2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42

Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Tiguan. Paps ostis Tiguani. Paps on nüüd üliõnnelik

Säästke kuni 5 000 €.

Soodushinnad ja eripakkumine Volkswagen Leasingult.

Uued avastused ootavad teid ees. Oma suurepärase juhitavuse ja moodsate abisüsteemidega viib Tiguan teid vastu uutele seiklustele. Enamgi veel ‒ ta on ise seiklus.

Eripakkumise mudelid.

Eripakkumine Volkswagen Leasingult.

Alates 254 €/kuu.*

Liisingu sissemakse 0%.

Ärge jääge ilma, tulge oma Tiguanile juba täna järele – meil on palju mudeleid kohe olemas.  

Võtke kohe ühendust oma lähima Volkswageni müügiesindusega ja lubage meil aidata teid sobivaima Tiguani väljavalimisel!

Võtke müügiesindajaga ühendust

Esitage

Leidke lähim müügiesindus

Vaadake müügiesinduste kaarti

Galerii

Sama klassi autodest parem standardvarustusse kuuluv ohutuspakett!

Pole midagi olulisemat kui teie ja te lähedaste ohutu sõit. Intelligentse tehnoloogia ja lisavarustusse kuuluvate, liiklusõnnetusi ennetavate juhiabisüsteemidega Tiguan on teile toeks isegi kõige keerulisemates sõiduolukordades. Nii olete rooli taga rahulik ja enesekindel. 

Järgmine tehnoloogia kuulub Tiguani standardvarustusse.

 • Ahelkokkupõrke ennetamise süsteem Multi-Collision Brake

  Aitab, kui teele satuvad ootamatused.

  Süsteem aitab vältida järjestikuseid kokkupõrkeid või leevendada nende raskusastet. Pärast kokkupõrget pidurdab süsteem oma võimaluste piires automaatselt, isegi enne seda, kui juhil on aega reageerida. Ideaaltingimustes on sellega võimalik vähendada kokkupõrke raskusastet ning vältida järgnevaid kokkupõrkeid. 

 • Jalakäijate jälgimine

  Aitab paremini jalakäijaid kaitsta.

  Jalakäijate jälgimisel kasutatakse radaritehnoloogiat, et hoiatada juhti kõigist võimalikest auto teele sattuvatest jalakäijatest. Kui juht sellele ei reageeri, peatub sõiduk automaatselt äkkpidurdusega. Funktsioon kaitseb nii hajameelseid juhte kui ka jalakäijaid ning aitab juhti kiiret reageerimist nõudvates olukordades. 

 • Front Assist

  Auto hoiatab sind hetkel, mil seda enim vajad.

  Süsteem hoiatab sind – küll teatud piirangutega – eelseisvate kokkupõrgete eest ja aitab vähendada pidurdusteekonda. Front Assisti üks põhiomadusi on jalakäija tuvastamise süsteem, mis on suuteline süsteemi seatud piirides tuvastama, kui jalakäija astub ootamatult teele. Süsteem hoiatab sind kohe nii helisignaali kui ka visuaalse märguandega. Kui sa ei pidurda, jõnksatab süsteem ise pidurit, et sind eelseisva otsasõidu eest hoiatada. 

 • Reahoidmisabiline Lane Assist

  Püsige oma reas ja hoidke silm peal ümbritseval liiklusel. 

  Monotoonsed sirged teed, kitsenevad sõiduread ja kitsad maateed panevad pikkadel sõitudel teie tähelepanu proovile. Sõidureast lahkumise hoiatussüsteem Lane Assist aitab seega teil sõiduolukordi paremini hinnata ja ohte vähendada.

Valikuvõimalused hellitavad teid ära.

Stiilsel Tiguanil on kolm varustusastet ning kõik meie eripakkumisega diiselmootorid on saadaval ka automaatkäigukasti ja eri võimsusvalikutega. Saate valida esi- ja nelikveo vahel, lisaks pakume mitmesuguseid mugavusvalikuid ja just teile sobilikku ohutustaset ning info- ja meelelahutussüsteemi.

Jätke sügav mulje. Ja mitte ainult esmapilgul.

Välimus

Erutav disain

Rabavate proportsioonidega Tiguan annab oma jõulisest kohalolust märku kõikjal, kuhu ta ilmub. Ülespoole suunatud esiots, esileküündivad rattakoopad ja silmapaistvad läveliistud rõhutavad maskuliinset linnamaasturi stiili. Atraktiivsed kujundusdetailid muudavad kogu välimuse stiilseks ja avaldavad korduvalt muljet.

Salong 

Esmaklassiline ja mitmekülgne

Tiguan poleks Volkswagen, kui see ei kiirgaks peenetundelist mugavust igal puudutusel. Armatuurlaud on puhta ja funktsionaalse disaini võrdkuju, kus kõik on juhile käeulatuses.

Juhikabiin 

Rätsepatöö

Juhiruum on kujundatud nii, et juht tunneks, et ta suudab sõiduki üle valitseda, olles ise justkui autoga ühte sulanud. Highline’i seeria kõrgel asuv käigukang ja nahkkattega mitmefunktsiooniline rool, millel on käiguvahetushoovad, on vaid üksikud näited selle kohta, kuidas Volkswagen on pühendunud juhi mugavusele.

Pakiruum 

Ärge pagasi pärast muretsege

Kvaliteedis järeleandmatul Tiguanil on oma klassi suurim, 610-liitrine pakiruumi mahutavus.* Auto avar ja mugav sisemus ning märkimisväärne pakiruumi suurus muudavad Tiguani nii mitmekülgseks kui ka luksuslikuks. 
* Kui tagumine iste on eesmises asendis.

Linnamaasturite Test.

Võitja – Tiguan.

"Parim! Sõidab suurepäraselt, pakub rohkelt ruumi ja on igati ajakohane. Kallivõitu.

AUTO NAGU FC BAYERN! Võidab alati, kuna ei luba endale ühtki suuremat puudust. 615– 1655 liitriga on Volkswagenil suurim pakiruum ning tänu püstisele kujule ja suurtele akendele on sel kõige avaram siseruum ja parim nähtavus. Argikasutuses pakuvad rõõmu nutikad pisiasjad, nagu gaasamortisaatoritega kapott või pakiruumi topeltpõranda alune vahtplastist panipaigasahtel, kuhu mahub rohkelt pudi-padi, ilma et see mööda pakiruumi ringi koliseks.''

- Autoleht, 17.10.2018.

Testis osalesid 6 mudelid: Kia Sportage, Vokswagen Tiguan, Hyundai Tucson, Mazda Cx-5, Skyactiv-G 165 Awd, Honda CR-V.

Miks valida diiselmootor?

Eriti tõhusad, tundlikud mootorid. Meie turbolaaduri ja otsesissepritsega (TDI) diiselmootorid tagavad täiustatud võimsuse isegi aeglastel pööretel ning erakordse ökonoomsuse, mis aitab kaasa väiksemale CO2-heitkogusele. Imeliselt tõhus, puhtam ja vaiksem.  

Säästke rohkem.

Nautige diiselmootorite eeliseid bensiinimootorite ees! 

 • 15–20% väiksem kütusekulu  
 • Madalam kütusehind 
 • Pikemad teenindus- ja hooldusintervallid – väiksemad ülalpidamiskulud  
 • Väiksemad heitkogused – madalamad maksud  
 • Suurem edasimüügiväärtus  

Täiuslik sõidukogemus.

 • Suurepärane pöördemoment ka väikesel mootori kiirusel  
 • Stabiilne kiirendus   
 • Meeliköitev sõit    

Suur võimsus.

 • Suur veojõud   
 • Lai pöörete vahemik  

Mida tähendab TDI?

TDI tähistab kõiki meie diiselmootoreid, millel on kütuse otsesissepritse ja turbolaadur. TDI-mootorid on ökonoomsed ja sujuvad, suure tõmbejõuga ning energiasäästlikud. 

Sõidudünaamika

Tänapäevase tehnoloogia ja säästlike mootoritega Tiguan vastab teie kõige suurematele ootustele ning isegi ületab neid. Lisavarustusse kuuluv funktsioon 4MOTION Active Control ja adaptiivveermik DCC tagavad, et teie Tiguan on alati täielikult valmis eri sõidutingimustega rinda pistma.

Ainuke auto, mis allub teie instinktidele 

Adaptiivveermik DCC. 

Tiguan tabab ära ka teie väikseima sõrmeliigutuse ja silmavälgatuse. Rahulik või kiire – tempo määrate teie: adaptiivveermiku abil saate šassiid oma sõidustiili ja teekatte järgi reguleerida. 

Soovite sportlikumat sõitu? Autot saate oma vajaduste järgi kohandada, vajutades vaid nuppu või kasutades oma info- ja meelelahutussüsteemi puuteekraani. Tulemus hämmastab teid kindlasti. 

Stabiilne kõikides tingimustes

4Motioni nelikvedu

Tiguani võimetel pole piire ning see paneb teid nautima ka kõige keerulisemaid olukordi. Tänu lisavarustusse kuuluvale 4Motioni nelikveole on autol suurepärane haarduvus eri teekatetel – see suudab maanteid valitseda ka järskudel pööretel, tugeva külgtuule ning suure kiirusega, tagades samal ajal sõitjate ohutuse. 

Rohkem valikuid  

Sõiduprofiili valik

4Motioni nelikveoga versioonide lisa- või standardvarustusse kuuluv sõiduprofiili valik võimaldab teil eri sõidutingimuste ja maastiku järgi kohandada mootorit, käigukasti ja teatud abisüsteemide toimimist.  Valida saab nelja sõidurežiimi vahel: „Snow“ (lumi), „Offroad“ (maastikusõit), „Offroad Individual“ (individuaalne maastikusõit) ja „Onroad“ (maantee). Selle tulemusel saate palju muretumalt sõita – seda isegi paksus lumes ja kõvakatteta teedel. 

Ühenduvus

Tänu Tiguanile saate moodsat tehnoloogiat mugavalt ja lihtsalt kasutada – seda nii siis, kui tahate sõidu ajal helistada, vajate värskeimat liiklusteavet, soovite sihtkohta jõudmiseks navigatsioonisüsteemi kasutada, kui ka siis, kui soovite lihtsalt oma muusikat kuulata. 

Navigeerimine ja meediafailide juhtimine 

Hoiab teid kindlalt teel ja lahutab meelt

Standardvarustusse kuuluval Composition Colouri raadiol on 16,5 cm (6,5-tolline) puutetundlik värviekraan ja see suudab esitada muusikat nii MP3- kui ka WMA-vormingus. See loeb SD-kaarte, võtab vastu FM-raadiojaamasid ning sel on AUX-IN-sisend väliste heliallikate ühendamiseks. Tiguanil on standardvarustuses 8 kõlarit, heligurmaanidele on mõeldud kõrgtasemel helisüsteem DYNAUDIO Excite Surround.

Car-Neti teenus „Security & Service“

Teab, mida teha. Peaaegu igas olukorras

Soovite teada kütuse taset, läbisõitu (km) või järgmist ülevaatuse aega? Kõigil sõidukiandmetel saate silma peal hoida lisavarustusse kuuluva Car-Neti teenuse „Security & Service“ abil. Teenus võib abiks olla ka ohtlikes olukordades. Kui juhtub raske õnnetus, mis käivitab õhupadjad, edastab süsteem automaatselt sõiduki andmed ja asukoha Volkswageni hädaabikeskusesse.

Car-Neti teenus „Guide & Inform“ 

Sõidate levialast välja? Seda ei juhtu enam kunagi

Car-Net – just nii nimetame Volkswagenis seda, kui teie autos on olemas internetiühendus. Car-Net sisaldab praktilisi teenuseid ja kasulikke rakendusi. Tänu internetiühendusele saate kasutada värskeimat teavet. Näiteks saate peaaegu reaalajas teada, kui eespool on tekkimas liiklusummik või see on hoopis hajumas. Eriti mugav on, et teie teekonda kohandatakse selle järgi automaatselt. 

Varustus

Volkswagen on tuntud selle poolest, et pakub oma klientidele mitmesuguseid võimalusi, kuidas autot oma soovide järgi kohandada.

Rikkalikult väljavaateid

Avatav ja kallutatav, välisvalgustusega klaaskatus

Lisavarustusse kuuluv elektriajamiga klaaskatus avardab visuaalselt auto salongi ning muudab selle hämmastavalt heledaks. Tänu suurele pinnale pääseb auto sisemusse rohkelt pehmet, loomulikku valgust. Integreeritud välisvalgustus kuhjab salongi üle meeldiva, pehme valgusega. 

Igaühele just talle sobilik kliima

Kolmetsooniline kliimaseadme juhtimine

Comfortline’i ja Highline’i seeria autode standardvarustusse kuuluva kolmetsoonilise Climatronicu kliimaseadme abil saab sõitjateruumi kolmeks kliimatsooniks (juht, kõrvalistuja ja tagaiste) jagada ning igas tsoonis eraldiseisvalt temperatuuri reguleerida. See võtab arvesse päikesekiirgust ja välistemperatuuri, puhastab aktiivsete biogeensete filtrite abil sissetulevat õhku spooridest ja allergeenidest ning lülitub automaatselt taasringluse režiimi.

Ohutu vahemaa tehnoloogia 

Kohanduv püsikiirushoidik

Aitab vältida õnnetusi, hoides teie auto eesolevast liiklusest alati ohutus kauguses. Koostöös lähiümbruse jälgimissüsteemiga Front Assist, mida juhitakse radari abil, hoiab meie kohanduv püsikiirushoidik teid eessõitvast sõidukist ohutus kauguses ja muudab ummikutes sõitmise palju lihtsamaks.

Valgustades eesseisvat teekonda  

Eesmised udulambid staatilise nurgavalgustusega

Meie staatilised nurgatuled täiendavad auto esitulesid lisavalgusega. Rooli keeramisel või suuna näitamisel süttib väike, eraldi halogeenpirniga lisatuli, mis valgustab teie teekonda mitme meetri ulatuses 35-kraadise nurga all. Samuti annavad udutuled auto disainile lisasärtsu.

Täiuslik mugavus teie jalge ees

Kergelt avatav pakiruum

Mitu korda olete seisnud pagasiluugi ees, kui käed on kottidega koormatud ning luugi avamiseks vaba kätt ei ole? Lihtsa avamissüsteemi abil saate pagasiluugi avada, ilma et peaksite kotte maha asetama. Pange lihtsalt auto võti oma taskusse ning avage pagasiluuk väikese jalaliigutusega – otsekui võluväel avaneb see automaatselt teie silme ees.

Parem nähtavus kedagi pimestamata

Valgustuspakett Dynamic Light Assist

Dynamic Light Assisti süsteemiga esituled reageerivad automaatselt tänavavalgustusele ning teiste autode tuledele. Seega saate nautida suurepärast valgustatust teisi pimestamata. Nii saate sõita kogu aeg kaugtuledega, sest valguskiirt reguleeritakse vastutuleva auto puhul automaatselt.

Näidake R-Line’i disainiga oma sportlikku külge.

Maasturigeenidega Tiguan tõestab igati oma sportlikkust. R-Line’i pakettidega saate kõigile eeskujuks olla. Volkswageni legendaarsetest R-stiilis sportmudelitest innustust saanud R-Line on loodud erinema ning muudab Tiguani välimuse eriti sportlikuks.

R-Line’i välimus

Esmamulje on kõige olulisem: R-Line’i välimus.

R-Line’i välisilme paketiga saate täielikult pühenduda energiat kiirgavale välimusele. Varustusse kuuluvad kõik R-Line’i paketi disainieelised, sealhulgas 19-tollised Sebringi valuveljed.

Rohkem teavet

R-Line’i disainipakett

Lisage oma Tiguanile hüüumärk. Tehke seda R-Line’i disainipaketiga.

Teie Tiguanist saab uus disaini ja sportlikkuse eeskuju: R-Line’i disainipaketiga näitate oma südikust ja avaldate sügavalt muljet.

Rohkem teavet

Mõõtmed 

Kontrollige Tiguani suurust

Pikkus: 4486 mm

Laius / laius peeglitega: 1839 mm / 2099 mm

Kõrgus / kõrgus 4MOTIONI nelikveoga: 1654 mm / 1673 mm

Autode laovaru.

Asuge kohe oma Tiguani rooli!

Täitke kontaktivorm ja me võtame teiega ühendust või külastage lähimat Volkswageni müügiesindust, minge proovisõidule ja valige endale sobivaim rohkem kui saja laos oleva Tiguani mudeli seast. 

Võtke edasimüüjaga ühendust 

Volkswageni liising.

Parem viis oma uue auto liisimiseks.  

Pakume teile kui Volkswageni perekonna liikmele palju paremaid rahastamisvõimalusi. Aastate jooksul oleme Volkswageni pere liikmetele pakkunud kvaliteetseid finantstooteid ja esmaklassilist kliendituge. Teeme kõik selleks, et liisimine käiks lihtsalt ja selgesti – parimatel tingimustel ja vähese bürokraatiaga.  Et kõik oleks võimalikult lihtne ja kiire, teenindavad meie liisinguspetsialistid teid meie müügiesindustes kohapeal.  

ARVUTAGE LIISINGUMAKSE

Auto vahetamine Trade-in.

Vahetame teie auto uue Volkswageni vastu.   

Parim viis uue Volkswageniga sõitmiseks ning praeguse auto müümise arvelt aja ja vaeva säästmiseks.  

Vaata lisa

Kolmeaastane garantii.

Olge kindel, et olete teinud õige valiku.

Me soovime, et Teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua. Seetõttu antakse Teie autole laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb Teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt kolm aastat või kuni 100 000 km.   
 
Täiendavalt pakume garantiiperioodi pikendamist kuni viie aastani.

Autoabi.

Aitame teil oma sõitu jätkata​.

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele. 

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata. 

Kas olete valmis meie pakkumist ära kasutama?


 

Võtke müügiesindajaga ühendust

Esitage

Leidke lähim müügiesindus

Vaadake müügiesinduste kaarti

Tutvuge teiste Volkswageni eripakkumistega.

Passat.

Säästke kuni 5800 €.

Vaadake eripakkumist

Golf.

  Säästke kuni 1800 €.

Vaadake eripakkumist

*  Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.87% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 22 879 eurot, sissemakse 0%, jääkväärtus 41%, läbisõidupiirang 18 000km/aastas (krediidi netosumma 19 065,83 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2,5% aastas (31.03.2018 oli 3 kuu Euribor -0,328%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 15 426,62 eurot ja tagasimaksete summa on 15 236,62 eurot. , võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.

Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.84% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 24 696 eurot, sissemakse 0%, jääkväärtus 41%, läbisõidupiirang 18 000km/aastas (krediidi netosumma 20 580 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2,5% aastas (31.03.2018 oli 3 kuu Euribor -0,328%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 16 636,71 eurot ja tagasimaksete summa on 16 446,71 eurot. , võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.

Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.82% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 27 266 eurot, sissemakse 0%, jääkväärtus 41%, läbisõidupiirang 18 000km/aastas (krediidi netosumma 22 721,67 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2,5% aastas (31.03.2018 oli 3 kuu Euribor -0,328%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 18 348,2 eurot ja tagasimaksete summa on 18 158,2 eurot. , võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.

Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.78% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 32 258 eurot, sissemakse 0%, jääkväärtus 41%, läbisõidupiirang 18 000km/aastas (krediidi netosumma 26 881,67 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2,5% aastas (31.03.2018 oli 3 kuu Euribor -0,328%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 21 672,73 eurot ja tagasimaksete summa on 21 482,73 eurot. , võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.

Krediidi kulukuse esialgne määr on 2,77% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 34 152 eurot, sissemakse 0%, jääkväärtus 41%, läbisõidupiirang 18 000 km/aastas (krediidi netosumma 28 460,00 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor +2,5% aastas (30.06.2018 oli 3 kuu Euribor -0,321%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 22 940,94 eurot ja tagasimaksete summa on 22 750,94 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. 

Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). 

Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.unicredit.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasingu pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.
Pakkumine kehtib piiratud kogusele autodele kuni 31.12.2018.

CO2 heitme hulk: 23–177 g/km. Kütusekulu: 4,7–7,7 l/100 km.

Proovisõidule registreerumine

KÜSIGE PAKKUMIST

Volkswageni esindus võtab teiega peatselt ühendust.