2.14.87.1, 2019-04-02 08:54:09

Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Uus T-Roc on kohal!

Uus T-Roc.

Enesekindlana sündinud, just nagu Winnie Harlow.

Winnie Harlow pole tavaline modell. Pole ime, et teda köidab T-Roci julge ja rabav disain. Selle tugevat ja enesekindlat välimust rõhutab sportlik kupee-siluett.

Isiksus, mis lööb pahviks.

Winnie Harlow’d ei huvita kellegi teise arvamus. Võta temast õppust. Sul on võimalik valida endale sobivad värvid ning kujundada täiesti ainulaadne T-Roc – just nagu sa ise oled!

Enesekindlus sinu kõrvadele.

Winnie Harlow’ lemmiklugude loetelu. 

Lase Winnie Harlow’ lemmikmuusikal ja T-Rocil end kogu päeva saata.

Laadi laul alla

Hinnad.

Ootamine on lõppenud. Uus krossover T-Roc on jõudnud Volkswageni esindustesse!

Jäta kauakestev mulje.

Kui otsid väljendusrikast disaini, lugematuid isikupärase auto loomise võimalusi ja kõrgekvaliteedilist meistritööd igas detailis, siis avaldab T-Roc sulle kindlasti muljet.

Näita maailmale, kes sa oled.

Oled eristuva iseloomuga auto otsingul? T-Roci roolis saad sõita muljetavaldava disainiga tipptasemel krossoveriga.

Paista rahvamassis silma.

Üksluisus ja T-Roc on kaks asja, mis lihtsalt ei käi kokku. Design Line'ile saadavaloleva kahevärvilise viimistlusega ei ole selle stiilsuses kahtlust. Sport Line'il on toonide valikus Black ja Flash Red*.

 

* Lisandub hiljem.

Toob sinu ja su auto rambivalgusse.

Nii öösel kui päeval: T-Roci valgustuskontseptsiooni unikaalne disain ja kaitserauda paigutatud rabavad päevatuled avaldavad muljet. 

Väljendusrikas disain igapäevaeluks. 

Design Line'iga naudid kere kui ka reisijateruumi suurt disainivabadust. Võid kindel olla, et T-Roc peegeldab viimse detailini su isikupära.

Saada sportlik sõnum.

Avalda muljet Sport Line'iga. Selle disainipaketiga varustatud T-Roc püüab pilku külluslike sportlike detailidega, mis panevad kindlasti iga autoentusiasti südame põksuma.

Loodud su elustiiliga sobima.

Mugav ja ruumikas T-Roc pakub sulle ohtralt ruumi, et oma isikupära ellu tuua. Sellesse üldisse muljesse panustavad koos lugematute isikupärastamisvõimalustega ka tulevikku vaatavad disainielemendid.

Sama isikupärane nagu sina.

Täpselt nii, nagu seda soovid: kujunda T-Roc Design Line'i reisijateruum vastavalt oma isiklikule maitsele, lisades värvivarjunditega individuaalsust. 

Kokpitis on sul kõik kindlalt kontrolli all.

Tere tulemast kokpitti! Kokpitis on kõik juhi poole suunatud, mis kindlustab, et iga reis on võimalikult mugav. Ja valikulise multifunktsionaalse rooli abil saad käsi roolilt tõstmata juhtida tervet hulka erinevaid funktsioone.

Istu mõnusalt.

See, kes otsib midagi erakordset, otsib tavaliselt ka lisaruumi. Sa võid saada mõlemad! Vaatamata oma kompaktsele suurusele on T-Rocis siiski ohtralt ruumi su reisijatele ja pagasile. Kõrgem isteasend on veel üks selle auto eeliseid.

Tee oma olemine mugavaks.

Istu autosse, toeta selga ja lõõgastu. T-Rocist leiad mugavad istmed valikulise nahkpolstri ja värviaktsentidega ning panoraamkatuse, mis paneb su reisijad nii pilku kui kulme kergitama.

Väldi ebavajalikku stressi.

Isegi kui oled harjunud kõigega ise hakkama saama, võib T-Roc päris mitmes olukorras pingeid maandada. Ideaalses variandis suudavad selle abisüsteemid isegi aidata sul täielikult õnnetust vältida.

T-Roc teeb seda kõike sinu eest.

Ja abisüsteemid nagu standardvarustusse kuuluv reahoidmisabiline Lane Assist, pikivaheregulaatoriga kiirushoidik ACC, liiklusummiku abi funktsioon ja hädaabisüsteem Emergency Assist ei tule kasuks mitte vaid kriitilistes olukordades, vaid need teevad ka igapäevasõidu veelgi mugavamaks.

Ole tihedas liikluses rahulik.

Kas soovid vahel, et keegi abiline jälgiks sinu asemel eesolevat liiklust? Tee autosõit rahulikumaks standardvarustusse kuuluva otsasõidu eest hoiatava süsteemiga Front Assist koos autonoomse hädapidurdussüsteemiga ja jalakäijate jälgimise süsteemiga.

Valluta teed. Ja parklad ka.

Parkimiskohale sõitmine võib saada tõeliseks kannatuse proovilepanekuks. Küll on hea teada, et uue T-Roci valikulised parkimisabisüsteemid võivad aidata sul parkimiskohta leida ja isegi autot sinna vaevata parkida.

Sel moel aitab T-Roc sul sõidurada vahetada ja parkimiskohalt välja sõita.

Sõites hoiatavad sind valikuline pimenurgaandur koos tagurdamisel läheneva sõiduki eest hoiatav süsteemiga oma võimaluste piires sõidukite eest su pimenurgas. See jälgib parkimiskohalt välja tagurdades su auto küljel ja taga olevaid alasid.

Saa igast teekonnast rohkem.

Võta T-Rocis veedetud ajast maksimum. Tipptasemel teabe- ja meelelahutussüsteem T-Rocis hoiab sind kõigega kursis, võimaldab käed-vabad süsteemi abil telefonikõnesid teha, mängida oma lemmiklaule või isegi soovitud sihtkohta navigeerida. Ja kui soovid, kuulab häälkontrolli funktsioon isegi iga sinu sõna.

Kindlustab, et püsid õigel kursil koos hea meelelahutusega.

Oma T-Rocis otsustad sina, mis mängib. Vali kahe raadio vahel, kumbki sobivate kõlarite, intuitiivsete valitsate ja erinevate ühendusvõimalustega. Alternatiivselt võid valida Discover Media navigatsioonisüsteemi, millest midagi enamat pole põhimõtteliselt mõtet soovida.

Soovid bassi?

Keera kõvemaks - su isiklik kontsert ootab! Soovi korra kindlustab Beats Electronics helispetsialistide loodud süsteem, et su T-Rocis on täpselt parajalt bassi. beats by Dr. Dre kõrvaklapid ei ole ainus viis demonstreerida, kui hästi muusika kõlab.

Hoiab sind ühenduses.

Valikulise Comfort telefoniliidese ja induktsioonlaadimise funktsiooniga saad oma mobiiltelefoni ilma juhtmeteta laadida. Induktiivne antenniühendus võimaldab telefonikõnede ajal nautida tippklassi kvaliteeti. Teelolles telefonikõnede pidamine pole kunagi lihtsam olnud.

Ühenduseta sõit? Ei iial enam.

Internet võib olla päris kasulik - ka sinu T-Rocis. Valikulised Car-Net Guide & Inform, Car-Net App-Connect ja Car-Net Security & Service paketid pakuvad ohtralt võimalusi, et igapäevaelu ja eriolukorrad kergemaks muuta.

Sama säästlik ja paindlik nagu sina.

Oled harjunud ootama võimekust - eriti oma autolt. Et seda kindlasti kogeksid, on T-Rocil valikuline 4MOTION, mis tagab ideaalse haarduvuse peaaegu igal maastikul.

Seda seetõttu, et me teame - sulle meeldib olla kindel, et energiat kasutatakse võimalikult säästlikult.

T-Rociga oled alati igavusest kaugel. Seda ilmestab ka lai mootorivalik. Võimsusele, aga ka säästlikkusele on võetud ambitsioonikas lähenemine.

Säilita haarduvus.

Kas tahad säilitada märjal ja karmil pinnasel silmapaistvat haarduvust? Valikuline 4MOTION nelikvedu tähendab, et saad seda peaaegu igal pool teha.

Jää isegi kõige keerulisemates oludes rahulikuks.

Avasta midagi uut! T-Roci valikulise 4MOTION nelikveoga saad nautida 4MOTION Active Control süsteemi, mis pakub sulle erinevate maastike jaoks sobivaid seadistusi. Lisaks saad teelsõidurežiimis valida viie sõiduprofiili vahel.

E10 biolisandiga kütus.

E10 kütust on lubatud kasutada kõikidel Volkswagen bensiinimootoriga sõidukitel.

* Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.87% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 22 879 eurot, sissemakse 0%, jääkväärtus 41%, läbisõidupiirang 18 000km/aastas (krediidi netosumma 19 065,83 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2,5% aastas (31.03.2018 oli 3 kuu Euribor -0,328%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 15 426,62 eurot ja tagasimaksete summa on 15 236,62 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.unicredit.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasingu pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.

.                
Proovisõidule registreerumine

KÜSIGE PAKKUMIST

Volkswageni esindus võtab teiega peatselt ühendust.