Ak vai, jūsu tīmekļa pārlūks vairs netiek atbalstīts.

Lūdzu, uzstādiet mūsdienīgu, pilnībā atbalstītu pārlūku. Skat. zemāk mūsu atbalstīto pārlūku jaunākās versijas.

BROWSE HAPPY

Jaunais T-Roc.

KROSOVERS No. 1 EIROPĀ

Volkswagen T-Roc ir kļuvis par pārdotāko mazo apvidus auto klases automobili Eiropā 2020. gada pirmajā ceturksnī, apsteidzot visus konkurentus un iezīmējot jaunu posmu krosoveru kategorijā.

Cena no 20 713€ 18 140€.

Līzings no 183 €/mēn.*

Apskatīt cenu lapu

Atstājiet paliekošu iespaidu.

Ja meklējat izteiksmīgu dizainu, neskaitāmas pielāgošanas iespējas un augstu montāžas darba kvalitāti līdz vissīkākajai detaļai, T-Roc pilnīgi droši atstās iespaidu.

T-Roc Style 

Izteiksmīgs dizains ikdienas dzīvei.

T-Roc Style sniedz plašu dizaina izvēles brīvību gan eksterjerā, gan salonā. Nevainojami piemērots, lai precīzi atspoguļotu jūsu personību. 

Uzzināt vairāk

Divu toņu krāsojums 

Atšķirieties no bara.

Vienmuļība un T-Roc ir divas lietas, kas vienkārši nesader kopā. Tā kā T-Roc Style ir pieejams divu toņu krāsojums, par tā stilu šaubu nav.

Uzzināt vairāk

 • Diski

  Jums piestāv. T-Roc diski.

  Vienreizēji un stilīgi - tā papildaprīkojumā pieejamie diski izskatās pārliecinoši, tāpat kā pats T-Roc. Sekojiet savām vēlmēm un pievienojiet savam T-Roc personiskas nianses. 

  Uzzināt vairāk

 • Raksturs

  Parādiet pasaulei, kas jūs esat.

  Vai meklējat automobili ar atšķirīgu raksturu? Pie T-Roc stūres jums ir iespēja vadīt modernu krosoveru, kas atstāj iespaidu ar savu pārliecinošo dizainu.  

  Uzzināt vairāk

 • Gaismas

  Piesaista uzmanību jums un jūsu automobilim.

  Dienā vai naktī T-Roc gaismu koncepcija atstāj iespaidu ar savu unikālo dizainu un bamperos iebūvētajām satriecošajām dienas braukšanas gaismām. 

  Uzzināt vairāk

R-Line paketes.

Papildaprīkojumā pieejamās R-Line paketes akcentē T-Roc sportiskumu un individualitāti. Tā izteiksmīgais raksturs veicina pašapziņu. 

R-Line

Atstāj iespaidu ar plašu dizaina elementu klāstu.

Pašpārliecinātais T-Roc vēl vairāk pārliecības izstaro ar papildaprīkojumā pieejamo R-Line paketi. Tā satriecošais eksterjers, iespaidīgais skats no aizmugures un sportiskais interjera dizains garantē – uz jums atskatīsies.

Uzzināt vairāk

R-Line Exterieur

Pasvītro T-Roc pašpārliecināto izskatu.

Sniedziet sportisku vēstījumu ar papildaprīkojumā pieejamo R-Line eksterjera paketi: gan no priekšas, gan no sāniem vai aizmugures – šī T-Roc izteiksmīgais dizains uz ceļa garantēti liks atskatīties. 

Uzzināt vairāk

Izstrādāts, lai atbilstu Jūsu dzīvesstilam.

Komfortablais un plašais T-Roc piedāvā jums daudz vietas, lai atdzīvinātu savu personību. Progresīvi dizaina elementi tam piešķir vispārīgu iespaidu līdz ar neskaitāmām pielāgošanas iespējām.  

 • Individuāla dizaina iespējas

  Tikpat individuāls kā jūs.

  Tieši tā, kā vēlaties. Izveidojiet T-Roc Style interjeru atbilstoši savai personīgajai gaumei, pievienojot individuālu pieskārienu ar krāsainiem akcentiem. 

  Uzzināt vairāk

 • Vadītāja vieta

  Vadītāja vietā jūs visu lieliski kontrolējat.

  Esiet sveicināti vadītāja vietā! Šeit viss ir vērsts uz to, lai padarītu jums katru braucienu pēc iespējas ērtāku. Un, izmantojot papildaprīkojumā pieejamo multifunkciju stūri, virkni funkciju Jūs varat kontrolēt, nenoņemot rokas no stūres.  

  UZZINĀT VAIRĀK

 • Salona telpa

  Ērti.

  Ikviens, kurš meklē kaut ko neparastu, parasti meklē arī papildu vietu. Jūs varat iegūt abus! Par spīti kompaktajam izmēram, T-Roc joprojām ir daudz vietas gan jūsu pasažieriem, gan bagāžai. Paaugstināta sēdpozīcija ir vēl viena automobiļa priekšrocība. 

  UZZINĀT VAIRĀK

 • Komforts

  Iekārtojieties ērti.

  Kāpiet iekšā, apsēdieties un atslābinieties. T-Roc salonā jūs atradīsit ērtus sēdekļus, kam papildaprīkojumā pieejama ādas apdare un krāsaini akcenti, kā arī paceļamo/bīdāmo panorāmas jumtu, lai pasažieri varētu skatīties augšup. 

  UZZINĀT VAIRĀK

 • Elektriskās bagāžnieka durvis

  Smagas bagāžas iekraušana kļūst vieglāka.

  Nekādas liekšanās, nekādas stiepšanās, nekādas durvju aizciršanas – elektriskās bagāžnieka durvis var automātiski atvērt un aizvērt, nospiežot pogu. 

  UZZINĀT VAIRĀK

Izvairieties no nevajadzīga stresa.

Pat tad, ja esat pieradis ar visu tikt galā pats, T-Roc daudzās situācijās var atvieglot jūsu uzdevumu. Veiksmīgākajā gadījumā tā palīgsistēmas var pat palīdzēt jums pilnībā izvairīties no negadījumiem. 

 • Mierīga autovadīšana

  T-Roc to visu dara jūsu vietā.

  Par palīgsistēmām, piemēram, standarta apprīkojumā pieejamo Joslas saglabāšanas palīgsistēmu, papildaprīkojumā pieejamo adaptīvo kruīza kontroli, papildaprīkojumā pieejamo Satiksmes sastrēgumu palīgsistēmu un papildaprīkojumā pieejamoAvārijas palīgsistēmas funkciju, jūs priecāsieties ne tikai kritiskās situācijās - šīs sistēmas atvieglo arī braukšanu ikdienā.  

  UZZINĀT VAIRĀK

 • Priekšējās zonas uzraudzības palīgsistēma

  Saglabājiet mieru automobiļu pilnās ielās.

  Vai esat kādreiz vēlējies palīgsistēmu, kas uzraudzītu priekšā esošo satiksmi? Padariet braukšanu relaksētāku ar standartaprīkojumā pieejamo ar sadursmes novēršanas asistentu Front Assist, kas ietver pilsētas avārijas bremzēšanas sistēmu un gājēju uzraudzības funkciju. 

  UZZINĀT VAIRĀK

 • Parkošanās palīgsistēma

  Iekarojiet ceļus. Un arī brīvo stāvvietu. 

  Iebraukšana stāvvietā var kļūst par īstu pacietības pārbaudi. Cik labi ir zināt, ka T-Roc papildaprīkojumā pieejamā stāvvietā novietošanas sistēma ParkPilot var jums palīdzēt atrast stāvvietu un pati novietot tajā jūsu T-Roc? 

  UZZINĀT VAIRĀK

 • Aklās zonas sensors

  Šādi jūsu T-Roc palīdz nomainīt joslas un izbraukt no stāvvietām.

  Brauciena laikā papildaprīkojumā pieejamais Aklās zonas sensors ar atpakaļgaitas palīgsistēmu brīdina jūs par aklajā zonā esošajiem transporta līdzekļiem. Izbraucot no stāvvietas, tas arī uzrauga zonas blakus jūsu automobilim un aiz tā. 

  UZZINĀT VAIRĀK

Iegūstiet vairāk no katra brauciena. 

Iegūstiet maksimālo no T-Roc pavadītā laika. Modernā T-Roc informācijas un izklaides sistēma nodrošina jums visu jaunāko un ļauj izmantot tālruni ar brīvroku sistēmu, atskaņot mīļāko dziesmu vai pat aizvest uz jūsu galamērķi. Un, ja vien vēlaties, pateicoties balss vadības funkcijai, arī klausīs katram jūsu teiktajam vārdam. 

Ārkārtas zvana pakalpojums 

Jūs esat labās rokās.

Ir patīkami apzināties, ka kāds vienmēr ir tuvumā. Izmantojot papildaprīkojumā esošo Ārkārtas zvana pakalpojumu, jūs visu diennakti varat sazināties ar ārkārtas zvanu centru, nospiežot sarkano SOS pogu. Avārijas gadījumā, kad nostrādā gaisa drošības spilveni, palīdzība tiek izsaukta automātiski. 

Uzzināt vairāk

 • Savienojamība

  Braucat bezsaistē? Tā nekad vairs nebūs.

  Internets var būt ļoti ērts arī jūsu T-Roc. Papildaprīkojumā pieejamās Car-Net Guide & Inform, Car-Net App-Connect un Car-Net Security & Service paketes spēj daudz piedāvāt, lai atvieglotu ikdienas dzīvi un ārkārtas apstākļus.  

  Uzzināt vairāk

 • Aktīvais informācijas displejs

  Rāda tieši to informāciju, ko vēlaties.

  Analogā tehnoloģija ir palikusi pagātnē. Pēc pieprasījuma jūs tradicionālo apaļo lampu displeju varat aizstāt ar augstas izšķirtspējas displeju. Inovatīvais un modernais Aktīvais informācijas displejs-instrumentu panelis sniedz Jums daudz vairāk informācijas, nevis tikai par jūsu ātrumu un degvielas daudzumu tvertnē. 

  UZZINĀT VAIRĀK

 • Radio un navigācija

  Nodrošina, ka nezaudējat kursu, sniedzot lielisku izklaidi.

  To, kas notiek jūsu T-Roc, nosakāt jūs pats. Jūs varat izvēlēties starp diviem radiouztvērējiem, kas ir ar saskaņotiem skaļruņiem, intuitīvajām vadības ierīcēm un daudzām savienojuma iespējām. Turklāt jūs varat izvēlēties Discover Media navigācijas sistēmu, kas burtiski sniedz visu, ko vēlaties.  

  UZZINĀT VAIRĀK

 • Skaņas sistēmas bīti

  Vai gribat sadzirdēt basus?

  Slēdziet iekšā – jūs gaida personisks koncerts! Papildu aprīkojumā ir pieejama Beats audio speciālistu izstrādātā sistēma, kas pārliecinās, ka jūsu T-Roc automobilī ir īstais zemo frekvenču skaņu līmenis. Dr. Dre austiņu atskaņotie bīti nav vienīgais veids, kā parādīt, cik tiešām labi skan mūzika.

  UZZINĀT VAIRĀK

 • Mobilā tālruņa sagatavošana

  Baudiet labu savienojamību.

  Izmantojot papildaprīkojumā pieejamo Comfort tālruņa saskarni un induktīvo uzlādes funkciju, jūs varat uzlādēt savu mobilo tālruni, neizmantojot vadus. Pateicoties induktīvajam antenas savienojumam, jūs tālruņa zvanu laikā varat izbaudīt augstākās klases kvalitāti. Zvanīšana pa tālruni kustībā nekad nav bijusi tik vienkārša.

  UZZINĀT VAIRĀK

Braukšanas iespaidi.

 • 5 zvaigznes Euro NCAP drošības testā

  T-Roc vienmēr laba izvēle. Droši un pārliecinoši. 

  Estētikas ziņā T-Roc ir pats par sevi un atšķirīgs, bet, ja runa ir par drošību, šis krosovers ir pilnībā Volkswagen – no A līdz Z. Tā visaptverošā drošības koncepcija ir saņēmusi visaugstāko piecu zvaigžņu vērtējumu Euro NCAP testā. Tāpēc jūs varat koncentrēties uz to, kam patiesi ir nozīme ̶ uz tīru braukšanas prieku.

 • Veiktspēja

  Tādēļ, ka mēs zinām – jums patīk pārliecināties, ka enerģija tiek izlietota maksimāli efektīvi.

  Ar T-Roc jums līdz garlaicībai vienmēr būs tālu. To apliecina plašais dzinēju piedāvājums. Tādējādi ir īstenota ambicioza pieeja jaudai un degvielas ekonomijai.  

  UZZINĀT VAIRĀK

 • Šasija

  Izbaudiet vissportiskāko saikni starp automobili un ceļu.

  Ja dodat priekšroku sportiskam braukšanas stilam, sporta amortizatori un progresīvā stūrēšana uzlabo autovadīšanas dinamiku.

  UZZINĀT VAIRĀK

Kāpēc izvēlēties dīzeļdzinēju?

Nepārspējama efektivitāte un dzinēju dinamika. Mūsu dīzeļdzinēji ar turbokompresoru (TDI) nodrošina pārliecinošu jaudu pat pie maziem apgriezieniem, kā arī lielisku degvielas ekonomiju, kas ļauj samazināt izmešu apjomu. Neticami efektīvs, skaidrs dizains un klusāka braukšana.  

Ietaupiet vairāk.

Izbaudiet dīzeļdzinēju priekšrocības salīdzinājumā ar benzīna dzinējiem! 

 • Zemāks degvielas patēriņš par 15-20% 
 • Zemāka degvielas cena 
 • Garāki servisa un apkopes intervāli – zemākas uzturēšanas izmaksas 
 • Mazāks izmešu līmenis – zemāki nodokļi 
 • Augstāka tālākpārdošanas vertība 

Perfekta braukšanas pieredze.

 • Izcils griezes moments pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem 
 • Vienmērīgs paātrinājums  
 • Aizraujoša veikstpēja  

Spēcīga jauda.

 • Liela vilces jauda  
 • Plašs apgriezienu diapazons  

Ko nozīmē TDI dzinējs?

TDI apzīmē visus mūsu progresīvākos dīzeļdzinējus ar turbokompresoru un tiešo degvielas iesmidzināšanas sistēmu. TDI dzinēji ir ekonomiskāki un nodrošina vienmērīgāku veiktspēju ar lielāku griezes momentu (vilci), kā arī uzlabotu energoefektivitāti.

Mīti un patiesība par dīzeļdzinējiem 

Novecojusi tehnoloģija? Videi nedraudzīgāki par benzīna dzinējiem? Grūtāk pārdot? Ikviens ir dzirdējis par šiem aizspriedumiem. Vairums no tiem ir novecojuši un vairs nav vērā ņemami. Šeit mēs apskatīsim un lauzīsim galvenos dīzeļdzinēja mītus.  

1. mīts

Ar dīzeļdzinēju aprīkoti automobiļi maksā dārgāk nekā ar benzīna dzinēju aprīkoti automobiļi. 

1. patiesība

Kādreiz ar dīzeļdzinēju aprīkoti automobiļi patiešām bija dārgāki nekā ar benzīna dzinēju aprīkoti automobiļi. Šobrīd mums ir daudz lielisku dīzeļdzinēja automobiļu piedāvājumu, un cena ir tāda pati vai pat mazāka nekā par automobiļiem ar benzīna dzinēju.

Piemēram, Tiguan 4Motion Comfortline Business ar 2,0 l benzīna dzinēju maksā 34 884 EUR, savukārt 4Motion Comfortline Business ar 2,0 l dīzeļdzinēju šobrīd ir pieejams par īpašu cenu — 30 634 EUR. Īpašo piedāvājumu automobiļu cenas no 22 500 EUR.

2. mīts

Man tālāk pārdot savu lietoto dīzeļzinēja automobili būs sarežģīti.

2. patiesība

Latvieši ir iecienījuši automobiļus ar dīzeļdzinējiem. Latvijas lietoto automobiļu tirgus līderis 2018. gadā bija automobiļi ar dīzeļa dzinēju – 85% no visiem lietotajiem automobiļiem.* Ja jums ir automobilis ar dīzeļdzinēju, jums ir iespēja pārdot to ātrāk nekā ar benzīna dzinēju aprīkotu automobili, turklāt par labu cenu.

*Avots: “Autotyrimai”, Baltijas automobiļu tirgus dati

3. mīts

Dīzeļdzinēji rada lielāku piesārņojumu nekā benzīna dzinēji. 

3. patiesība

Labi uzturētiem ar dīzeļdzinēju aprīkotiem automobiļiem, kas atbilst jaunākajiem standartiem (EURO 6, EURO 6), izmešu daudzums ir līdzīgs jauniem benzīna dzinējiem. Arī dīzeļdzinēja CO2 izmešu daudzums ir mazāks nekā benzīna dzinējam.

Skatīties video: "RTU tests: dīzeļdzinējiem CO2 izmešu ir par 20% mazāk nekā benzīna motoriem":  https://www.tvnet.lv/6516814/rtu-tests-dizeldzinejiem-CO2-izmesu-ir-par-20-mazak-neka-benzina-motoriem

4. mīts

Dīzeļdzinēji ir novecojusi tehnoloģija, tāpēc automobiļu zīmoli tuvākajos gados pārtrauks to ražošanu.

4. patiesība

Automobiļu zīmoli turpinās ražot ar dīzeļdzinējiem aprīkotus automobiļus, jo klientiem visā pasaulē tie joprojām patīk to nepārspējamo priekšrocību dēļ salīdzinājumā ar benzīna dzinējiem. Turklāt dīzeļdzinēju ražošana ir videi draudzīgāka nekā benzīna dzinēju ražošana, un inovatīviem automobiļu zīmoliem tas ir svarīgs uzņēmējdarbības aspekts. Mēs uzskatām, ka elektromobiļi ir mūsu nākotne, taču tā vēl tikai attīstās, tāpēc automobiļi ar benzīna dzinējiem un dīzeļdzinējiem būs redzami uz ceļiem vēl diezgan ilgi.

5. mīts

Dīzeļdzinējiem bieži vien ir problēmas ar dīzeļdegvielas daļiņu filtru (DPF) un izplūdes gāzu recirkulācijas (EGR) sistēmu, kas rada lielus izdevumus.

5. patiesība

EGR problēma bija vecajiem dīzeļdzinējiem, tādēļ arī šis mīts radās. DPF ir novecojusi problēma, kas raksturīga ļoti nolietotiem automobiļiem ar lielu nobraukumu. Mūsdienās dīzeļdzinēju tehnoloģija ir pilnveidota un šīs problēmas ir novērstas.

6. mīts

Dīzeļdzinējs aukstos laikapstākļos neuzsilst pietiekami ātri. 

6. patiesība

Tehniski labi uzturēti automobiļiem ar dīzeļdzinējiem nav nekādu problēmu ar iedarbināšanu salā. 

7. mīts

Lietojot atjaunojamo dīzeļdegvielu, tiks zaudēta rūpnīcas garantija.

7. patiesība

Ir svarīgi atcerēties, ka augstas kvalitātes atjaunojamā dīzeļdegviela jeb hidrogenētā augu eļļa (HVO) un tradicionālā biodīzeļdegviela jeb taukskābju metilesteris (FAME) nav viens un tas pats. Lietojot sertificētu atjaunojamo degvielu – HVO –, automašīnas rūpnīcas garantija netiek zaudēta.

8. mīts

Ar dīzeļdzinēju aprīkota automobiļa uzturēšana ir dārgāka.

8. patiesība

Daudz kas ir atkarīgs no automobiļa specifikācijas. Piemēram, salīdzināsim dīzeļdzinēja un benzīna dzinēja apkopi:

 • Dīzeļdegvielas filtrs ir jāmaina ik pēc 90 000 km, benzīna dzinējam ir aizdedzes sveces, kas jāmaina ik pēc 60 000 – 90 000 km, tāpēc šīs divas detaļas izlīdzina izmaksas.
 • Dīzeļdzinējam ir zobsiksna, kas jāmaina ik pēc 200 000 – 240 000 km, benzīna dzinējiem ir tāda pati zobsiksna, taču benzīna dzinējiem tā nav jāmaina.
 • Dīzeļdzinējam tā ir jāmaina dzinēja specifikas dēļ — augstāka kompresijas pakāpe, kas palielina mehānisko slodzi uz zobsiksnu.
 • Eļļas maiņa — vienāds nobraukums.
 • Gaisa filtrs, salona filtrs — vienāds nobraukums.
 • Transmisijas eļļas maiņa var būt atkarīga no automobiļa jaudas — jo lielāka jauda, jo lielāka iespējamība, ka eļļa būs jāmaina.

9. mīts

Dīzeļdzinēji ir daudz skaļāki nekā benzīna dzinēji.  

9. patiesība

Protams, profesionāļi varētu ievērot skaņas atšķirību starp benzīna dzinēju un dīzeļdzinēju, bet ne skaļumā, jo mūsu modeļos atšķirība ir praktiski nemanāma. Lielākā daļa cilvēku arī neatšķir, ar kādu dzinēju ir aprīkots automobilis, ar kuru viņi brauc. Tas ir novecojis mīts, kas attiecas uz vecām dīzeļdzinēja tehnoloģijām.

10. mīts

Dīzeļdegviela ož vairāk nekā benzīns.

10. patiesība

Dīzeļdegvielai ir citādāks aromāts. Parasti benzīnu un dīzeļdegvielu iegūst no šķidrās degvielas, kuras sastāvā ar nafta. Un, jā, abiem degvielas veidiem ir specifisks aromāts. Aromāts atšķiras, bet tas ir abiem.

11. mīts

Ar dīzeļdzinēju aprīkotam automobilim ir raksturīga lielāka vibrācija un mazāka trokšņa izolācija nekā ar benzīna dzinēju aprīkotam automobilim.

11. patiesība

Lai novērtētu ir jāizbrauc! Ielūdzam ciemos pie mums uz testa braucienu -  izmēģiniet automobili gan ar dīzeļdzinēju, gan ar benzīna dzinēju, un vērtējiet paši. Jūs pārsteigs, cik lielu braukšanas prieku sniedz mūsu modeļi ar dīzeļa dzinēju.

Dīzeļdzinējs: jautājumi un atbildes

Izvēlēties benzīna dzinēja vai dīzeļdzinēja automobili? Vai pilsētās aizliegs iebraukt ar dīzeļdzinēja automobiļiem? Mēs esam apkopojuši automobiļu īpašnieku biežāk uzdotos jautājumus par dīzeļdzinējiem un snieguši atbildes uz tiem.

Šobrīd tikai dažas pilsētas ir ierobežojušas iebraukšanu noteiktā teritorijā — 2 km rādiusā ap pilsētas centru — automobiļiem ar dīzeļdzinēju, ja to izmešu standarts ir zemāks par EURO 5. Apgalvojums par dīzeļdzinēja automobiļu aizliegumu ir pārspīlēts un, ja arī ir spēkā, tad attiecas tikai uz vecākiem automobiļiem un ļoti ierobežotās teritorijās. Latvijas iestādes nav izziņojušas plānus par dīzeļdzinēja automobiļu aizliegšanu lielajās pilsētās.

Avots: Db.lv, "Vai iekšdedzes dzinējiem vairs nav nākotnes?", https://www.db.lv/zinas/vai-ieksdedzes-dzinejiem-vairs-nav-nakotnes-481472

Automobilim ar dīzeļdzinēju ir daudzas priekšrocības. Dīzeļdzinējus jau izsenis iecienījuši taupīgi braucēji to degvielas ekonomijas dēļ. Ne jau velti dīzeļdzinējiem ir lielāka degvielas ekonomija. Dīzeļdzinēji pārspēj benzīna dzinējus degvielas ekonomijā gan uz lielceļiem, gan uz pilsētās.

Jā. Nodokli aprēķina, pamatojoties uz CO2 izmešu līmeni. Tā kā dīzeļdzinēja CO2 izmešu līmenis ir zemāks nekā benzīna dzinējam, arī nodoklis ir mazāks — pavisam vienkārši.

Avots: CSDD, "Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis", https://www.csdd.lv/transportlidzekla-ekspluatacijas-nodoklis/likme-vieglajiem-auto-nodokla-likmes-no-01-01-2019

Nē. Teorētiski dīzeļdzinēji un benzīna dzinēji ir diezgan līdzīgi. Tie abi ir iekšdedzes dzinēji, kas pārvērš degvielas ķīmisko enerģiju mehāniskajā enerģijā. Gan dīzeļdzinēji, gan benzīna dzinēji pārvērš degvielu enerģijā vairāku mazu sprādzienu jeb sadegšanas rezultātā. Lielākā atšķirība starp dīzeļdzinēju un benzīna dzinēju ir tas, kā šie sprādzieni notiek. Benzīna dzinējā degviela tiek sajaukta ar gaisu, virzuļi to saspiež, savukārt aizdedzes sveču dzirksteles to aizdedzina. Savukārt dīzeļdzinējā vispirms tiek saspiests gaiss un pēc tam iesmidzināta degviela. Tā kā saspiešanas rezultātā gaiss uzsilst, degviela aizdegas.

Lielākā dīzeļdzinēja priekšrocība ir zemas ekspluatācijas izmaksas, braucot lielus attālumus. Arī dīzeļdzinēja sastāvdaļām labāki ir lieli attālumi. Ja ikdienā nenobraucat vairāk kā 10 km, mēs iesakām izvēlēties benzīna dzinēju, nevis dīzeļdzinēju. 

Dzimis pārliecināts ar Vinniju Hārlovu.

Vinnija Hārlova nav parasta modele. Nav pārsteigums, ka viņu valdzina drosmīgais un pamanāmais T-Roc dizains. Tā spēcīgo, pārliecināto izskatu īpaši izceļ sportiskais kupejas siluets.

Personība, kas neatstāj vienaldzīgu.

Vinniju Hārlovu nesatrauc citu cilvēku viedoklis. Tam nevajadzētu satraukt arī jūs. Ar personalizējamu krāsu izvēli jūs varat izveidot sava T-Roc dizainu tikpat unikālu kā jūs pats.

Pašpārliecinātība jūsu ausīm.

Vinnijas Hārlovas mūzika. 

Ļaujiet Vinnijas Hārlovas mūzikai un jaunajam T-Roc būt par jūsu sabiedrotajiem visas dienas garumā

Lejuplādēt dziesmu

Apvidus automobiļi

Vislielākā apvidus auto izvēle savā klasē

Apskatīt piedāvājumu

Sazināties ar pārdevēju

Nosūtīt ziņu

Atrast tuvāko autosalonu

Skatīt karti

Volkswagen Leasing.

Labākais finansējums jauna auto iegādei.  

Jūsu jaunā Volkswagen finansēšana ir daļa no mūsu pakalpojumiem, tādēļ mēs sniedzam vairāk kā citi līzingi. Mēs piedāvājam jums izdevīgus finansēšanas nosacījumus, ātru dokumentu izskatīšanu un noformēšanu uz vietas mūsu autosalonos.  

APRĒĶINĀT LĪZINGU

Jaunums! 5 gadu garantija.

Drošības sajūtai par labu izvēli.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli. 

Tādēļ jūsu automobilim tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.*  

* Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Palīdzība ceļā.

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.  
 
Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Vai esat gatavs izmantot piedāvājumu?


 

Sazināties ar pārdevēju

Nosūtīt ziņu

Atrast tuvāko autosalonu

Skatīt karti

* Piedāvājums spēkā ierobežotam skaitam T-Roc automobiļu.   

CO2 izmeši: 118 - 116 g/km. Degvielas patēriņš: 6,2–8,1 l/100 km. 

“Volkswagen Leasing” piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA “UniCredit Leasing”. Aprēķins veikts, iegādājoties automašīnu par speciālo cenu 20 713.00 EUR operatīvajā līzingā ar 15% iemaksu uz 60 mēnešiem ar 38% atlikušo vērtību un 90 000 km limitu, procentu likme 2,50%+EURIBOR (3 mēn.), administrēšanas maksa 1,5%. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there

Sazināties ar pārdevēju

Jūsu pieprasījums ir pieņemts!

Volkswagen dīleris tuvākajā laikā ar Jums sazināsies.