Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Lao tühjendusmüük.  Passat ja Passat Variant. 

Soodustus kuni 5 200 eurot.

Selle aasta suurim ja viimane Passati laoautode müük algab nüüd!

Eripakkumine sisaldab:

 • Soodustust kuni 5200 eurot  
 • Nüüd kuulub põhivarustusse ka pakett Business või Executive
 • Kõik autod on koha peal olemas

Vaata hinnakirja

Ärge laomüüki maha magage!  

Võta müügiesindajaga ühendust

Esita

Leia lähim müügiesindus

vaata müügiesinduste kaarti

R-Line’i välisdisain​.

Eripakkumisega mudeli varustus.

Volkswageni legendaarsetest R-sportmudelitest inspiratsiooni saanud R-Line’i disain muudab auto eriliseks ja annab su Passatile ülisportliku välimuse. R-Line’i välimust ei saa millegi muuga segi ajada, sest sellesse stiilipaketti kuuluvad täiesti eripärased eesmised ja tagumised põrkerauad, radiaatorivõre ja küljespoilerid. Särav R-Line’i logo radiaatorivõrel annab aimu Passati sportlikust päritolust.

Tõmba, et näha R-Line’i disaini!

Galerii

Varustus.

Eripakkumisega mudeli varustus.

Sa väärid oma teekonnal suurimat mugavust. Passati R-Line ühendab endas sportlikkust ja elegantsi, mis loovad pea täiusliku tasakaalu. Seda on võimatu mitte märgata. 

Loe R-Line mudeli varustuse põhiomaduste kohta. 

Interjööri polsterdus

Nahkistmed.

Olgu su teekond lühike või pikk – Passatis on see alati ülimugav. Stiilne, vastupidav ja ergonoomilise disainiga sisustus pakub suurimat mugavust ning tuge, Premium-seeria autode istmekatted on valmistatud Alcantarast ja Vienna nahast.

Valgustades eesootavat teed

LED-esituled.

LED-esituled täiustavad su Passati karismat veelgi. Valmistu valgustuseks: LED-esituled tekitavad muljetavaldava valgusvihu ning võivad parandada nähtavust ka keerulistes ilmastikuoludes. Niisiis näed sina paremini ja sinu Passat näeb välja veelgi parem.

Disain

17-tollised valuveljed.

Stiilsed valuveljed London lisavad Passat R-Line’ile isikupära, muutes selle teel veelgi silmatorkavamaks.

Meelelahutus- ja navigatsioonisüsteem

Navigatsioonisüsteem Discover Pro.

Meie Discover Pro süsteem sisaldab tervet hulka meelelahutusvalikuid ja funktsioone, mis on tänu 9,2-tollisele (20,3 cm) värvilisele puuteekraanile alati sinu käeulatuses. Kui lisada sellele navigatsioonisüsteem, DVD-mängija ja FM-raadio*, on sul olemas kõik sõiduks vajalik. 

Ohutu pikivahe tehnoloogia

Püsikiirushoidik Adaptive Cruise Control.

Aitab õnnetusi vältida, hoides ohutut pikivahet eessõitva autoga. Koos radari abil juhitava eesmise jälgimisabisüsteemiga Front Assist hoiab meie pikivaheregulaatoriga püsikiirushoidik eessõitva autoga ohutut pikivahet, mis muudab aeglases liikluses või ummikus sõitmise palju lihtsamaks.

Täiuslik temperatuur sõltumata istekohast

Kolmetsooniline kliimaseade Climatronic.

Juht, kõrvalistuja ja tagaistmetel sõitjad saavad üksteisest sõltumata endale sobivaima temperatuuri valida.

Sinu tagurdamisabiline

Tahavaatekaamera.

Auto tagaosas asuv kaamera näitab sulle seljatagust, et muuta tagurdamine ohutumaks ja lihtsamaks. Samuti annab see märku madalatest takistustest, mida parkimisandurid ei pruugi alati tuvastada. Navigatsioonisüsteemi ekraanil näed sa auto taga toimuvat – tagurdamisel kuvatav pilt on selge ja kergesti järgitavate juhistega.

Keyless Access

Võtmeta lukustus- ja käivitussüsteem.

Keyless Access tähendab, et oma sõiduki ukse avamiseks ei pea sa võtit välja võtma ega sellel nuppu vajutama. Võti võib olla lihtsalt su taskus või kotis. Oma Volkswagenit võtmeta lukustada on täpselt sama lihtne. Ukse käepidemel peaksid märkama väikest lohukest. Volkswageni võtmeta lukustus- ja käivitussüsteemi Keyless Access kasutades pead sõiduki lukustamiseks vaid sellele lohukesele vajutama.

Turvalise sõidu tehnoloogiad.

Kui teekonnal tuleb ette ohtlikke olukordi, aitavad sõiduki uuenduslikud abisüsteemid juhti ning hõlbustavad juhtimist, muutes sõitmise ohutumaks ja rahulikumaks.

 • Proaktiivne sõitjakaitsesüsteem Pre-Crash

  Sinu ja su kaassõitjate esmaklassiline turvalisus.

  See arvutab välja õnnetuse toimumise tõenäosuse ning sulgeb automaatselt elektroonilised aknad ja lisavalikus oleva klaasist panoraamkatuse. Samuti pingutab see ettevaatusabinõuna esiistmete turvavöösid. Meie standardsete Volkswageni kortsumistsoonide, turvapatjade ja Isofixi turvatoolikinnitustega autod on ehitatud nii, et need pakuksid õnnetuse korral maksimaalset kaitset.

 • Sõiduki ümbruse jälgimissüsteem Front Assist

  Auto hoiatab sind hetkel, mil seda enim vajad.

  Süsteem hoiatab sind – küll teatud piirangutega – eelseisvate kokkupõrgete eest ja aitab vähendada pidurdusteekonda. Front Assisti üks põhiomadusi on jalakäija tuvastamise süsteem, mis on suuteline süsteemi seatud piirides tuvastama, kui jalakäija astub ootamatult teele. Süsteem hoiatab sind kohe nii helisignaali kui ka visuaalse märguandega. Kui sa ei pidurda, jõnksatab süsteem ise pidurit, et sind eelseisva otsasõidu eest hoiatada.

 • Ahelkokkupõrke ennetamise süsteem Multi-Collision Brake

  Aitab sind, kui kõik ei lähe plaani järgi.

  Süsteem hoiab ära ahelkokkupõrkeid või leevendab nende tõsidust. Süsteemi seatud piirides rakendab see pärast kokkupõrget automaatselt pidurid, enne kui juht jõuab reageeridagi. Parimal juhul on nii võimalik leevendada õnnetuse tõsidust ja vältida järgmist kokkupõrget.

Teised Passati eripakkumisega mudelid.

Miks valida diiselmootor?

Eriti tõhusad, tundlikud mootorid. Meie turbolaaduri ja otsesissepritsega (TDI) diiselmootorid tagavad täiustatud võimsuse isegi aeglastel pööretel ning erakordse ökonoomsuse, mis aitab kaasa väiksemale CO2-heitkogusele. Imeliselt tõhus, puhtam ja vaiksem.  

Säästke rohkem.

Nautige diiselmootorite eeliseid bensiinimootorite ees! 

 • 15–20% väiksem kütusekulu  
 • Madalam kütusehind 
 • Pikemad teenindus- ja hooldusintervallid – väiksemad ülalpidamiskulud  
 • Väiksemad heitkogused – madalamad maksud  
 • Suurem edasimüügiväärtus  

Täiuslik sõidukogemus.

 • Suurepärane pöördemoment ka väikesel mootori kiirusel  
 • Stabiilne kiirendus   
 • Meeliköitev sõit    

Suur võimsus.

 • Suur veojõud   
 • Lai pöörete vahemik  

Mida tähendab TDI?

TDI tähistab kõiki meie diiselmootoreid, millel on kütuse otsesissepritse ja turbolaadur. TDI-mootorid on ökonoomsed ja sujuvad, suure tõmbejõuga ning energiasäästlikud. 

Müüdid ja tõde diiselmootoritest

Kas keskkonnale ebasõbralikumad? Raskem müüa? Igaüks on kuulnud sellistest eelarvamustest. Enamus neist on vananenud ning ei ole arvestatavad. Siin me vaatleme ning murrame peamisi müüte diiselmootoritest.

1. müüt

Diiselautod maksavad rohkem kui bensiinimootoriga autod.

1. tõde

Minevikus on diiselautod olnud bensiinimootoriga autodest kallimad, see on tõsi. Praegu on meil palju häid diiselautode pakkumisi ning nende hind on võrdne bensiinimootoriga autode hinnaga või on nad isegi odavamad.

Näiteks kaheliitrise bensiinimootoriga Tiguan 4Motion Comfortline Business maksab 34 596 €, kuid kaheliitrise diiselmootoriga 4Motion Comfortline Business on praegu erihinnaga 30 380 €. Erihind alates 22 700 €.

2. müüt

Diiselautot on raske edasi müüa.

2. tõde

2018. aastal olid Eesti kasutatud autode turul müüdud autodest 78% diiselmootoriga ja 19% bensiinimootoriga.* Kui teil on diiselauto, on teil võimalus see bensiiniautost kiiremini ja hea hinnaga maha müüa.

*Allikas: *Allikas: AutoTyrimai, mootorsõidukite turu uuringufirma Baltikumis

3. müüt

Diiselautod saastavad rohkem kui bensiinimootoriga autod.

3. tõde

Uute standardite (EURO 5, EURO 6) järgi toodetud ja hästi hooldatud diiselautode heide on sarnane uute bensiinimootoriga autode omaga. Samuti on diiselautode CO2-heide bensiinimootoriga autode omast väiksem.

skaut24.ee,  ‘'Kas diiselautodega on tõesti lõpp? Kindlasti mitte!’': https://www.skaut24.ee/et/kasulik/kas-diiselautodega-on-testi-lpp-kindlasti-mitte

4. müüt

Diiselauto on vana ja väljasurev, mistõttu autotootjad lõpetavad mõne aasta jooksul nende tootmise.

4. tõde

Autotootjad jätkavad diiselautode tootmist, sest kliendid üle maailma armastavad endiselt diiselmootoreid tänu nende ületamatutele eelistele bensiinimootorite ees. Samuti on diiselautode tootmine keskkonnasõbralikum, kui bensiinimootoriga autode tootmine ning see on uuendusmeelsete autotootjate jaoks oluline äriaspekt. Usume, et elektriautod on meie tulevik, kuid need on alles arenemisjärgus, mistõttu bensiini- ja diiselmootoriga autod ei kao teedelt niipea.

5. müüt

Diiselautodel on liiga tihti probleeme ja kulusid seoses diislikütuse tahmaosakeste filtriga (DPF) ja heitgaasitagastusega (EGR).

5. tõde

EGR-iga oli minevikus probleeme vanadel diiselmootoritel, millest see väide tuleneb – DPF on vana probleem suure läbisõiduga väga palju kasutatud autodel. Tänapäeva diiselmootoritehnoloogia on arenedes need probleemid lahendanud.

6. müüt

Diisel ei lähe külma ilmaga piisavalt kiiresti soojaks

6. tõde

Diiselmootor mitte ainult ei soojene piisavalt kiiresti, vaid enamiku Volkswageni mudelite diislid lähevad soojaks bensiinimootoritest kiiremini, kõik sõltub auto omadustest. Näiteks on diiselmootoriga Volkswagen Tiguani, Passati, Golfi ja T-Roci standardvarustuses täiendav reisijateruumi soojendamiseks mõeldud elektriradiaator.

7. müüt

Taastuvtoorainel põhineva diislikütuse kasutamisel kaotab tehase garantii kehtivuse.

7. tõde

On oluline meeles pidada, et kõrge kvaliteediga taastuvtoorainel põhinev diislikütus ehk hüdrogeenitud taimeõli (HVO) ja traditsiooniline biodiislikütus ehk rasvhapete metüülestrid (FAME) ei ole üks ja seesama kütus. Sertifitseeritud taastuvtoorainel põhineva diislikütuse (HVO) kasutamisel ei kaota auto tehasegarantii kehtivust.

8. müüt

Diiselautode hoolduskulud on palju kõrgemad.

8. tõde

See sõltub paljuski auto tehnilistest näitajatest. Võrdleme näiteks diiselmootori ja bensiinimootori hooldust:

 • Diislifiltrit tuleb vahetada pärast 90 000 km läbisõitu; bensiinimootoril on süüteküünlad, mida tuleb vahetada iga 60 000 – 90 000 km läbisõidu järel, seega need kaks osa võrdsustavad kulud.
 • Diiselmootoril on hammasrihm, mida tuleb vahetada pärast 200 000 – 240 000 km läbisõitu; bensiinimootoritel on sama hammasrihm, kuid bensiinimootoritel seda vahetama ei pea.
 • Diiselmootoritel tuleb seda vahetada diiselmootorile omase suurema rõhu tõttu, mis suurendab hammasrihma mehaanilist koormust.
 • Õlivahetus on mõlemal mootoril ühesugune.
 • Õhufiltrit ja salongifiltrit tuleb vahetada ühtmoodi.
 • Käigukasti õlivahetus võib sõltuda auto võimsusest; suurema võimsusega auto tähendab, et võib olla vajadus õli tihemini vahetada.

9. müüt

Diiselautod on palju valjemad kui bensiinimootoriga autod.

9. tõde

Eksperdid võivad loomulikult täheldada bensiinimootori ja diiselmootori kõlade erinevusi, kuid mitte erinevat valjust, sest meie mudelite puhul on vahet vaevu märgata. Samuti ei suuda enamik inimesi eristada, mis mootoriga autoga nad sõidavad. See on vana müüt, mis kehtis vanade diiselmootoritehnoloogiate kohta.

10. müüt

Diislikütus lõhnab halvemini kui bensiin.

10. tõde

Diislikütus lõhnab erinevalt. Üldiselt tehakse bensiini ja diislikütust vedelkütusest, mis koosneb naftast toodetud kütteõlist. Tõepoolest, mõlemal on oma eriline lõhn. Lõhn on erinev, kuid see on mõlemal olemas.

11. müüt

Diiselautodes on suurem vibratsioon ning väiksem müraisolatsioon kui bensiinimootoriga autodes.

11. tõde

Teeme teile pakkumise – tulge ja tehke diiselauto ja bensiinimootoriga autoga proovisõit ning veenduge vastuses ise. Meie diiselmudelite pakutavat sõidunaudingut tundes saate meeldiva üllatuse osaliseks.

Diiselmootor: küsimused ja vastused

Kas valida bensiini või diislimootor? Kas keelatakse ära diiselmootoriga autodel siseneda linnadesse? Oleme võtnud kokku ja vastanud autoomanike kõige sagedasematele küsimustele diiselmootoritest.

Hetkel on vaid vähesed linnad kehtestanud piiratud alal – kesklinnast kahe kilomeetri raadiuses – ligipääsupiiranguid alla EURO 5 heitenormi jäävatele diiselautodele. Väide diiselautode keelamisest on liialdav ning kui see üldse kehtib, siis ainult vanematele autodele ja väga piiratud territooriumidel. Eesti õigusinstitutsioonid ei ole välja kuulutanud plaani suurlinnades diiselautosid keelustada.

Autogeenius "Uku Tampere: sisepõlemismootorite keeld ehk kui hambaid läbi tagumiku välja tõmmata tahetakse": https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/uku-tampere-sisepolemismootorite-keeld-ehk-kui-hambaid-labi-tagumiku-valja-tommata-tahetakse/ 

Diiselauto omamisel on paljud eeliseid. Tänu paremale kütusesäästule on kokkuhoidlikud autojuhid pikka aega diiselautosid eelistanud. Diiselautosid tuntakse parema kütusesäästlikkuse poolest ning selleks on ka põhjust. Paljudes katsetes võidab diiselmootor oma bensiinimootorist vastaspoolt kütusesäästu puhul nii maanteel kui ka linnasõitudel.

Accelerista "Diiselmootor ei ole kaugeltki surnud: Škoda jaanuarimüük tõestas seda taas" https://www.accelerista.com/arvamus/diiselmootor-ei-ole-surnud/

Ei. Teoorias on diisel- ja bensiinimootorid üsnagi sarnased. Nad on mõlemad sisepõlemismootorid, mille eesmärk on muuta kütuses olev keemiline energia mehaaniliseks energiaks. Nii diisel- kui ka bensiinimootorid muudavad kütuse energiaks hulga väikeste plahvatuste või põlemise abil. Suurim erinevus diisel- ja bensiinimootori vahel on viisis, kuidas need plahvatused toimuvad. Bensiinimootoris segatakse kütust õhuga, surutakse kolbidega kokku ning süüdatakse süüteküünlast tulevate sädemetega. Diiselmootoris surutakse aga õhk esmalt kokku ning alles siis pritsitakse kütust sisse. Kuna õhk kokkusurumisel kuumeneb, süttib ka kütus.

Suurim diiselauto eelis on madal omanikukulu pikkade vahemaade sõitmisel. Samuti on pikad vahemaad paremad diiselmootori osadele. Kui teie igapäevasõidud ei ületa 10 kilomeetrit, soovitame teil valida pigem bensiinimootoriga auto kui diiselauto.

Volkswageni liising.

Parem viis oma uue auto liisimiseks.  

Pakume sulle kui Volkswageni perekonna liikmele palju paremaid rahastamisvõimalusi. Aastate jooksul oleme Volkswageni pere liikmetele pakkunud kvaliteetseid finantstooteid ja esmaklassilist kliendituge. Teeme kõik selleks, et liisimine käiks lihtsalt ja selgesti – parimatel tingimustel ja vähese bürokraatiaga.  Et kõik oleks võimalikult lihtne ja kiire, teenindavad meie liisinguspetsialistid sind meie müügiesindustes kohapeal.  

ARVUTA LIISINGUMAKSE

Auto vahetamine Trade-in.

Vahetame teie auto uue Volkswageni vastu.   

Parim viis uue Volkswageniga sõitmiseks ning praeguse auto müümise arvelt aja ja vaeva säästmiseks.  

Vaata lisa

Kolmeaastane garantii.

Olge kindel, et olete teinud õige valiku.

Me soovime, et Teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua. Seetõttu antakse Teie autole laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb Teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt kolm aastat või kuni 100 000 km.   
 
Täiendavalt pakume garantiiperioodi pikendamist kuni viie aastani.

Autoabi.

Aitame sul oma sõitu jätkata​.

Sa ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta sind teele. 

Me tuleme sulle appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime su sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksid oma teekonda jätkata. 

Kas oled valmis meie pakkumist ära kasutama?


 

Võta müügiesindajaga ühendust

Esita

Leia lähim müügiesindus

vaata müügiesinduste kaarti

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there

Proovisõidule registreerumine

KÜSIGE PAKKUMIST

Volkswageni esindus võtab teiega peatselt ühendust.