Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Naujasis T-Roc.

PERKAMIAUSIAS KROSOVERIS EUROPOJE

Volkswagen “T-Roc” tapo perkamiausiu mažuoju visureigiu Europoje pirmąjį 2020 m. ketvirtį, aplenkdamas visus konkurentus ir pradėdamas naują etapą krosoverių kategorijoje.

Kaina nuo 20 713€ 18 140€

Lizingas nuo 183 EUR per mėn.*

Žiūrėti kainoraštį

Palikite neišdildomą įspūdį.

Jei dairotės išraiškingo dizaino, nesuskaičiuojamų modifikacijų galimybių ir aukščiausios klasės kokybės iki pat smulkiausių detalių – „T-Roc“ tikrai padarys įspūdį.

„T-Roc Style“ paketas

Išraiškingas dizainas išraiškingai asmenybei. 

„T-Roc Style“ paketas suteikia daugybę saviraiškos galimybių tiek renkantis išorės, tiek vidaus dizainą. Puikus sprendimas individualistams, trokštantiems, kad „T-Roc“ visiškai atskleistų jų asmenybę. 

DAUGIAU

Dvispalvis kėbulas  

Išsiskirkite iš minios.  

„T-Roc“ nepripažįsta monotonijos. Pasirinkę dvispalvį „T-Roc Style“ kėbulą tikrai neliksite nepastebėti. 

DAUGIAU

 • Ratlankiai

  Pagal jūsų skonį: platus „T-Roc“ ratlankių pasirinkimas. 

  Išsiskiriantys ir stilingi: pasirinktiniai „T-Roc“ ratlankiai spinduliuoja tokį pat pasitikėjimą savimi, kaip ir pats automobilis. Kurkite individualų savojo „T-Roc“ įvaizdį.  

  DAUGIAU

 • Charakteris

  Parodykite pasauliui, kas esate.

  Ieškote išskirtinio charakterio automobilio? Atsisėdę už „T-Roc“ vairo pajusite, ką reiškia vairuoti pažangiausią krosoverį, pasižymintį tvirtu charakteriu.   

  DAUGIAU

 • Žibintai

  Jūs ir jūsų automobilis – dėmesio centre.

  Ir dieną, ir naktį. „T-Roc“ žibintų koncepcija žavi unikaliu dizainu su išskirtiniais į buferį įmontuotais dienos važiavimo žibintais. 

  DAUGIAU

Pasirinktinis „T-Roc R-Line“ paketas.

Pasirinktinis „R-Line“ paketas pabrėžia sportišką „T-Roc“ prigimtį ir individualų stilių. Atletiškas dizainas įkvepia pasitikėjimą savimi. 

„R-Line“ paketas

Įspūdinga dizaino sprendimų įvairovė.

Tvirtas „T-Roc“ charakteris dar labiau atsiskleidžia su pasirinktiniu „R-Line“ paketu. Stilinga išorė, įspūdingas galas ir sportiškas dizainas neabejotinai privers aplinkinius atsigręžti.

DAUGIAU

„R-Line Exterieur“ paketas

Pabrėžia atkaklų „T-Roc“ charakterį.

Pasirinktinis „R-Line Exterior“ paketas pabrėžia sportinę automobilio prigimtį tiek iš priekio, tiek iš šonų, tiek iš galo: unikalus šio „T-Roc“ dizainas tikrai nepaliks abejingų. 

DAUGIAU

Sukurtas jūsų gyvenimo būdui.

Komfortiškame ir erdviame „T-Roc“ tikrai pakanka vietos atsiskleisti jūsų asmenybei. Kruopščiai apgalvotos dizaino detalės drauge su nesuskaičiuojama galybe pasirinktinių elementų tik sustiprina šį bendrą įspūdį.  

 • Pasirinktiniai dizaino elementai

  Individualus, kaip ir jūs.

  Būtent taip, kaip norite jūs: susikurkite „T-Roc Style“ ir „T-Roc Sport“ interjerą pagal savo skonį, suteikite jam asmeniškumo ir paryškinkite spalvotomis detalėmis. 

  DAUGIAU

 • Vairuotojo kabina

  Vairuotojo kabinoje viskas tvirtai jūsų rankose.

  Sveikiname vairuotojo kabinoje! Čia viskas apgalvota iki smulkiausios detalės, kad kiekviena jūsų kelionė būtų kuo patogesnė. O valdyti gausybę pažangių funkcijų galėsite pasirinktiniu daugiafunkciu vairu nė sykio nepaleisdami jo iš rankų.  

  DAUGIAU

 • Erdvė

  Viskas telpa.

  Visi, kas ieško kažko išskirtinio, dažniausiai ieško ir papildomos erdvės. Jūs galite turėti viską! Nepaisant kompaktiško dydžio, „T-Roc“ yra daugybė vietos keleiviams ir jų bagažui. Aukštesnės sėdėjimo vietos – dar vienas automobilio privalumas. 

  DAUGIAU

 • Komfortas

  Įsitaisykite patogiai.

  Lipkite vidun, atsisėskite ir atsipalaiduokite. „T-Roc“ rasite patogias sėdynes su pasirenkama odine apdaila ir spalvotais akcentais, taip pat panoraminį pakeliamą / slankųjį stoglangį, kuris privers jūsų keleivius kilstelėti ne tik akis, bet ir antakius. 

  DAUGIAU

 • Automatinis bagažinės dangtis

  Pagalba esant sunkiam bagažui.

  Jokio lankstymosi, jokio trankymo – elektra valdomas bagažinės dangtis elegantiškai atidaromas ir uždaromas vienu mygtuko paspaudimu. 

  DAUGIAU

Išvenkite nereikalingo streso.

Net jei esate įpratę už viską būti atsakingi patys, „T-Roc“ gali žymiai sumažinti įtampą daugelyje situacijų. Idealiu atveju pagalbos vairuotojui sistemos netgi gali padėti visiškai išvengti nelaimingų atsitikimų.

 • Vairavimas be įtampos

  „T-Roc“ daro visą tai už jus.

  Ne tik kritinėse situacijose įvertinsite pagalbos vairuotojui sistemas, pvz., standartinę eismo juostos laikymosi ar pasirinktinę adaptyviąją pastovaus greičio palaikymo sistemą, taip pat pasirinktines pagalbos eismo spūstyse ar skubios pagalbos funkcijas – visos jos leidžia kasdien vairuoti daug patogiau.   

  DAUGIAU

 • Priešakinio stebėjimo sistema „Front-Assist“

  Likite ramūs skubančiose gatvėse.

  Ar kada esate svajoję apie vairavimo asistentą, kuris už jus stebėtų eismą priešakyje? Su standartine priešakinio stebėjimo sistema „Front Assist“, pasižyminčia avarinio stabdymo mieste ir pėsčiųjų aptikimo funkcijomis, galėsite išties vairuoti daug ramiau. 

  DAUGIAU

 • Automobilio statymo pagalbos sistema

  Įveikite ne tik visus kelius, bet ir stovėjimo vietas. 

  Automobilio pastatymas gali tapti tikru kantrybės išbandymu. Tad argi ne smagu žinoti, kad pasirinktinė naujojo „T-Roc“ automobilio statymo pagalbos sistema gali padėti tiek rasti laisvą vietą, tiek pastatyti automobilį? 

  DAUGIAU

 • Aklosios zonos stebėjimo jutiklis

  „T-Roc“ padeda keisti eismo juostas ir išvažiuoti iš stovėjimo vietų.

  Vairuojant automobilį pasirinktinis aklosios zonos stebėjimo jutiklis su įspėjimo apie eismą gale funkcija perspės jus (tiek, kiek leidžia sistemos funkcijos) apie transporto priemones jūsų aklojoje zonoje. Jis stebi aplinką abipus automobilio ir už jo, kai išvažiuojate atbuline eiga iš stovėjimo vietos. 

  DAUGIAU

Kiekviena kelionė dar malonesnė. 

Mėgaukitės laiku, kurį praleidžiate savajame „T-Roc“. Pažangiausia „T-Roc“ informacijos ir pramogų sistema leis neatsilikti nuo naujienų, skambinti telefonu naudojantis laisvų rankų įranga, klausytis mėgstamiausių dainų ir net parodys kelią iki pageidaujamos vietos. Panorėjus, ji klausys kiekvieno jūsų žodžio, nes valdoma balsu. 

Avarinio skambučio paslauga  

Esate patikimose rankose. 

Jauskitės ramiau žinodami, kad prireikus pagalba visada šalia: Pasirinktinė avarinio skambučio paslauga leidžia bet kuriuo paros metu susisiekti su „Volkswagen“ skubiosios pagalbos skambučių centru tiesiog paspaudus SOS mygtuką. Nelaimingo atsitikimo atveju, kai suveikia oro pagalvės, pagalba iškviečiama automatiškai. 

daugiau

 • Ryšys

  Automobilis be interneto? Tai jau praeitis.

  Internetas praverčia visada – taip pat ir jūsiškiame „T-Roc“. Pasirinktiniai „Car-Net Guide & Inform“, „Car-Net App-Connect“ ir „Car-Net Security & Service“ paketai suteikia daugybę funkcijų kasdienėms reikmėms ir nenumatytoms situacijoms. Kad gyvenimas būtų lengvesnis.

  daugiau

 • Aktyvusis informacijos ekranas

  Tiksli informacija pagal jūsų poreikius.

  Analoginės transliavimo sistemos atgyveno. Tad panorėję galite vietoj tradicinio kineskopinio ekrano rinktis didelės skyros ekraną. Pažangus, šiuolaikiškas aktyvusis informacijos ekranas pateikia kur kas daugiau informacijos nei greičio ar degalų lygio rodmenys. 

  DAUGIAU

 • Radijas ir navigacija

  Būkite tikri dėl puikių pramogų. 

  Savajame „T-Roc“ jūs užsakote muziką. Galite rinktis iš dviejų radijo grotuvų su specialiai jiems pritaikytais garsiakalbiais, naudotis intuityviais valdikliais arba daugybe prisijungimo galimybių. Arba galite rinktis „Discover Media“ navigacijos sistemą, kurioje rasite praktiškai viską, ko panorėję. 

  DAUGIAU

 • Garso sistemos žemadažniai garsiakalbiai

  Trūksta bosų? 

  Padidinkite garsą – prasideda jums skirtas asmeninis koncertas! Panorėjus automobilyje gali būti įrengta „BeatsAudio“ garso specialistų sukurta sistema, kuri užtikrins, kad jūsų „T-Roc“ niekada netrūktų bosų. „Beats by Dr. Dre“ausinės – tai tik vienas iš būdų įsitikinti šios sistemos garso kokybe.

  DAUGIAU

 • Mobilioji telefono paruošimas

  Nepraraskite ryšio.

  Su pasirinktine „Comfort“ mobiliojo telefono sąsaja ir indukcinio krovimo funkcija, mobilųjį telefoną galėsite krauti be jokių laidų. Indukcinės jungties su antena dėka galėsite mėgautis aukščiausia skambučių kokybe. Skambinti kelyje dar niekada nebuvo taip paprasta. 

  DAUGIAU

Vairavimo patirtis.

 • 5 žvaigždutės pagal „Euro NCAP“

  „T-Roc“: neabejotinai geriausias pasirinkimas. Saugus ir užtikrintas.

  Nors „T-Roc“ savo išvaizda išsiskiria iš kitų „Volkswagen“ automobilių, saugumo prasme, tai tikras „Volkswagen“ – nuo pirmos iki paskutinės detalės. Visapusė saugumo koncepcija buvo apdovanota aukščiausiu penkių žvaigždučių įvertinimu pagal Europos naujų mašinų įvertinimo programą „Euro NCAP“. Vadinasi, galite susikoncentruoti į tai, kas iš tiesų „užveda“ – į vairavimo malonumą.  

 • Našumas

  Nes mes žinome, kaip svarbu efektyviai naudoti energiją.

  Su „T-Roc“ galite būti užtikrinti – nuobodulys tikrai neapims. Tą įrodo ir platus variklių pasirinkimas. Jis pagrįstas ambicingu užmoju suderinti galią ir taupumą.  

  DAUGIAU

 • Važiuoklė

  Pajuskite, ką reiškia važiuoti sportiniu automobiliu.

  Sportinė pakaba ir kintamos galios vairo stiprintuvo sistema leidžia pagerinti vairavimo dinamiką pasirinkus sportinį važiavimo stilių.

  DAUGIAU

Kodėl verta rinktis dyzelinius variklius?

Itin efektyvūs ir greitai reaguojantys varikliai. 

Mūsų dyzeliniai tiesioginio įpurškimo su turbokompresoriumi varikliai suteikia puikią galią (netgi esant mažiems sūkiams) ir ypač taupiai naudoja degalus – visa tai padeda mažinti emisijas. Neįtikėtinai efektyvūs, švaresni ir tylesni.  

Sutaupykite.

Naudokitės dyzelinių variklių privalumais palyginti su benzininiais varikliais! 

 • 15-20 % mažesnės degalų sąnaudos
 • Mažesnė degalų kaina
 • Ilgesni techninės priežiūros intervalai – mažesnės išlaidos priežiūrai
 • Žemesnis emisijos lygis – mažesni mokesčiai
 • Aukštesnė vertė perparduodant

Puikus važiavimo potyris.

 • Puikus sukimo momentas net esant žemiems variklio apsisukimams  
 • Tolygus pagreitėjimas 
 • Jaudinanti galia  

Didelė galia.

 • Didelė varančioji jėga  
 • Platus variklio apsisukimų diapazonas  

Ką reiškia TDI? 

TDI identifikuoja visus mūsų pažangius dyzelinius variklius, kuriuose naudojamas tiesioginis degalų įpurškimas ir turbopripūtimas. TDI varikliai yra taupūs ir tolygiai veikiantys su aukštu sukimo momentu (didele varančiąja jėga) ir efektyviu energijos naudojimu.

Mitai ir tiesa apie dyzelinius variklius 

Kenkia aplinkai? Sunkiau parduoti? Kiekvienas yra girdėjęs tokių nuomonių. Daugelis jų jau pasenusios ir nebeaktualios. Čia mes apžvelgsime ir paneigsime dažniausius mitus apie dyzelinius variklius.  

1 mitas

Automobiliai su dyzeliniais varikliais brangesni, nei su benzininiais. 

1 tiesa

Automobiliai su dyzeliniais varikliais istoriškai buvo brangesni, nei su benzininiais, tai tiesa. Šiuo metu mes esame pateikę daug puikių automobilių su dyzeliniais varikliais pasiūlymų, o kaina yra lygi ar net žemesnė, nei automobilių su benzininiais varikliais.

Pavyzdžiui, Tiguan „4Motion“ „Comfortline“ „Business“ su 2 l benzininiu varikliu kainuoja 34 884 €, o specialioji „4Motion“ „Comfortline“ „Business“ su 2,0 l dyzeliniu varikliu kaina dabar yra 30 634 €. Specialioji pradinė kaina nuo 22 500 €.

2 mitas

Bus sunku parduoti mano automobilį su dyzeliniu varikliu.

2 tiesa

"Lietuviams patinka automobiliai su dyzeliniais varikliais. Lietuvos naudotų automobilių rinkoje 2018 metais automobiliai su dyzeliniais varikliais užėmė pirmą vietą – jų buvo daugiau nei 73 % visų naudotų automobilių.* Jei Jūs turite automobilį su dyzeliniu varikliu, tuomet Jūs turite galimybę jį parduoti greičiau, nei automobilį su benzininiu varikliu už gerą kainą.

Skaitykite daugiau šia tema: vz.lt, „Pernai naudotų automobilių rinka augo dešimtadaliu“, https://www.vz.lt/transportas-logistika/automobiliai/2019/01/15/pernai-naudotu-automobiliu-rinka-augo-desimtadaliu

*Šaltinis: „Autotyrimai“, Baltijos šalių automobilių rinkos duomenys"

3 mitas

Automobiliai su dyzeliniais varikliais labiau teršia aplinką, nei automobiliai su benzininiais varikliais.

3 tiesa

Tvarkingai prižiūrimų, pagal paskutinius standartus (EURO 5, EURO 6) pagamintų automobilių su dyzeliniais varikliais emisija yra panaši į naujų automobilių su benzininiais varikliais emisiją. Taip pat ir automobilių su dyzeliniais varikliais CO2 emisija yra mažesnė, nei automobilių su benzininiais varikliais.

4 mitas

Dyzelinis variklis yra senas ir atgyvenęs, todėl automobilių gamintojai nustos juos gaminti per kelerius metus.

4 tiesa

Automobilių gamintojai tęs automobilių su dyzeliniais varikliais gamybą, nes dyzeliniai varikliai vis dar patinka klientams visame pasaulyje dėl jų nenugalimų privalumų, palyginti su benzininiais varikliais. Be to, dyzelinių variklių gamyba yra ekologiškesnė, nei benzininių variklių gamyba, o tai yra svarbus verslo aspektas pažangiesiems automobilių gamintojams. Mes manome, kad mūsų ateitis – tai elektromobiliai, tačiau jie vystomi, štai kodėl automobiliai su benzininiais ir dyzeliniais varikiais artimiausiu laiku nedings iš kelių.

5 mitas

Dyzeliniai varikliai pernelyg dažnai turi dyzelinio variklio kietųjų dalelių filtro (DPF) išmetamųjų dujų grąžinimo (EGR) problemų bei sukelia išlaidų.

5 tiesa

Praeityje buvo problema su EGR senuose dyzeliniuose varikliuose, kuri sukūrė šią nuomonę. DPF yra sena problema naudotuose automobiliuose su labai didele rida. Šiais laikais dyzelinių variklių technologija patobulinta tiek, kad išsprendė šias problemas.

6 mitas

Dyzelinis variklis nepakankamai greitai įšyla.

6 tiesa

Dyzelinis variklis ne tik įšyla pakankamai greitai, bet daugelyje Volkswagen modelių dyzelinas variklis, priklausomai nuo automobilio komplektacijos, įšyla net greičiau nei benzininis. Pavyzdžiui, Volkswagen Tiguan, Passat, Golf, T-Roc modeliai su dyzeliniais varikliais bazinėje komplektacijoje aprūpinti elektriniu salono šildymo radiatoriumi.

7 mitas

Naudojant dyzeliną iš atsinaujinančių šaltinių gamyklinė garantija negalioja.

7 tiesa

Svarbu prisiminti, kad aukštos kokybės dyzelinas iš atsinaujinančių šaltinių arba hidrintas augalinis aliejus (HVO) ir tradicinis biodyzelinas arba riebalų rūgščių metilesteris (FAME) nėra vienas ir tas pats. Naudojant sertifikuotą kurą iš atsinaujinančių šaltinių – HVO – gamyklinė automobilio garantija lieka galioti.

8 mitas

Dyzelinio variklio techninės priežiūros išlaidos yra didesnės.

8 tiesa

Labai priklauso nuo automobilio specifikacijos. Pavyzdžiui, palyginkime dyzelinio ir benzininio variklių techninę priežiūrą:

 • Dyzelinio filtras turi būti keičiamas kas 90 000 km, benzininiame variklyje yra uždegimo žvakės, kurios turi būti keičiamos kas 60 000–90 000 km, todėl šie du komponentai išlygina išlaidas.
 • Dyzeliniame variklyje yra dantytasis diržas, kuris turi būti keičiamas kas 200 000–240 000 km, benzininiame variklyje yra toks pats dantytasis diržas, tačiau benzininiuose varikliuose jis neturi būti keičiamas.
 • Dyzeliniame variklyje jis turi būti keičiamas dėl dyzelinio variklio specifikos – aukštesnės kompresijos, kuri padidina mechaninę dantytojo diržo apkrovą.
 • Alyvos keitimas – tas pats.
 • Oro filtras, salono filtras – tas pats.
 • Pavarų dėžės alyvos keitimas priklauso nuo galios, kuo didesnė galia, tuo daugiau tikimybės, kad reikia keisti alyvą.

9 mitas

Automobiliai su dyzeliniais varikliais žymiai garsesni, nei automobiliai su benzininiais varikliais.

9 tiesa

Žinoma, profesionalai gali atskirti benzininio ir dyzelinio variklių garsą, tačiau tikrai ne garsumą, nes mūsų modeliuose Jūs vos pastebėsite skirtumą. Taip pat daugelis žmonių negali atskirti, automobiliu su kokiu varikliu jie važiuoja. Tai yra senas mitas, kuris tiko senoms dyzelinių variklių technologijoms.

10 mitas

Dyzelino kvapas blogesnis nei benzino.

10 tiesa

Dyzelino kvapas skiriasi. Iš principo benzinas ir dyzelinas pagaminti iš skystų degalų, kurie gaminami iš naftos degalų. Ir taip, jie abu turi specifinį kvapą. Kvapas skiriasi, tačiau jie turi kvapą.

11 mitas

Automobiliuose su dyzeliniais varikliais yra daigiau vibracijos ir mažiau garso izoliacijos, nei automobiliuose su benzininiais varikliais.

11 tiesa

Mes turime pasiūlymą – atvykite bei išbandykite automobilius su dyzeliniu ir benzininiu varikliu, kad įsitikintumėte patys. Jūs busite maliniai nustebinti mūsų modelių su dyzeliniais varikliais suteikiamu važiavimo malonumu.

Dyzelinis variklis: klausimai ir atsakymai.

Geriau rinktis automobilį su benzininiu ar su dyzeliniu varikliu? Ar bus uždrausta įvažiuoti į mūsų miestus su automobiliais, kurių varikliai dyzeliniai? Surinkome dažniausius automobilių savininkų užduodamus klausimus apie dyzelinius variklius ir pateikėme į juos atsakymus.

Šiuo metu tik keliuose miestuose uždrausta įvažiuoti automobiliais su dyzeliniais varikliais, kurie atitinka žemesnį nei EURO 5 emisijos standartą, į ribotą teritoriją 2 km spinduliu nuo miesto centro. Draudimas automobiliams su dyzeliniais varikliais yra perdėtas bei taikomas tik senesniems automobiliams ir labai ribotoms teritorijoms. Lietuvos valdžios institucijos nepraneša apie planus drausti automobilius su dyzeliniais varikliais didmiesčiuose.

Jūs galėsite mėgautis, turėdami automobilį su dyzeliniu varikliu. Taupūs automobilistai ilgą laiką taikė pirmenybę automobiliams su dyzeliniais varikliais dėl jų puikaus degalų taupymo. Automobiliai su dyzeliniais varikliais ne be pagrindo yra išgarsėję savo didesniu degalų taupymu. Daugybėje bandymų dyzeliniai varikliai triumfavo prieš benzininius variklius dėl mažesnių degalų sąnaudų tiek automagistralėje, tiek mieste.

Ne. Teoriškai dyzeliniai ir benzininiai varikliai yra labai panašūs. Jie abu yra vidaus degimo varikliai ir paverčia degaluose esančią cheminę energiją mechanine energija. Tiek dyzeliniai, tiek benzininiai varikliai paverčia degalus energija mažų sprogimų ar degimų serijomis. Pagrindinis skirtumas tarp dyzelinio ir benzininio variklių yra šių sprogimų būdas. Benzininiame variklyje degalai sumaišomi su oru, suspaudžiami stūmokliu ir uždegami uždegimo žvakės kibirkštimi. Tačiau dyzeliniame variklyje iš pradžių suspaudžiamas oras, ir tik po to įpurškiami degalai. Degalai užsidega, nes oras įkaista suspaudimo metu.

Daugelis dyzelinių variklių privalumų yra mažos eksploatacinės išlaidos, važinėjant ilgais atstumais. Taigi ilgi atstumai tinka geriau dyzeliniam varikliui. Jeigu Jūsų kasdienė rida neviršija 10 km, mes rekomenduotumėme rinktis benzininį variklį, o ne dyzelinį.

Gimęs pasitikintis savimi su Winnie Harlow.

Winnie Harlow tikrai nėra įprastas modelis. Ir nenuostabu, kad jai patinka ryškus ir išskirtinis T-Roc dizainas. Jo tvirtas ir užtikrintas linijas puikiai pabrėžia kupė siluetas.

Asmenybė, nepaliekanti abejingų.

Winnie Harlow tikrai per daug nekreipia dėmesio į kitų nuomonę. Ir jūs neturėtumėt. Laisvai pasirenkamomis spalvomis galite nudažyti T-Roc unikaliai – taip, kaip patinka jums.

Pasitikėjimas savimi jūsų ausyse.

Winnie Harlow garso takelis. 

Winnie Harlow skambesys ir T-Roc užtikrins, kad diena praeis gerai.

Parsisiųsti dainą

Visureigiai

Didžiausias visureigių klasės pasirinkimas

Peržiūrėti pasiūlymus

Volkswagen lizingas.

Geresnis būdas įsigyti automobilį lizingu.  

Būdami Volkswagen šeimos dalimi pasiūlysime jums daugiau, nei finansavimą. Jau daug metų Volkswagen šeimai siūlome kokybiškus finansinius produktus ir profesionalų klientų aptarnavimą. Mes pasiryžę lizingo procesą padaryti kuo paprastesniu ir aiškesniu jums, geriausiomis sąlygomis ir su kuo mažiau popierizmo. Kad viskas būtų greičiau ir paprasčiau, mūsų lizingo ekspertai jums padės vietoje, salone.  

SKAIČIUOTI LIZINGO KAINĄ

Naujovė! 5 metų garantija.

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus.

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad jūsų automobiliui taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.*

* Nuo 2019 metų liepos 8 dienos parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Pagalba kelyje.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​.

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite, Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems nutransportuosime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai, ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Ar pasirengę pasinaudoti pasiūlymo nauda?


 

Susisiekti su pardavėju

Siųsti

Rinktis saloną

Siųsti

* Pasiūlymas galioja ribotam skaičiui T-Roc automobilių.  

CO2 emisija: 18 – 116 g/km. Degalų sąnaudos: 6,2–8,1 l/100 km.  

Volkswagen Leasing pasiūlymą teikia UniCredit Leasing Lietuvos filialas. Automobilio kaina 20 713 EUR su PVM. Apskaičiuojama įsigyjant automobilį išperkamąja nuoma su 15% pradine įmoka, sutarties terminas – 60 mėn. Likutinė vertė – 38%, ridos apribojimas – 90 000 km. Palūkanos – 2,50 % (kai kintanti metinė bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR – 0,00%, palūkanų marža – 2,50 %). Administravimo mokestis – 1,5 %. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there

Bandomasis važiavimas

GAUKITE PASIŪLYMĄ

„Volkswagen“ atstovas netrukus su Jumis susisieks.