2.13.82.1, 2019-01-22 15:18:18

Ak vai, jūsu tīmekļa pārlūks vairs netiek atbalstīts.

Lūdzu, uzstādiet mūsdienīgu, pilnībā atbalstītu pārlūku. Skat. zemāk mūsu atbalstīto pārlūku jaunākās versijas.

BROWSE HAPPY

Jaunais T-Roc ir klāt!

Jaunais T-Roc.

Dzimis pārliecināts ar Vinniju Hārlovu.

Vinnija Hārlova nav parasta modele. Nav pārsteigums, ka viņu valdzina drosmīgais un pamanāmais T-Roc dizains. Tā spēcīgo, pārliecināto izskatu īpaši izceļ sportiskais kupejas siluets.

Personība, kas neatstāj vienaldzīgu.

Vinniju Hārlovu nesatrauc citu cilvēku viedoklis. Tam nevajadzētu satraukt arī jūs. Ar personalizējamu krāsu izvēli jūs varat izveidot sava T-Roc dizainu tikpat unikālu kā jūs pats.

Pašpārliecinātība jūsu ausīm.

Vinnijas Hārlovas mūzika. 

Ļaujiet Vinnijas Hārlovas mūzikai un jaunajam T-Roc būt par jūsu sabiedrotajiem visas dienas garumā

Lejuplādēt dziesmu

Cenas.

Gaidīšana ir beigusies. Jaunais pilsētas krosovers T-Roc ir ieradies Volkswagen autosalonos!

Atstājiet paliekošu iespaidu.

Izteiksmīgs dizains, neierobežotas personalizēšanas iespējas un augstākās kvalitātes meistaru darbs pat vissmalkākajās detaļās. T-Roc ir ieradies, lai pārsteigtu.

Parādiet pasaulei savu dabu.

Jau sen meklējat automobili ar oriģinālu raksturu? Te tas ir. Sēdieties pie T-Roc stūres, un jūsu rīcībā būs tehnoloģijām bagāts komfortabls krosovers, kura pārliecinošais dizains neatstās vienaldzīgu.

Izcelieties citu vidū.

Garlaicība un T-Roc ir divas vienkārši nesavienojamas lietas. Design Line versijā pieejamais divu toņu krāsojums apstiprina, ka ar stilu tam viss ir vislabākajā kārtībā. Savukārt Sports Line versijā varat izvēlēties Black vai Flash Red* krāsu.

 

* Būs pieejama vēlāk.

Uzmanības centrā – jūs un jūsu automobilis.

Gan dienā, gan naktī: T-Roc iespaidīgā apgaismojuma koncepcija izceļas ar unikālu dizainu un elegantiem bamperos iebūvētiem dienas gaitas lukturiem. 

Izteiksmīgs dizains ikdienas dzīvei. 

Design Line versijā varat baudīt iespaidīgu dizaina brīvību gan virsbūves, gan salona aprīkojuma ziņā – lai T-Roc precīzi atspoguļotu jūsu neatkārtojamo personību.

Parādiet sportisku attieksmi.

Atstājiet iespaidu ar Sport Line. Izvēloties šo T- Roc aprīkojuma līniju, tas izcelsies ar iespaidīgām sportiskām detaļām, kas liks ikviena autofana sirdij iepukstēties straujāk.

Radīts tieši jūsu dzīvesveidam.

Ērtais un ietilpīgais T-Roc sniedz patiešām daudz vietas, kurā izpaust jūsu personību. Šo kopējo iespaidu pastiprina aktuāli dizaina elementi un arī neskaitāmas pielāgošanas iespējas.

Tikpat individuāls kā jūs.

Tieši tā, kā sirdij tīk: izveidojiet T-Roc Design Line salonu atbilstoši savai gaumei, pievienojot individuālus krāsu akcentus. 

Pie stūres – viss pa rokai.

Laipni lūdzam pie stūres! Te viss ir veidots tā, lai jūs katrā braucienā varētu justies tik ērti, cik vien iespējams. Turklāt ar papildaprīkojumā pieejamo daudzfunkcionālo stūri jūs varat kontrolēt plašu funkciju klāstu, rokas pat nenoņemot no stūres.

Patīkama sēdēšana.

Tie, kuri meklē ko īpašu, bieži vien vēlas arī vairāk plašuma. Lūdzu, te ir abas šīs lietas! Neskatoties uz T-Roc kompaktajiem izmēriem, tajā ir daudz vietas gan pasažieriem, gan bagāžai. Paaugstinātā sēdēšanas pozīcija ir vēl viena automobiļa priekšrocība.

Jūtieties kā mājās.

Kāpiet iekšā, iekārtojieties un atslābinieties. T-Roc salonā jūs sagaida ērti sēdekļi ar papildaprīkojumā pieejamu ādas apdari un krāsu akcentiem, kā arī paceļamo/bīdāmo panorāmas stikla jumtu, kas liks jūsu pasažieriem pārsteigumā ieplest acis.

Izvairieties no lieka stresa.

Pat ja esat pieradis paļauties uz sevi, T-Roc var atbrīvot jūs no spriedzes dažādās situācijās. Ideālā gadījumā tā palīgsistēmas var pat palīdzēt izvairīties no negadījumiem pavisam.

T-Roc dara visu jūsu labā.

Un tās ir noderīgas ne tikai kritiskās situācijās: tādas palīgsistēmas kā standartaprīkojumā iekļautais braukšanas joslu uzturēšanas asistents Lane Assist, papildaprīkojumā pieejamās adaptīvā kruīza kontrole, sastrēgumu palīgsistēma un avārijas palīgsistēma atvieglo braukšanu arī ikdienā.

Brauciet vienā mierā arī intensīvā pilsētas satiksmē.

Vai esat kādreiz gribējis asistentu, kas varētu sekot līdzi apkārtējai satiksmei jūsu vietā? Sadursmes novēršanas brīdinājuma sistēma Front Assist ar pilsētas avārijas bremzēšanas sistēmu un gājēju uzraudzības funkciju padara braukšanu daudz mierīgāku.

Iekarojiet ceļus. Un stāvvietas.

Iebraukšana stāvvietā var būt īsts nervu pārbaudījums. Cik labi ir zināt, ka jaunā T-Roc papildaprīkojumā pieejamās parkošanās palīgsistēmas var palīdzēt atrast stāvvietu un pat bez problēmām novietot automobili!

Lūk, kā T-Roc palīdz mainīt braukšanas joslas un izbraukt no stāvvietām.

Braukšanas laikā aklās zonas sensors ar aizmugurējo sānu zonu uzraudzības funkciju to iespēju robežās brīdina par transportlīdzekļiem, kas atrodas jūsu aklajā zonā. Kad braucat ārā no stāvvietas, sistēma uzrauga zonu automobiļa sānos un aizmugurē.

Baudiet vairāk – katrā braucienā.

Pavadiet laiku savā T-Roc maksimāli kvalitatīvi. Mūsdienīgās T-Roc informācijas un izklaides sistēmas ļauj jums būt informētam par visu jaunāko un veikt zvanus, izmantojot brīvroku sistēmu, atskaņot mīļāko dziesmu un pat atrast ceļu līdz galamērķim. Ja vēlaties, T-Roc arī uzklausīs ik vārdu, ko teiksiet – jo tam ir balss vadības funkcija.

Arī ar izklaidi būsiet uz īstā ceļa.

Savā T-Roc izklaides programmu izvēlaties jūs. Izvēlei pieejami divi radio ar attiecīgi pielāgotiem skaļruņiem, intuitīva vadība un plašas savienošanas iespējas. Izvēlei pieejama arī Discover Media navigācijas sistēma, kurā ir praktiski viss, ko vien var vēlēties.

Vēlaties jaudīgākus basus?

Pagrieziet skaļāk – jūs gaida koncerts tieši jums! Papildaprīkojumā pieejamā skaņas speciālistu Beats Electronics sistēma gādā par to, lai jūsu T-Roc būtu pareizais basu līmenis. Beats by Dr. Dre austiņas nav vienīgais veids, kā parādīt, cik labi skan mūzika.

Ar labiem sakariem.

Ar papildaprīkojumā pieejamo Comfort tālruņa saskarni un induktīvās uzlādes funkciju varat bez vadiem uzlādēt mobilo tālruni. Pateicoties induktīvajam savienojumam, varat baudīt pirmklasīgu kvalitāti arī zvanīšanas laikā. Zvanīt braukšanas laikā vēl nekad nav bijis tik viegli.

Braukt bez interneta? Nekad vairs.

Internets ir noderīga padarīšana – arī jūsu T-Roc. Papildaprīkojumā pieejamie Car-Net Guide & Inform, Car-Net App-Connect un Car-Net Security & Service komplekti piedāvā plašu funkciju klāstu, kas padarīs vēl vienkāršāku gan ikdienas dzīvi, gan ārkārtas situācijas.

Tikpat pārliecinošs un daudzpusīgs kā jūs.

Jūs sagaidāt augstu veiktspēju – jo īpaši no sava automobiļa. Lai saņemtu pašu labāko, T-Roc papildaprīkojumā ir pieejama 4MOTION tehnoloģija – ideāla saķere praktiski jebkādā apvidū.

Mēs zinām, ka jums degvielas patēriņš un jauda ir svarīgi rādītāji.

Jaunā T-Roc TSI benzīna dzinēji nodrošina maksimālu griezes momentu pat pie maziem dzinēja apgriezieniem. Ekonomiskie TDI dīzeļdzinēji ar turbokompresoru, tiešās iesmidzināšanas sistēmu un akumulējošās degvielas sistēmas tehnoloģiju ir īpaši klusi un garantē sportisku braucienu.

Lai saķere ar ceļu nezūd ne mirkli.

Vēlaties saglabāt izcilu saķeri uz slapjiem un nelīdzeniem ceļiem? Papildaprīkojumā pieejamā 4MOTION visu riteņu piedziņa nozīmē, ka tas iespējams praktiski jebkur.

Saglabājiet vēsu prātu pat visnelabvēlīgākajos ceļa apstākļos.

Atklājiet ko jaunu! Apvienojumā ar T-Roc papildaprīkojumā pieejamo 4MOTION piedziņu varat baudīt arī 4MOTION aktīvās kontroles sistēmu, kas piedāvā pielāgotus iestatījumus dažādiem apvidiem. Turklāt ceļu režīmā ir iespējams izvēlēties kādu no pieciem dažādiem braukšanas profiliem, izmantojot braukšanas režīmu izvēles funkciju.

.                
Pieteikties testa braucienam

Jūsu pieprasījums ir pieņemts!

Volkswagen dīleris tuvākajā laikā ar Jums sazināsies.