2.15.90.1, 2019-05-09 00:05:56

Ak vai, jūsu tīmekļa pārlūks vairs netiek atbalstīts.

Lūdzu, uzstādiet mūsdienīgu, pilnībā atbalstītu pārlūku. Skat. zemāk mūsu atbalstīto pārlūku jaunākās versijas.

BROWSE HAPPY

Passat Variant. R-Line Premium Edition.

Ietaupiet līdz 5 600 €.

Izvēlēties ir patīkami. Iegūt visu kāroto ir vēl patīkamāk. Lieciet savai sirdij pukstēt straujāk ar īpašā piedāvājuma Passat Variant R-Line Premium Edition. Nepārspējams komforts, izsmalcināts dizains un inovatīvākās tehnoloģijas sniegs jums visaizraujošāko braukšanas pieredzi. Jūs ar nepacietību gaidīsiet ik rītu, lai sēstos pie sava jaunā automobiļa stūres.

Apskatīt cenas

Nenokavējiet, izvēlieties savu Passat Variant jau šodien!

Sazināties ar pārdevēju

Nosūtīt ziņu

Atrast tuvāko autosalonu

Skatīt karti

R-Line dizains.

R-Line Premium Edition aprīkojums.

Volkswagen leģendāro sporta modeļu R iedvesmots, R-Line modeļu atšķirība vispirms jūtama virsbūves dizainā, kas piešķir Passat Variant izteikti sportisku izskatu. R-Line dizaina elementi nav sajaucami ne ar ko citu. R-Line eksterjera pakete sastāv no sportiska dizaina priekšējā un aizmugurējā bampera, sānu moldingiem, radiatora restes un sliekšņu uzlikām. Spožais R-Line logo radiatora restē smalki norāda uz R sportisko mantojumu.

Pavelciet un apskatiet R-Line dizainu!

Galerija

Aprīkojums.

R-Line Premium Edition.

Jūsu braucieni ir pelnījuši izcilu komfortu. Passat Variant R-Line Premium Edition apvieno sportiskumu un eleganci ideālā līdzsvarā. Jums nebūs iespējams palikt nepamanītam. Aplūkojiet R-Line Premium Edition modeļa galveno aprīkojumu.

Salons

Ādas apadare.

Lai cik garšs vai īss ir jūsu brauciens, Passat Variant vienmēr jūs jutīsieties komfortabli. Optimālam komfortam un atbalstam, sēdekļi veidoti eleganti, izturīgi un ergonomiski. Ādas apdare Alcantara un Vienna piešķir papildu eleganci.

Izgaismotam ceļam.

LED lukturi.

LED lukturi sniedz jūsu Passat Variant vēl vairāk harizmas. Esiet gatavs izcilai apgaismībai. LED lukturi ne tikai piešķir dizainam izteiksmi, bet arī uzlabo redzamību sliktos apsktākļos.

Dizains

17’’  vieglmetāla diski.

Stilīgie London vieglmetāla diski pasvītro Passat Variant R-Line stāju – elegantu, individualitātes raksturu.

Izklaide un navigācija

Navigācijas sistēma Discover Pro.

Ar mūsu Discover Pro navigācijas sistēmu baudiet plašu izklaides klāstu un funkcionalitāti 9.2“(20,3 cm) krāsu skārienekrānā. Navigācijas sistēma, DVD disku atskaņotājs un FM radio – viss, kas braucienam vajadzīgs.

Drošas distances tehnoloģija

Adaptīvā kruīza kontrole ACC.

Palīdz izvairīties no negadījumiem, vienmēr ieturot drošu distanci no satiksmes priekšā. Adaptīvā kruīza kontrole sadarbojas ar Front Assist satiksmes monitoringa sistēmu, kas tiek vadīta ar radara palīdzību – lai saglabātu drošu distanci no priekšā braucošā transportlīdzekļa un krietni atvieglotu braukšanu lēnā un raustīgā satiksmē.

Ideāls klimats jebkurā sēdvietā

Trīszonu klimata kontrole.

Sistēma sniedz iespēju neatkarīgi iestatīt individuālu vajadzīgo temperatūru gan vadītājam un priekšējam pasažierim, gan pasažieriem aizmugurējos sēdekļos. Lai regulētu siltumu, gaisa padevi un sadali aizmugurējos sēdekļos, to pasažieri var izmantot papildu vadības ierīces aizmugurē. Netiešās ventilācijas režīms priekšpusē gādā par gaisa plūsmu bez caurvēja.

Palīgs, braucot atpakaļgaitā

Atpakaļskata kamera.

Kamera automobiļa aizmugurē rāda, kas atrodas ārpusē – lai braukšana atpakaļgaitā būtu drošāka un vieglāka. Tā ziņo arī par zemiem šķēršļiem, kurus parkošanās sensori ne vienmēr spēj noteikt. Zona aiz automobiļa tiek rādīta radio navigācijas sistēmas displejā – jūs redzat skaidru atpakaļgaitas skatu un viegli uztveramas norādes.

Keyless Access

Bezkontakta atvēršana un iedarbināšana.

Keyless Access nozīmē, ka jums nav jāmeklē no kabatas atslēga vai jāspiež tālvadības pults poga, lai atslēgtu savu automobili. Pietiek vienkārši turēt atslēgu kabatā vai somā. Arī aizslēgt jūsu Volkswagen bez atslēgas paņemšanas rokā ir tieši tikpat viegli. Durvju rokturī ir neliels iedobums – vienkārši piespiediet to, lai aizslēgtu automobili ar Volkswagen Keyless Access palīdzību.

Satiksmes drošības tehnoloģijas.

Pateicoties novatoriskajām asistentu sistēmām, sarežģītās situācijās uz ceļa (ja tādas atgadās), automobilis palīdz vadītājam, atvieglojot dažādu darbību veikšanu. Tas viss, lai braukšana būtu drošāka gan jums, gan pārējiem satiksmes dalībniekiem.

 • Proaktīvā pasažieru aizsardzība Pre-Crash

  Augstākā līmeņa aizsardzība pasažieriem.

  Ja tiek uztverts sadursmes risks, sistēma veic aizsardzības pasākumus. Piemēram, līdz maksimumam noslēdz logus un jumta lūku, lai uzlabotu galvas un sānu aizkarveida gaisa drošības spilvenu efektivitāti. Nospriego priekšējās drošības jostas – lai autovadītājs un blakussēdētājs tiktu droši noturēti vietās. Kad briesmas ir garām, drošības jostas tiek atbrīvotas, un tiek atvērti sānu logi un jumta lūka.

 • Sadursmes novēršanas brīdināšana Front Assist

  Brīdinājums, kad tas visvairāk nepieciešams.

  Ja tiek uztverts sadursmes risks, sistēma signalizē un attēlo vizuālu brīdinājumu, kā arī sagatavojas iespējamai ārkārtas bremzēšanai. Tā palīdz arī bremzēšanas laikā, nodrošinot maksimālu bremzēšanas spēku. Ja vadītājs nebremzē, sistēma automātiski uzsāk bremzēšanu ar mērķi izvairīties no sadursmes vai mazināt trieciena spēku. 

 • Atkārtotas sadursmes novēršana Multi-Collision Brake

  Palīdz, kad notiek neplānotais.

  Ar signālu no drošības spilvenu sensoriem sistēma automātiski uzsāk bremzēšanu, kad automobilis cieš sadursmē, un turpina bremzēt, cik nepieciešams, lai samazinātu automobiļa ātrumu līdz 10 km/h, tādējādi novēršot turpmākas sadursmes vai mazinot to ietekmi.

Citi Passat Variant īpašie piedāvājumi.

Volkswagen Leasing.

Labākais finansējums jauna Passat Variant iegādei.  

Jūsu jaunā Volkswagen finansēšana ir daļa no mūsu pakalpojumiem, tādēļ mēs sniedzam vairāk kā citi līzingi. Mūsu mērķis ir sacījumi, ātra dokumentu izskatīšana un noformēšana uz vietas mūsu autosalonos.  

APRĒĶINĀT LĪZINGU

3 gadu garantija.

Drošības sajūtai par labu izvēli.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem vismaz 3 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam. 
 
Papildu drošībai piedāvājam pagarināt garantijas periodu līdz 5 gadiem. 

Palīdzība ceļā.

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.  
 
Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Vai esat gatavs izmantot piedāvājumu?


 

Sazināties ar pārdevēju

Nosūtīt ziņu

Atrast tuvāko autosalonu

Skatīt karti

Apskatiet arī citus īpašos piedāvājumus!

Passat.

Izsmalcināts sedans.

Apskatīt

Passat Alltrack.

Universiāla modelis ar pilnpiedziņu un paaugstinātu klīrensu. 

Apskatīt

Sazināties ar pārdevēju

Jūsu pieprasījums ir pieņemts!

Volkswagen dīleris tuvākajā laikā ar Jums sazināsies.