2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42

Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Tiguan. Tėtis nusipirko Tiguan. Tėtis negali atsidžiaugti.

Sutaupykite iki 5 000 €.

Sumažintos kainos ir specialusis Volkswagen Leasing pasiūlymas.

Jūsų laukia nauji atradimai. Dėl pranašesnių valdomumo charakteristikų ir pažangių sistemų Tiguan ne tik nuveš Jus į naujus nuotykius. Jis pats yra nuotykis.

Ypatingi modelių pasiūlymai.

Specialusis Volkswagen Leasing pasiūlymas.

Nuo 262 €/mėn.*

Pradinė lizingo įmoka 0 %.

Nepraleiskite progos, įsigykite savo Tiguan šiandien – siūlome platų modelių pasirinkimą.  

Kreipkitės į artimiausią Volkswagen saloną dabar ir leiskite mums padėti išrinkti jums geriausiai tinkantį Tiguan!

___

* Volkswagen Leasing pasiūlymą teikia UniCredit Leasing Lietuvos filialas. Apskaičiuojama įsigyjant automobilį išperkamąja nuoma su 0 % pradine įmoka, sutarties terminas – 60 mėn. Likutinė vertė – 41 %, ridos apribojimas – 90 000 km. Palūkanos – 2,50 % (kai kintanti metinė bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR – 0,00%, palūkanų marža – 2,50 %). Administravimo mokestis – 1,5 %.

Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui iki 2018.12.31.

Susisiekti su pardavėju

Siųsti

Rinktis saloną

Siųsti

Galerija

Geresnė standartinė saugos įranga nei kituose tos pačios klasės automobiliuose.

Nėra nieko svarbiau už jūsų ir jums brangių žmonių saugumą kelyje. Aprūpintas išmaniosiomis technologijomis ir papildomomis pagalbinėmis vairavimo sistemomis, skirtomis išvengti avarijos, Tiguan padeda netgi kritinėse vairavimo situacijose. Laikydami vairą rankose, jausitės ramiai ir užtikrintai.  

Į Tiguan standartinę įrangą įtrauktos toliau išvardytos technologijos.

 • Eismo juostos asistentas

  Neiškrypkite iš eismo juostos ir stebėkite eismą aplinkui. 

  Monotoniškos kelio atkarpos, kelio susiaurėjimai ir siauri užmiesčio keliai gali išbandyti jūsų koncentraciją ilgoje kelionėje. Eismo juostos asistentas įspėja apie išvažiavimą iš eismo juostos ir taip padeda geriau įvertinti situaciją ir sumažinti riziką. 

 • Front Assist

  Automobilis jus perspės, kai to reikės labiausiai. 

  Ši sistema gali jus perspėti – su tam tikromis išlygomis – apie tikėtinus susidūrimus ir padėti sutrumpinti jūsų stabdymo kelią. Esminė Front Assist sistemos funkcija yra pėsčiųjų aptikimas, kuris leidžia pastebėti pėsčiąjį, nepastebimai atsidūrusį jūsų kelyje. Sistemos galimybių ribose. Jūs būsite perspėti garso ir vaizdo signalais, o jei nepradėsite stabdyti, sistema supurtys stabdžius perspėdama, kad susidūrimas gali būti neišvengiamas. 

 • Pėsčiųjų monitorius

  Geresnė saugos technologija dėl pėsčiųjų.

  Pėsčiųjų monitorius veikia su radaro technologija ir perspėja vairuotoją apie automobilio kelyje atsidūrusius pėsčiuosius. Jeigu vairuotojas nesiima reikiamų veiksmų, automobilis bus sustabdytas automatiškai, panaudojant visą stabdžių jėgą. Ši funkcija saugo pėsčiuosius bei išsiblaškiusius vairuotojus ir padeda situacijose, kai būtina reaguoti akimirksniu. 

 • Stabdymo sistema, padedanti išvengti kartotinių smūgių

  Padeda, kai įvyksta tai, ko neturėjo būti.

  Sistema gali padėti išvengti kartotinių susidūrimų arba sumažinti jų stiprumą. Ji automatiškai, vairuotojui dar nė nespėjus sureaguoti, įjungia stabdžius po susidūrimo, kiek leidžia jos galimybės. Idealiomis sąlygomis tai padeda sumažinti avarijos sunkumą ir išvengti kartotinių susidūrimų. 

Pasirinkimas bet kokiam skoniui.

Stilingasis Tiguan siūlomas trijų įrangos lygių, o visi mūsų ypatingo pasiūlymo dyzeliniai varikliai siūlomi su automatine transmisija ir įvairiais galios variantais. Rinkitės automobilį su priekiniais arba visais varančiaisiais ratais, rinkitės iš plataus papildomos komforto įrangos asortimento, taip pat nuspręskite, kokio lygio sauga ir informacinė bei pramoginė sistema jus tenkintų.

Padarykite stiprų įspūdį. Ne tik iš pirmo žvilgsnio.

Išorė 

Šaunus dizainas.

Įspūdingų proporcijų Tiguan patraukia visų žvilgsnį, kad ir kur nuvažiuotų. Iškilus priekis, į akis krintančios ratų arkos ir durų slenksčių elementai akcentuoja vyrišką SUV stilių. Patrauklios dizaino detalės sukuria stilingą išvaizdą ir daro įspūdį – kiekvieną kartą vis iš naujo.

Salonas

Aukščiausios kokybės ir universalus.

Tiguan nebūtų Volkswagen, jeigu neperteiktų rafinuoto komforto pojūčio visose smulkmenose. Pats prietaisų skydelis yra tikras aiškaus ir funkcionalaus dizaino etalonas – viskas, ko reikia vairuotojui, yra čia pat, patogioje vietoje.

Vairuotojo kabina

Pritaikymas iki smulkmenų.

Priekinė salono dalis sukurta taip, kad vairuotojas jaustųsi padėties šeimininku ir jiedu su automobiliu būtų tarsi vienas kumštis. Aukštai įtaisyta pavarų svirtis ir oda aptrauktas daugiafunkcis vairas su pavarų perjungimo svirtelėmis komplektacijoje Highline – tai tik du pavyzdžiai, kaip Volkswagen stengiasi, kad vairuotojas mėgautųsi vairavimu.

Vieta bagažui

Gabenkitės viską.

Kompromisų nepripažįstantis Tiguan didžiuojasi didžiausia klasėje 610 litrų bagažo talpa*. Erdvus ir patogus Tiguan vidus bei įspūdinga bagažo talpa padarė šį automobilį ne tik prabangiu, bet ir universaliu.

*Kai galinė sėdynė pastumta į priekį.

Kodėl verta rinktis dyzelinius variklius?

Itin efektyvūs ir greitai reaguojantys varikliai. 

Mūsų dyzeliniai tiesioginio įpurškimo su turbokompresoriumi varikliai suteikia puikią galią (netgi esant mažiems sūkiams) ir ypač taupiai naudoja degalus – visa tai padeda mažinti emisijas. Neįtikėtinai efektyvūs, švaresni ir tylesni.  

Sutaupykite.

Naudokitės dyzelinių variklių privalumais palyginti su benzininiais varikliais! 

 • 15-20 % mažesnės degalų sąnaudos
 • Mažesnė degalų kaina
 • Ilgesni techninės priežiūros intervalai – mažesnės išlaidos priežiūrai
 • Žemesnis emisijos lygis – mažesni mokesčiai
 • Aukštesnė vertė perparduodant

Puikus važiavimo potyris.

 • Puikus sukimo momentas net esant žemiems variklio apsisukimams  
 • Tolygus pagreitėjimas 
 • Jaudinanti galia  

Didelė galia.

 • Didelė varančioji jėga  
 • Platus variklio apsisukimų diapazonas  

Ką reiškia TDI? 

TDI identifikuoja visus mūsų pažangius dyzelinius variklius, kuriuose naudojamas tiesioginis degalų įpurškimas ir turbopripūtimas. TDI varikliai yra taupūs ir tolygiai veikiantys su aukštu sukimo momentu (didele varančiąja jėga) ir efektyviu energijos naudojimu.

Vairavimo dinamika.

Tiguan sugeba patenkinti ir viršyti didžiausius lūkesčius, nes turi modernias technologijas ir efektyvius variklius. Turėdamas papildomą 4MOTION aktyviosios kontrolės sistemą ir aktyviąją važiuoklės kontrolę DCC, jūsų Tiguan visada tobulai pasirengęs įvairioms važiavimo sąlygoms.

Vienintelis automobilis, paklūstantis jūsų instinktui 

Aktyvioji važiuoklės kontrolė DCC. 

Tiguan klauso jūsų kaip pats ištikimiausias padėjėjas. Iš lėto ar greitai – tempą nustatote jūs. Važiuoklės reguliavimo parinktys leidžia nustatyti ją pagal savo vairavimo stilių ir kelio dangą. 

Norite pasivažinėti sportiškai? Pritaikykite automobilį savo poreikiams tiesiog paspausdami mygtuką arba pasinaudodami informacinės-pramoginės sistemos jutikliniu ekranu. Rezultatas jus nustebins.

Stabilus bet kokiomis sąlygomis

Visi varantieji ratai 4Motion.

Tiguan leis mėgautis maloniu vairavimu, kai nėra reikalo išsigąsti net pačių sunkiausių sąlygų. Visų varančiųjų ratų sistema 4Motion, kai pasirinkta, užtikrina geresnį sukibimą su įvairiais kelio paviršiais, automobilis užtikrintai laikosi ant kelio netgi posūkiuose, pučiant stipriam šoniniam vėjui ir važiuojant dideliu greičiu. Taigi, saugumas optimizuojamas dar labiau. 

Daugiau pasirinkimo galimybių  

Vairavimo profilio pasirinkimas. 

Pasirinkę vairavimo profilį (tokią galimybę galite užsisakyti, o 4MOTION versijos ją turi standartiškai), galėsite priderinti variklį, pavarų dėžę ir tam tikrų pagalbinių sistemų elgseną prie skirtingų vairavimo sąlygų ir skirtingo reljefo.  Galite rinktis iš keturių vairavimo režimų: „Snow“ (sniegas), „Offroad“ (bekelė), „Offroad Individual“ (bekelės individualus) ir „Onroad“ (kelias).  Vairavimas taps dar lengvesnis – netgi važiuojant per sniegą arba neasfaltuotais keliais. 

Išmaniosios sąsajos.

Jei vairuodami norėtumėte paskambinti, gauti naujausios eismo informacijos, pasinaudoti navigacija savo kelionės tikslui pasiekti arba tiesiog klausytis jums patinkančios muzikos, Tiguan turi įvairių variantų, kaip patogiai ir paprastai pasinaudoti moderniomis technologijomis. 

Navigacija ir medijos valdymas 

Pasirūpinome, kad neišklystumėte iš kelio ir puikiai pramogautumėte. 

Standartinis radijas „Composition Colour“ turi 16,5 cm (6,5 colio) jutiklinį spalvotą ekraną ir gali leisti muziką MP3 ir WMA formatais. Jis nuskaito SD korteles, priima FM bangas ir turi AUX-IN lizdą išoriniams garso šaltiniams prijungti. Standartinėje Tiguan įrangoje yra 8 aukštos kokybės garsiakalbiai, o puikaus garso žinovai įvertins išskirtinę DYNAUDIO Excite Sound audiosistemą.

Car-Net „Security & Service“

Žino, ką daryti. Beveik visose situacijose. 

Norėtumėte žinoti degalų lygį, ridą (km) ar kitą techninės apžiūros datą? Sekti visus svarbiausius automobilio duomenis jums padės papildomos Car-Net paslaugos „Security & Service“. Šios paslaugos taip pat gali praversti pavojingose situacijose. Įvykus rimtai avarijai, per kurią suveikia oro pagalvės, sistema automatiškai perduoda automobilio duomenis ir buvimo vietą į Volkswagen pagalbos skambučių centrą.

Car-Net „Guide & Inform“ 

Važiuojate neturėdami ryšio? Jau nebe. 

Car-Net: taip bendrovėje Volkswagen mes vadiname internetą automobilyje. Car-Net teikia įvairių praktiškų paslaugų ir naudingų programėlių.  Interneto ryšys reiškia, kad galite naudotis pačiais naujausiais duomenimis. Pavyzdžiui, galite beveik realiuoju laiku sužinoti, kad formuojasi arba jau sklaidosi eismo spūstis. Kad būtų dar patogiau, jūsų maršrutas bus pakoreguotas automatiškai. 

Įranga.

Volkswagen garsėja tuo, kad siūlo daug papildomos įrangos variantų, padėdamas priderinti automobilį prie kiekvieno kliento pageidavimų.

Visas perspektyvų spektras

Pakeliamas ir atidaromas panoraminis stogas su foniniu apšvietimu.

Galima užsisakyti elektra valdomą panoraminį stoglangį, kuris vizualiai padidina saloną ir užlieja jį šviesa. Dėl didelio stoglangio ploto į saloną pateks daug švelnios natūralios šviesos. Integruotas foninis apšvietimas puošia saloną malonia švelnia šviesa. 

Kiekvienas gali nusistatyti jam patinkantį klimatą

3 zonų klimato valdymo sistema. 

3 zonų Climatronic (standartinė įranga Comfortline ir Highline komplektacijoje) leidžia padalyti saloną į tris klimato zonas – vairuotojo, priekinio keleivio ir galo. Kiekvienoje iš zonų temperatūrą galima valdyti atskirai. Sistema atsižvelgia į saulės spinduliavimą bei lauko temperatūrą ir, panaudodama aktyvius biogeninius filtrus, išvalo iš paimamo oro sporas bei alergenus ir automatiškai persijungia į recirkuliacijos režimą.

Saugaus atstumo technologija 

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema. 

Padeda išvengti avarijų, visada išlaikydama saugų atstumą iki priešais važiuojančių transporto priemonių. Veikdama kartu su radaro valdoma priekine pagalbine eismo stebėjimo sistema, mūsų adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema išlaiko jus saugiu atstumu iki priešais važiuojančio automobilio ir labai palengvina važiavimą lėtame ir dažnai stojančiame eisme.

Nušviečia kelią priešakyje  

Priekiniai rūko žibintai su statiniu posūkių apšvietimu.

Statinis posūkių apšvietimas – tai priekinius žibintus papildantis apšvietimas. Pasukus vairą arba parodžius posūkį, ima šviesti mažas papildomas reflektorius su atskira halogenine lempute, apšviesdamas kelis metrus ploto, į kurį sukate, 35 laipsnių kampu. Be to, rūko žibintai paryškina automobilio dizainą.

Visas komfortas prie jūsų kojų

Lengvai atidaromas bagažo skyrius.

Kiek kartų stovėjote prie bagažinės su nešuliais ir neturėjote laisvos rankos jai atidaryti? Lengvo atidarymo sistema leidžia atidaryti bagažinės dangtį nededant nešulių ant žemės. Įsidėkite automobilio raktą į kišenę ir atrakinkite bagažinę tiesiog krustelėdami koją – tarsi atliktumėte kokį triuką. Bagažinė atsivers pati jums prieš akis.

Geresnis ir neakinantis matomumas

Dinaminio apšvietimo asistentas.

Automobilio su dinaminio apšvietimo asistentu priekiniai žibintai automatiškai reaguoja į gatvės apšvietimą ir kitų transporto priemonių priekinius žibintus. Taigi, galite turėti optimalų apšvietimą, bet neakinti kitų vairuotojų. Galima važiuoti nuolat įsijungus tolimąsias šviesas, nes iš priekio artėjant transporto priemonėms šviesos pluoštas pakoreguojamas automatiškai.

Išreikškite save su sportišku R-Line dizainu.

Tiguan – SUV klasės automobilis, tad savo genuose turi polinkį į sportą. Nustatykite naujus standartus su R-Line paketais. Įkvėpta Volkswagen legendinių R sportinių modelių, R-Line serija yra sukurta būti kitokia ir suteikti jūsų Tiguan itin sportišką išvaizdą.

R-Line išorė

Pirmas įspūdis yra lemiamas: R-Line išorė.

Turėdami R-Line išorės paketą, esate garantuoti dėl dinamiškos išvaizdos. Įranga apima visus išorinius R-Line paketo akcentus, įskaitant 19 colių lengvojo lydinio ratlankius Sebring.

Sužinokite daugiau

R-Line paketas

Jūsų Tiguan reikalauja šauktuko! Su R-Line paketu.

Diktuokite naujus dizaino ir sportiškumo standartus su Tiguan: su R-Line paketu jūs rimtai atrodote viduje ir išorėje, taigi, neliksite nepastebėti.

Sužinokite daugiau

Matmenys. 

Patikrinkite Tiguan dydį:

Ilgis: 4 486 mm

Plotis / plotis su veidrodėliais: 1 839 mm / 2 099 mm

Aukštis / aukštis 4MOTION: 1 654 mm / 1 673 mm

Automobiliai sandėlyje.

Važiuokite su Tiguan dabar!

Užpildykite kontaktinę formą ir mes su jumis susisieksime, arba apsilankykite artimiausiame Volkswagen salone, susitarkite dėl bandomojo važiavimo ir išsirinkite vieną iš daugiau nei 100 Tiguan modelių, kuriuos šiuo metu turime! 

Susisiekti su prekybos atstovu

Volkswagen lizingas.

Geresnis būdas įsigyti automobilį lizingu.  

Būdami Volkswagen šeimos dalimi pasiūlysime jums daugiau, nei finansavimą. Jau daug metų Volkswagen šeimai siūlome kokybiškus finansinius produktus ir profesionalų klientų aptarnavimą. Mes pasiryžę lizingo procesą padaryti kuo paprastesniu ir aiškesniu jums, geriausiomis sąlygomis ir su kuo mažiau popierizmo. Kad viskas būtų greičiau ir paprasčiau, mūsų lizingo ekspertai jums padės vietoje, salone.  

SKAIČIUOTI LIZINGO KAINĄ

Trejų metų garantija.

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus.

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad jūsų automobiliui taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 3 metų arba 100 000 km ridos

Pagalba kelyje.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​.

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite, Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems nutransportuosime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai, ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Ar pasirengę pasinaudoti pasiūlymo nauda?


 

Susisiekti su pardavėju

Siųsti

Rinktis saloną

Siųsti

Susipažinkite su kitais Volkswagen šeimos pasiūlymais!

Passat.

Sutaupykite iki 5 500 €.

Daugiau

Golf.

  Sutaupykite iki 1 800 €.

Daugiau

CO2 emisija: 23–177 g/km. Degalų sąnaudos: 4,7–7,7 l/100 km.

Bandomasis važiavimas

GAUKITE PASIŪLYMĄ

„Volkswagen“ atstovas netrukus su Jumis susisieks.