Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Uus Touareg. Alates 55 000€.

Linnamaasturite uus revolutsiooniline põlvkond.

Uue Touaregi enesekindel sirgjooneline disain näitab unikaalset isiksust. Valikulised tehnilised omadused nagu elektromehaaniline külgkalde kontroll, IQ. Esituled Light LED-matrix ja Innovision Cockpit viivad mugavuse, sõidukogemuse ja -rõõmu uuele tasemele.

Võtmeomadused.

Milline stiil teid enim köidab: lahe, kõrgtehnoloogiline välimus, soojad puidu- ja nahatoonid või sportlikud detailid? Olenemata valikust saate oma stiili esitleda stiilipakettidega Elegance, Atmosphere või R-Line.

Elegance’i stiilipakett

Teid ootab ees luksuslik esteetika.

Touaregi Elegance: stiilne elegants kohtub ülivõrdes disainiga.

Vaata lisaks

Atmosphere’i stiilipakett

Hellitab teie meeli.

Touaregi Atmosphere ei tee oivaliste materjalide ja erakordse mugavuse arvelt kompromisse.

Vaata lisaks

R-Line’i varustuspakett

Rabav ja dünaamiline välimus.

Sportlik uus Touaregi R-Line seljatab väljakutsed mängleva kergusega. R-Line’i varustuspakett rõhutab seda nii seest kui ka väljast.

Vaata lisaks

Disain.

Oma väljendusrikka ja futuristliku disainiga seab Touareg automaailmas uusi standardeid. Salongi personaliseeritud disainivalikute rohkus ei jäta kedagi külmaks.

Välisdisain

Avastage uusi radasid.

Ümber kujundatud stiil: jõuline, pikendatud kapotiga esiosa, teravate kontuuridega küljejooned, rabavad LED-tagatulede sektsioonid – uus Touareg ühendab linnamaasturis elegantsi ja dünaamilisuse.

VAATA LISAKS

IQ. Light – LED-Matrixi esituled

Mitte kellelegi ei meeldi pimestajad.

Valgustus, mis ei pimesta peaaegu üheski olukorras: lisavarustusse kuuluvad IQ. Light – LED Matrixi esituled Dynamic Light Assisti kaugtulesid reguleeriva valgustuspaketiga valgustavad eesolevat teed veel eredamalt, segamata teisi teie nägemisulatuses viibivaid sõitjaid.

VAATA LISAKS

 • Klaasist panoraamkatus

  Selge vaade teie järgmisele seiklusele.

  Valikuline avatav ja kallutatav klaasist panoraamkatus ja panoraamaken auto tagaosas muudavad teie Touaregi sisemuse muljet avaldavalt ruumikaks ning loovad meeldiva valguse. Värske õhk, selge vaade taevale ja piiritu vabaduse tunne on mugavalt nupuvajutuse kaugusel.

  VAATA LISAKS

 • Rattad

  Rattad, millesse armute. Disain, mis teid motiveerib.

  Teie Touaregi salongi atmosfääri mõjutavad tugevasti seda kaunistavad liistud. Valige eri stiilipakettide vahel, mis annavad teie autole veelgi rohkem isikupära.

  VAATA LISAKS

 • Dekoratiivliistud

  Millist liistutüüpi te ise olete?

  Teie Touaregi salongi atmosfääri mõjutavad tugevasti seda kaunistavad liistud. Valige eri stiilipakettide vahel, mis annavad teie autole veelgi rohkem isikupära.

  VAATA LISAKS

Galerii

Innovision.

Innovision Cockpit on Touaregi üks silmapaistvamaid omadusi. Lai, kaarjas ja suurepärase kuvaga ekraan pakub juhile eriti selget vaadet ja intuitiivset kasutuskogemust.

Innovision Cockpit

Kasutage juhtimissüsteemi ilma igasuguste nuppude ja lülititeta.

Võtke istet tuleviku kokpitis: soovi korral saab Touaregi juht istuda suure kaarja ekraani ette ja kasutada digitaalsel kuval olevaid funktsioone puudutuste või viibete abil.

VAATA LISAKS

Discover Premium

Nautige info- ja meelelahutussüsteemi uut taset.

Valikuline Discover Premiumi navigatsioonisüsteem avab teile uue dimensiooni: selle hiigelsuur 38 cm diagonaaliga puuteekraan võimaldab kuvada veelgi rohkem informatsiooni ja pakub rikkalikku funktsioonide valikut.

VAATA LISAKS

Digital Cockpit

Kuvab teile ainult soovitud informatsiooni.

Lisavarustusse kuuluv Digital Cockpiti digitaalsete instrumentide sektsioon kuvab peale kiiruse, pöörete arvu ja kütusepaagi taseme veelgi rohkem teavet – saate enda vajadustele sobivat infot ise kohandada. Suur ekraan ja uuenduslikud funktsioonid tagavad enneolematu selguse.

VAATA LISAKS

Esiklaasiindikaator

Teie pilk püsib teel.

Teie pilk püsib teel, aga samas saate vaadata ka sõiduki põhiandmeid, sest lisavarustusse kuuluv esiklaasiindikaator kuvab esiklaasile nii kiirust kui ka navigeerimis- ja muid juhti abistavat teavet.

VAATA LISAKS

Mugavus.

Teid ootab parima klassi mugavus. Oma Touaregiga muutute tee valitsejaks ning saate nautida auto ruumikat salongi, praktilist varustust ja uuenduslikku tehnoloogiat, mis muudavad teie igapäevasõidud lausa erakordseks.

Ruumikus

Nautige uutmoodi ruumitunnetust.

Touaregis, milles luksuslik disain kohtub erakordse funktsionaalsusega, tunneb end mugavalt nii juht kui ka tema kaasreisijad. Avar pakiruum ja elektriline tagaluuk tagavad maksimaalse paindlikkuse ning silmapaistva mugavuse igaks elujuhtumiks.

VAATA LISAKS

Salongi valgustus

Ujutage salong oma lemmikvärviga üle.

Kui läheb pimedaks, on Touaregis on alati meeldiv valgustus. Sellele lisaks saate sisse lülitada mitmevärvilise salongivalgustuse. Tänu 30 värvist koosnevale valikule saate alati sõita just sellises valguses, mida parasjagu soovite.

VAATA LISAKS

ergoComforti iste

14 viisi lõõgastumiseks.

Lubage endal sõitmise ajal lõõgastuda. Soovi korral saate juhi ja kaassõitja lisavarustusse kuuluvale ergoComforti istmele juurde valida massaažifunktsiooni. Eri programmid aitavad leevendada teie seljapingeid. Olge tippvormis ka pärast tunde rooli taga istumist.

VAATA LISAKS

 • Elektriline lingisüsteem

  Uste paugutamine on nii aegunud.

  Kitsastes parkimiskohtades ei saa te alati ust piisavalt avada, et see pärast kindlalt sulgeda. Lisavarustusse kuuluva elektrilise lingisüsteemiga ei pea te enam nii palju jõudu kasutama, sest sellega tõmmatakse ja sulgetakse irvakil uksed automaatselt.

  VAATA LISAKS

 • Climatronic

  Sest igaüks tunnetab temperatuuri erinevalt.

  Milline on teie jaoks mugavaim temperatuur? Juht ja kõrvalistuja saavad standardvarustusse kuuluva Air Care Climatronicu kliimaseadmega üksteisest sõltumatult temperatuuri seadistada. Lisavarustusse kuuluv nelja tsooniga Climatronic arvestab ka tagareas sõitjate erisuguste vajadustega.

  VAATA LISAKS

 • Easy Open / Easy Close

  Avab täiesti uued võimalused.

  Käed on kinni? Lisavarustusse kuuluv Easy Openi funktsioon võimaldab teil pagasiruumi avada midagi käest panemata. Tänu Easy Close’i funktsioonile saate pagasiruumi ukse sulgeda kõigest nupuvajutusega.

  VAATA LISAKS

Juhiabisüsteemid.

Ka tehnoloogiaga suudab Touareg teid hämmastada, sest see sisaldab uuenduslikke juhiabisüsteeme, mida kasutatakse Volkswagenis esimest korda.

Öönägemissüsteem

Näitab teile, mis pimeduses peitub.

Ilmselt olete spioonifilmides öönägemissüsteeme näinud. Nüüd on üks selline teie autos. Touaregi lisavarustusse kuuluva öönägemissüsteemi kiired loovad teie kokpitis ümbruskonnast, sh inimestest ja loomadest, soojuspildi.

VAATA LISAKS

Ennetav reisijate kaitsesüsteem

Nii olete igast küljest kaitstud.

Lisavarustusse kuuluv ennetav reisijate kaitsesüsteem piirab teid igast küljest, et teid ja teie kaasreisijaid kaitsta. Kui süsteem tuvastab kokkupõrkeohu, võtab see automaatselt kasutusele kaitsemeetmed, pinguldades turvavööd, liigutades istmed püstisesse asendisse ning sulgedes kõik aknad ja kallutatava klaasist panoraamkatuse.

VAATA LISAKS

 • Traffic Jam Assist

  Teie ummikuabiline.

  Lisavarustusse kuuluv Traffic Jam Assist säästab ummikutes juhi närve, aidates aeglases liikluses õnnetusi vältida.

  VAATA LISAKS

 • Kohanduv püsikiirushoidik ACC prognoosiva kiirushoidikuga

  Sõidate teistest kaugelt paremini …

  Lisavarustusse kuuluv kohanduv püsikiirushoidik ACC prognoosiva kiirushoidikuga on kindlasti üks kõige kasulikumaid juhiabisüsteeme. Määrake üksnes maksimaalne kiirus ja süsteem aitab teil võimaluste piires seda järgida ning mitte ületada. Samuti hoiab süsteem võimaluste piires teie ja eessõitva auto vahel minimaalset pikivahet.

  VAATA LISAKS

 • Park Assist

  Osav parkimine.

  Park Assist manööverdab teid elegantselt parkimiskohale. Teie peate üksnes gaasi, sidurit ja pidurit kasutama, samal ajal kui süsteem võimaluste piires kõige muu eest hoolitseb.

  VAATA LISAKS

 • Intersection Assist

  Sest te ei näe nurga taha.

  Pimedad väljasõidud ja kehva nähtavusega ristmikud sunnivad juhte aeglaselt oma nina välja pistma. Lisavarustusse kuuluv Intersection Assist kasutab teie aitamiseks radaritehnoloogiat, et süsteemi võimaluste piires ümber nurga vaadata. Seega aitab süsteem ristmikku ületavaid sõidukeid või jalakäijaid juba varem tuvastada.

  VAATA LISAKS

Sõidukogemus.

Tänu uuele tehnoloogiale on Touaregi sõiduomadused lausa erakordsed, ükskõik kas naudite sportlikku sõidustiili või soovite seigelda maastikul.

Elektromehaaniline õõtsumise stabiliseerimine

Teie sõiduk lihtsalt ei õõtsu.

Kas naudite sportlikku kurvide alistamist? Lisavarustusse kuuluv elektromehaaniline õõtsumise stabiliseerimine vähendab küljele kaldumist ja alajuhitavuse võimalust. Mis on tulemus? Hämmastavalt dünaamilised sõiduomadused.

VAATA LISAKS

 • Neljarattavedu

  Tänu neljarattaveole on ühes autos kombineeritud nii suurem stabiilsus kui ka manööverdamisvõime.

  Väiksem pöörderaadius on võimalik ainult siis, kui tagarattad on sama hästi juhitavad kui esirattad. Soovi korral saate kasutada sama tehnikat ka Touaregis, mis muudab sõiduki ülimalt hästi manööverdatavaks ja parandab selle roolikeeramise stabiilsust.

  VAATA LISAKS

 • Õhkvedrustus

  Alati pilvedes.

  Et miski teie sõidukogemust ei rikuks, saate oma Touaregile vajaduse korral lisada ka mugava õhkvedrustuse. See kohandub igasuguse maastiku kõrgusega.

  VAATA LISAKS

 • Maastikupakett

  Saate alistada ka keerulisemaid maastikke.

  Lisavarustusse kuuluva maastikupaketiga on teie Touareg varustatud ka kõige raskemateks maastikukatsumusteks: eri funktsioonid kivideflektorist suurema sõidurežiimivalikuni aitavad teil pingutuseta hakkama saada kõige keerulisemagi maastikuga.

  VAATA LISAKS

Infolust.

Uue Touaregiga olete alati täiuslikult ühendatud. Nautige meelelahutust just nii, nagu teile meeldi – soovi korral näiteks silmapaistva ruumiheliga. Teatud raadio-, navigatsioonisüsteemi- ja sõidukifunktsioone saate kasutada lihtsalt viibetega.

 • Navigeerimine

  Navigeerimine võibki nii lihtne olla.

  Standardvarustusse kuuluv suure klaasitud puuteekraaniga Discover Pro navigatsioonisüsteem täidab peaaegu kõik teie soovid. Touaregi lisavarustusse kuulub ka Discover Premium, mis sisaldab koos Digital Cockpitiga juhi poole olevat kaarjat ekraani ja uut intuitiivset kasutuspõhimõtet, muutes kokpiti täiesti digitaalseks.

  VAATA LISAKS

 • Car-Net

  Car-Neti ühenduses maailm on teie ees avali.

  Peagi muutuvad mobiilteenused teie jaoks autos sama asendamatuks kui nutitelefon teie igapäevaelus. Navigeerimist ja suhtlust täiustab digitaalne ühenduvus, mis aitab teil aega säästa, pakkudes teile värskeimat teavet ning vajaduse korral ka kiiret abi.

  VAATA LISAKS

 • Mobiiltelefoniliides

  Suhtlemine muutub lihtsamaks.

  Jätke juhtmepundardega autos hüvasti. Lisavarustusse kuuluv Businessi mobiiltelefoniliides tagab erakordse vastuvõtu ja annab teile võimaluse oma nutitelefoni induktiivselt laadida.

  VAATA LISAKS

 • Dynaudio

  Avastage helide maailma ka teel olles.

  Touaregis saate kuulata kõige kõrgemaid helisid. Ja ka sügavaid bassinoote. Soovi korral saate 14 täpselt auto akustika järgi sobitatud kõlariga nautida DYNAUDIO imelist 7.1 Dolby-Surroundi ruumiheli.

  VAATA LISAKS

Linnamaastur

Oma klassi suurim linnamaasturite valik

Vaata eripakkumist

E10 biolisandiga kütus.

E10 kütust on lubatud kasutada kõikidel Volkswagen bensiinimootoriga sõidukitel.

Volkswageni liising.

Parem viis oma uue auto liisimiseks.  

Pakume sulle kui Volkswageni perekonna liikmele palju paremaid rahastamisvõimalusi. Aastate jooksul oleme Volkswageni pere liikmetele pakkunud kvaliteetseid finantstooteid ja esmaklassilist kliendituge. Teeme kõik selleks, et liisimine käiks lihtsalt ja selgesti – parimatel tingimustel ja vähese bürokraatiaga.  Et kõik oleks võimalikult lihtne ja kiire, teenindavad meie liisinguspetsialistid sind meie müügiesindustes kohapeal.  

ARVUTA LIISINGUMAKSE

Auto vahetamine Trade-in.

Vahetame teie auto uue Volkswageni vastu.   

Parim viis uue Volkswageniga sõitmiseks ning praeguse auto müümise arvelt aja ja vaeva säästmiseks.  

Vaata lisa

Uus! 5-aastane garantii.

Olge kindel, et olete teinud õige valiku.

Me soovime, et Teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua. 

Seetõttu antakse Teie autole laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb Teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.*

* Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Autoabi.

Me aitame Teil oma sõitu jätkata.

Kui rehv läheb tühjaks, bensiin saab otsa või aku tühjeneb, ära muretse. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta Teid teele. 
 
Me tuleme Teile appi. Väikesed parandused teostame kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime Teie auto tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ja kindlustame, et saaksite oma teekonda jätkata.

Kas olete järgmiseks sammuks valmis?


 

Võtke müügiesindajaga ühendust

Esitage

Leidke lähim esindus

Avage kaart

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there

Proovisõidule registreerumine

KÜSIGE PAKKUMIST

Volkswageni esindus võtab teiega peatselt ühendust.