mečio jubiliejinis modelis. Sutaupykite iki 3 700 €.

Golf Variant švenčia gimtadienį – vertinga įranga ir mažesnės kainos. Golf – tai automobilis, meilė kuriam buvo perduodama iš karto į kartą. 2017 metais Golf taip pat tapo daugiausia parduodamu automobiliu Europoje. 

Įkraunamas bagažu ir programomis.

Viską ką suplanavote – įgyvendinsite, nes automobilis parengtas viskam. Golf Variant suteikia Jums daug erdvės ir laisvės, jo dizainas dinamiškas, variklis sportiškas, o vairuotojui padedančios programos – gausios.

Įranga ir dizainas

Kiekvienam Volkswagen būdinga aukštos kokybės įranga ir aiškus dizainas. Įvairios pritaikymo pagal asmeninius poreikius galimybės leidžia susikurti savo asmeninį Golf. Nepatikėsite, kiek daug turite pasirinkimo laisvės.


 


 

Išorė

Dizainas skirtas teikti Jums malonumą. Ypač kai išvykstate juo į kelionę.

Vien žvilgsnio į naujojo Golf Variant elegantišką dizainą ir gausias aukštos kokybės detales pakanka, kad suvoktumėte – tai daugiau nei kasdieninis praktiškas automobilis. Stilinga jo išvaizda kelia pasitikėjimą.

Interjeras

Daugiau erdvės patogumui.

Erdvumas dera su patogumu, kokybe ir naujomis technologijomis. Visa tai laukia Jūsų naujajame Golf Variant. Siekiama vienintelio tikslo – kelionė turi būti kiek įmanoma patogesnė


 


 

Važiavimo režimo pasirinkimas

Naujasis Golf Variant prisitaiko prie Jūsų vairavimo stiliaus.

Ar Jums labiau patinka važiuoti ekonomiškai, ar sportiškesniu stiliumi? Ar svarbiausia Jums patogumas? Pasirinktinė vairavimo režimo pasirinkimo sistema padės reguliuoti automobilio važiavimo būdą, atitinkantį Jūsų vairavimo stilių ir esamas kelio bei eismo sąlygas.

Informacija ir pramogos

Jei vairuojant reikia paskambinti, reikalinga naujausia eismo informacija, pageidaujate pasiekti kelionės tikslą naudodami navigacijos sistemą ar tiesiog norite klausytis savo muzikos – jūsų Golf siūlo įvairių galimybių paprastai ir be rūpesčių naudotis moderniomis technologijomis.

Radijas

Jei pageidaujate, galite klausytis vien radijo.

Galbūt mėgstate važiuodami klausytis muzikos, tačiau norite išlikti gerai informuoti, kol mėgaujatės pirmos klasės komfortu? Tuomet Jums patiks siūlomas dviejų radijo aparatų derinys.

Navigacija

Užtikrina pasitenkinimą kelione.

Dvi pasirinktinės navigacijos sistemos turi tiek inovatyvių funkcijų, kad sunku įsivaizduoti daugiau. Jos užtikrins, kad Jūs nenukryptumėte nuo pasirinkto kelio ir mėgautumėtės geriausiomis pramogomis.

Automobilio tinklo vadovas ir jo informacija

Būdami kelyje, išlikite informuoti.

Automobilio tinklo vadovas ir jo informacija randa netoliese esančias įdomias vietas, ieško parkavimo vietos arba artimiausios degalinės. Gaukite esamą kelių eismo informaciją su rekomendacijomis padėsiančiomis pasirinkti kelią aplink eismo spūstis. Taip pat galite gauti interneto naujienas.

Pagalba vairuotojui

Išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos Jūsų Golf Variant automobilyje suteiks didesnį vairavimo patogumą ir padės puikiai suvaldyti kritines situacijas bei jų išvengti. Net jei šia technologiją pastebėsite veikiant tik retomis akimirkomis, gera žinoti kad ji tiesiog yra.


 

„Front Assist“ ir ACC

Intensyvaus eismo sąlygomis išlikite ramūs.

Adaptyvi kruizo kontrolė (ACC) padeda nepervargti kelyje, ji yra pasirinktinė „Trendline“ versijoje ir standartinė „Comfortline“ versijoje. „Comfortline“ serijoje ir aukštesnėse yra „Front Assist“ sistema. Tarp „Front Assist“ aplinkos stebėjimo sistemos funkcijų: avarinis stabdymas mieste, pėsčiųjų stebėjimas.

Priekabos vilkimo pagalba

Manevruokite priekaba lengvai.

Dabar tai atlikti labai lengva, nėra ko nerimauti. Golf Variant gali primti vairavimą, kuomet reikia įvažiuoti į parkavimo vietas ir manevruoti priekaba. Pasirinktinė Priekabos vilkimo pagalbos sistema sumažins Jums daugybę rūpesčių.

Pagalba eismo spūstyse ir avarinė pagalba

Judėjimas į priekį sustingusio eismo sąlygomis.

Pasirinktinė Pagalbos eismo spūstyse sistema padės Jums stabdymu ir lėtu važiavimu kankinančiose spūstyse. Taip išvengsite būdingų spūstims susidūrimų. Pasirinktinė Avarinės pagalbos sistema gali suveikti vairuotojui nebegalint vairuoti. Ji pradeda pusiau automatinį automobilio valdymą.


 

Aklosios zonos jutiklis

Štai kaip Golf Variant gali padėti Jums keisti eismo juostas ir išvažiuoti iš pakavimo vietų.

Jums važiuojant, pasirinktinis Aklosios zonos jutiklis su Eismo gale įspėjimo įspėjimo funkcija įspės Jus, pagal sistemos galimybes, apie aklojoje zonoje esančius automobilius. Sistema stebi zonas esančias automobilio gale ir šone, kuomet Jūs apsisukdami išvažiuojate iš parkavimo vietos.

Komfortas

Savo Golf automobilyje jauskitės patogiai. Gausi bazinė įranga, nesudėtingas valdymas ir daug patogių priedų užtikrina kasdienį džiaugsmą savo Golf automobiliu, be įtampos.


 

Bagažo skyrius

Talpinkite stambius daiktus be jokių problemų.

Jūsų Golf Variant bagažo skyrius nėra vien didelis, jis taip pat ir praktiškas. Bagažo skyriaus grindys gali būti nuleidžiamos, jei reikia, tvirtinimo žiedai ir sulankstomos galinės sėdynės – tik keletas praktiškumo pavyzdžių esančių standartiniame komplekte.

Odinė apdaila

Pasirinkite nesenstančią eleganciją.

Džiaukitės nepalyginamu prabangos jausmu kiekvienoje kelionėje. Galite pasirinkti puikiausio išdirbimo odą ir „ArtVelours“ apdailą, taip pat su sėdynių šildymu ir patogiu daugiafunkciu vairu.

Volkswagen lizingas.

Geresnis būdas įsigyti automobilį lizingu.  

Būdami Volkswagen šeimos dalimi pasiūlysime jums daugiau, nei finansavimą. Jau daug metų Volkswagen šeimai siūlome kokybiškus finansinius produktus ir profesionalų klientų aptarnavimą. Mes pasiryžę lizingo procesą padaryti kuo paprastesniu ir aiškesniu jums, geriausiomis sąlygomis ir su kuo mažiau popierizmo. Kad viskas būtų greičiau ir paprasčiau, mūsų lizingo ekspertai jums padės vietoje, salone.  

APSKAIČIUOTI LIZINGĄ

Naujovė! 5 metų garantija.

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus.

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad jūsų automobiliui taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.*

* Nuo 2019 metų liepos 8 dienos parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Pagalba kelyje.

Padėsime tęsti kelionę.

Jei baigėsi degalai, nuleido padangą ar numirė akumuliatorius, nesijaudinkite, Volkswagen mobilumo garantija nepaliks Jūsų stovėti kelkraštyje.   
 
Mes atvyksime padėti. Smulkią pagalbą suteiksime vietoje, o jei problemos rimtesnės, nemokamai nutempsime jūsų automobilį iki artimiausio Volkswagen serviso ir pasirūpinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.  

Ar esate pasiruošę kitam žingsniui?


 

Susisiekti su atstovu

Susisiekti

Užsirašyti bandomajam važiavimui 

Užsirašyti

* Specialus pasiūlymas galioja Golf ir Golf Variant tol, kol yra šių automobilių. CO2 emisija: 102–120 g/km. Degalų sąnaudos: 3,9–5,2 l/100 km. 

Volkswagen Leasing pasiūlymą teikia UniCredit Leasing Lietuvos filialas. Automobilio kaina 18 311.00 EUR su PVM. Apskaičiuojama įsigyjant automobilį išperkamąja nuoma su 15% pradine įmoka, sutarties terminas – 60 mėn. Likutinė vertė – 38%, ridos apribojimas – 90 000 km. Palūkanos – 2,50 % (kai kintanti metinė bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR – 0,00%, palūkanų marža – 2,50 %). Administravimo mokestis – 1,5 %. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there

Bandomasis važiavimas

GAUKITE PASIŪLYMĄ

„Volkswagen“ atstovas netrukus su Jumis susisieks.