2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42

Ak vai, jūsu tīmekļa pārlūks vairs netiek atbalstīts.

Lūdzu, uzstādiet mūsdienīgu, pilnībā atbalstītu pārlūku. Skat. zemāk mūsu atbalstīto pārlūku jaunākās versijas.

BROWSE HAPPY

Tiguan. Vēl pieejamāks.  

Ietaupiet līdz 5000 €.

Samazinātas cenas un īpašs piedāvājums no Volkswagen Leasing.

Jūs gaida jauni atklājumi. Pateicoties nepārspējamajai vadāmībai un modernajām sistēmām, Tiguan ne tikai aizvedīs jūs jaunos piedzīvojumos, bet pats ir īsts piedzīvojums.

Īpašā piedāvājuma modeļi.

Īpašs piedāvājums no Volkswagen Leasing.

Pirmā līzinga iemaksa 0%.  

Samazinātas cenas un īpašs piedāvājums no Volkswagen Leasing - sākot no 262 €/mēn., pirmā līzinga iemaksa 0%.* 

Nenokavējiet un iegādājieties savu Tiguan jau šodien! Mūsu noliktavā plašs automobiļu klāsts, kas pieejami tūlīt. 

Sazinieties ar tuvāko Volkswagen autosalonu jau tagad! 

Sazināties ar pārdevēju

Nosūtīt ziņu

Atrast tuvāko autosalonu

Skatīt karti

Galerija

Inovatīvākās drošības tehnoloģijas savā klasē!

Uz ceļa mums nav nekā svarīgāka par jūsu un jūsu tuvāko drošību. Aprīkots ar viedām tehnoloģijām jau standarta aprīkojumā un papildaprīkojumā pieejamām palīgsistēmām negadījumu novēršanai, Tiguan palīdz pat viskritiskākās braukšanas situācijās. Tas viss, lai jūs pie stūres varētu justies mierīgi un pārliecināti.  

Zemāk norādītās tehnoloģijas iekļautas Tiguan standarta aprīkojumā.

 • Lane Assist

  Saglabājiet braukšanas joslu un sekojiet līdzi apkārtējai satiksmei.

  Monotoni maršruti, joslu sašaurināšanās un šauri lauku ceļi var pārbaudīt jūsu koncentrēšanos garos pārbraucienos. Tādēļ kursa maiņas brīdinājuma sistēma palīdz jums labāk novērtēt braukšanas apstākļus un samazināt riskus.

 • Front Assist

  Brīdinājums, kad tas visvairāk nepieciešams.

  Ja tiek uztverts sadursmes risks, sistēma signalizē un attēlo vizuālu brīdinājumu, kā arī sagatavojas iespējamai ārkārtas bremzēšanai. Tā palīdz arī bremzēšanas laikā, nodrošinot maksimālu bremzēšanas spēku. Ja vadītājs nebremzē, sistēma automātiski uzsāk bremzēšanu ar mērķi izvairīties no sadursmes vai mazināt trieciena spēku.

 • Gājēju uzraudzība

  Uzlabota gājēju drošības tehnoloģija.

  Gājēju uzraudzības sistēma izmanto radara tehnoloģiju, lai brīdinātu autovadītāju par gājējiem, kas varētu atrasties automobiļa ceļā. Ja autovadītājs neveic atbilstošās darbības, automobilis automātiski apstājas, izmantojot visu bremzēšanas spēku. Šī tehnoloģija pasargā gan izklaidīgus autovadītājus, gan gājējus, kā arī palīdz saspringtās situācijās.

 • Atkārtotas sadursmes novēršana

  Palīdz tad, kad nenotiek kā plānots.

  Ar signālu no drošības spilvenu sensoriem sistēma automātiski uzsāk bremzēšanu, kad automobilis cieš sadursmē, un turpina bremzēt, cik nepieciešams, lai samazinātu automobiļa ātrumu līdz 10 km/h, tādējādi novēršot turpmākas sadursmes vai mazinot to ietekmi.

Izvēle, kurai nav līdzīgu.

Tiguan pieejams 3 bagātīgi aprīkotās komplektācijās ar plašām personalizēšanas iespējām. Jūs variet izvēlieties priekšējo riteņu piedziņu vai 4Motion pilnpiedziņu un jums vēlamo papildaprīkojumu no plašā piedāvājuma klāsta, kas atbilst tieši jūsu vēlmēm. Ikviens novērtēs, ka Tiguan dīzeļdzinēji ir pieejami ar automātisko transmisiju un dažādām jaudas iespējām.

Rada atmiņā paliekošu pirmo iespaidu. Ne tikai no pirmā acu skatiena.

Virsbūve

Aizraujošs dizains.

Pateicoties satriecošām proporcijām, Tiguan izstaro spēcīgu stāju, lai kur arī atrastos. Uz augšu vērstā priekšpuse, izteiksmīgas riteņu arkas un īpaši stila elementi izceļ sportiskā apvidus automobiļa būtību. Saistoši akcenti papildina automobiļa dizainu un atstāj paliekošu iespaidu.

Salons

Augsta kvalitāte un daudzpusība.

Tiguan ir īsts Volkswagen automobilis, jo katrs tā elements izceļas ar izsmalcinātu komfortu. Priekšējais panelis ir skaidra un funkcionāla dizaina paraugs un ietver visu, kas autovadītājam nepieciešams.

Salons

Īpaši pielāgots.

Salona priekšējā daļa ir izstrādāta tā, lai autovadītājs vienmēr varētu justies kā situācijas noteicējs un vienots ar automobili. Augstāk izvietots pārnesumu pārslēgs un daudzfunkcionālā stūre ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām un ādas apdari Highline apdares līmenī ir tikai pāris piemēri, kas liecina par to, ka Volkswagen it īpaši rūpējas par autovadītāja braukšanas pieredzi.

Bagāžas nodalījums

Novērtējiet pārvadāšanas iespējas.

Tiguan izceļas ar klasē lielāko bagāžas nodalījuma ietilpību: 610 l*. Tā plašais un ērtais salons apvienojumā ar lieliski projektētu bagāžas nodalījumu padara Tiguan vienlīdz daudzpusīgu un izsmalcinātu.  

* Ar nolocītu aizmugurējo sēdekli.

Kāpēc izvēlēties dīzeļdzinēju?

Nepārspējama efektivitāte un dzinēju dinamika. Mūsu dīzeļdzinēji ar turbokompresoru (TDI) nodrošina pārliecinošu jaudu pat pie maziem apgriezieniem, kā arī lielisku degvielas ekonomiju, kas ļauj samazināt izmešu apjomu. Neticami efektīvs, skaidrs dizains un klusāka braukšana.  

Ietaupiet vairāk.

Izbaudiet dīzeļdzinēju priekšrocības salīdzinājumā ar benzīna dzinējiem! 

 • Zemāks degvielas patēriņš par 15-20% 
 • Zemāka degvielas cena 
 • Garāki servisa un apkopes intervāli – zemākas uzturēšanas izmaksas 
 • Mazāks izmešu līmenis – zemāki nodokļi 
 • Augstāka tālākpārdošanas vertība 

Perfekta braukšanas pieredze.

 • Izcils griezes moments pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem 
 • Vienmērīgs paātrinājums  
 • Aizraujoša veikstpēja  

Spēcīga jauda.

 • Liela vilces jauda  
 • Plašs apgriezienu diapazons  

Ko nozīmē TDI dzinējs?

TDI apzīmē visus mūsu progresīvākos dīzeļdzinējus ar turbokompresoru un tiešo degvielas iesmidzināšanas sistēmu. TDI dzinēji ir ekonomiskāki un nodrošina vienmērīgāku veiktspēju ar lielāku griezes momentu (vilci), kā arī uzlabotu energoefektivitāti.

Braukšanas īpašības.

Tiguan atbilst augstākajām prasībām un tās pārspēj, pateicoties mūsdienīgai tehnoloģijai un efektīviem dzinējiem. Ar papildaprīkojumā pieejamo 4Motion aktīvās kontroles sistēmu un Adaptīvās piekares regulēšanu DCC jūsu Tiguan vienmēr ir gatavs jebkādiem braukšanas apstākļiem.

Vienīgais automobilis, kas pakļaujas jūsu instinktam 

Adaptīva piekares regulēšana DCC. 

Tiguan pakļaujas visām jūsu vēlmēm. Mierīgs vai ātrs brauciens – tā ir jūsu izvēle –piekares pielāgošanas iespējas ļauj to pielāgot atbilstoši braukšanas stilam un ceļa segumam. 

Vēlaties sportiskāku braucienu? Pielāgojiet automobili savām vajadzībām, vienkārši nospiežot pogu vai izmantojot informācijas un izklaides sistēmas skārienekrānu. Rezultāti jūs pārsteigs. 

Stabils visos apstākļos

4Motion  pilnpiedziņa.

Tiguan ļaus izbaudīt katru braucienu, jo tam nav ierobežojumu pat vissarežģītākajās situācijās. Pateicoties 4Motion  pilnpiedziņai, automobilis nodrošina izcilu saķeri uz dažādiem ceļa segumiem, kad tas visvairāk nepieciešams. Tiguan nekādas problēmas nesagādā arī braukšana līkumos, spēcīga sānvēja ietekmē un lielā ātrumā, tādējādi automobilis nodrošina vēl optimizētāku drošību. 

Plašāka izvēle  

Braukšanas režīmu izvēle. 

Braukšanas režīmu izvēle pēc pieprasījuma vai standartaprīkojumā 4Motion  versijās ļauj pielāgot dzinēju, pārnesumu kārbu un atsevišķu palīgsistēmu darbību dažādiem braukšanas apstākļiem un ceļa segumiem. Jūsu izvēlei ir pieejami četri braukšanas režīmi: “Snow” (sniega), “Offroad” (bezceļu), “Offroad Individual” (individuālais bezceļu) un “Onroad” (autoceļu). Rezultāts ir vēl bezrūpīgāka automobiļa vadība – pat sniegā un bezceļa apstākļos. 

Savienojamība.

Neatkarīgi no tā, vai jums jāzvana braukšanas laikā, nepieciešama aktuālā satiksmes informācija, vēlaties sasniegt galamērķi, izmantojot navigācijas sistēmu, vai vienkārši klausīties savu mūziku, Tiguan piedāvā dažādas iespējas, kā viegli un bez sarežģījumiem izmantot modernākās tehnoloģijas. 

Navigācijas sistēma un Media Control 

Rūpējas par to, lai jūs būtu uz pareizā ceļa un baudītu labāko izklaidi. 

Standartaprīkojumā iekļautajam Composition Colour radio ir 16,5 cm (6,5 collas) krāsu skārienekrāns, turklāt tas ļauj atskaņot mūziku gan MP3, gan WMA formātā. Tas spēj nolasīt SD kartes, uztvert FM radio un ir aprīkots ar AUX-IN pieslēgvietu ārējo audio avotu pievienošanai. Tiguan standarta aprīkojumā iekļauti 8 augstas kvalitātes skaļruņi, savukārt izcilas skaņas cienītāji novērtēs papildaprīkojumā pieejamo premium audio sistēmu DYNAUDIO Excite Surround. 

Car-Net Guide & Inform

Braukt bez interneta? Nekad vairs. 

Internets ir noderīgs tik daudzās dzīves jomās – tostarp jūsu automobilī. Pirmkārt, jūs varat rūpīgi sekot līdzi jaunumiem par satiksmi, kas ļauj izplānot vai pielāgot maršrutu. Taču papildaprīkojumā pieejamie Car-Net Guide & Inform tiešsaistes pakalpojumi piedāvā daudz vairāk.

Aprīkojums.

Volkswagen izceļas ar plašajām personalizēšanas iespējām, kas katru automobili ļauj padarīt personisku katram klientam.

Plašs redzējums

Panorāmas jumts izcilam salona apgaismojumam.

Papildaprīkojumā pieejamais panorāmas jumts vizuāli paplašina salonu un padara to neticami gaišu. Maigā dabiskā gaisma netraucēti ieplūdīs salonā, pateicoties panorāmas jumta ievērojamajam izmēram. Integrētais salona apgaismojums ietver salonu patīkamā un maigā gaismā. 

Katra labsajūtai nepieciešami dažādi klimata apstākļi

Trīs zonu klimata kontrole. 

Trīs zonu Climatronic sistēma, kas pieejama standarta aprīkojumā Comfortline komplektācijai, ļauj sadalīt salonu trīs dažādās klimata zonās (autovadītāja, pasažieru un aizmugurējo pasažieru), tādējādi katrā zonā iespējams iestatīt atšķirīgu temperatūru. Sistēma ņem vērā saules iedarbību un apkārtējās vides temperatūru un, pateicoties biogēniem filtriem, attīra ienākošo gaisu no sporām un alergēniem un automātiski iespējo recirkulācijas režīmu.

Droša attāluma tehnoloģija 

Adaptīvā kruīza kontrole ACC. 

Palīdz izvairīties no negadījumiem, vienmēr saglabājot nepieciešamo attālumu līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem. Mūsu adaptīvā kruīza kontrole sadarbojas ar apkārtējās satiksmes uzraudzības sistēmu, kas aprīkota ar radaru, lai saglabātu drošu attālumu līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem un atvieglotu braukšanu lēnā satiksmē.

Priekšā esošā ceļa izgaismošana  

Priekšējie miglas lukturi ar statisko līkumu gaismu funkciju.

Statiskās līkumu gaismas nodrošina papildu gaismu aiz priekšējo lukturu reflektora. Pagriežot stūri vai aktivizējot virzienrādītāju, papildu reflektors ar atsevišķu halogēna spuldzi izgaismo līkumu vairāku metru attālumā 35° grādu leņķī. Miglas lukturi arī papildina automobiļa dizainu.

Viss nepieciešamais komforts jūsu rīcībā

Viegli atverams bagāžas nodalījums Easy Open.

Cik reižu jūs esat stāvējis pie bagāžas nodalījuma durvīm ar pilnām rokām? Vieglās atvēršanas funkcija ļauj atvērt bagāžas nodalījuma durvis, neko nenoliekot zemē. Vienkārši ielieciet automobiļa atslēgu savā kabatā un ar vieglu kājas kustību atslēdziet bagāžas nodalījuma durvis – tā ir gluži kā burvestība, kas norisinās jūsu acu priekšā.

Labāka redzamība, neapžilbinot citus

Dinamiskā apgaismojuma palīgsistēma.

Priekšējie lukturi ir aprīkoti ar dinamiskā apgaismojuma palīgsistēmu un automātiski reaģē uz ielu apgaismojumu un pretī braucošo transportlīdzekļu lukturiem. Nekādas vajadzības apžilbināt pretī braucošo transportlīdzekļu vadītājus, jo palīgsistēma nodrošina optimālu apgaismojumu. Jūs arī varat braukt ar pastāvīgi ieslēgtām tālajām gaismām, jo gaismas stars tiek automātiski pārveidots, ja sistēma konstatē pretī braucošu transportlīdzekli.

Sportisks raksturs ar R-Line.

Tiguan ir apvidus automobilis, bet tajā mājo arī sporta automobiļa gēni. Uzstādiet jaunus standartus ar R-Line dizaina papildaprīkojuma paketēm. Tās ir leģendāro Volkswagen R sporta modeļu iedvesmotas un piešķir jūsu Tiguan atšķirīgu, ļoti sportisku izskatu.

R-Line virsbūve

Pirmais iespaids ir izšķirošs. R-Line eksterjers.

R-Line eksterjera pakete lieliski izceļ automobiļa dinamiku. Aprīkojumā ietverti visi R-Line komplekta virsbūves elementi, tostarp 19 collu Sebring vieglmetāla diski.

Uzzināt vairāk

R-Line pakete

Esiet uzmanības centrā. Tiguan R-Line pakete.

Ar savu Tiguan nosakiet jaunus dizaina un sportiskuma standartus. Pateicoties R-Line paketei, jūs akcentēsiet automobiļa virsbūves un salonu sportiskumu, kas noteikti piesaistīs skatienus.

Uzzināt vairāk

Izmēri. 

Uzziniet, cik liels ir Tiguan:

Garums: 4486 mm

Platums/platums ar spoguļiem: 1839 mm/2099 mm

Augstums/augstums ar 4Motion : 1654 mm/1673 mm

Automobiļu noliktava.

Brauciet ar savu jauno Tiguan jau tūlīt!

Aicinām jūs uz tuvāko Volkswagen autosalonu un doties izmēģinājuma braucienā! 

Sazināties ar pārdevēju 

Volkswagen Leasing.

Labākais finansējums jauna auto iegādei.  

Jūsu jaunā Volkswagen finansēšana ir daļa no mūsu pakalpojumiem, tādēļ mēs sniedzam vairāk kā citi līzingi. Mēs piedāvājam jums izdevīgus finansēšanas nosacījumus, ātru dokumentu izskatīšanu un noformēšanu uz vietas mūsu autosalonos.  

APRĒĶINĀT LĪZINGU

3 gadu garantija.

Drošības sajūtai par labu izvēli.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem vismaz 3 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam. 
 
Papildu drošībai piedāvājam pagarināt garantijas periodu līdz 5 gadiem. 

Palīdzība ceļā.

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.  
 
Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Vai esat gatavs izmantot piedāvājumu?


 

Sazināties ar pārdevēju

Nosūtīt ziņu

Atrast tuvāko autosalonu

Skatīt karti

Aplūkojiet citus Volkswagen īpašos piedāvājumus.

Passat.

Ietaupiet līdz 5500 €.

Apskatīt īpašo piedāvājumu

Golf.

  Ietaupiet līdz 1800 €.

Apskatīt īpašo piedāvājumu

* Volkswagen Leasing piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA UniCredit Leasing. Aprēķins veikts, iegādājoties automašīnu operatīvajā līzingā ar 0% iemaksu uz 60 mēnešiem ar 41% atlikušo vērtību un 90 000 km limitu, procentu likme 2,5%+EURIBOR (3 mēn.), administrēšanas maksa 1,5%. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. 

Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam līdz 31.12.2018.  

CO2 izmeši: 123–177 g/km. 

Degvielas patēriņš: 4,7–7,7 l/100 km.

Sazināties ar pārdevēju

Jūsu pieprasījums ir pieņemts!

Volkswagen dīleris tuvākajā laikā ar Jums sazināsies.