Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Naujasis Touareg. Nuo 55 500€.

Naujoji revoliucinė SUV klasės automobilių karta.

Pasitikintis savimi naujojo Touareg dizainas pateikia unikalią išvaizdą. Pasirinktinė techninė įranga, pavyzdžiui, elektromechaninė skersinio stabilizavimo sistema, „IQ. Light“ – priekiniai šviesos diodų matriciniai žibintai ir „Innovision Cockpit“ kelia komfortą, važiavimo potyrį ir entuziazmą iki naujo lygio.

Paketų specifikacija.

Kuris stilius patinka Jums labiau: šalta moderni technologiška išvaizda, šilta medienos ir odos sukuriama atmosfera ar detalizuotas sportiškas stilius? Jūs galėsite pademonstruoti savo stilių su „Elegance“, „Atmosphere“ ar „R-Line“ stiliaus paketu, nepriklausomai nuo to, kurį pasirinksite.

„Elegance“ stiliaus paketas

Prabangi estetika laukia Jūsų.

Touareg „Elegance“: stilingos elegancijos ir neprilygstamo dizaino derinys.

Sužinokite daugiau

„Atmosphere“ stiliaus paketas

Glamonėja Jūsų jausmus.

Touareg „Atmosphere“ nepalieka vietos kompromisams dėl savo rinktinių medžiagų ir išskirtinio komforto.

Sužinokite daugiau

„R-Line“ įrangos paketas

Įspūdinga ir dinamiška išvaizda.

Sportiškas naujasis Touareg „R-Line“ ramiai priima iššūkius. Šį ypatumą viduje ir išorėje pabrėžia „R-Line“ įrangos paketas.

Sužinokite daugiau

Dizainas.

Išraiškinga futuristinė „Touareg“ išvaizda ženklina naujos eros pradžią. O individualiai pasirenkamų salono dizaino elementų gausa dar labiau padidins jūsų entuziazmą.

Išorė

Prieš akis – naujos dizaino linijos.

Veržlus automobilio priekis pailginta kapoto dalimi, griežtų kontūrų šonai, įspūdingi galiniai žibintai – tai naujojo „Touareg“ dizaino ypatybės, kurios šiam padidinto pravažumo automobiliui suteikia išskirtinio stilingumo ir dinamikos.

Sužinokite daugiau

„IQ. Light“ – LED matricos priekiniai žibintai

Mažiau akinančios šviesos – daugiau matomumo.

Aiškus vaizdas praktiškai visose situacijose: pasirinktinai siūlomi įsigyti „IQ. Light“ LED matricos priekiniai žibintai su pažangia tolimųjų šviesų reguliavimo sistema „Dynamic Light Assist“ apšviečia kelią ryškiau, tačiau neapakina kitų eismo dalyvių.

SUŽINOKITE DAUGIAU

 • Pakeliamasis / slankusis panoraminis stoglangis su galine dalimi

  Pasitikite nuotykius aiškiai juos matydami.

  Pasirinktinai įsigyjamas pakeliamasis / slankusis panoraminis stoglangis su galine dalimi sukuria keleiviams neįtikėtiną erdvės pojūtį ir gražiai apšviečia jūsų „Touareg“ saloną. Gaivus oras, aiškus vaizdas, nevaržomos laisvės pojūtis – visa tai tiesiog palietus vieną mygtuką.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

 • Ratlankiai

  Ratlankiai, kurie veža.

  Jūsų „Touareg“ automobilio salono atmosfera daugiausia priklauso nuo to, kokios vidaus apdailos detalės jame naudojamos. Galite rinktis iš siūlomų skirtingų vidaus apdailos paketų ir suteikti savo automobilio salonui individualumo bei išskirtinumo.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

 • Dekoratyvinė apdaila

  Kokia salono apdaila atitinka jūsų stilių?

  Jūsų „Touareg“ automobilio salono atmosfera daugiausia priklauso nuo to, kokios vidaus apdailos detalės jame naudojamos. Galite rinktis iš siūlomų skirtingų vidaus apdailos paketų ir suteikti savo automobilio salonui individualumo bei išskirtinumo.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

Galerija

„Innovision“ paketas.

„Innovision Cockpit“ paketas – unikali „Touareg“ ypatybė. Platus, išgaubtas ekranas, kuriame rodomas ypač aukštos kokybės vaizdas leidžia vairuotojui mėgautis aiškiais rodmenimis ir jutiklinio valdymo privalumais.

„Innovision Cockpit“ paketas

Mėgaukitės jutiklinio valdymo privalumais.

Sveiki atvykę į ateities vairuotojo kabiną: jei esate „Touareg“ vairuotojas, galite panorėję įsitaisyti priešais didelį išgaubtą ekraną ir išbandyti jutiklinio valdymo lietimu bei gestais privalumus.

SUŽINOKITE DAUGIAU 

„Discover Premium“

Atsinaujinusi informacijos ir pramogų sistema.

Pasirinktinė „Discover Premium“ navigacijos sistema įgauna naują formą: naujajame didžiuliame 38 cm įstrižainės jutikliniame ekrane telpa daugiau informacijos ir funkcijų.

SUŽINOKITE DAUGIAU

„Digital Cockpit“

Tikslus ir aktualus informacijos pateikimas.

„Digital Cockpit“ pasirinktinis skaitmeninis prietaisų skydelis pateikia ne tik greičio, sūkių, degalų lygio rodmenis, bet ir informaciją, kurią individualiai pasirenkate rodyti. Didelis ekranas ir naujos pažangios funkcijos užtikrina didesnį nei bet kada aiškumą.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Projekcinis ekranas

Nenuleiskite akių nuo kelio.

Nenuleidę akių nuo kelio galite matyti pagrindinę transporto priemonės informaciją. Pasirinktinai įsigijus projekcinio ekrano paketą ant priekinio automobilio stiklo bus rodomas greitis, navigacija ir pagalbos vairuotojui sistemų duomenys.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Comfort.

Jūsų dėmesiui – aukščiausio lygio komfortas. Jauskitės savajame „Touareg“ kaip karalius – mėgaukitės erdviu salonu, patogia įranga ir pažangiomis technologijomis, leidžiančiomis kasdien vairuoti su didžiausiu malonumu.

Erdvė

Mėgaukitės dar didesne erdve.

Salono prabanga ir išskirtinis funkcionalumas „Touareg“ keleiviams užtikrina aukščiausio lygio komfortą. Erdvus bagažo skyrius ir elektra valdomi galiniai langai leis visiems keliauti patogiai, kad ir kokie būtų kelionės planai.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Salono apšvietimas

Pasirinkite mėgstamą salono apšvietimo spalvą.

Sutemus mėgaukitės ypač maloniu „Touareg“ salono apšvietimu pasirinkę standartinę baltą arba, panorėję, kitokią apšvietimo spalvą iš galimų 30, kad važiuotumėte tokioje aplinkoje, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius.

SUŽINOKITE DAUGIAU

„ergoComfort“ sėdynės

14 būdų atsipalaiduoti.

Palepinkite save vairuodami. Pasirinktinę „ergoComfort“ sėdynę galima įrengti ne tik vairuotojo, bet ir keleivio vietoje, o panorėjus – net su masažo funkcija. Įvairios parinktys leidžia sumažinti jūsų nugaros įtampą. Net po ilgų valandų už vairo jūsų fizinė savijauta bus puiki.

SUŽINOKITE DAUGIAU

 • Elektrinė skląsčių sistema

  Daugiau jokio durelių trankymo.

  Ne visada turime galimybę tinkamai uždaryti automobilių dureles, ypač ankštose automobilių statymo vietose. Su pasirinktine elektrine skląsčių sistema daugiau nebereiks naudoti jėgos uždarant dureles, nes jos užsidarys automatiškai palikus jas praviras.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

 • „Air Care Climatronic“ oro kondicionavimo sistema

  Individualiai pritaikyta temperatūra.

  Kokios temperatūros aplinkoje jaučiatės geriausiai? Standartinė oro kondicionavimo sistema „Air Care Climatronic“ su antialerginiu filtru leidžia vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui nusistatyti temperatūrą nepriklausomai vienas nuo kito. Su pasirinktine 4 zonų „Climatronic“ sistema reikiamą temperatūrą gali nusistatyti ir automobilio gale sėdintys keleiviai.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

 • Lengvo atidarymo / uždarymo funkcija

  Lengvai atveriamos naujos galimybės.

  Jūsų rankos pilnos nešulių? Pasirinktinė lengvo atidarymo funkcija leidžia atidaryti bagažinės dangtį nededant nieko ant žemės. O norėdami bagažinę uždaryti tiesiog paspauskite mygtuką, valdantį lengvo uždarymo funkciją.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

Pagalbos vairuotojui sistemos.

„Touareg“ technologinės savybės taip pat nepaliks nė vieno abejingo. Jame veikia naujos pažangios pagalbos vairuotojui sistemos, iki šiol nenaudotos jokiame „Volkswagen“ automobilyje.

Naktinio matymo sistema

Nuo šiol matysite viską, ką slepia tamsa.

Tikriausiai esate matę naktinio matymo sistemų filmuose apie šnipus. Dabar panašią turėsite savo automobilyje. „Touareg“ įdiegta optinė naktinio matymo sistema, kuri infraraudonaisiais spinduliais vairuotojui atkuria terminį aplinkos vaizdą, įskaitant žmones, gyvūnus ir kitus objektus.

 SUŽINOKITE DAUGIAU

 

Aktyvioji transporto priemonėje esančių asmenų apsaugos sistema

Užtikrinta visapusė apsauga.

Pasirinktinė aktyvioji transporto priemonėje esančių asmenų apsaugos sistema padeda visapusiškai apsaugoti jus ir jūsų keleivius galimo pavojaus akivaizdoje. Sistemai nustačius avarijos riziką, automatiškai suaktyvinamos apsaugos priemonės, įskaitant saugos diržų įtempimą, sėdynių atlošų pakėlimą į vertikalią padėtį ir visų langų bei pakeliamojo / slankiojo panoraminio stoglangio uždarymą.

SUŽINOKITE DAUGIAU

 • Pagalbos eismo spūstyse sistema

  Nepamainoma pagalba eismo spūstyse.

  Pasirinktinė pagalbos eismo spūstyse sistema palengvina stabčiojantį važiavimą eismo spūstyse ir padeda išvengti susidūrimų tarp lėtai judančių transporto priemonių.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

 • ACC sistema su pastovaus greičio numatymo funkcija

  Tobulas vairavimas per atstumą.

  Pasirinktinė adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo (ACC) sistema su pastovaus greičio numatymo funkcija šiandien yra pati efektyviausia pagalbos

  vairuotojui sistema. Tiesiog nustatykite norimą didžiausią greitį ir sistema padės jį išlaikyti ir neviršyti, tiek, kiek leidžia jos funkcijos. Be to, tiek, kiek leidžia sistemos funkcijos, automatiškai palaikomas saugus atstumas tarp jūsų ir priešais jus važiuojančios transporto priemonės.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

 • Automobilio statymo pagalbos sistema

  Statykite automobilį elegantiškai.

  Automobilio statymo pagalbos sistema padeda elegantiškai manevruojant pastatyti automobilį į reikiamą statymo vietą. Viskas, ką turite daryti, – valdyti akceleratorių, sankabą ir stabdį, o sistema atliks visa kita, tiek, kiek leidžia jos funkcijos.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

 • Pagalbos susikertančiuose taškuose sistema

  Nes negalite matyti, kas laukia už kampo.

  Akligatviai ir blogo matomumo susikertantys taškai vairuotojus priverčia „iškišti nosį“ iš už kampo. Pasirinktinė pagalbos susikertančiuose taškuose sistema veikia radaro technologijos principu, kuris leidžia apsižvalgyti posūkiuose. Su šia sistema galima greičiau identifikuoti kelią kertančias transporto priemones ir pėsčiuosius.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

Vairavimo patirtis.

Mėgstate sportišką vairavimo stilių? O gal esate beprotiškas bekelės fanas? Naujos pažangios technologijos užtikrina išskirtines „Touareg“ vairavimo savybes, kurios paliks jums įspūdį.

Elektromechaninė skersinių stabilizavimo sistema

Stabilaus važiavimo malonumas.

Mėgstate sportiškai įveikti posūkius? Pasirinktinė elektromechaninė skersinių stabilizavimo sistema sumažina šoninį kėbulo pokrypį ties kiekvienu skersiniu ir riziką nesuvaldyti automobilio. Rezultatas – neprilygstamai dinamiškos vairavimo savybės.

 SUŽINOKITE DAUGIAU

 • Važiavimas visais varančiaisiais ratais

  Važiavimas visais varančiaisiais ratais: didesnis stabilumas ir manevringumas.

  Mažesnis posūkio spindulys įmanomas, kai automobilis varomas tiek priekiniais, tiek galiniais ratais. Panorėję galite naudoti šią technologiją ir savo „Touareg“ automobilyje paversdami jį itin manevringu ir stabiliu kelyje.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

 • Pneumatinė pakaba

  Visada viršūnėje.

  Norėdami užsitikrinti dar didesnį vairavimo malonumą galite pasirinktinai įrengti savajame „Touareg“ pneumatinę pakabą. Ji leidžia sureguliuoti automobilio aukštį pagal bet kokį trasos paviršių.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

 • Bekelės paketas

  Pasiruošę įveikti sudėtingas trasas?

  „Touareg“ gali tapti tikru bekelės žvėrimi su pasirinktiniu bekelės paketu: pradedant apsaugomis nuo akmenukų ir baigiant didesniu vairavimo režimų pasirinkimu, kad galėtumėte be vargo įveikti sudėtingiausiais trasas.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

Informacijos ir pramogų sistema.

Naujame „Touareg“ užtikrintos visos jungiamumo galimybės. Pramogaukite taip, kaip mėgstate: įsigykite pasirinktinę erdvinio garso sistemą ir valdykite radijo, navigacijos bei transporto priemonės funkcijas tiesiog gestais.

 • Navigacija

  Navigacijos sistema dar niekada nebuvo tokia aiški.

  Standartinė „Discover Pro“ navigacijos sistema su didžiuliu stikliniu jutikliniu ekranu, rodos, išpildo reikliausio vairuotojo lūkesčius. Tačiau „Touareg“ pasirinktinai siūlo įsigyti „Discover Premium“ įrangą, kuri, suderinta su „Digital Cockpit“, leis mėgautis išgaubtu į vairuotoją nukreiptu ekranu ir pažangiausiomis jutiklinio valdymo galimybėmis, kurios pavers vairuotojo vietą skaitmeninių technologijų sostu.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

 • „Car-Net“

  „Car-Net“: junkitės prie viso pasaulio.

  Mobiliosios internetinės paslaugos greitai taps tokia pat neatsiejama jūsų automobilio dalimi, kaip ir išmanusis telefonas jūsų kasdieniame gyvenime. Skaitmeninis jungiamumas didina navigacijos ir komunikacijos galimybes bei padeda taupyti laiką leisdamas pasiekti naujausią informaciją ir greitą pagalbą bet kuriuo metu.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

 • Mobiliojo telefono sąsaja

  Dar patogesnė komunikacija.

  Atsisveikinkite su laidų pynėmis savo automobilyje. Pasirinktinė mobiliojo telefono sąsaja „Business“ suteikia puikią galimybę naudotis išmaniuoju telefonu ir jį įkrauti indukciniu būdu.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

 • „Dynaudio“

  Atraskite garsų pasaulį savo automobilyje.

  Jei norite mėgautis aukščiausios kokybės garsu savo „Touareg“ automobilyje, išmėginkite fantastišką pasirinktinę „7.1 Dolby-Surround“ erdvinio garso sistemą, sukurtą DYNAUDIO, kurioje veikia 14 garsiakalbių, idealiai atitinkančių salono akustiką.

  SUŽINOKITE DAUGIAU

Volkswagen lizingas.

Geresnis būdas įsigyti automobilį lizingu.  

Būdami Volkswagen šeimos dalimi pasiūlysime jums daugiau, nei finansavimą. Jau daug metų Volkswagen šeimai siūlome kokybiškus finansinius produktus ir profesionalų klientų aptarnavimą. Mes pasiryžę lizingo procesą padaryti kuo paprastesniu ir aiškesniu jums, geriausiomis sąlygomis ir su kuo mažiau popierizmo. Kad viskas būtų greičiau ir paprasčiau, mūsų lizingo ekspertai jums padės vietoje, salone.  

APSKAIČIUOTI LIZINGĄ

Automobilio mainai Trade-in.

Mes iškeisime jūsų turimą Volkswagen į naują.   

Geriausias būdas pradėti vairuoti naują Volkswagen bei sutaupyti laiko ir pastangų parduodant turimą automobilį.   

Sužinokite daugiau

Naujovė! 5 metų garantija.

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus.

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad jūsų automobiliui taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.*

* Nuo 2019 metų liepos 8 dienos parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Pagalba kelyje.

Padėsime tęsti kelionę.

Jei baigėsi degalai, nuleido padangą ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite, Volkswagen mobilumo garantija nepaliks Jūsų stovėti kelkraštyje.   
 
Mes atvyksime padėti. Smulkią pagalbą suteiksime vietoje, o jei problemos rimtesnės, nemokamai nutempsime jūsų automobilį iki artimiausio Volkswagen serviso ir pasirūpinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.  

Ar esate pasiruošę kitam žingsniui?


 

Susisiekti su pardavėju

Siųsti

Surasti artimiausią automobilių saloną

Atidaryti žemėlapį

Visureigiai

Didžiausias visureigių klasės pasirinkimas

Peržiūrėti pasiūlymus

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there

Bandomasis važiavimas

GAUKITE PASIŪLYMĄ

„Volkswagen“ atstovas netrukus su Jumis susisieks.