Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Pole end kunagi nooremana tundnud. Golf.

Golfi 45nda sünnipäeva erimudel. Säästa kuni 3 700 €.

Golf tähistab sünnipäeva – rikkalik varustus ja soodsamad hinnad. Golf tähistab sünnipäeva – rikkalikult varustust, väiksemad hinnad ja Volkswagen Leasingu 0% sissemakse.  Golf on sõiduk, mis mitme põlvkonna vältel on oma klassis tooni andnud – Golf oli ka 2017. aastal Euroo

Galerii

Sama klassi autodest parem standardvarustusse kuuluv ohutuspakett!

Pole midagi olulisemat kui teie ja te lähedaste ohutu sõit. Intelligentse tehnoloogia ja lisavarustusse kuuluvate, liiklusõnnetusi ennetavate juhiabisüsteemidega Golf on teile toeks isegi kõige keerulisemates sõiduolukordades. Nii olete rooli taga rahulik ja enesekindel. 

Järgmine tehnoloogia kuulub Golfi standardvarustusse.

 • Front Assist

  Auto hoiatab sind hetkel, mil seda enim vajad.

  Süsteem hoiatab sind – küll teatud piirangutega – eelseisvate kokkupõrgete eest ja aitab vähendada pidurdusteekonda. Front Assisti üks põhiomadusi on jalakäija tuvastamise süsteem, mis on suuteline süsteemi seatud piirides tuvastama, kui jalakäija astub ootamatult teele. Süsteem hoiatab sind kohe nii helisignaali kui ka visuaalse märguandega. Kui sa ei pidurda, jõnksatab süsteem ise pidurit, et sind eelseisva otsasõidu eest hoiatada. 

 • Jalakäijate jälgimine

  Aitab paremini jalakäijaid kaitsta.

  Jalakäijate jälgimisel kasutatakse radaritehnoloogiat, et hoiatada juhti kõigist võimalikest auto teele sattuvatest jalakäijatest. Kui juht sellele ei reageeri, peatub sõiduk automaatselt äkkpidurdusega. Funktsioon kaitseb nii hajameelseid juhte kui ka jalakäijaid ning aitab juhti kiiret reageerimist nõudvates olukordades. 

 • Ahelkokkupõrke ennetamise süsteem Multi-Collision Brake

  Aitab, kui teele satuvad ootamatused.

  Süsteem aitab vältida järjestikuseid kokkupõrkeid või leevendada nende raskusastet. Pärast kokkupõrget pidurdab süsteem oma võimaluste piires automaatselt, isegi enne seda, kui juhil on aega reageerida. Ideaaltingimustes on sellega võimalik vähendada kokkupõrke raskusastet ning vältida järgnevaid kokkupõrkeid. 

5 tärni Euro NCAP-ilt.

Kõrgeimal tasemel turvalisus.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud Golfile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.  

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Golfil on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui teiste teekasutajate turvalisuse eest.  

Kui valite Golfi, olete valinud kõige kõrgematele turvastandarditele vastava auto.

Mitmekülgsem kui pea iga teine auto.

Golf on auto, mis on kujundanud oma klassi põlvkondade kaupa. Ja nüüd seab uus Golf tulevasele põlvkonnale uue verstaposti.

Varustus ja disain

Volkswageneid iseloomustab tippkvaliteediga varustus ja selgepiiriline disain. Samas pakume mitmesuguseid valikulisi lahendusi, tänu millele saate kujundada teie vajadustele ja maitsele vastava Golfi. Teid võib üllatada, kui palju valikuvõimalusi teil tegelikult on.


 


 

Välimus

Dünaamilisus kohtub elegantsusega.

Armastus esimesest pilgust - koos rabava ja enesekindla välimusega nagu iga senine Golfi põlvkond - alates uuendatud välimusega esilaternatest ja kaitseraudadest ja dünaamilisest radiaatorivõrest kuni tagumise õhusuunaja ja väljendusrikka LED-tagatulede plokini.

Interjöör

Rohkem ruumi mugavusele.

Ruum kohtub mugavuse, kvaliteedi ja uute tehnoloogiatega. Kõk see ootab teid uues Golfis - ühe ja ainsa sihiga: muuta iga reis nii pingevabaks kui võimalik.


 


 

Sõidurežiimide valik

Uus Golf kohandab end teie sõidustiiliga.

Eelistate sõita ökonoomselt või sportlikuma stiiliga? Või on teie eelistuseks mugavus? Lisavarustusse kuuluva sõidurežiimide valikuga on teil võimalik seadistada oma auto sõidustiili sobitumaks paremini teie isikliku sõidustiili ja hetkeliste tee- ja liiklusoludega.

Info ja meelelahutus ühes

Olenemata, kas teil on vaja sõites pidada telefonikõnet, näha hetkeinfot liiklussituatsiooni kohta, jõuda oma sihtpunkti navigatsioonisüsteemi abiga või lihtsalt kuulata oma muusikat - teie Golf pakub erinevaid võimalusi, kasutades moodsamaid tehnoloogiaid lihtsal ja murevabal viisil.


 

Raadiod

Kui tahate, on teil võimalik kuulata lihtsalt raadiot.

Kas soovite kuulata sõites muusikat kuid püsida samas ka hästi informeerituna, nautides sealjuures esimese klassi mugavust, siis pakuvad teile kergendust kaks valikus olevat raadiot.

Navigeerimine

Tagab, et naudiksite oma reisi.

Mõlemal kahest lisavarustusse kuuluvast navigatsioonisüsteemist on hulk innovaatilisi funktsioone ning need ei jäta midagi kahe silma vahele. Need tagavad, et püsite valitud teel ja naudite parimat meelelahutust.

Car-Neti juhised ja info

Püsige teel ja alati aktuaalsena.

Car-Neti juhiste ja info abil on teil võimalik leida põnevaid sihtkohti teie läheduses, otsida lähedasi parkimiskohti või esimest tanklat. Aktuaalse, täiendavate soovitustega liiklusinfo vastuvõtuvõimalus aitab teil mööduda liiklusummikutest ja tuua uudiseid Internetist.

Mugavused

Tundke end mugavalt oma Golfis. Selle rikkalik põhivarustus, lihtne käsitsemine ja palju hubaseid lisavarustuse elemente tagavad selle, et iga päeva on võimalik nautida vägagi pingevabalt.


 

Nahksisustus

Valik ajatu elegantsuse saavutamiseks.

Nautige luksusliku atmosfääri võrreldamatut tunnet igal sõidul. Teie Golfile on lisavarustusena võimalik valida peeneimat nahksisu koos lisavarustuse elementidega nagu istmesoojendus ja käepärane multifunktsionaalne rool.

Juhiabisüsteemid

Teie Golfi intelligentsed juhiabisüsteemid tagavad suurema sõidumugavuse ja aitavad teil toime tulla ka kõige kriitilisemate olukordadega või neid täielikult vältida. Isegi, kui märkate seda tehnoloogiat ainult harvadel juhtudel, on hea teada, et see on olemas.


 

Front Assist ja adaptiivne kiirusehoidik

Püsige pingevabana ka kõige tihedama liiklusega tänavatel.

Adaptiivse kiirusehoidikuga (ACC) on teil võimalik olla märksa pingevabamalt teel. Trendline varustustaseme puhul kuulub see lisavarustusse, kuid Comfortline'i puhul põhivarustusse. Sõiduki ümbruse jälgimissüsteem Front Assist, mis hõlmab endas ka linnasisest avariipidurdust koos jalakäiate tuvastussüsteemiga, kuulub seeriavarustusse alates Comfortline varustustasemest.

Parkimisabisüsteem Park Assist

Parkimine võib olla sedavõrd lihtne.

Kas pargite siiani täiesti iseseisvalt? Lisavarustusse kuuluv ParkAssist süsteem säästab teid rooli keerutamisest ja muudab parkimiskoha leidmise lihtsamaks. Ultraheliandurite abiga on võimalik tuvastada, kas teie Golf mahub valitud parkimiskohale.

Viivad teid edasi ka siis, kui midagi ei liigu

Liiklusummikute abi- ja hädaabisüsteemid.

Lisavarustusse kuuluv liiklusummikute abisüsteem Traffic Jam Assist julgestab teid närvesöövas peatu-ja-sõida liikluses ning aitab teil vältida tüüpilisi kokkupõrkeid liiklusummikutes. Lisavarustusse kuuluv hädaabisüsteem Emergency Assist tuvastab, millal ei ole juht enam suuteline edasi sõitma ning võtab poolautomaatselt üle kontrolli sõiduki üle.


 

Pimenurga andur

See on viis, kuidas teie Golf aitab teil vahetada sõiduradasid ja sõita välja parkimiskohtadest.

Sõites hoiatavad teid lisavarustusse kuuluvad pimenurga andur koos tagaoleva liikluse hoiatussüsteemiga teie pimenurkades olevate sõidukite eest - seda süsteemi seatud piirides. See monitoorib teie auto külgedel ja taga olevaid alasid, kui manööverdate parkimiskohast välja.

Miks valida diiselmootor?

Eriti tõhusad, tundlikud mootorid. Meie turbolaaduri ja otsesissepritsega (TDI) diiselmootorid tagavad täiustatud võimsuse isegi aeglastel pööretel ning erakordse ökonoomsuse, mis aitab kaasa väiksemale CO2-heitkogusele. Imeliselt tõhus, puhtam ja vaiksem.  

Säästke rohkem.

Nautige diiselmootorite eeliseid bensiinimootorite ees! 

 • 15–20% väiksem kütusekulu  
 • Madalam kütusehind 
 • Pikemad teenindus- ja hooldusintervallid – väiksemad ülalpidamiskulud  
 • Väiksemad heitkogused – madalamad maksud  
 • Suurem edasimüügiväärtus  

Täiuslik sõidukogemus.

 • Suurepärane pöördemoment ka väikesel mootori kiirusel  
 • Stabiilne kiirendus   
 • Meeliköitev sõit    

Suur võimsus.

 • Suur veojõud   
 • Lai pöörete vahemik  

Mida tähendab TDI?

TDI tähistab kõiki meie diiselmootoreid, millel on kütuse otsesissepritse ja turbolaadur. TDI-mootorid on ökonoomsed ja sujuvad, suure tõmbejõuga ning energiasäästlikud. 

E10 biolisandiga kütus.

E10 kütust on lubatud kasutada kõikidel Volkswagen bensiinimootoriga sõidukitel.

Volkswageni liising.

Parem viis oma uue auto liisimiseks.  

Pakume sulle kui Volkswageni perekonna liikmele palju paremaid rahastamisvõimalusi. Aastate jooksul oleme Volkswageni pere liikmetele pakkunud kvaliteetseid finantstooteid ja esmaklassilist kliendituge. Teeme kõik selleks, et liisimine käiks lihtsalt ja selgesti – parimatel tingimustel ja vähese bürokraatiaga.  Et kõik oleks võimalikult lihtne ja kiire, teenindavad meie liisinguspetsialistid sind meie müügiesindustes kohapeal.  

ARVUTA LIISINGUMAKSE

Auto vahetamine Trade-in.

Vahetame teie auto uue Volkswageni vastu.   

Parim viis uue Volkswageniga sõitmiseks ning praeguse auto müümise arvelt aja ja vaeva säästmiseks.  

Vaata lisa

Uus! 5-aastane garantii.

Olge kindel, et olete teinud õige valiku.

Me soovime, et Teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua. 

Seetõttu antakse Teie autole laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb Teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.*

* Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Autoabi.

Me aitame Teil oma sõitu jätkata.

Kui rehv läheb tühjaks, bensiin saab otsa või aku tühjeneb, ära muretse. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta Teid teele. 
 
Me tuleme Teile appi. Väikesed parandused teostame kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime Teie auto tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ja kindlustame, et saaksite oma teekonda jätkata.

Kas oled järgmiseks sammuks valmis?


 

Võta edasimüüjaga ühendust

Kontakt

Broneeri proovisõit

Liitu uudiskirjaga

* Golfja Golf Variant eripakkumine kehtib kuni erihinnaga autosid jätkub.  

CO2-heitme hulk: 102 – 120 g/km. Kütusekulu:  3,9 – 5,2 l/100 km. 

Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 3.00% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 18 160 eurot, sissemakse 15%, jääkväärtus 38%, läbisõidupiirang 18 000km/aastas (krediidi netosumma 15 133,33 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2.50% aastas (31.12.2019 oli 3 kuu Euribor -0,383%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 12 655.20 eurot ja tagasimaksete summa on 12 465.20 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.unicredit.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasingu pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there

Proovisõidule registreerumine

KÜSIGE PAKKUMIST

Volkswageni esindus võtab teiega peatselt ühendust.