2.15.90.1, 2019-05-09 00:05:56

Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Passat. R-Line Premium Edition.

Sutaupykite iki 5 500 €.

Rinktis gerai. Turėti viską dar geriau. Taip kad nestabdykite, atskleiskite savo sportiškąją prigimtį su ypatingu mūsų R-Line Premium Edition modeliu dabar ypatingomis kainomis. Aukščiausio lygio komfortas, nepakartojamas dizainas ir visos technologijos, kurios paverčia vairavimą smagiu.

Mes esame tikri, išsirinkę ypatingą Passat modelį neįtikėtinai norėsite vairuoti.

Žiūrėti kainų sąrašą

Nepraleiskite progos, įsigykite savo Passat dabar!  

Susisiekite su artimiausiu Volkswagen salonu dabar ir mes padėsime išsirinkti geriausią Passat jums!

Susisiekti su pardavėju

Siųsti

Rinktis saloną

Rinktis saloną

R-Line išorė​.

Ypatingi įrangos pasiūlymai.

Įkvėpta legendinių Volkswagen „R sport“ modelių, R-Line gama sukurta būti kitokia – ji suteikia jūsų Passat tą ekstremaliai sportišką vaizdą. R-Line išorės nesupainiosi su niekuo, nes R-Line stiliaus priekiniai ir galiniai bamperiai, radiatoriaus grotelės ir slenksčių prailginimai yra tikrai išskirtiniai. Blizgus R-Line logotipas ant radiatoriaus grotelių tik patvirtina sportišką Passat prigimtį.

Spauskite ir pamatysite, iš ko sudarytas R-Line išorės paketas​!

Galerija

Įranga.

Ypatingi įrangos pasiūlymai.

Jūsų kelionės vertos didžiausio komforto. Passat R-Line Premium Edition suderina sportiškumą su elegancija sukuriant beveik tobulą balansą, kurio neįmanoma nepastebėti.  

Susipažinkite su svarbiausiomis R-Line Premium Edition modelio įrangos savybėmis.

Vidaus apmušalai

Odinės sėdynės.

Kad ir kokio ilgio būtų jūsų kelionės, savo Passat visada sėdėsite patogiai. Alcantara ir Vienna odiniai apmušalai sukurti būti stilingais, patvariais ir ergonomiškais, kad užtikrintų didžiausią komfortą.

Kad kelias būtų šviesus

LED priekiniai žibintai.

Priekiniai LED žibintai suteikia jūsų Passat dar daugiau žavesio. Pasiruoškite apsišviesti: priekiniai LED žibintai sukuria šviesų jūsų parašą kelyje ir gali pagerinti matymą prastomis oro sąlygomis. Taip jūs ir matote geriau, ir atrodote.

Dizainas

17’’ lengvo lydinio ratlankiai.

Stilingi London lengvo lydinio ratlankiai padeda atrodyti žavingai kelyje ir prideda individualumo.

Media pramogos ir navigacija

Navigacijos sistema Discover Pro.

Mūsų Discover Pro sistema pasiūlys daugybę pramogų ir funkcionalumo tiesiog po ranka, 9,2“ (20,3 cm) spalvotame lietimui jautriame ekrane. Kartu su navigacijos sistema, DVD grotuvu ir FM radiju*, turėsite viską, ko reikės kelionei.

Saugaus atstumo technologija

Adaptive Cruise Control.

Ši sistema padės išvengti nelaimingų atsitikimų išlaikydama jūsų automobilį saugiu atstumu nuo eismo prieš jus. Veikdama kartu su radarais reguliuojama Front Assist eismo stebėjimo sistema, mūsų adaptyvi greičio palaikymo kontrolė išlaikys saugų atstumą nuo automobilio priešakyje ir padės vairuoti, kai reikės stabčioti lėtame eisme.

Puikus oras, kad ir kur sėdėtumėte

3 zonų Climatronic.

Tiek vairuotojas, tiek keleiviai priekyje ar gale gali reguliuoti temperatūrą pagal save.

Jūsų pagalbininkas važiuojant atbulai

Galinio vaizdo kamera.

Kamera jūsų automobilio gale rodo, kas yra už jūsų ir palengvina bei supaprastina apsisukimą. Ji taip pat perspėja apie žemai esančias kliūtis, kurių parkavimosi pagalba nemato. Ji aiškiai rodo vaizdą už jūsų radijo navigacijos ekrane jau tinkamai apsuktą ir paprastas sekti instrukcijas.

Be raktų

Beraktė atrakinimo ir užvedimo sistema.

Keyless Access sistema leidžia jums atrakinti ir užvesti automobilį neišsitraukiant rakto iš kišenės, ir nespaudžiant mygtuko ant jo. Jums tereikia tą raktą turėti piniginėje arba kišenėje. Užrakinti savo Volkswagen lygiai taip pat paprasta. Ant durelių rankenos pastebėsite paprastą mygtuką. Jį ir paspauskite, norėdami užrakinti automobilį su Volkswagen Keyless Access.

Saugumo kelyje technologijos.

Inovatyvių asistentų dėka net kelionės sąlygoms tapus sudėtingomis automobilis padeda vairuotojui ir palengvina jo užduotį, pasitarnaudamas tam, kad kelionė būtų saugesnė ir paprastesnė.

 • Proaktyvi keleivių apsauga Pre-Crash

  Geriausia apsauga jums ir jūsų keleiviams.

  Ji numato susidūrimo tikimybę ir automatiškai uždaro elektra valdomus langus, kaip ir pasirenkamą panoraminį stoglangį. Taip pat ji saugumo sumetimais įtempia priekinius saugos diržus. Drauge su standartinėmis Volkswagen numatytų pažeidimų zonomis, oro pagalvėmis ir Isofix laikikliais vaikų kėdutėms, mūsų automobiliai sukurti maksimaliai jūsų apsaugai nelaimės metu.

 • Erdvės priekyje stebėjimo sistema Front Assist

  Automobilis jus perspės, kai to reikės labiausiai.

  Ši sistema gali jus perspėti – su tam tikromis išlygomis – apie tikėtinus susidūrimus ir padėti sutrumpinti jūsų stabdymo kelią. Esminė Front Assist sistemos funkcija yra pėsčiųjų aptikimas, kuris leidžia pastebėti pėsčiąjį, patekusį į jūsų kelią jam neperspėjus. Sistemos galimybių ribose. Jūs būsite perspėti garso ir vaizdo signalais, o jei nepradėsite stabdyti, sistema supurtys stabdžius perspėdama, kad susidūrimas gali būti neišvengiamas.

 • Pasikartotinių susidūrimų apsauga Multi-Collision Brake

  Padeda, kai reikalai klostosi ne taip, kaip planuota.

  Ši sistema gali apsaugoti nuo pasikartotinių susidūrimų ir sumažinti jų žalą. Ji automatiškai pradeda stabdyti po susidūrimo, sistemos galimybių ribose, net vairuotojui nespėjus sureaguoti. Taip, idealiomis sąlygomis, galima sumažinti susidūrimo ir vėlesnių susidūrimų žalą.

Kiti ypatingi Passat pasiūlymai.

Volkswagen lizingas.

Geresnis būdas įsigyti automobilį lizingu.  

Būdami Volkswagen šeimos dalimi pasiūlysime jums daugiau, nei finansavimą. Jau daug metų Volkswagen šeimai siūlome kokybiškus finansinius produktus ir profesionalų klientų aptarnavimą. Mes pasiryžę lizingo procesą padaryti kuo paprastesniu ir aiškesniu jums, geriausiomis sąlygomis ir su kuo mažiau popierizmo. Kad viskas būtų greičiau ir paprasčiau, mūsų lizingo ekspertai jums padės vietoje, salone.  

SKAIČIUOTI LIZINGO KAINĄ

Trejų metų garantija.

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus.

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad jūsų automobiliui taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 3 metų arba 100 000 km ridos

Pagalba kelyje.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​.

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite, Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems nutransportuosime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai, ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Ar pasirengę pasinaudoti pasiūlymo nauda?


 

Susisiekti su pardavėju

Siųsti

Rinktis saloną

Rinktis saloną

Susipažinkite su kitais Passat šeimos pasiūlymais!

Passat Variant.

Passat modelis su didžiausia bagažine ir didžiausiomis galimybės pakrauti.

Daugiau

Passat Alltrack.

Visais ratais varomas modelis, daugiau aiškumo. 

Daugiau

Bandomasis važiavimas

GAUKITE PASIŪLYMĄ

„Volkswagen“ atstovas netrukus su Jumis susisieks.