2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25

Ak vai, jūsu tīmekļa pārlūks vairs netiek atbalstīts.

Lūdzu, uzstādiet mūsdienīgu, pilnībā atbalstītu pārlūku. Skat. zemāk mūsu atbalstīto pārlūku jaunākās versijas.

BROWSE HAPPY

Pārsteidzoši labi aprīkots. Golf.

Ietaupiet līdz 1 800€.

Īpašas cenas un papildaprīkojuma paketes Comfort vai Business bez maksas.

Comfort pakete bez maksas.

Standarta cena 1580 €, tagad 0 €. Pieejama Trendline komplektācijai.  
 
Golf standarta aprīkojuma Trendline komplektāciju raksturo premium apdares materiāli, inovatīvas  tehnoloģijas un izsmalcināta kvalitāte katrā detaļā. Izmantojiet īpašo piedāvājumu un iegūstiet  vairāk! 

 • Stāvvietā novietošanas sensori

  Visdrošākā automobiļa novietošana stāvvietā.

  Sensori automobiļa priekšā un aizmugurē signalizēs par šķērsļu attālumu līdz automobilim, palīdzot ērti un droši novietot automobili pat visnepārredzamākajās stāvvietās.

 • Priekšējo sēdekļu apsilde

  Ziemas prieku atslēga.

  Priekšējo sēdekļu apsilde, automātiski apsildāmi vējstikla un lukturu apskalotāji parūpēsies, lai visaukstākajos ziemas rītos brauciens sāktos siltāk arī pirmajās minūtes iekāpjot automašīnā.

 • 8'' skārienekrāns ar Bluetooth

  Izklaide viena pieskāriena attālumā.

  Klausieties radio aktualitātes un jūsu iecienīto mūziku –  no tālruņa pa Bluetooth savienojumu, no failiem USB datu nesējā vai SD kartē vai no kompaktdiskiem. Un tas viss ir viegli kontrolējams 20,3 cm (8")  skārienekrānā un ideāli izklausās astoņos skaļruņos ar  4 x 20 vatu jaudu. 

 • Priekšējais elkoņbalsts

  Komfortablai stūrēšanai.

  Ar priekšējo elkoņbalstu varēsiet pie stūres justies tik komfortabli kā nekad. Mugurkauls būs pateicīgs par taisnu sēdēšanas pozu. Un arī visām sīklietām salonā būs sava vieta pateicoties elkoņbalstā esošajamglabāšanas nodalījumam.

 • Ādas apdares stūre

  Augstākās klases stūrētpriekam. 

  Par to, lai stūrei pieskarties vienmēr būtu izcili patīkami, parūpēsies ādas apdare – smalks pieskāriens pirmšķirīgam komfortam. 

Business pakete bez maksas.

Standarta cena 1526 €. Tagad 0 €. Pieejama Comfortline komplektācijai.  
 
Business aprīkojuma pakete  pieejama Comfortline komplektācijai, kam jau standarta aprīkojumā ir iekļauts augstākās klases komforts un inovatīvākās tehnoloģijas. Izmantojiet īpašo piedāvājumu un iegūstiet vēl vairāk! 

 • Stāvvietā novietošanas sensori

  Visdrošākā automobiļa novietošana stāvvietā. 

  Sensori automobiļa priekšā un aizmugurē signalizēs par šķērsļu attālumu līdz automobilim, palīdzot ērti un droši novietot automobili pat visnepārredzamākajās stāvvietās.

 • Divzonu klimata kontrole

  Katram sava mīļākā temperatūra. 

  Jums savās siltuma vai vēsuma vēlmēs nebūs jāpieskaņojas pasažieriem, un pasažieriem – jums. 
  Par to parūpēsies automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma Climatronic ar atsevišķu  temperatūras kontroli vadītājam un pasažierim, kā arī atsevišķām ventilācijas atverēm aizmugurējiem pasažieriem. 

 • Atpakaļskata kamera

  Vērīgs palīgs aizmugurē. 

  Ar atpakaļskata kameru, braucot atpakaļgaitā, situāciju pārredzēt varēsiet arī radio navigācijas sistēmas displejā, ne tikai spoguļos. Piesardzības nekad nevar būt par daudz.

 • Priekšējo sēdekļu apsilde

  Ziemas prieku atslēga. 

  Priekšējo sēdekļu apsilde, automātiski apsildāmi vējstikla un lukturu apskalotāji parūpēsies, lai visaukstākajos ziemas rītos brauciens sāktos siltāk un skaidrāk. Ar visu šo aprīkojumu ziemu iemīļot spēs arī izteikti siltummīļi.

 • 8'' skārienekrāns ar Bluetooth

  Izklaide viena pieskāriena attālumā.

  Klausieties radio aktualitātes un jūsu iecienīto mūziku no tālruņa izmantojot Bluetooth savienojumu, no failiem USB datu nesējā vai SD kartē, vai no kompaktdiskiem. Un tas viss ir viegli kontrolējams 20,3 cm (8")  skārienekrānā un ideāli izklausās astoņos skaļruņos ar  4 x 20 vatu jaudu.

Volkswagen Leasing.

Labākais finansējums jauna Golf iegādei.  

Jūsu jaunā Volkswagen finansēšana ir daļa no mūsu pakalpojumiem, tādēļ mēs sniedzam vairāk kā citi līzingi. Mūsu mērķis ir sacījumi, ātra dokumentu izskatīšana un noformēšana uz vietas mūsu autosalonos.  

APRĒĶINĀT LĪZINGU

3 gadu garantija.

Drošības sajūtai par labu izvēli.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem vismaz 3 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam. 
 
Papildu drošībai piedāvājam pagarināt garantijas periodu līdz 5 gadiem. 

Palīdzība ceļā.

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.  
 
Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Daudzpusīgāks par praktiski jebkuru vieglo automobili.

Golf ir automobilis, kas paaudzi paaudzē veidojis pats savu automobiļu klasi. Un šobrīd jaunais Golf uzstāda jaunu standartu nākamajai paaudzei.

Aprīkojums un dizains

Klasisks Golf: sportisks, dinamisks un izteiksmīgs. Jaunā Golf satriecošais dizains atbildīs augstām prasībām – kā jau tas pieklājas automobilim, kura vārdā nosaukta vesela klase.


 


 

Ārējais dizains

Dinamika apvienojumā ar eleganci.

Jau no pirmā acu skatiena ir skaidrs, ka tas ir Golf, kas izceļas ar izteiksmīgu un pārliecinošu izskatu, kā jau visas Golf paaudzes: no jaunā priekšējo lukturu dizaina, bamperiem un dinamiskā radiatora režģa līdz aizmugurējam izkliedētājam un izteiksmīgam LED aizmugurējo lukturu blokam.

Salons

Vairāk vietas lielākam komfortam.

Plašums, ko papildina komforts, kvalitāte un jaunas tehnoloģijas. Tas viss sagaida jūs jaunajā Golf ar vienu vienīgu mērķi: padarīt ikvienu braucienu pēc iespējas patīkamāku.


 


 

Braukšanas režīmu izvēle

Jaunais Golf pielāgojas jūsu braukšanas stilam.

Vai dodat priekšroku ekonomiskākam vai sportiskākam braukšanas stilam? Vai tomēr jums labāk patīk komforts? Papildaprīkojumā pieejamā braukšanas režīmu izvēles funkcija ļauj pielāgot automobiļa vadāmību jūsu individuālajam braukšanas stilam, kā arī aktuālajiem ceļa un satiksmes apstākļiem.

Informācijas un izklaides sistēmas

Neatkarīgi no tā, vai jums jāzvana braukšanas laikā, nepieciešama aktuālā satiksmes informācija, vēlaties sasniegt galamērķi, izmantojot navigācijas sistēmu, vai vienkārši klausīties savu mūziku, Golf piedāvā dažādas iespējas, kā viegli un bez sarežģījumiem izmantot modernu tehnoloģiju.

Radio

Ja vēlaties, varat vienkārši klausīties radio.

Vai jums patīk klausīties mūziku braukšanas laikā, bet vēlaties arī būt labi informēti, vienlaikus baudot augstākās klases komfortu? Tādā gadījumā jums patiks divi piedāvājumā iekļautie radio.

Navigācija

Rūpējoties par patīkamu braucienu.

Divas papildaprīkojumā pieejamās navigācijas sistēmas piedāvā virkni inovatīvu funkciju un liek aizmirst par praktiski jebkurām citām vēlmēm. Tās parūpēsies par to, ka esat uz pareizā ceļa un baudāt labāko izklaidi.

Car-Net Guide & Inform

Uz pareizā ceļa un vienmēr informēti.

Ar jauno Car-Net Guide & Inform atrodiet tuvējā apkaimē esošus interesantus galamērķus, stāvvietas vai tuvākās degvielas uzpildes stacijas. Saņemiet aktuālo satiksmes informāciju ar papildaprīkojumā pieejamiem ieteikumiem sastrēgumu apbraukšanai vai jaunumus internetā.

Autovadītāja palīgsistēmas

Jūsu Golf iebūvētās viedās autovadītāja palīgsistēmas gādā par lielāku braukšanas komfortu un var palīdzēt kritiskās situācijās vai pat izvairīties no tām. Pat ja pamanāt tās tikai retos gadījumos, ir patīkami apzināties, ka tādas ir.


 

Priekšējā uzraudzības sistēma un ACC

Intensīvā pilsētas satiksmē brauciet mierīgi.

Pateicoties adaptīvajai kruīza kontrolei (ACC), jūs uz ceļa varat justies daudz drošāk — tā ir pieejama Trend papildaprīkojumā un Comfortline standartaprīkojumā. Priekšējā apkārtnes uzraudzības sistēma, kurā iekļauta pilsētas avārijas bremzēšanas palīgsistēma ar gājēju uzraudzības funkciju, ir pieejama Comfortline un augstāku apdares versiju aprīkojumā.

Parkošanās palīgsistēma

Automobiļa novietošana stāvvietā var būt tik vienkārša.

Vai jūs joprojām parkojaties pašu spēkiem? Papildaprīkojumā pieejamā parkošanās palīgsistēma var pārņemt stūres vadību jūsu vietā un palīdzēt atrast stāvvietu. Ultraskaņas sensori var noteikt, vai jūsu Golf pietiks vietas konkrētā stāvvietā.

Sastrēgumu palīgsistēma un avārijas palīgsistēma

Lai kustētos uz priekšu, kad nekas cits nekustas.

Papildaprīkojumā pieejamā sastrēgumu palīgsistēma palīdz nervu kutinošas lēnas satiksmes apstākļos un var palīdzēt izvairīties no tipiskām sastrēgumu sadursmēm. Papildaprīkojumā pieejamā avārijas palīgsistēma var uztvert situācijas, kad autovadītājs vairs nespēj turpināt vadīt automobili un pārņemt daļēji automātisku kontroli.


 

Aklās zonas sensors

Tādā veidā jūsu Golf var palīdzēt mainīt braukšanas joslas un izbraukt no stāvvietām.

Braukšanas laikā aklās zonas sensors ar aizmugurējo sānu zonu uzraudzības funkciju to darbības robežās brīdina par transportlīdzekļiem, kas atrodas jūsu aklajā zonā. Sistēma uzrauga zonu automobiļa sānos un aizmugurē, kad jūs braucat ārā no stāvvietas.

Komforts

Baudiet komfortu savā Golf. Tā plašais pamataprīkojums, vienkāršā vadība un daudzās ērtās papildfunkcijas ļauj tajā vēsā mierā baudīt katru dienu.


 

Ādas apdare

Izvēlieties klasisku eleganci.

Baudiet nepārspējamu greznas atmosfēras sajūtu katrā braucienā. Golf papildaprīkojumā jūs varat izvēlēties augstākās kvalitātes ādu un ArtVelours apdari, kas ietver tādas funkcijas kā sēdekļu apsildi un parocīgu daudzfunkcionālo stūres ratu.

Vai esat gatavs izmantot piedāvājumu?


 

Sazināties ar autosalonu

Sazināties

Pieteikties testa braucienam

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Jūsu pieprasījums ir pieņemts!

Volkswagen dīleris tuvākajā laikā ar Jums sazināsies.