Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Uus T-Roc.

NUMBER 1 LINNAMAASTUR EUROOPAS

Volkswagen T-Roc on 2020. aasta esimeses kvartalis Euroopa enimmüüdud linnamaastur, edestades kõiki konkurente ning tähistades uut etappi crossoveri kategoorias.

Hind alates 20 542€ 17 990€

Liising alates 182 €/kuu.*

Vaata hinnakirja

Jätke kauakestev mulje.

Kui otsite väljendusrikast disaini, lõpmatuid isikupärastamisvõimalusi ning kvaliteetset meistrite kätetööd viimseski detailis, avaldab T-Roc teile kindlasti muljet. 

T-Roc Style 

Väljendusrikas disain igapäevaelus.

Mudeliga T-Roc Style saate nautida rikkalikku disainivabadust nii välisilme kui ka salongi puhul. Kindlustab täielikult, et T-Roc kajastab teie iseloomu viimsegi detailini. 

ROHKEM

Kahetooniline kerevärv  

Paistke rahva seas silma.

Ühetoonilisus ja T-Roc ei käi lihtsalt kokku. T-Roc Style’ile saadaval oleva kahetoonilise kerevärviga ei teki selle stiilsuses mingit kahtlust. 

ROHKEM

 • Veljed

  Sobib teile hästi: T-Roci velgede valik. 

  Erakordne ja stiilne: auto valikulistel velgedel on enesekindel välimus, just nagu T-Rocil endalgi. Järgige oma ideesid ja lisage oma T-Rocile isikupära. 

  ROHKEM

 • Iseloom

  Näidake maailmale, kellega tegu.

  Otsite ainulaadse iseloomuga autot? T-Roci rooli taga olles saate sõita tipptasemel krossoveriga, mis avaldab muljet oma enesekindla disainiga.  

  ROHKEM

 • Valgustus

  Toob teid ja teie auto rambivalgusesse.

  Päeval või öösel: T-Roci valgustuslahendus avaldab muljet oma ainulaadse disaini ning põrkeraudadesse ehitatud löövate päevasõidutuledega. 

  ROHKEM

Valikuline T-Roc R-Line’i varustus. 

Valikulised R-Line’i paketid rõhutavad T-Roci sportlikkust ja isikupära. Selle väljendusrikas iseloom inspireerib enesekindlust. 

R-Line

Avaldab muljet suure hulga disainiomadustega.

Kõhklematust T-Rocist kiirgab valikulise R-Line’i paketi abil veelgi rohkem enesekindlust. Selle lööv välisilme, muljetavaldav tagantvaade ning sportlik salongi disain tõmbavad kindlasti tähelepanu.

ROHKEM

R-Line Exterieur

Rõhutab teie T-Roci enesekindlat välimust.

Võtke sportlik seisukoht valikulise paketiga R-Line Exterieur: see T-Roci väljendusrikas disain tõmbab tee peal kindlasti tähelepanu nii eest, külje pealt kui ka tagant vaadates. 

ROHKEM

Loodud teie elustiiliga sobima. 

Mugav ja ruumikas T-Roc pakub piisavalt ruumi, et äratada ellu teie isikupära. Tulevikku vaatavad disainielemendid koos piiramatute isikupärastamisvõimalustega täiustavad seda üldmuljet. 

 • Isikupärased disainivalikud

  Sama isikupärased kui teie isegi. 

  Just nii, nagu soovite: kujundage T-Roc Style’i ja T-Roc Sporti salong oma maitse järgi, lisades värviliste aktsentidega isikupäraseid jooni. 

  ROHKEM

 • Juhikoht

  Juhikohal on teil kõigest hea ülevaade. 

  Tere tulemast juhikohale! Kõige eesmärk siin on muuta iga teekond teile võimalikult mugavaks. Valikulise mitmefunktsioonilise rooli abil saate juhtida hulka funktsioone ilma käsi roolilt võtmata.    

  ROHKEM

 • Ruumikus

  Mahutab suurepäraselt.

  Kõik, kes otsivad midagi erakordset, otsivad tavaliselt ka lisaruumi. Teie võite saada mõlemat! Vaatamata oma kompaktsele suurusele on T-Rocis siiski küllaldaselt ruumi teie kaassõitjatele ja pagasile. Tõstetud istekoht on veel üks sõiduki eelistest. 

  ROHKEM

 • Mugavus 

  Tundke end mugavalt.

  Astuge peale, istuge ja lõõgastuge. T-Rocist leiate valikulise nahkkattega ja värviaktsentidega mugavad istmed ning ka kallutatava/liug-panoraamkatuse, mis tõstab kaasreisijate pilke. 

  ROHKEM

 • Elektriline pagasiluuk

  Raske pagasi laadimine muutub lihtsamaks.

  Ära jäävad koogutamine, venitamine, luugi paugutamine – elektrilist pagasiluuki saab automaatselt avada ja sulgeda ühe nupuvajutusega. 

  ROHKEM

Vältige tarbetut stressi. 

Isegi kui olete harjunud asjadega ise toime tulema, saab T-Roc paljudes olukordades teie koormat kergendada. Parimal juhul võimaldavad selle abisüsteemid teil õnnetusi täielikult vältida. 

 • Pingevaba juhtimine

  T-Roc teeb teie eest kõike. 

  Abisüsteemide üle, nagu standardvarustuses olev rajahoidmisabiline Lane Assist, valikuline kohanduv püsikiirushoidik, valikuline ummikuabiline Traffic Jam Assist ning valikuline hädaabisüsteem Emergency Assist, ei tunne te rõõmu ainult kriisiolukordades: need teevad ka igapäevasõidud palju mugavamaks.  

  ROHKEM

 • Lähiümbruse jälgimise süsteem Front Assist

  Jääge saginat täis tänavatel rahulikuks.

  Kas soovite vahel, et teil oleks abiline, kes teie eest eesolevat liiklust jälgiks? Muutke juhtimine pingevabamaks koos standardvarustuses oleva lähiümbruse jälgimise süsteemiga Front Assist ning linna hädapidurduse süsteemiga ja jalakäijate jälgimise süsteemiga.  

  ROHKEM

 • Parkimisabisüsteem Park Assist

  Vallutage teed. Ning ka vabad parkimiskohad. 

  Parkimiskohale sõitmine võib kannatuse tõeliselt proovile panna. Kui hea on teada, et valikulised T-Roci parkimisabisüsteemid võimaldavad teil parkimiskoha leida ning auto ka lihtsasti ära parkida?  

  ROHKEM

 • Pimeala andur Blind Spot Sensor

  Just nii aitab T-Roc teil sõiduradasid vahetada ja parkimiskohast välja sõita.

  Sõitmise ajal hoiatab pimeala andur Blind Spot Sensor koos tagant läheneva sõiduki hoiatusega Rear Traffic Alert teid pimealas viibivate sõidukite eest. Samuti jälgib see auto külgedel ja tagaosas olevaid piirkondi, kui tagurdate parkimiskohast välja. 

  ROHKEM

Saage igast teekonnast enamat. 

Võtke T-Rociga oma ajast viimast. T-Roci tipptasemel info- ja meelelahutussüsteem hoiab teid kõigega kursis ning võimaldab teha telefonikõnesid vabakäesüsteemi abil, esitada teie lemmiklaule ning navigeerida isegi teie sihtkohta. Soovi korral kuulab see ka iga teie sõna tänu hääljuhtimisfunktsioonile. 

Hädaabikõnede teenus  

Olete heades kätes. 

Hea on teada, et keegi on teie jaoks alati olemas: valikulise hädaabikõnede teenusega saate ööpäev läbi helistada Volkswageni hädaabikõnede keskusesse, vajutades punast SOS-nuppu. Õhupatju rakendanud õnnetuste korral kutsutakse abi automaatselt.

ROHKEM

 • Ühenduvus

  Võrguühenduseta sõitmine? Ei iialgi enam.

  Internet võib olla üsna kasulik – ka teie T-Rocis. Valikulistel Car-Neti pakettidel Guide & Inform, App-Connect ning Security & Service on pakkuda paljut, mis muudab teie igapäevaelu ja erakordsed olukorrad veelgi lihtsamaks.  

  ROHKEM

 • Active Info Display

  Võimaldab näha täpselt seda teavet, mida soovite.

  Analoog on eilne päev! Soovi korral saate traditsioonilised näidikud asendada suure lahutusvõimega ekraaniga. Uuenduslik ja modernne näidikuplokk Active Info Display annab teile teavet palju enama kui vaid kiiruse ja kütusetaseme kohta. 

  ROHKEM

 • Raadio ja navigatsioon

  Tagab, et püsite kursil koos suurepärase meelelahutusega.

  Oma T-Rocis otsustate teie, mis parasjagu mängib. Saate valida kahe raadio vahel, kummalgi on sobivad kõlarid, hõlpsad juhtseadmed ning hulgaliselt ühilduvusvõimalusi. Alternatiivina saate valida Discover Media navisüsteemi, mille puhul ei tule tõenäoliselt millestki puudu. 

  ROHKEM

 • Helisüsteem beats

  Kas soovite bassi? 

  Keerake valjemaks – teie isiklik kontsert ootab! Soovi korral tagab BeatsAudio helispetsialistide loodud süsteem, et teie T-Rocis on just paras hulk bassi. beats by Dr. Dre kõrvaklapid ei ole ainus viis, kuidas nad näitavad, kui hästi muusika võib kõlada.

  ROHKEM

 • Mobiiltelefonivalmidus

  Hoiab teid suurepäraselt ühenduses.

  Valikulise telefoniliidesega Comfort ning induktsioonlaadimise funktsiooniga saate oma mobiiltelefoni laadida ilma igasuguste juhtmeteta. Tänu induktiivsele antenniühendusele saate nautida tippklassi kvaliteediga kõnesid. Teel olles helistamine pole kunagi lihtsam olnud. 

  ROHKEM

Sõidukogemus.

 • 5 tähte Euro NCAP-i testis

  T-Roc: alati hea valik. Turvaline ja kindel.  

  Esteetika poolest käib T-Roc oma rada mööda, kuid turvalisuse koha pealt on see krossover läbi ja lõhki Volkswagen. Selle põhjalikule ohutuslahendusele on antud Euro NCAP-i testis kõrgeim viietäheline hinnang. Seetõttu saate keskenduda kõige olulisemale: puhtale sõidurõõmule.  

 • Jõudlus

  Sest teame, et teile meeldib, kui energiat kasutatakse võimalikult tõhusalt.  

  T-Rociga olete alati igavusest kaugel. Seda tõendab sõiduki lai mootorite valik. Auto on võtnud ambitsioonika suuna nii võimsuse kui ka kütusesäästu suunas.    

  ROHKEM

 • Veermik

  Kogege auto ja sõidutee kõige sportlikumat sidet.

  Sportvedrustus ja progressiivne roolimine täiustavad sõidudünaamikat, kui eelistate sportlikku juhtimisstiili.

  ROHKEM

Miks valida diiselmootor?

Eriti tõhusad, tundlikud mootorid. Meie turbolaaduri ja otsesissepritsega (TDI) diiselmootorid tagavad täiustatud võimsuse isegi aeglastel pööretel ning erakordse ökonoomsuse, mis aitab kaasa väiksemale CO2-heitkogusele. Imeliselt tõhus, puhtam ja vaiksem.  

Säästke rohkem.

Nautige diiselmootorite eeliseid bensiinimootorite ees! 

 • 15–20% väiksem kütusekulu  
 • Madalam kütusehind 
 • Pikemad teenindus- ja hooldusintervallid – väiksemad ülalpidamiskulud  
 • Väiksemad heitkogused – madalamad maksud  
 • Suurem edasimüügiväärtus  

Täiuslik sõidukogemus.

 • Suurepärane pöördemoment ka väikesel mootori kiirusel  
 • Stabiilne kiirendus   
 • Meeliköitev sõit    

Suur võimsus.

 • Suur veojõud   
 • Lai pöörete vahemik  

Mida tähendab TDI?

TDI tähistab kõiki meie diiselmootoreid, millel on kütuse otsesissepritse ja turbolaadur. TDI-mootorid on ökonoomsed ja sujuvad, suure tõmbejõuga ning energiasäästlikud. 

Müüdid ja tõde diiselmootoritest

Kas keskkonnale ebasõbralikumad? Raskem müüa? Igaüks on kuulnud sellistest eelarvamustest. Enamus neist on vananenud ning ei ole arvestatavad. Siin me vaatleme ning murrame peamisi müüte diiselmootoritest.

1. müüt

Diiselautod maksavad rohkem kui bensiinimootoriga autod.

1. tõde

Minevikus on diiselautod olnud bensiinimootoriga autodest kallimad, see on tõsi. Praegu on meil palju häid diiselautode pakkumisi ning nende hind on võrdne bensiinimootoriga autode hinnaga või on nad isegi odavamad.

Näiteks kaheliitrise bensiinimootoriga Tiguan 4Motion Comfortline Business maksab 34 596 €, kuid kaheliitrise diiselmootoriga 4Motion Comfortline Business on praegu erihinnaga 30 380 €. Erihind alates 22 700 €.

2. müüt

Diiselautot on raske edasi müüa.

2. tõde

2018. aastal olid Eesti kasutatud autode turul müüdud autodest 78% diiselmootoriga ja 19% bensiinimootoriga.* Kui teil on diiselauto, on teil võimalus see bensiiniautost kiiremini ja hea hinnaga maha müüa.

*Allikas: *Allikas: AutoTyrimai, mootorsõidukite turu uuringufirma Baltikumis

3. müüt

Diiselautod saastavad rohkem kui bensiinimootoriga autod.

3. tõde

Uute standardite (EURO 5, EURO 6) järgi toodetud ja hästi hooldatud diiselautode heide on sarnane uute bensiinimootoriga autode omaga. Samuti on diiselautode CO2-heide bensiinimootoriga autode omast väiksem.

skaut24.ee,  ‘'Kas diiselautodega on tõesti lõpp? Kindlasti mitte!’': https://www.skaut24.ee/et/kasulik/kas-diiselautodega-on-testi-lpp-kindlasti-mitte

4. müüt

Diiselauto on vana ja väljasurev, mistõttu autotootjad lõpetavad mõne aasta jooksul nende tootmise.

4. tõde

Autotootjad jätkavad diiselautode tootmist, sest kliendid üle maailma armastavad endiselt diiselmootoreid tänu nende ületamatutele eelistele bensiinimootorite ees. Samuti on diiselautode tootmine keskkonnasõbralikum, kui bensiinimootoriga autode tootmine ning see on uuendusmeelsete autotootjate jaoks oluline äriaspekt. Usume, et elektriautod on meie tulevik, kuid need on alles arenemisjärgus, mistõttu bensiini- ja diiselmootoriga autod ei kao teedelt niipea.

5. müüt

Diiselautodel on liiga tihti probleeme ja kulusid seoses diislikütuse tahmaosakeste filtriga (DPF) ja heitgaasitagastusega (EGR).

5. tõde

EGR-iga oli minevikus probleeme vanadel diiselmootoritel, millest see väide tuleneb – DPF on vana probleem suure läbisõiduga väga palju kasutatud autodel. Tänapäeva diiselmootoritehnoloogia on arenedes need probleemid lahendanud.

6. müüt

Diisel ei lähe külma ilmaga piisavalt kiiresti soojaks

6. tõde

Diiselmootor mitte ainult ei soojene piisavalt kiiresti, vaid enamiku Volkswageni mudelite diislid lähevad soojaks bensiinimootoritest kiiremini, kõik sõltub auto omadustest. Näiteks on diiselmootoriga Volkswagen Tiguani, Passati, Golfi ja T-Roci standardvarustuses täiendav reisijateruumi soojendamiseks mõeldud elektriradiaator.

7. müüt

Taastuvtoorainel põhineva diislikütuse kasutamisel kaotab tehase garantii kehtivuse.

7. tõde

On oluline meeles pidada, et kõrge kvaliteediga taastuvtoorainel põhinev diislikütus ehk hüdrogeenitud taimeõli (HVO) ja traditsiooniline biodiislikütus ehk rasvhapete metüülestrid (FAME) ei ole üks ja seesama kütus. Sertifitseeritud taastuvtoorainel põhineva diislikütuse (HVO) kasutamisel ei kaota auto tehasegarantii kehtivust.

8. müüt

Diiselautode hoolduskulud on palju kõrgemad.

8. tõde

See sõltub paljuski auto tehnilistest näitajatest. Võrdleme näiteks diiselmootori ja bensiinimootori hooldust:

 • Diislifiltrit tuleb vahetada pärast 90 000 km läbisõitu; bensiinimootoril on süüteküünlad, mida tuleb vahetada iga 60 000 – 90 000 km läbisõidu järel, seega need kaks osa võrdsustavad kulud.
 • Diiselmootoril on hammasrihm, mida tuleb vahetada pärast 200 000 – 240 000 km läbisõitu; bensiinimootoritel on sama hammasrihm, kuid bensiinimootoritel seda vahetama ei pea.
 • Diiselmootoritel tuleb seda vahetada diiselmootorile omase suurema rõhu tõttu, mis suurendab hammasrihma mehaanilist koormust.
 • Õlivahetus on mõlemal mootoril ühesugune.
 • Õhufiltrit ja salongifiltrit tuleb vahetada ühtmoodi.
 • Käigukasti õlivahetus võib sõltuda auto võimsusest; suurema võimsusega auto tähendab, et võib olla vajadus õli tihemini vahetada.

9. müüt

Diiselautod on palju valjemad kui bensiinimootoriga autod.

9. tõde

Eksperdid võivad loomulikult täheldada bensiinimootori ja diiselmootori kõlade erinevusi, kuid mitte erinevat valjust, sest meie mudelite puhul on vahet vaevu märgata. Samuti ei suuda enamik inimesi eristada, mis mootoriga autoga nad sõidavad. See on vana müüt, mis kehtis vanade diiselmootoritehnoloogiate kohta.

10. müüt

Diislikütus lõhnab halvemini kui bensiin.

10. tõde

Diislikütus lõhnab erinevalt. Üldiselt tehakse bensiini ja diislikütust vedelkütusest, mis koosneb naftast toodetud kütteõlist. Tõepoolest, mõlemal on oma eriline lõhn. Lõhn on erinev, kuid see on mõlemal olemas.

11. müüt

Diiselautodes on suurem vibratsioon ning väiksem müraisolatsioon kui bensiinimootoriga autodes.

11. tõde

Teeme teile pakkumise – tulge ja tehke diiselauto ja bensiinimootoriga autoga proovisõit ning veenduge vastuses ise. Meie diiselmudelite pakutavat sõidunaudingut tundes saate meeldiva üllatuse osaliseks.

Diiselmootor: küsimused ja vastused

Kas valida bensiini või diislimootor? Kas keelatakse ära diiselmootoriga autodel siseneda linnadesse? Oleme võtnud kokku ja vastanud autoomanike kõige sagedasematele küsimustele diiselmootoritest.

Hetkel on vaid vähesed linnad kehtestanud piiratud alal – kesklinnast kahe kilomeetri raadiuses – ligipääsupiiranguid alla EURO 5 heitenormi jäävatele diiselautodele. Väide diiselautode keelamisest on liialdav ning kui see üldse kehtib, siis ainult vanematele autodele ja väga piiratud territooriumidel. Eesti õigusinstitutsioonid ei ole välja kuulutanud plaani suurlinnades diiselautosid keelustada.

Autogeenius "Uku Tampere: sisepõlemismootorite keeld ehk kui hambaid läbi tagumiku välja tõmmata tahetakse": https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/uku-tampere-sisepolemismootorite-keeld-ehk-kui-hambaid-labi-tagumiku-valja-tommata-tahetakse/ 

Diiselauto omamisel on paljud eeliseid. Tänu paremale kütusesäästule on kokkuhoidlikud autojuhid pikka aega diiselautosid eelistanud. Diiselautosid tuntakse parema kütusesäästlikkuse poolest ning selleks on ka põhjust. Paljudes katsetes võidab diiselmootor oma bensiinimootorist vastaspoolt kütusesäästu puhul nii maanteel kui ka linnasõitudel.

Accelerista "Diiselmootor ei ole kaugeltki surnud: Škoda jaanuarimüük tõestas seda taas" https://www.accelerista.com/arvamus/diiselmootor-ei-ole-surnud/

Ei. Teoorias on diisel- ja bensiinimootorid üsnagi sarnased. Nad on mõlemad sisepõlemismootorid, mille eesmärk on muuta kütuses olev keemiline energia mehaaniliseks energiaks. Nii diisel- kui ka bensiinimootorid muudavad kütuse energiaks hulga väikeste plahvatuste või põlemise abil. Suurim erinevus diisel- ja bensiinimootori vahel on viisis, kuidas need plahvatused toimuvad. Bensiinimootoris segatakse kütust õhuga, surutakse kolbidega kokku ning süüdatakse süüteküünlast tulevate sädemetega. Diiselmootoris surutakse aga õhk esmalt kokku ning alles siis pritsitakse kütust sisse. Kuna õhk kokkusurumisel kuumeneb, süttib ka kütus.

Suurim diiselauto eelis on madal omanikukulu pikkade vahemaade sõitmisel. Samuti on pikad vahemaad paremad diiselmootori osadele. Kui teie igapäevasõidud ei ületa 10 kilomeetrit, soovitame teil valida pigem bensiinimootoriga auto kui diiselauto.

Enesekindlana sündinud, just nagu Winnie Harlow.

Winnie Harlow pole tavaline modell. Pole ime, et teda köidab T-Roci julge ja rabav disain. Selle tugevat ja enesekindlat välimust rõhutab sportlik kupee-siluett.

Isiksus, mis lööb pahviks.

Winnie Harlow’d ei huvita kellegi teise arvamus. Võta temast õppust. Sul on võimalik valida endale sobivad värvid ning kujundada täiesti ainulaadne T-Roc – just nagu sa ise oled!

Enesekindlus sinu kõrvadele.

Winnie Harlow’ lemmiklugude loetelu. 

Lase Winnie Harlow’ lemmikmuusikal ja T-Rocil end kogu päeva saata.

Laadi laul alla

Volkswageni liising.

Parem viis oma uue auto liisimiseks.  

Pakume teile kui Volkswageni perekonna liikmele palju paremaid rahastamisvõimalusi. Aastate jooksul oleme Volkswageni pere liikmetele pakkunud kvaliteetseid finantstooteid ja esmaklassilist kliendituge. Teeme kõik selleks, et liisimine käiks lihtsalt ja selgesti – parimatel tingimustel ja vähese bürokraatiaga.  Et kõik oleks võimalikult lihtne ja kiire, teenindavad meie liisinguspetsialistid teid meie müügiesindustes kohapeal.  

ARVUTAGE LIISINGUMAKSE

Auto vahetamine Trade-in.

Vahetame teie auto uue Volkswageni vastu.   

Parim viis uue Volkswageniga sõitmiseks ning praeguse auto müümise arvelt aja ja vaeva säästmiseks.  

Vaata lisa

Uus! 5-aastane garantii.

Olge kindel, et olete teinud õige valiku.

Me soovime, et Teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua. 

Seetõttu antakse Teie autole laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb Teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.*

* Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Autoabi.

Aitame teil oma sõitu jätkata​.

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele. 

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata. 

Kas olete valmis meie pakkumist ära kasutama?


 

Võtke müügiesindajaga ühendust

Esitage

Leidke lähim müügiesindus

Vaadake müügiesinduste kaarti

* Eripakkumine kehtib piiratud arv T-Roc autodele. 

CO2 heitme hulk: 18 - 116 g/km. Kütusekulu: 6,2–8,1 l/100 km.  

Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.95% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 20 542 eurot, sissemakse 15%, jääkväärtus 38%, läbisõidupiirang 18 000km/aastas (krediidi netosumma 17 118,33 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2.50% aastas (31.03.2020 oli 3 kuu Euribor -0,363%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 14 299.10 eurot ja tagasimaksete summa on 14 109.10 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.unicredit.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasingu pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.

Linnamaastur

Oma klassi suurim linnamaasturite valik

Vaata eripakkumist

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there

Proovisõidule registreerumine

KÜSIGE PAKKUMIST

Volkswageni esindus võtab teiega peatselt ühendust.