2.15.90.1, 2019-05-09 00:05:56

Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Passat. R-Line Premium Edition.

Säästa kuni 5 400 €.

Valida on tore. Aga veel parem on, kui sul on kõik juba olemas. Aja pulss lakke ning demonstreeri oma sportlasehinge meie R-Line Premium Editioni erimudeliga, mille jaoks on meil nüüd suurepärane eripakkumine.  Ülim mugavus, kordumatu disain ja kogu vajalik tehnoloogia, et saaksid sõitmist täiel rinnal nautida. 

Oleme kindlad, et kui valid Passati erimudeli, ei suuda sa uue auto rooli istumist ära oodata. 

Võta müügiesindajaga ühendust

Esita

Leia lähim müügiesindus

vaata müügiesinduste kaarti

R-Line’i välisdisain​.

Eripakkumisega mudeli varustus.

Volkswageni legendaarsetest R-sportmudelitest inspiratsiooni saanud R-Line’i disain muudab auto eriliseks ja annab su Passatile ülisportliku välimuse. R-Line’i välimust ei saa millegi muuga segi ajada, sest sellesse stiilipaketti kuuluvad täiesti eripärased eesmised ja tagumised põrkerauad, radiaatorivõre ja küljespoilerid. Särav R-Line’i logo radiaatorivõrel annab aimu Passati sportlikust päritolust.

Tõmba, et näha R-Line’i disaini!

Galerii

Varustus.

Eripakkumisega mudeli varustus.

Sa väärid oma teekonnal suurimat mugavust. Passati R-Line Premium Edition ühendab endas sportlikkust ja elegantsi, mis loovad pea täiusliku tasakaalu. Seda on võimatu mitte märgata. 

Loe R-Line Premium Editioni mudeli varustuse põhiomaduste kohta. 

Interjööri polsterdus

Nahkistmed.

Olgu su teekond lühike või pikk – Passatis on see alati ülimugav. Stiilne, vastupidav ja ergonoomilise disainiga sisustus pakub suurimat mugavust ning tuge, Premium-seeria autode istmekatted on valmistatud Alcantarast ja Vienna nahast.

Valgustades eesootavat teed

LED-esituled.

LED-esituled täiustavad su Passati karismat veelgi. Valmistu valgustuseks: LED-esituled tekitavad muljetavaldava valgusvihu ning võivad parandada nähtavust ka keerulistes ilmastikuoludes. Niisiis näed sina paremini ja sinu Passat näeb välja veelgi paremini.

Disain

17-tollised valuveljed.

Stiilsed valuveljed London lisavad Passat R-Line’ile isikupära, muutes selle teel veelgi silmatorkavamaks.

Meelelahutus- ja navigatsioonisüsteem

Navigatsioonisüsteem Discover Pro.

Meie Discover Pro süsteem sisaldab tervet hulka meelelahutusvalikuid ja funktsioone, mis on tänu 9,2-tollisele (20,3 cm) värvilisele puuteekraanile alati sinu käeulatuses. Kui lisada sellele navigatsioonisüsteem, DVD-mängija ja FM-raadio*, on sul olemas kõik sõiduks vajalik. 

Ohutu pikivahe tehnoloogia

Püsikiirushoidik Adaptive Cruise Control.

Aitab õnnetusi vältida, hoides ohutut pikivahet eessõitva autoga. Koos radari abil juhitava eesmise jälgimisabisüsteemiga Front Assist hoiab meie pikivaheregulaatoriga püsikiirushoidik eessõitva autoga ohutut pikivahet, mis muudab aeglases liikluses või ummikus sõitmise palju lihtsamaks.

Täiuslik temperatuur sõltumata istekohast

Kolmetsooniline kliimaseade Climatronic.

Juht, kõrvalistuja ja tagaistmetel sõitjad saavad üksteisest sõltumata endale sobivaima temperatuuri valida.

Sinu tagurdamisabiline

Tahavaatekaamera.

Auto tagaosas asuv kaamera näitab sulle seljatagust, et muuta tagurdamine ohutumaks ja lihtsamaks. Samuti annab see märku madalatest takistustest, mida parkimisandurid ei pruugi alati tuvastada. Navigatsioonisüsteemi ekraanil näed sa auto taga toimuvat – tagurdamisel kuvatav pilt on selge ja kergesti järgitavate juhistega.

Keyless Access

Võtmeta lukustus- ja käivitussüsteem.

Keyless Access tähendab, et oma sõiduki ukse avamiseks ei pea sa võtit välja võtma ega sellel nuppu vajutama. Võti võib olla lihtsalt su taskus või kotis. Oma Volkswagenit võtmeta lukustada on täpselt sama lihtne. Ukse käepidemel peaksid märkama väikest lohukest. Volkswageni võtmeta lukustus- ja käivitussüsteemi Keyless Access kasutades pead sõiduki lukustamiseks vaid sellele lohukesele vajutama,

Turvalise sõidu tehnoloogiad.

Kui teekonnal tuleb ette ohtlikke olukordi, aitavad sõiduki uuenduslikud abisüsteemid juhti ning hõlbustavad juhtimist, muutes sõitmise ohutumaks ja rahulikumaks.

 • Proaktiivne sõitjakaitsesüsteem Pre-Crash

  Sinu ja su kaassõitjate esmaklassiline turvalisus.

  See arvutab välja õnnetuse toimumise tõenäosuse ning sulgeb automaatselt elektroonilised aknad ja lisavalikus oleva klaasist panoraamkatuse. Samuti pingutab see ettevaatusabinõuna esiistmete turvavöösid. Meie standardsete Volkswageni kortsumistsoonide, turvapatjade ja Isofixi turvatoolikinnitustega autod on ehitatud nii, et need pakuksid õnnetuse korral maksimaalset kaitset.

 • Sõiduki ümbruse jälgimissüsteem Front Assist

  Auto hoiatab sind hetkel, mil seda enim vajad.

  Süsteem hoiatab sind – küll teatud piirangutega – eelseisvate kokkupõrgete eest ja aitab vähendada pidurdusteekonda. Front Assisti üks põhiomadusi on jalakäija tuvastamise süsteem, mis on suuteline süsteemi seatud piirides tuvastama, kui jalakäija astub ootamatult teele. Süsteem hoiatab sind kohe nii helisignaali kui ka visuaalse märguandega. Kui sa ei pidurda, jõnksatab süsteem ise pidurit, et sind eelseisva otsasõidu eest hoiatada.

 • Ahelkokkupõrke ennetamise süsteem Multi-Collision Brake

  Aitab sind, kui kõik ei lähe plaani järgi.

  Süsteem hoiab ära ahelkokkupõrkeid või leevendab nende tõsidust. Süsteemi seatud piirides rakendab see pärast kokkupõrget automaatselt pidurid, enne kui juht jõuab reageeridagi. Parimal juhul on nii võimalik leevendada õnnetuse tõsidust ja vältida järgmist kokkupõrget.

Teised Passati eripakkumisega mudelid.

Volkswageni liising.

Parem viis oma uue auto liisimiseks.  

Pakume sulle kui Volkswageni perekonna liikmele palju paremaid rahastamisvõimalusi. Aastate jooksul oleme Volkswageni pere liikmetele pakkunud kvaliteetseid finantstooteid ja esmaklassilist kliendituge. Teeme kõik selleks, et liisimine käiks lihtsalt ja selgesti – parimatel tingimustel ja vähese bürokraatiaga.  Et kõik oleks võimalikult lihtne ja kiire, teenindavad meie liisinguspetsialistid sind meie müügiesindustes kohapeal.  

ARVUTA LIISINGUMAKSE

Auto vahetamine Trade-in.

Vahetame teie auto uue Volkswageni vastu.   

Parim viis uue Volkswageniga sõitmiseks ning praeguse auto müümise arvelt aja ja vaeva säästmiseks.  

Vaata lisa

Kolmeaastane garantii.

Olge kindel, et olete teinud õige valiku.

Me soovime, et Teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua. Seetõttu antakse Teie autole laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb Teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt kolm aastat või kuni 100 000 km.   
 
Täiendavalt pakume garantiiperioodi pikendamist kuni viie aastani.

Autoabi.

Aitame sul oma sõitu jätkata​.

Sa ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta sind teele. 

Me tuleme sulle appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime su sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksid oma teekonda jätkata. 

Kas oled valmis meie pakkumist ära kasutama?


 

Võta müügiesindajaga ühendust

Esita

Leia lähim müügiesindus

vaata müügiesinduste kaarti

Vaata ka teisi Passati perekonna eripakkumisega mudeleid.

Passat Variant.

Suurima pagasiruumi ja parimate laadimisvõimalustega Passati mudel.

Vaata lisaks

Passat Alltrack.

Kõrgema kliirensiga neljaveoline mudel. 

Vaata lisaks

Proovisõidule registreerumine

KÜSIGE PAKKUMIST

Volkswageni esindus võtab teiega peatselt ühendust.