Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Dar niekad nesijaučiau toks jaunas. Golf.

Golf 45-mečio jubiliejinis modelis. Sutaupykite iki 3 700 €.

Golf švenčia gimtadienį – vertinga įranga ir mažesnės kainos. Golf – tai automobilis, meilė kuriam buvo perduodama iš karto į kartą. 2017 metais Golf taip pat tapo daugiausia parduodamu automobiliu Europoje. 

Galerija

Geresnė standartinė saugos įranga nei kituose tos pačios klasės automobiliuose.

Nėra nieko svarbiau už jūsų ir jums brangių žmonių saugumą kelyje. Aprūpintas išmaniosiomis technologijomis ir pasirinktinėmis asistavimo vairuotojui sistemomis sistemomis, skirtomis išvengti eismo įvykio, Golf padeda netgi kritinėse važiavimo situacijose. Sėdėdami prie vairo, jausitės ramiai ir užtikrintai.  

Į bazinę Golf komplektaciją įtrauktos toliau išvardytos technologijos.

 • „Front Assist“ sistema

  Automobilis jus perspės, kai to reikės labiausiai. 

  Ši sistema gali jus perspėti – su tam tikromis išlygomis – apie tikėtinus susidūrimus ir padėti sutrumpinti jūsų stabdymo kelią. Esminė „Front Assist” sistemos funkcija yra pėsčiųjų aptikimas, kuris leidžia jos veikimo ribose pastebėti pėsčiąjį, nepastebimai atsidūrusį jūsų kelyje. Jūs būsite perspėti garso ir vaizdo signalais, o jei nepradėsite stabdyti, sistema pristabdydama perspės, kad susidūrimas gali būti neišvengiamas. 

 • Pėsčiųjų aptikimo sistema

  Geresnė pėsčiųjų saugos technologija.

  Pėsčiųjų aptikimo sistema veikia, naudodama radaro technologiją, ir perspėja vairuotoją apie automobilio kelyje atsidūrusius pėsčiuosius. Jeigu vairuotojas nesiima reikiamų veiksmų, automobilis bus sustabdytas automatiškai, panaudojant visą stabdžių jėgą. Ši funkcija saugo pėsčiuosius bei išsiblaškiusius vairuotojus ir padeda situacijose, kai būtina reaguoti akimirksniu. 

 • Kartotinių susidūrimų išvengimo stabdymo funkcija

  Padeda, kai įvyksta tai, ko neturėjo būti.

  Sistema gali padėti išvengti kartotinių susidūrimų arba sumažinti jų stiprumą. Ji automatiškai, vairuotojui dar nė nespėjus sureaguoti, inicijuoja stabdymą po susidūrimo savo veikimo ribose. Idealiomis sąlygomis tai padeda sumažinti eismo įvykio sunkumą ir išvengti kartotinių susidūrimų. 

5 Euro NCAP žvaigždutės.

Aukščiausias saugumo lygis.

Europos naujų automobilių vertinimo programa Euro NCAP pripažino Golf saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.  

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Golf įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi jūsų, jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.  

Rinkdamiesi Golf jūs renkatės aukščiausius saugumo standartus atitinkantį automobilį.

Universalumu pranoksta beveik visus kitus automobilius.

Golf kūrė savo klasę iš kartos į kartą. Dabar Golf pradeda naujos kartos etapą.

Įranga ir dizainas

Kiekvienam Volkswagen būdinga aukštos kokybės įranga ir aiškus dizainas. Įvairios pritaikymo pagal asmeninius poreikius galimybės leidžia susikurti savo asmeninį Golf. Nepatikėsite, kiek daug turite pasirinkimo laisvės.


 


 

Eksterjeras

Dinamiškumas dera su elegancija.

Iš pirmo žvilgsnio, tai Golf. Išraiškingos, patikimos išvaizdos, kaip ir kiekvienos kartos Golf – nuo naujo dizaino priekinių žibintų ir bamperių, dinamiškų radiatoriaus grotelių iki galinio difuzoriaus ir ekspresyvių galinių šviesos diodų žibintų.

Interjeras

Daugiau erdvės patogumui.

Erdvumas dera su patogumu, kokybe ir naujomis technologijomis. Visa tai laukia Jūsų naujajame Golf. Siekiama vienintelio tikslo – kelionė turi būti kiek įmanoma patogesnė.


 


 

Važiavimo režimo pasirinkimas

Naujasis Golf prisitaiko prie Jūsų vairavimo stiliaus.

Ar Jums labiau patinka važiuoti ekonomiškai, ar sportiškesniu stiliumi? Ar svarbiausia Jums patogumas? Pasirinktinė važiavimo režimo pasirinkimo sistema padės reguliuoti automobilio važiavimo būdą, atitinkantį Jūsų vairavimo stilių ir esamas kelio bei eismo sąlygas.

Informacija ir pramogos

Jei vairuojant reikia paskambinti, reikalinga naujausia eismo informacija, pageidaujate pasiekti kelionės tikslą naudodami navigacijos sistemą ar tiesiog norite klausytis savo muzikos – jūsų Golf siūlo įvairių galimybių paprastai ir be rūpesčių naudotis moderniomis technologijomis.

Radijas

Jei pageidaujate, galite klausytis vien radijo.

Galbūt mėgstate važiuodami klausytis muzikos, tačiau norite išlikti gerai informuoti, kol mėgaujatės pirmos klasės komfortu? Tuomet Jums patiks siūlomas pasirinkimas iš dviejų radijo sistemų.

Navigacija

Užtikrina pasitenkinimą kelione.

Dvi pasirinktinės navigacijos sistemos apima tiek pažangiųjų funkcijų, kad sunku įsivaizduoti daugiau. Jos užtikrins, kad Jūs nenukryptumėte nuo pasirinkto kelio ir mėgautumėtės geriausiomis pramogomis.

„Car-Net” paslaugos „Guide & Inform”

Būdami kelyje, išlikite informuoti.

„Car-Net” paslaugos „Guide & Inform” randa netoliese esančias lankytinas vietas, ieško parkavimo vietos arba artimiausios degalinės. Gaukite aktualią kelių eismo informaciją su rekomendacijomis padėsiančiomis pasirinkti kelią aplink eismo spūstis. Taip pat galite gauti naujienas iš interneto.

Komfortas

Savo Golf automobilyje jauskitės patogiai. Gausi bazinė įranga, nesudėtingas ir nevarginantis valdymas bei daug patogių parinkčių užtikrina kasdienį džiaugsmą savo Golf automobiliu.


 

Aktyvus informacinis ekranas

Matykite būtent tą informaciją, kurią norite matyti.

Analoginis tachometras moraliai paseno. Užsakę, galite pakeisti tradicinį apvalios formos dizainą didelės raiškos ekranu. Pažangus aktyvus informacinis ekranas gali suteikti Jums žymiai daugiau informacijos nei greitis ar degalų atsargos.

Odinė apdaila

Pasirinkite nesenstančią eleganciją.

Džiaukitės nepalyginamu prabangos jausmu kiekvienoje kelionėje. Galite pasirinkti puikiausio išdirbimo odą ir „ArtVelours“ apdailą, taip pat su sėdynių šildymu ir patogiu daugiafunkciu vairu.

Asistaviimo vairuotojui sistemos

Išmaniosios asistavimo vairuotojui sistemos Jūsų Golf automobilyje suteiks didesnį vairavimo patogumą ir padės puikiai suvaldyti kritines situacijas bei jų išvengti. Net jei šia technologiją pastebėsite veikiant tik retomis akimirkomis, gera žinoti, kad ji tiesiog yra.


 

„Front Assist“ ir ACC

Intensyvaus eismo sąlygomis išlikite ramūs.

Automatinis atstumo reguliavimas (ACC) padeda nepervargti kelyje. Jis yra pasirinktinis „Trendline“ versijoje ir tiekiamas bazinėje „Comfortline“ versijos kompelktacijoje. Į bazinę „Comfortline“ ir aukštesnės versijos komplektaciją įtraukta ir „Front Assist“ sistema, kuri apima avarinio stabdymo mieste bei pėsčiųjų aptikimo funkcijas.

Parkavimo pagalba

Parkavimas gali būti visiškai lengvas.

Ar vis dar tebeparkuojate patys? Pasirinktinė „Park Assist” sistema sutaupys Jums vairo sukiojimo pastangas ir padės lengviau surasti parkavimo vietą. Ultragarsiniai jutikliai gali nustatyti, ar Jūsų Golf tilps numatytoje vietoje.

Važiavimo spūstyje asistentas ir „Emergency Assist” sistema

Judėjimas į priekį dažnai stojančio eismo sąlygomis.

Pasirinktinis važiavimo spūstyje asistentas padės Jums stabdymu, kai lėtai važiavuojama kankinančiose spūstyse. Taip išvengsite būdingų spūstims susidūrimų. Pasirinktinė „Emergency Assist” sistema gali suveikti vairuotojui nebegalint vairuoti. Ji pradeda pusiau automatinį automobilio valdymą.

Aklųjų zonų stebėjimo sistema

Štai kaip Golf gali padėti Jums persirikiuoti į kitą eismo juostą  ir išvažiuoti iš pakavimo vietų.

Jums važiuojant, pasirinktinė aklųjų zonų stebėjimo sistema su išvažiavimo iš stovėjimo vietos asistentu savo veikimo ribose įspės Jus  apie aklojoje zonoje esančius automobilius. Sistema stebi zonas esančias automobilio gale ir šonuose, kuomet Jūs atbuline eiga išvažiuojate iš stovėjimo vietos.

Kodėl verta rinktis dyzelinius variklius?

Itin efektyvūs ir greitai reaguojantys varikliai. 

Mūsų dyzeliniai varikliai su tiesioginiu degalų įpurškimu bei turbokompresoriumi išvysto puikią galią net esant mažiems apsisukimams ir ypač taupiai naudoja degalus – visa tai padeda mažinti emisiją. Neįtikėtinai efektyvūs, švaresni ir tylesni.  

Sutaupykite.

Naudokitės dyzelinių variklių privalumais palyginti su benzininiais varikliais! 

 • 15-20 % mažesnės degalų sąnaudos
 • Mažesnė degalų kaina
 • Ilgesni techninės priežiūros intervalai – mažesnės išlaidos priežiūrai
 • Žemesnis emisijos lygis – mažesni mokesčiai
 • Aukštesnė vertė perparduodant

Puikus važiavimo potyris.

 • Puikus sukimo momentas net esant žemiems variklio apsisukimams  
 • Tolygus pagreitėjimas 
 • Jaudinanti galia  

Didelė galia.

 • Didelė varančioji jėga  
 • Platus variklio apsisukimų diapazonas  

Ką reiškia TDI? 

TDI identifikuoja visus mūsų pažangius dyzelinius variklius, kuriuose naudojamas tiesioginis degalų įpurškimas ir turbopripūtimas. TDI varikliai yra taupūs ir tolygiai veikiantys su aukštu sukimo momentu (didele varančiąja jėga) ir efektyviu energijos naudojimu.

Volkswagen lizingas.

Geresnis būdas įsigyti automobilį lizingu.  

Būdami Volkswagen šeimos dalimi pasiūlysime jums daugiau, nei finansavimą. Jau daug metų Volkswagen šeimai siūlome kokybiškus finansinius produktus ir profesionalų klientų aptarnavimą. Mes pasiryžę lizingo procesą padaryti kuo paprastesniu ir aiškesniu jums, geriausiomis sąlygomis ir su kuo mažiau popierizmo. Kad viskas būtų greičiau ir paprasčiau, mūsų lizingo ekspertai jums padės vietoje, salone.  

APSKAIČIUOTI LIZINGĄ

Naujovė! 5 metų garantija.

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus.

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad jūsų automobiliui taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.*

* Nuo 2019 metų liepos 8 dienos parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Pagalba kelyje.

Padėsime tęsti kelionę.

Jei baigėsi degalai, nuleido padangą ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite, Volkswagen mobilumo garantija nepaliks Jūsų stovėti kelkraštyje.   
 
Mes atvyksime padėti. Smulkią pagalbą suteiksime vietoje, o jei problemos rimtesnės, nemokamai nutempsime jūsų automobilį iki artimiausio Volkswagen serviso ir pasirūpinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.  

Ar esate pasiruošę kitam žingsniui?


 

Susisiekti su atstovu

Susisiekti

Užsirašyti bandomajam važiavimui 

Užsirašyti

Specialus pasiūlymas galioja Golf ir Golf Variant tol, kol yra šių automobilių. CO2 emisija: 102–120 g/km. Degalų sąnaudos: 3,9–5,2 l/100 km. 

Volkswagen Leasing pasiūlymą teikia UniCredit Leasing Lietuvos filialas. Automobilio kaina 18 311.00 EUR su PVM. Apskaičiuojama įsigyjant automobilį išperkamąja nuoma su 15% pradine įmoka, sutarties terminas – 60 mėn. Likutinė vertė – 38%, ridos apribojimas – 90 000 km. Palūkanos – 2,50 % (kai kintanti metinė bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR – 0,00%, palūkanų marža – 2,50 %). Administravimo mokestis – 1,5 %. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there

Bandomasis važiavimas

GAUKITE PASIŪLYMĄ

„Volkswagen“ atstovas netrukus su Jumis susisieks.