2.14.87.1, 2019-04-02 08:54:09

Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Naujasis T-Roc jau čia!

Naujasis T-Roc.

Gimęs pasitikintis savimi su Winnie Harlow.

Winnie Harlow tikrai nėra įprastas modelis. Ir nenuostabu, kad jai patinka ryškus ir išskirtinis T-Roc dizainas. Jo tvirtas ir užtikrintas linijas puikiai pabrėžia kupė siluetas.

Asmenybė, nepaliekanti abejingų.

Winnie Harlow tikrai per daug nekreipia dėmesio į kitų nuomonę. Ir jūs neturėtumėt. Laisvai pasirenkamomis spalvomis galite nudažyti T-Roc unikaliai – taip, kaip patinka jums.

Pasitikėjimas savimi jūsų ausyse.

Winnie Harlow garso takelis. 

Winnie Harlow skambesys ir T-Roc užtikrins, kad diena praeis gerai.

Parsisiųsti dainą

Kainos.

Laukimas baigėsi. Naujasis T-Roc krosoveris pagaliau atkeliavo į Volkswagen salonus!

Žiūrėti kainų sąrašą

Palikite neišdildomą įspūdį.

Jei dairotės išraiškingo dizaino, nesuskaičiuojamų modifikacijų galimybių ir aukščiausios klasės kokybės iki pat smulkiausių detalių, tai T-Roc tikrai padarys įspūdį.

Parodykite pasauliui, kas esate. 

Ieškote išskirtinio charakterio automobilio? Atsisėdę už T-Roc vairo patirsite, ką reiškia vairuoti šiuolaikiškiausią krosoverį, stebinantį savo užtikrintu dizainu. 

Išsiskirkite iš minios.

Monotonija ir T-Roc – tai du tarpusavyje nederantys dalykai. Pasirinkę  Design Line liniją galite automobilį dažyti dviem spalvomis, ir abejonių dėl stiliaus nekils. O savo Sport Line galite rinktis juodą arba "Flash" raudoną*.

 

* Bus pristatyti vėliau. 

Jūs ir jūsų automobilis – dėmesio centre.

Ir dieną, ir naktį. T-Roc apšvietimo koncepcija žavi unikaliu dizainu su išskirtiniais į buferį įmontuotais dienos važiavimo žibintais. 

Išraiškingas dizainas kasdieniam gyvenimui. 

Design Line dizainas džiugina pasirinkimo laisve tiek viduje, tiek ir išorėje. Jis garantuoja, kad Jūsų T-Roc atspindės jūsų asmenybę tobulai.

Sportiškas pareiškimas.

Padarykite įspūdį su Sport Line. Šiuo dizaino paketu aprūpinto T-Roc atletiškos detalės daro įspūdį ir kiekvieno automobilių fano širdį privers plakti greičiau.

Sukurtas jūsų gyvenimo būdui.

Komfortiškame ir erdviame T-Roc tikrai pakanka vietos atsiskleisti jūsų asmenybei. Kruopščiai apgalvoti dizaino elementai drauge su nesuskaičiuojama galybe pasirinkimų tik sustiprina šį bendrą įspūdį.

Individualus, kaip ir jūs.

Būtent taip, kaip norite jūs: susikurkite T-Roc Design Line interjerą pagal savo skonį, suteikite jam asmeniškumo ir paryškinkite spalvotomis detalėmis. 

Piloto kabinoje viskas tvirtai jūsų rankose.

Sveikiname piloto kabinoje! Kuriant šią vietą, viskas apgalvota, kad kiekviena jūsų kelionė būtų kuo patogiausia. O suvaldyti beveik viską galite pasirenkamu daugiafunkciu vairu nepaleisdami jo iš rankų.

Viskas telpa.

Visi, kas ieško kažko išskirtinio, dažniausiai ieško ir papildomos erdvės. Jūs galite turėti viską! Nepaisant kompatiško dydžio, T-Roc yra daugybė vietos keleiviams ir jų bagažui. Aukštesnės sėdėjimo vietos – dar vienas automobilio privalumas.

Įsitaisykite patogiai.

Lipkite vidun, atsisėskite ir atsipalaiduokite. T-Roc siūlo patogias sėdynes su pasirenkama odine apdaila ir spalvotais akcentais, taip pat panoraminį pakeliamą ir stumdomą stoglangį, kuris kilstels ne tik jūsų keleivių akis, bet ir antakius.

Išvenkite nereikalingo streso.

Net jei esate įpratę už viską būti atsakingi patys, T-Roc gali ženkliai sumažinti įtampą daugelyje situacijų. Idealiu atveju jo pagalbos sistemos netgi gali padėti visiškai išvengti nelaimingų atsitikimų.

T-Roc daro visą tai už jus.

Ir ne tik kritinėse situacijose džiaugsitės turėdami pagalbos sistemas, kaip standartinė Lane Assist ar pasirenkama prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema, pasirenkamos pagalbos spūstyse  ar skubios pagalbos Emergency Assist funkcijos: jos visos ir kasdienį vairavimą paverčia daug patogesniu.

Likite ramūs skubančiose gatvėse.

Ar kada norėjote turėti asistentą, kuris stebėtų eismą priešakyje už jus? Vairuokite atsipalaidavę su standartine Front Assist erdvę stebinčia sistema, turinčia avarinio stabdymo mieste ir pėsčiųjų stebėjimo funkcijas.

Įveikite visus kelius. Įveikite ir stovėjimo vietas.

Automobilio pastatymas gali tapti tikru kantrybės išbandymu, tad gera žinoti, kad pasirenkama naujojo T-Roc automobilio statymo sistema padės ir rasti vietą, ir pastatyti automobilį be vargo.

Taip T-Roc padeda jums keisti eismo juostas ir išvažiuoti iš parkavimo vietų.

Jums vairuojant, pasirenkamas aklosios zonos stebėjimo sensorius su eismo gale stebėjimo sistema perspės jus apie automobilius jūsų aklojoje zonoje. Ji stebi erdvę šonuose ir už jūsų jums išvažiuojant atbulomis iš statymo vietos.

Iš kiekvienos kelionės gaukite daugiau.

Mėgaukites laiku, kurį praleidžiate savo T-Roc. Pažangiausia T-Roc informacijos ir pramogų sistema leis neatsilikti nuo naujienų, skambinti telefonu su laisvų rankų įranga, klausytis mėgstamiausių dainų ir net parodys kelią. Jei tik norėsite, ji klausys kiekvieno jūsų žodžio, nes yra valdoma balsu.

Būkite tikri dėl puikių pramogų.

Savo T-Roc jūs renkatės, kas gros. Galite rinktis iš dviejų radijų, abi su specialiai joms pritaikytais garsiakalbiais, intuityvia kontrole ir daugybe prisijungimo galimybių. Arba galite rinktis Discover Media navigacijos sistemą, su kuria rasite praktiškai ko panorėję.

Trūksta bosų?

Pagarsink – asmeninis koncertas jums prasideda! Pagal pageidavimą Beats Electronics garso specialistų įrengta sistema garantuos, kad žemų dažnių jūsų T-Roc būtų pakankamai, beats by Dr. Dre ausinės nėra vienintelis būdas parodyti, kaip gali skambėti gera muzika.

Nepraraskite ryšio.

Su pasirenkama Comfort telefono sąsaja ir indukcinio krovimo funkcija, mobilųjį telefoną galėsite krauti be jokių laidų. Indukcinės jungties su antena dėka galėsite mėgautis aukščiausia skambučių kokybe. Skambinti kelyje dar niekada nebuvo taip paprasta.

Važiuojate be interneto? Daugiau niekada.

Internetas praverčia visada – ir jūsiškiame T-Roc taip pat. Pasirenkami Car-Net Guide & Inform, Car-Net App-Connect ir Car-Net Security & Service paketai siūlo daugybę galimybių kasdienėms reikmėms ir nenumatytoms aplinkybėms. Kad gyvenimas būtų lengvesnis.

Našus ir lankstus kaip ir jūs.

Natūralu tikėtis aukščiausios klasės pasirodymo – ypač iš savo automobilio. Kad būtent tai patirtumėte, siūlome rinktis 4MOTION puikiai traukai važiuojant beveik bet kokia danga, sportinę pakabą tiksliam valdymui ir prisitaikančią važiuoklės reguliavimo sistemą DCC.

Taip yra, nes mes žinome, kad jums patiks, kai energija yra panaudojama efektyviausiu būdu.

Su T-Roc jūs visada labai toli nuo nuobodulio. Tai demonstruoja jo plati variklių gama. Joje matomas ambicingas užmojis, kalbant apie galią – ir kuro taupymą taip pat.

Išlaikykite sukibimą.

Norisi išlaikyti nepakartojamą sukibimą su danga net šlapiuose ar grubiuose keliuose? Pasirenkama 4MOTION visų ratų pavara reiškia, kad būtent taip ir bus.

Išlikite ramūs net sudėtingiausiomis salygomis.

Atraskite kai ką naujo! Drauge su T-Roc pasirenkama 4MOTION pavara galite mėgautis 4MOTION Acitve Control sistema, leidžiančia pasirinkti nustatymus skirtingiems paviršiams. Be to, On-road režime galite rinktis iš penkių vairavimo profilių.

.                
Bandomasis važiavimas

GAUKITE PASIŪLYMĄ

„Volkswagen“ atstovas netrukus su Jumis susisieks.