Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Sandėlio išpardavimas.  Passat ir Passat Variant.

Sutaupykite iki 5 300 €.

Didžiausias ir paskutinis Passat automobilių išpardavimas iš sandėlio jau prasidėjo!

Specialiojo pasiūlymo apimtis:

 • Sutaupykite iki 5300 €
 • „Business“ arba „Executive“ paketas standartinėje įrangoje
 • Visi automobiliai yra vietoje!

Žiūrėti kainų sąrašą

Paskubėkite!   

Susisiekti su pardavėju

Siųsti

Rinktis saloną

Rinktis saloną

„R-Line“ eksterjeras.

Ypatingi įrangos pasiūlymai.

Įkvėpta legendinių Volkswagen „R sport“ modelių, R-Line gama sukurta būti kitokia – ji suteikia jūsų Passat tą ekstremaliai sportišką vaizdą. R-Line išorės nesupainiosi su niekuo, nes R-Line stiliaus priekiniai ir galiniai bamperiai, radiatoriaus grotelės ir slenksčių prailginimai yra tikrai išskirtiniai. Blizgus R-Line logotipas ant radiatoriaus grotelių tik patvirtina sportišką Passat prigimtį.

Spauskite ir pamatysite, iš ko sudarytas „R-Line“ eksterjero paketas​!

Galerija

Įranga.

Ypatingi įrangos pasiūlymai.

Jūsų kelionės vertos didžiausio komforto. Passat „R-Line“ suderina sportiškumą su elegancija, sukurdamas beveik tobulą balansą, kurio neįmanoma nepastebėti.  

Susipažinkite su svarbiausiomis „R-Line“ modelio įrangos savybėmis.

Vidaus apdaila

Oda aptrauktos sėdynės.

Kad ir kokio ilgio būtų jūsų kelionės, savo Passat visada sėdėsite patogiai. Apmušalai iš „Alcantara“ ir „Vienna“ odos derinio sukurti būti stilingi, patvarūs ir ergonomiški, kad užtikrintų didžiausią komfortą.

Kad kelias būtų šviesus

Priekiniai šviesos diodų žibintai.

Priekiniai šviesos diodų žibintai suteikia jūsų Passat dar daugiau žavesio. Pasiruoškite apsišviesti: priekiniai šviesos diodų žibintai sukuria nepakartojamą šviesos sklaidymo vaizdą kelyje ir gali pagerinti matomumą prastomis oro sąlygomis. Taip jūs ir matote geriau, ir atrodote.

Dizainas

17’’ lengvojo lydinio ratlankiai.

Stilingi „London“ lengvojo lydinio ratlankiai padeda atrodyti žavingai kelyje ir prideda individualumo.

Multimedijos pramogos ir navigacija

Navigacijos sistema „Discover Pro“.

Mūsų „Discover“ Pro sistema pasiūlys daugybę pramogų ir funkcionalumo tiesiog po ranka, 9,2“ (20,3 cm) spalvotame jutikliniame ekrane. Su navigacijos sistema, DVD grotuvu ir FM radiju*, turėsite viską, ko reikės kelionei.

Saugaus atstumo technologija

Automatinis atstumo reguliavimas.

Ši sistema padės išvengti eismo įvykių, išlaikydama jūsų automobilį saugiu atstumu nuo eismo prieš jus. Veikdamas kartu su radaro pagrindu veikiančia „Front Assist“ eismo stebėjimo sistema, mūsų automatinis atstumo reguliavimas išlaikys saugų atstumą nuo automobilio priešakyje ir padės valdyti automobilį, kai reikės stabčioti lėtame eisme.

Puikus oras, kad ir kur sėdėtumėte

3 zonų „Climatronic“.

Tiek vairuotojas, tiek keleiviai priekyje ar gale gali reguliuoti temperatūrą pagal save.

Jūsų pagalbininkas važiuojant atbulai

Galinio vaizdo kamera.

Kamera jūsų automobilio gale rodo, kas yra už jūsų ir palengvina bei supaprastina manevravimą. Ji taip pat perspėja apie žemai esančias kliūtis, kurių nemato parkavimo pagalbos sistema. Ji aiškiai rodo vaizdą už jūsų su lengvai suvokiamomis kreipiančiosiomis linijomis radijo navigacijos sistemos ekrane.

Be raktų

Beraktė atrakinimo ir užvedimo sistema.

„Keyless Access“ sistema leidžia jums atrakinti ir užvesti automobilį neišsitraukiant rakto iš kišenės, ir nespaudžiant mygtuko ant jo. Jums tereikia tą raktą turėti piniginėje arba kišenėje. Užrakinti savo Volkswagen lygiai taip pat paprasta. Ant durų rankenos pastebėsite mažą įdubą. Ją ir paspauskite, norėdami užrakinti automobilį su Volkswagen „Keyless Access“.

Saugumo kelyje technologijos.

Dėl pažangiųjų asistentų net kelionės sąlygoms tapus sudėtingomis automobilis padeda vairuotojui ir palengvina jo užduotį, pasitarnaudamas tam, kad kelionė būtų saugesnė ir paprastesnė.

 • Proaktyvi keleivių apsauga Pre-Crash

  Geriausia apsauga jums ir jūsų keleiviams.

  Ji numato susidūrimo tikimybę ir automatiškai uždaro elektra valdomus langus, kaip ir pasirinktinai tiekiamą panoraminį stoglangį. Taip pat ji saugumo sumetimais įtempia priekinius saugos diržus. Su standartinėmis Volkswagen numatytomis deformacinėmis zonomis, oro pagalvėmis ir „Isofix“ vaikiškų kėdučių tvirtinimo taškais mūsų automobiliai sukurti maksimaliai jūsų apsaugai nelaimės metu.

 • Erdvės priekyje stebėjimo sistema „Front Assist“

  Automobilis jus perspės, kai to reikės labiausiai.

  Ši sistema gali jus perspėti – su tam tikromis išlygomis – apie tikėtiną susidūrimą ir padėti sutrumpinti jūsų stabdymo kelią. Esminė „Front Assist“ sistemos funkcija yra pėsčiųjų aptikimas, kuris leidžia pastebėti pėsčiąjį, netikėtai patekusį į jūsų kelią. Sistemos funkcionavimo  ribose Jūs būsite perspėti garso ir vaizdo signalais, o jei nepradėsite stabdyti, sistema pristabdymais perspės, kad susidūrimas gali būti neišvengiamas.

 • Pasikartotinių susidūrimų apsauga Multi-Collision Brake

  Padeda, kai reikalai klostosi ne taip, kaip planuota.

  Ši sistema gali apsaugoti nuo kartotinių susidūrimų ir sumažinti jų žalą. Savo funkcionavimo ribose ji automatiškai pradeda stabdyti po susidūrimo, net vairuotojui nespėjus sureaguoti. Taip idealiomis sąlygomis galima sumažinti susidūrimo ir kartotinių susidūrimų keliamą žalą.

Kiti ypatingi Passat pasiūlymai.

Kodėl verta rinktis dyzelinius variklius?

Itin efektyvūs ir greitai reaguojantys varikliai. 

Mūsų dyzeliniai tiesioginio įpurškimo su turbokompresoriumi varikliai suteikia puikią galią (netgi esant mažiems sūkiams) ir ypač taupiai naudoja degalus – visa tai padeda mažinti emisijas. Neįtikėtinai efektyvūs, švaresni ir tylesni.  

Sutaupykite.

Naudokitės dyzelinių variklių privalumais palyginti su benzininiais varikliais! 

 • 15-20 % mažesnės degalų sąnaudos
 • Mažesnė degalų kaina
 • Ilgesni techninės priežiūros intervalai – mažesnės išlaidos priežiūrai
 • Žemesnis emisijos lygis – mažesni mokesčiai
 • Aukštesnė vertė perparduodant

Puikus važiavimo potyris.

 • Puikus sukimo momentas net esant žemiems variklio apsisukimams  
 • Tolygus pagreitėjimas 
 • Jaudinanti galia  

Didelė galia.

 • Didelė varančioji jėga  
 • Platus variklio apsisukimų diapazonas  

Ką reiškia TDI? 

TDI identifikuoja visus mūsų pažangius dyzelinius variklius, kuriuose naudojamas tiesioginis degalų įpurškimas ir turbopripūtimas. TDI varikliai yra taupūs ir tolygiai veikiantys su aukštu sukimo momentu (didele varančiąja jėga) ir efektyviu energijos naudojimu.

Mitai ir tiesa apie dyzelinius variklius 

Kenkia aplinkai? Sunkiau parduoti? Kiekvienas yra girdėjęs tokių nuomonių. Daugelis jų jau pasenusios ir nebeaktualios. Čia mes apžvelgsime ir paneigsime dažniausius mitus apie dyzelinius variklius.  

1 mitas

Automobiliai su dyzeliniais varikliais brangesni, nei su benzininiais. 

1 tiesa

Automobiliai su dyzeliniais varikliais istoriškai buvo brangesni, nei su benzininiais, tai tiesa. Šiuo metu mes esame pateikę daug puikių automobilių su dyzeliniais varikliais pasiūlymų, o kaina yra lygi ar net žemesnė, nei automobilių su benzininiais varikliais.

Pavyzdžiui, Tiguan „4Motion“ „Comfortline“ „Business“ su 2 l benzininiu varikliu kainuoja 34 884 €, o specialioji „4Motion“ „Comfortline“ „Business“ su 2,0 l dyzeliniu varikliu kaina dabar yra 30 634 €. Specialioji pradinė kaina nuo 22 500 €.

2 mitas

Bus sunku parduoti mano automobilį su dyzeliniu varikliu.

2 tiesa

"Lietuviams patinka automobiliai su dyzeliniais varikliais. Lietuvos naudotų automobilių rinkoje 2018 metais automobiliai su dyzeliniais varikliais užėmė pirmą vietą – jų buvo daugiau nei 73 % visų naudotų automobilių.* Jei Jūs turite automobilį su dyzeliniu varikliu, tuomet Jūs turite galimybę jį parduoti greičiau, nei automobilį su benzininiu varikliu už gerą kainą.

Skaitykite daugiau šia tema: vz.lt, „Pernai naudotų automobilių rinka augo dešimtadaliu“, https://www.vz.lt/transportas-logistika/automobiliai/2019/01/15/pernai-naudotu-automobiliu-rinka-augo-desimtadaliu

*Šaltinis: „Autotyrimai“, Baltijos šalių automobilių rinkos duomenys"

3 mitas

Automobiliai su dyzeliniais varikliais labiau teršia aplinką, nei automobiliai su benzininiais varikliais.

3 tiesa

Tvarkingai prižiūrimų, pagal paskutinius standartus (EURO 5, EURO 6) pagamintų automobilių su dyzeliniais varikliais emisija yra panaši į naujų automobilių su benzininiais varikliais emisiją. Taip pat ir automobilių su dyzeliniais varikliais CO2 emisija yra mažesnė, nei automobilių su benzininiais varikliais.

4 mitas

Dyzelinis variklis yra senas ir atgyvenęs, todėl automobilių gamintojai nustos juos gaminti per kelerius metus.

4 tiesa

Automobilių gamintojai tęs automobilių su dyzeliniais varikliais gamybą, nes dyzeliniai varikliai vis dar patinka klientams visame pasaulyje dėl jų nenugalimų privalumų, palyginti su benzininiais varikliais. Be to, dyzelinių variklių gamyba yra ekologiškesnė, nei benzininių variklių gamyba, o tai yra svarbus verslo aspektas pažangiesiems automobilių gamintojams. Mes manome, kad mūsų ateitis – tai elektromobiliai, tačiau jie vystomi, štai kodėl automobiliai su benzininiais ir dyzeliniais varikiais artimiausiu laiku nedings iš kelių.

5 mitas

Dyzeliniai varikliai pernelyg dažnai turi dyzelinio variklio kietųjų dalelių filtro (DPF) išmetamųjų dujų grąžinimo (EGR) problemų bei sukelia išlaidų.

5 tiesa

Praeityje buvo problema su EGR senuose dyzeliniuose varikliuose, kuri sukūrė šią nuomonę. DPF yra sena problema naudotuose automobiliuose su labai didele rida. Šiais laikais dyzelinių variklių technologija patobulinta tiek, kad išsprendė šias problemas.

6 mitas

Dyzelinis variklis nepakankamai greitai įšyla.

6 tiesa

Dyzelinis variklis ne tik įšyla pakankamai greitai, bet daugelyje Volkswagen modelių dyzelinas variklis, priklausomai nuo automobilio komplektacijos, įšyla net greičiau nei benzininis. Pavyzdžiui, Volkswagen Tiguan, Passat, Golf, T-Roc modeliai su dyzeliniais varikliais bazinėje komplektacijoje aprūpinti elektriniu salono šildymo radiatoriumi.

7 mitas

Naudojant dyzeliną iš atsinaujinančių šaltinių gamyklinė garantija negalioja.

7 tiesa

Svarbu prisiminti, kad aukštos kokybės dyzelinas iš atsinaujinančių šaltinių arba hidrintas augalinis aliejus (HVO) ir tradicinis biodyzelinas arba riebalų rūgščių metilesteris (FAME) nėra vienas ir tas pats. Naudojant sertifikuotą kurą iš atsinaujinančių šaltinių – HVO – gamyklinė automobilio garantija lieka galioti.

8 mitas

Dyzelinio variklio techninės priežiūros išlaidos yra didesnės.

8 tiesa

Labai priklauso nuo automobilio specifikacijos. Pavyzdžiui, palyginkime dyzelinio ir benzininio variklių techninę priežiūrą:

 • Dyzelinio filtras turi būti keičiamas kas 90 000 km, benzininiame variklyje yra uždegimo žvakės, kurios turi būti keičiamos kas 60 000–90 000 km, todėl šie du komponentai išlygina išlaidas.
 • Dyzeliniame variklyje yra dantytasis diržas, kuris turi būti keičiamas kas 200 000–240 000 km, benzininiame variklyje yra toks pats dantytasis diržas, tačiau benzininiuose varikliuose jis neturi būti keičiamas.
 • Dyzeliniame variklyje jis turi būti keičiamas dėl dyzelinio variklio specifikos – aukštesnės kompresijos, kuri padidina mechaninę dantytojo diržo apkrovą.
 • Alyvos keitimas – tas pats.
 • Oro filtras, salono filtras – tas pats.
 • Pavarų dėžės alyvos keitimas priklauso nuo galios, kuo didesnė galia, tuo daugiau tikimybės, kad reikia keisti alyvą.

9 mitas

Automobiliai su dyzeliniais varikliais žymiai garsesni, nei automobiliai su benzininiais varikliais.

9 tiesa

Žinoma, profesionalai gali atskirti benzininio ir dyzelinio variklių garsą, tačiau tikrai ne garsumą, nes mūsų modeliuose Jūs vos pastebėsite skirtumą. Taip pat daugelis žmonių negali atskirti, automobiliu su kokiu varikliu jie važiuoja. Tai yra senas mitas, kuris tiko senoms dyzelinių variklių technologijoms.

10 mitas

Dyzelino kvapas blogesnis nei benzino.

10 tiesa

Dyzelino kvapas skiriasi. Iš principo benzinas ir dyzelinas pagaminti iš skystų degalų, kurie gaminami iš naftos degalų. Ir taip, jie abu turi specifinį kvapą. Kvapas skiriasi, tačiau jie turi kvapą.

11 mitas

Automobiliuose su dyzeliniais varikliais yra daigiau vibracijos ir mažiau garso izoliacijos, nei automobiliuose su benzininiais varikliais.

11 tiesa

Mes turime pasiūlymą – atvykite bei išbandykite automobilius su dyzeliniu ir benzininiu varikliu, kad įsitikintumėte patys. Jūs busite maliniai nustebinti mūsų modelių su dyzeliniais varikliais suteikiamu važiavimo malonumu.

Dyzelinis variklis: klausimai ir atsakymai.

Geriau rinktis automobilį su benzininiu ar su dyzeliniu varikliu? Ar bus uždrausta įvažiuoti į mūsų miestus su automobiliais, kurių varikliai dyzeliniai? Surinkome dažniausius automobilių savininkų užduodamus klausimus apie dyzelinius variklius ir pateikėme į juos atsakymus.

Šiuo metu tik keliuose miestuose uždrausta įvažiuoti automobiliais su dyzeliniais varikliais, kurie atitinka žemesnį nei EURO 5 emisijos standartą, į ribotą teritoriją 2 km spinduliu nuo miesto centro. Draudimas automobiliams su dyzeliniais varikliais yra perdėtas bei taikomas tik senesniems automobiliams ir labai ribotoms teritorijoms. Lietuvos valdžios institucijos nepraneša apie planus drausti automobilius su dyzeliniais varikliais didmiesčiuose.

Jūs galėsite mėgautis, turėdami automobilį su dyzeliniu varikliu. Taupūs automobilistai ilgą laiką taikė pirmenybę automobiliams su dyzeliniais varikliais dėl jų puikaus degalų taupymo. Automobiliai su dyzeliniais varikliais ne be pagrindo yra išgarsėję savo didesniu degalų taupymu. Daugybėje bandymų dyzeliniai varikliai triumfavo prieš benzininius variklius dėl mažesnių degalų sąnaudų tiek automagistralėje, tiek mieste.

Ne. Teoriškai dyzeliniai ir benzininiai varikliai yra labai panašūs. Jie abu yra vidaus degimo varikliai ir paverčia degaluose esančią cheminę energiją mechanine energija. Tiek dyzeliniai, tiek benzininiai varikliai paverčia degalus energija mažų sprogimų ar degimų serijomis. Pagrindinis skirtumas tarp dyzelinio ir benzininio variklių yra šių sprogimų būdas. Benzininiame variklyje degalai sumaišomi su oru, suspaudžiami stūmokliu ir uždegami uždegimo žvakės kibirkštimi. Tačiau dyzeliniame variklyje iš pradžių suspaudžiamas oras, ir tik po to įpurškiami degalai. Degalai užsidega, nes oras įkaista suspaudimo metu.

Daugelis dyzelinių variklių privalumų yra mažos eksploatacinės išlaidos, važinėjant ilgais atstumais. Taigi ilgi atstumai tinka geriau dyzeliniam varikliui. Jeigu Jūsų kasdienė rida neviršija 10 km, mes rekomenduotumėme rinktis benzininį variklį, o ne dyzelinį.

Volkswagen lizingas.

Geresnis būdas įsigyti automobilį lizingu.  

Būdami Volkswagen šeimos dalimi pasiūlysime jums daugiau, nei finansavimą. Jau daug metų Volkswagen šeimai siūlome kokybiškus finansinius produktus ir profesionalų klientų aptarnavimą. Mes pasiryžę lizingo procesą padaryti kuo paprastesniu ir aiškesniu jums, geriausiomis sąlygomis ir su kuo mažiau popierizmo. Kad viskas būtų greičiau ir paprasčiau, mūsų lizingo ekspertai jums padės vietoje, salone.  

SKAIČIUOTI LIZINGO KAINĄ

Automobilio mainai Trade-in.

Mes iškeisime jūsų turimą Volkswagen į naują.   

Geriausias būdas pradėti vairuoti naują Volkswagen bei sutaupyti laiko ir pastangų parduodant turimą automobilį.   

Sužinokite daugiau

Trejų metų garantija.

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus.

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad jūsų automobiliui taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 3 metų arba 100 000 km ridos

Pagalba kelyje.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​.

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite, Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems nutransportuosime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai, ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Ar pasirengę pasinaudoti pasiūlymo nauda?


 

Susisiekti su pardavėju

Siųsti

Rinktis saloną

Rinktis saloną

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there

Bandomasis važiavimas

GAUKITE PASIŪLYMĄ

„Volkswagen“ atstovas netrukus su Jumis susisieks.