Ak vai, jūsu tīmekļa pārlūks vairs netiek atbalstīts.

Lūdzu, uzstādiet mūsdienīgu, pilnībā atbalstītu pārlūku. Skat. zemāk mūsu atbalstīto pārlūku jaunākās versijas.

BROWSE HAPPY

Noliktavas izpārdošana. Passat un Passat Variant.

Ietaupiet līdz 5 300 €.

Lielākā un šī gada pēdējā Passat noliktavas izpārdošana ir klāt!

Īpašais piedāvājums ietver:

 • Ietaupījums līdz 5300 € 
 • Business vai Executive pakete iekļauta standartaprīkojumā 
 • Visi auto ir uz vietas

 

Apskatīt cenas

Pasteidzieties!  

Sazināties ar pārdevēju

Nosūtīt ziņu

Atrast tuvāko autosalonu

Skatīt karti

R-Line dizains.

R-Line aprīkojums.

Volkswagen leģendāro sporta modeļu R iedvesmots, R-Line modeļu atšķirība vispirms jūtama virsbūves dizainā, kas piešķir Passat izteikti sportisku izskatu. R-Line dizaina elementi nav sajaucami ne ar ko citu. R-Line eksterjera pakete sastāv no sportiska dizaina priekšējā un aizmugurējā bampera, sānu moldingiem, radiatora restes un sliekšņu uzlikām. Spožais R-Line logo radiatora restē smalki norāda uz R sportisko mantojumu.

Pavelciet un apskatiet R-Line dizainu!

Galerija

Aprīkojums.

R-Line.

Jūsu braucieni ir pelnījuši izcilu komfortu. Passat R-Line apvieno sportiskumu un eleganci ideālā līdzsvarā. Jums nebūs iespējams palikt nepamanītam. Aplūkojiet R-Line modeļa galveno aprīkojumu.

Salons

Ādas apadare.

Lai cik garšs vai īss ir jūsu brauciens, Passat vienmēr jūs jutīsieties komfortabli. Optimālam komfortam un atbalstam, sēdekļi veidoti eleganti, izturīgi un ergonomiski. Ādas apdare Alcantara un Vienna piešķir papildu eleganci.

Izgaismotam ceļam.

LED lukturi.

LED lukturi sniedz jūsu Passat vēl vairāk harizmas. Esiet gatavs izcilai apgaismībai. LED lukturi ne tikai piešķir dizainam izteiksmi, bet arī uzlabo redzamību sliktos apsktākļos.

Dizains

17’’  vieglmetāla diski.

Stilīgie London vieglmetāla diski pasvītro Passat R-Line stāju – elegantu, individualitātes raksturu.

Izklaide un navigācija

Navigācijas sistēma Discover Pro.

Ar mūsu Discover Pro navigācijas sistēmu baudiet plašu izklaides klāstu un funkcionalitāti 9,2“(20,3 cm) krāsu skārienekrānā. Navigācijas sistēma, DVD disku atskaņotājs un FM radio – viss, kas braucienam vajadzīgs.

Drošas distances tehnoloģija

Adaptīvā kruīza kontrole ACC.

Palīdz izvairīties no negadījumiem, vienmēr ieturot drošu distanci no satiksmes priekšā. Adaptīvā kruīza kontrole sadarbojas ar Front Assist satiksmes monitoringa sistēmu, kas tiek vadīta ar radara palīdzību – lai saglabātu drošu distanci no priekšā braucošā transportlīdzekļa un krietni atvieglotu braukšanu lēnā un raustīgā satiksmē.

Ideāls klimats jebkurā sēdvietā

Trīszonu klimata kontrole.

Sistēma sniedz iespēju neatkarīgi iestatīt individuālu vajadzīgo temperatūru gan vadītājam un priekšējam pasažierim, gan pasažieriem aizmugurējos sēdekļos. Lai regulētu siltumu, gaisa padevi un sadali aizmugurējos sēdekļos, to pasažieri var izmantot papildu vadības ierīces aizmugurē. Netiešās ventilācijas režīms priekšpusē gādā par gaisa plūsmu bez caurvēja.

Palīgs, braucot atpakaļgaitā

Atpakaļskata kamera.

Kamera automobiļa aizmugurē rāda, kas atrodas ārpusē – lai braukšana atpakaļgaitā būtu drošāka un vieglāka. Tā ziņo arī par zemiem šķēršļiem, kurus parkošanās sensori ne vienmēr spēj noteikt. Zona aiz automobiļa tiek rādīta radio navigācijas sistēmas displejā – jūs redzat skaidru atpakaļgaitas skatu un viegli uztveramas norādes.

Keyless Access

Bezkontakta atvēršana un iedarbināšana.

Keyless Access nozīmē, ka jums nav jāmeklē no kabatas atslēga vai jāspiež tālvadības pults poga, lai atslēgtu savu automobili. Pietiek vienkārši turēt atslēgu kabatā vai somā. Arī aizslēgt jūsu Volkswagen bez atslēgas paņemšanas rokā ir tieši tikpat viegli. Durvju rokturī ir neliels iedobums – vienkārši piespiediet to, lai aizslēgtu automobili ar Volkswagen Keyless Access palīdzību.

Satiksmes drošības tehnoloģijas.

Pateicoties novatoriskajām asistentu sistēmām, sarežģītās situācijās uz ceļa (ja tādas atgadās), automobilis palīdz vadītājam, atvieglojot dažādu darbību veikšanu. Tas viss, lai braukšana būtu drošāka gan jums, gan pārējiem satiksmes dalībniekiem.

 • Proaktīvā pasažieru aizsardzība Pre-Crash

  Augstākā līmeņa aizsardzība pasažieriem.

  Ja tiek uztverts sadursmes risks, sistēma veic aizsardzības pasākumus. Piemēram, līdz maksimumam noslēdz logus un jumta lūku, lai uzlabotu galvas un sānu aizkarveida gaisa drošības spilvenu efektivitāti. Nospriego priekšējās drošības jostas – lai autovadītājs un blakussēdētājs tiktu droši noturēti vietās. Kad briesmas ir garām, drošības jostas tiek atbrīvotas, un tiek atvērti sānu logi un jumta lūka.

 • Sadursmes novēršanas brīdināšana Front Assist

  Brīdinājums, kad tas visvairāk nepieciešams.

  Ja tiek uztverts sadursmes risks, sistēma signalizē un attēlo vizuālu brīdinājumu, kā arī sagatavojas iespējamai ārkārtas bremzēšanai. Tā palīdz arī bremzēšanas laikā, nodrošinot maksimālu bremzēšanas spēku. Ja vadītājs nebremzē, sistēma automātiski uzsāk bremzēšanu ar mērķi izvairīties no sadursmes vai mazināt trieciena spēku. 

 • Atkārtotas sadursmes novēršana Multi-Collision Brake

  Palīdz, kad notiek neplānotais.

  Ar signālu no drošības spilvenu sensoriem sistēma automātiski uzsāk bremzēšanu, kad automobilis cieš sadursmē, un turpina bremzēt, cik nepieciešams, lai samazinātu automobiļa ātrumu līdz 10 km/h, tādējādi novēršot turpmākas sadursmes vai mazinot to ietekmi.

Citi Passat īpašie piedāvājumi.

Kāpēc izvēlēties dīzeļdzinēju?

Nepārspējama efektivitāte un dzinēju dinamika. Mūsu dīzeļdzinēji ar turbokompresoru (TDI) nodrošina pārliecinošu jaudu pat pie maziem apgriezieniem, kā arī lielisku degvielas ekonomiju, kas ļauj samazināt izmešu apjomu. Neticami efektīvs, skaidrs dizains un klusāka braukšana.  

Ietaupiet vairāk.

Izbaudiet dīzeļdzinēju priekšrocības salīdzinājumā ar benzīna dzinējiem! 

 • Zemāks degvielas patēriņš par 15-20% 
 • Zemāka degvielas cena 
 • Garāki servisa un apkopes intervāli – zemākas uzturēšanas izmaksas 
 • Mazāks izmešu līmenis – zemāki nodokļi 
 • Augstāka tālākpārdošanas vertība 

Perfekta braukšanas pieredze.

 • Izcils griezes moments pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem 
 • Vienmērīgs paātrinājums  
 • Aizraujoša veikstpēja  

Spēcīga jauda.

 • Liela vilces jauda  
 • Plašs apgriezienu diapazons  

Ko nozīmē TDI dzinējs?

TDI apzīmē visus mūsu progresīvākos dīzeļdzinējus ar turbokompresoru un tiešo degvielas iesmidzināšanas sistēmu. TDI dzinēji ir ekonomiskāki un nodrošina vienmērīgāku veiktspēju ar lielāku griezes momentu (vilci), kā arī uzlabotu energoefektivitāti.

Mīti un patiesība par dīzeļdzinējiem 

Novecojusi tehnoloģija? Videi nedraudzīgāki par benzīna dzinējiem? Grūtāk pārdot? Ikviens ir dzirdējis par šiem aizspriedumiem. Vairums no tiem ir novecojuši un vairs nav vērā ņemami. Šeit mēs apskatīsim un lauzīsim galvenos dīzeļdzinēja mītus.  

1. mīts

Ar dīzeļdzinēju aprīkoti automobiļi maksā dārgāk nekā ar benzīna dzinēju aprīkoti automobiļi. 

1. patiesība

Kādreiz ar dīzeļdzinēju aprīkoti automobiļi patiešām bija dārgāki nekā ar benzīna dzinēju aprīkoti automobiļi. Šobrīd mums ir daudz lielisku dīzeļdzinēja automobiļu piedāvājumu, un cena ir tāda pati vai pat mazāka nekā par automobiļiem ar benzīna dzinēju.

Piemēram, Tiguan 4Motion Comfortline Business ar 2,0 l benzīna dzinēju maksā 34 884 EUR, savukārt 4Motion Comfortline Business ar 2,0 l dīzeļdzinēju šobrīd ir pieejams par īpašu cenu — 30 634 EUR. Īpašo piedāvājumu automobiļu cenas no 22 500 EUR.

2. mīts

Man tālāk pārdot savu lietoto dīzeļzinēja automobili būs sarežģīti.

2. patiesība

Latvieši ir iecienījuši automobiļus ar dīzeļdzinējiem. Latvijas lietoto automobiļu tirgus līderis 2018. gadā bija automobiļi ar dīzeļa dzinēju – 85% no visiem lietotajiem automobiļiem.* Ja jums ir automobilis ar dīzeļdzinēju, jums ir iespēja pārdot to ātrāk nekā ar benzīna dzinēju aprīkotu automobili, turklāt par labu cenu.

*Avots: “Autotyrimai”, Baltijas automobiļu tirgus dati

3. mīts

Dīzeļdzinēji rada lielāku piesārņojumu nekā benzīna dzinēji. 

3. patiesība

Labi uzturētiem ar dīzeļdzinēju aprīkotiem automobiļiem, kas atbilst jaunākajiem standartiem (EURO 6, EURO 6), izmešu daudzums ir līdzīgs jauniem benzīna dzinējiem. Arī dīzeļdzinēja CO2 izmešu daudzums ir mazāks nekā benzīna dzinējam.

Skatīties video: "RTU tests: dīzeļdzinējiem CO2 izmešu ir par 20% mazāk nekā benzīna motoriem":  https://www.tvnet.lv/6516814/rtu-tests-dizeldzinejiem-CO2-izmesu-ir-par-20-mazak-neka-benzina-motoriem

4. mīts

Dīzeļdzinēji ir novecojusi tehnoloģija, tāpēc automobiļu zīmoli tuvākajos gados pārtrauks to ražošanu.

4. patiesība

Automobiļu zīmoli turpinās ražot ar dīzeļdzinējiem aprīkotus automobiļus, jo klientiem visā pasaulē tie joprojām patīk to nepārspējamo priekšrocību dēļ salīdzinājumā ar benzīna dzinējiem. Turklāt dīzeļdzinēju ražošana ir videi draudzīgāka nekā benzīna dzinēju ražošana, un inovatīviem automobiļu zīmoliem tas ir svarīgs uzņēmējdarbības aspekts. Mēs uzskatām, ka elektromobiļi ir mūsu nākotne, taču tā vēl tikai attīstās, tāpēc automobiļi ar benzīna dzinējiem un dīzeļdzinējiem būs redzami uz ceļiem vēl diezgan ilgi.

5. mīts

Dīzeļdzinējiem bieži vien ir problēmas ar dīzeļdegvielas daļiņu filtru (DPF) un izplūdes gāzu recirkulācijas (EGR) sistēmu, kas rada lielus izdevumus.

5. patiesība

EGR problēma bija vecajiem dīzeļdzinējiem, tādēļ arī šis mīts radās. DPF ir novecojusi problēma, kas raksturīga ļoti nolietotiem automobiļiem ar lielu nobraukumu. Mūsdienās dīzeļdzinēju tehnoloģija ir pilnveidota un šīs problēmas ir novērstas.

6. mīts

Dīzeļdzinējs aukstos laikapstākļos neuzsilst pietiekami ātri. 

6. patiesība

Tehniski labi uzturēti automobiļiem ar dīzeļdzinējiem nav nekādu problēmu ar iedarbināšanu salā. 

7. mīts

Lietojot atjaunojamo dīzeļdegvielu, tiks zaudēta rūpnīcas garantija.

7. patiesība

Ir svarīgi atcerēties, ka augstas kvalitātes atjaunojamā dīzeļdegviela jeb hidrogenētā augu eļļa (HVO) un tradicionālā biodīzeļdegviela jeb taukskābju metilesteris (FAME) nav viens un tas pats. Lietojot sertificētu atjaunojamo degvielu – HVO –, automašīnas rūpnīcas garantija netiek zaudēta.

8. mīts

Ar dīzeļdzinēju aprīkota automobiļa uzturēšana ir dārgāka.

8. patiesība

Daudz kas ir atkarīgs no automobiļa specifikācijas. Piemēram, salīdzināsim dīzeļdzinēja un benzīna dzinēja apkopi:

 • Dīzeļdegvielas filtrs ir jāmaina ik pēc 90 000 km, benzīna dzinējam ir aizdedzes sveces, kas jāmaina ik pēc 60 000 – 90 000 km, tāpēc šīs divas detaļas izlīdzina izmaksas.
 • Dīzeļdzinējam ir zobsiksna, kas jāmaina ik pēc 200 000 – 240 000 km, benzīna dzinējiem ir tāda pati zobsiksna, taču benzīna dzinējiem tā nav jāmaina.
 • Dīzeļdzinējam tā ir jāmaina dzinēja specifikas dēļ — augstāka kompresijas pakāpe, kas palielina mehānisko slodzi uz zobsiksnu.
 • Eļļas maiņa — vienāds nobraukums.
 • Gaisa filtrs, salona filtrs — vienāds nobraukums.
 • Transmisijas eļļas maiņa var būt atkarīga no automobiļa jaudas — jo lielāka jauda, jo lielāka iespējamība, ka eļļa būs jāmaina.

9. mīts

Dīzeļdzinēji ir daudz skaļāki nekā benzīna dzinēji.  

9. patiesība

Protams, profesionāļi varētu ievērot skaņas atšķirību starp benzīna dzinēju un dīzeļdzinēju, bet ne skaļumā, jo mūsu modeļos atšķirība ir praktiski nemanāma. Lielākā daļa cilvēku arī neatšķir, ar kādu dzinēju ir aprīkots automobilis, ar kuru viņi brauc. Tas ir novecojis mīts, kas attiecas uz vecām dīzeļdzinēja tehnoloģijām.

10. mīts

Dīzeļdegviela ož vairāk nekā benzīns.

10. patiesība

Dīzeļdegvielai ir citādāks aromāts. Parasti benzīnu un dīzeļdegvielu iegūst no šķidrās degvielas, kuras sastāvā ar nafta. Un, jā, abiem degvielas veidiem ir specifisks aromāts. Aromāts atšķiras, bet tas ir abiem.

11. mīts

Ar dīzeļdzinēju aprīkotam automobilim ir raksturīga lielāka vibrācija un mazāka trokšņa izolācija nekā ar benzīna dzinēju aprīkotam automobilim.

11. patiesība

Lai novērtētu ir jāizbrauc! Ielūdzam ciemos pie mums uz testa braucienu -  izmēģiniet automobili gan ar dīzeļdzinēju, gan ar benzīna dzinēju, un vērtējiet paši. Jūs pārsteigs, cik lielu braukšanas prieku sniedz mūsu modeļi ar dīzeļa dzinēju.

Dīzeļdzinējs: jautājumi un atbildes

Izvēlēties benzīna dzinēja vai dīzeļdzinēja automobili? Vai pilsētās aizliegs iebraukt ar dīzeļdzinēja automobiļiem? Mēs esam apkopojuši automobiļu īpašnieku biežāk uzdotos jautājumus par dīzeļdzinējiem un snieguši atbildes uz tiem.

Šobrīd tikai dažas pilsētas ir ierobežojušas iebraukšanu noteiktā teritorijā — 2 km rādiusā ap pilsētas centru — automobiļiem ar dīzeļdzinēju, ja to izmešu standarts ir zemāks par EURO 5. Apgalvojums par dīzeļdzinēja automobiļu aizliegumu ir pārspīlēts un, ja arī ir spēkā, tad attiecas tikai uz vecākiem automobiļiem un ļoti ierobežotās teritorijās. Latvijas iestādes nav izziņojušas plānus par dīzeļdzinēja automobiļu aizliegšanu lielajās pilsētās.

Avots: Db.lv, "Vai iekšdedzes dzinējiem vairs nav nākotnes?", https://www.db.lv/zinas/vai-ieksdedzes-dzinejiem-vairs-nav-nakotnes-481472

Automobilim ar dīzeļdzinēju ir daudzas priekšrocības. Dīzeļdzinējus jau izsenis iecienījuši taupīgi braucēji to degvielas ekonomijas dēļ. Ne jau velti dīzeļdzinējiem ir lielāka degvielas ekonomija. Dīzeļdzinēji pārspēj benzīna dzinējus degvielas ekonomijā gan uz lielceļiem, gan uz pilsētās.

Jā. Nodokli aprēķina, pamatojoties uz CO2 izmešu līmeni. Tā kā dīzeļdzinēja CO2 izmešu līmenis ir zemāks nekā benzīna dzinējam, arī nodoklis ir mazāks — pavisam vienkārši.

Avots: CSDD, "Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis", https://www.csdd.lv/transportlidzekla-ekspluatacijas-nodoklis/likme-vieglajiem-auto-nodokla-likmes-no-01-01-2019

Nē. Teorētiski dīzeļdzinēji un benzīna dzinēji ir diezgan līdzīgi. Tie abi ir iekšdedzes dzinēji, kas pārvērš degvielas ķīmisko enerģiju mehāniskajā enerģijā. Gan dīzeļdzinēji, gan benzīna dzinēji pārvērš degvielu enerģijā vairāku mazu sprādzienu jeb sadegšanas rezultātā. Lielākā atšķirība starp dīzeļdzinēju un benzīna dzinēju ir tas, kā šie sprādzieni notiek. Benzīna dzinējā degviela tiek sajaukta ar gaisu, virzuļi to saspiež, savukārt aizdedzes sveču dzirksteles to aizdedzina. Savukārt dīzeļdzinējā vispirms tiek saspiests gaiss un pēc tam iesmidzināta degviela. Tā kā saspiešanas rezultātā gaiss uzsilst, degviela aizdegas.

Lielākā dīzeļdzinēja priekšrocība ir zemas ekspluatācijas izmaksas, braucot lielus attālumus. Arī dīzeļdzinēja sastāvdaļām labāki ir lieli attālumi. Ja ikdienā nenobraucat vairāk kā 10 km, mēs iesakām izvēlēties benzīna dzinēju, nevis dīzeļdzinēju. 

Volkswagen Leasing.

Labākais finansējums jauna Passat iegādei.  

Jūsu jaunā Volkswagen finansēšana ir daļa no mūsu pakalpojumiem, tādēļ mēs sniedzam vairāk kā citi līzingi. Mēs piedāvājam jums izdevīgus finansēšanas nosacījumus, ātru dokumentu izskatīšanu un noformēšanu uz vietas mūsu autosalonos.  

APRĒĶINĀT LĪZINGU

Auto maiņa Trade-in.

Apmainīsim jūsu auto pret jaunu Volkswagen.  

Labākais veids, kā turpināt ceļu jaunā Volkswagen, netērējot laiku un pūles esošā auto pārdošanai.  

Uzzināt vairāk

3 gadu garantija.

Drošības sajūtai par labu izvēli.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem vismaz 3 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam. 
 
Papildu drošībai piedāvājam pagarināt garantijas periodu līdz 5 gadiem. 

Palīdzība ceļā.

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.  
 
Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Vai esat gatavs izmantot piedāvājumu?


 

Sazināties ar pārdevēju

Nosūtīt ziņu

Atrast tuvāko autosalonu

Skatīt karti

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there

Sazināties ar pārdevēju

Jūsu pieprasījums ir pieņemts!

Volkswagen dīleris tuvākajā laikā ar Jums sazināsies.