Ak vai, jūsu tīmekļa pārlūks vairs netiek atbalstīts.

Lūdzu, uzstādiet mūsdienīgu, pilnībā atbalstītu pārlūku. Skat. zemāk mūsu atbalstīto pārlūku jaunākās versijas.

BROWSE HAPPY

Jaunais Touareg. No 55 500 €.

Revolucionāra apvidus automobiļu paaudze.

Jaunā Touareg dizains, kas pauž pārliecību katrā detaļā, piešķir aizraujošas sajūtas atrodoties tā tuvumā. Papildaprīkojumā pieejamās inovatīvās tehnoloģijas, tādas kā elektromehāniskais pretapgāšanās stabilizētājs, IQ, Matrix LED lukturi un virtuālā informācijas un izklaides sistēma Innovision Cockpit, paceļ komfortu un braukšanas pieredzi visaugstākajā līmenī.

Akcenti.

Kāds dizains jūs piesaista vairāk? Stilīgs un progresīvs, silti koka un ādas apdares toņi vai sportisks? Lai arī kurš no tiem jums ir tuvāk, jaunā Touareg aprīkojums Elegance, Atmosphere un R-Line ļaus izcelt tieši jūsu individuālo stilu.

Elegance aprīkojums

Jūs sagaida eleganta estētika.

Touareg Elegance: modernas elegances un izteiksmīga dizaina apvienojums.

Uzzināt vairāk

Atmosphere aprīkojums

Atmodina jūsu maņas.

Touareg Atmosphere ietver izsmalcinātus materiālus un nepārspējamu komfortu.

Uzzināt vairāk

R-Line aprīkojums

Satriecoša un dinamiska stāja.

Jaunais un sportiskais Touareg R-Line nebīstas no izaicinājumiem. R-Line paketes aprīkojums lieliski atspoguļo šo filozofiju gan salonā, gan virsbūvē.

Uzzināt vairāk

Dizains.

Touareg izceļas ar izteiksmīgu un futūristisku dizainu. Plašs dizaina papildaprīkojums vienmēr ļaus atstāt labu iespaidu.

Virsbūves dizains

Atklājiet jaunas šķautnes.

Dizaina revolūcija - izteiksmīga priekšējā daļa ar pagarinātu dzinēja pārsegu, asas sānu līnijas un satriecoši LED aizmugurējo lukturu bloki.

Uzzināt vairāk

IQ Matrix LED priekšējie lukturi

Nevienam nepatīk “apžilbinātāji”.

Neapžilbinošs gaismas gandrīz visās situācijās - papildaprīkojumā pieejamā IQ ar Matrix LED priekšējiem lukturiem ar dinamisko apgaismojuma palīgsistēmu un progresīvo staru kontroli izgaismo ceļu tālāk un spožāk, netraucējot citus ceļu satiksmes dalībniekus.

Uzzināt vairāk

 • Panorāmas jumts

  Ar skaidru skatu uz jūsu nākošo piedzīvojumu.

  Papildaprīkojumā pieejamais paceļams un bīdāmais panorāmas jumts arī aizmugurē rada iespaidīgu plašuma sajūtu un nodrošina patīkamu Touareg salona apgaismojumu. Svaigs gaiss, skaidri redzamas debesis un neierobežotas brīvības sajūta pogas spiediena attālumā.

  Uzzināt vairāk

 • Diski

  Diski, kuri piesaista. Dizains, kas motivē.

  Touareg salona atmosfēru būtiski ietekmē tā apdare. Izvēlieties kādu no stila apdarēm, kas jūsu automobiļa salonu padarīs vēl atšķirīgāku un personiskāku.

  Uzzināt vairāk
 • Dekoratīvas apdares

  Kāda ir jūsu iecienītākā apdare?

  Touareg salona atmosfēru būtiski ietekmē tā apdare. Izvēlieties kādu no stila komplektiem, kas jūsu automobiļa salonu padarīs vēl atšķirīgāku un personiskāku.

  Uzzināt vairāk

Galerija

Innovision.

Virtuālā informācijas un izklaides sistēma Innovision Cockpit ir viena no nozīmīgākajām Touareg inovācijām. Plats un ieliekts ekrāns ar dzidru displeju ļoti pārredzami attēlo visu informāciju un nodrošina intuitīvu vadību.

Innovision Cockpit

Pārvaldiet viduskonsoli, neizmantojot slēdžus.

Laipni lūgti nākotnes salonā! Touareg īpašnieks aicināts izmantot lielu un ieliektu displeju, kuru iespējams pārvaldīt, izmantojot žestus vai skārienvadību.

Uzzināt vairāk

Discover Premium

Atklājiet jaunu informācijas un izklaides sistēmas šķautni.

Papildaprīkojumā pieejamā Discover Premium navigācijas sistēma paver jaunas iespējas: sistēmas 38 cm skārienekrānā iespējams attēlot vairāk informācijas un pieejamas dažādas funkcijas.

Uzzināt vairāk

Digital Cockpit

Ļauj pārskatīt tieši to informāciju, ko vēlaties.

Papildaprīkojumā pieejamais Digital Cockpit digitālais mērinstrumentu panelis attēlo ne tikai ātrumu, apgriezienu skaitu un degvielas līmeni. Jūs varat pielāgot paneli, lai tas atbilstu tieši jūsu vajadzībām. Lielais displejs un inovatīvās funkcijas padara informāciju vēl pārskatāmāku.

Uzzināt vairāk

Projekcijas ekrāns

Jūs nenovēršaties no ceļa.

Jūs nenovēršaties no ceļa un varat redzēt visu svarīgāko informāciju par automobili. Papildaprīkojumā pieejamais projekcijas ekrāns attēlo ātrumu, navigācijas informāciju un autovadītāja palīgsistēmu informāciju uz vējstikla.

Uzzināt vairāk

Komforts.

Jūs sagaida nepārspējams komforts. Esiet noteicējs uz ceļa savā Touareg ik dienas un izbaudiet plašu salonu, praktisku aprīkojumu un inovatīvas tehnoloģijas.

Ietilpība

Iepazīstiet jaunu telpas koncepciju.

Gan jūs, gan jūsu pasažieri jutīsies ērti, jo Touareg apvieno augstākās klases dizainu un izcilu funkcionalitāti. Ietilpīgs bagāžas nodalījums un elektriski regulējamas bagāžas nodalījuma durvis garantē izcilu pielāgojamību un nepārspējamu komfortu jebkurā situācijā.

Uzzināt vairāk

Salona apgaismojums

Izgaismojiet salonu iecienītākajā krāsā.

Touareg salona vide diennakts tumšajā laikā vienmēr ir īpaši patīkama, pateicoties baltajam vai daudzkrāsainajam salona apgaismojumam. Jūs vienmēr varēsit izvēlēties konkrētajam brīdim vispiemērotākās krāsas salona apgaismojumu, jo kopumā pieejami 30 krāsu varianti.

Uzzināt vairāk

ergoComfort sēdeklis

14 relaksācijas veidi.

Mazliet palutiniet sevi braukšanas laikā. Jūs arī varat izvēlēties papildaprīkojumā pieejamo ergoComfort sēdekli ar masāžas funkciju autovadītājam un blakussēdētājam. Dažādas programmas mazina jūsu muguras spriedzi. Jūtieties labi arī pēc vairākām stundām pie stūres.

Uzzināt vairāk

 • Elektriskā durvju aizvēršanas sistēma

  Durvju aizciršana ir vēsture.

  Šaurās stāvvietās ne vienmēr izdodas pilnībā aizvērt durvis. Papildaprīkojumā pieejamā elektriskā durvju aizvēršanas sistēma automātiski pievelk un aizver durvis, ja tās ir pavērtas, tāpēc jums vairs nevajadzēs nopūlēties.

  Uzzināt vairāk

 • Climatronic sistēma

  Temperatūras uztvere atšķiras.

  Kāda ir jūsu ideālā labsajūtas temperatūra? Autovadītājs un blakussēdētājs var iestatīt atšķirīgu temperatūru, pateicoties Air Care Climatronic gaisa kondicionēšanas sistēmai ar alergēnu filtru. Papildaprīkojumā pieejamā 4 zonu Climatronic gaisa kondicionēšanas sistēma arī parūpējas par dažādajām aizmugurē sēdošo pasažieru vajadzībām.

  Uzzināt vairāk

 • Easy Open/Easy Close funkcija

  Paver jaunas iespējas.

  Brīvroku vadības sistēma? Papildaprīkojumā pieejamā Easy Open funkcija ļauj atvērt bagāžas nodalījuma durvis, neko nenoliekot zemē. Pateicoties Easy Close funkcijai, lai aizvērtu bagāžas nodalījuma durvis, jums tikai jānospiež poga.

  Uzzināt vairāk

Palīgsistēmas drošībai.

Touareg nebeidz pārsteigt, jo automobilī integrētā tehnoloģija ietver inovatīvas autovadītāja palīgsistēmas, kas Volkswagen vēl līdz šim nav izmantotas.

Nakts redzamības sistēma

Vairs nekas nespēs noslēpties tumsā.

Droši vien esat redzējis nakts redzamības sistēmu kādā spiegu filmā. Tagad tāda ir arī jūsu automobilī. Papildaprīkojumā pieejamās nakts redzamības sistēmas stari jūsu Touareg salonā ģenerē termisku apkārtnes attēlu, kas ietver arī cilvēkus un dzīvniekus.

Uzzināt vairāk

Proaktīvā pasažieru aizsardzības sistēma

Sistēma, kas jūs pasargā no visām pusēm.

Papildaprīkojumā pieejamā proaktīvā pasažieru un autovadītāja aizsardzības sistēma pasargā jūs un jūsu pasažierus no visām pusēm. Ja sistēma konstatē sadursmes risku, tā automātiski iespējo aizsardzības funkcijas, tostarp pievelk drošības jostas, iestata sēdekļus uz augšu vērstā pozīcijā un aizver visus logus un paceļamo panorāmas jumtu.

Uzzināt vairāk

 • Sastrēgumu palīgsistēma

  Palīdzība lēnas satiksmes apstākļos.

  Papildaprīkojumā pieejamā sastrēgumu palīgsistēma samazina stresu lēnas satiksmes apstākļos, tādējādi palīdzot mazināt negadījumu risku.

  Uzzināt vairāk

 • Adaptīvā kruīza kontrole ar prognozējošo kruīza kontroli

  Vislabāk braukt, ievērojot distanci.

  Adaptīvā kruīza kontrole ar prognozējošo kruīza kontroli lielā mērā ir viena no noderīgākajām autovadītāja palīgsistēmām. Jums atliek vien iestatīt maksimālo ātrumu, un sistēma tās darbības robežās to ievēros. Starp jums un priekšā braucošo transportlīdzekli automātiski tiek saglabāta arī minimālā distance.

  Uzzināt vairāk

 • Parkošanās palīgsistēma

  Vienkārša parkošanās.

  Parkošanās palīgsistēma palīdz eleganti novietot automobili stāvvietā. Jums tikai jāspiež akseleratora, sajūga un bremžu pedālis, bet sistēma tās darbības robežās izdarīs visu pārējo.

  Uzzināt vairāk

 • Krustojumu palīgsistēma

  Tāpēc, ka neredzat, kas notiek aiz stūra.

  Nepārredzamās izbrauktuvēs un krustojumos autovadītāji brauc ļoti lēni. Papildaprīkojumā pieejamā krustojumu palīgsistēma izmanto radara tehnoloģiju, lai sistēmas darbības robežās ļautu jums redzēt aiz stūra notiekošo. Sistēma palīdz laicīgi pamanīt gājējus un automobiļus, kas šķērsos jūsu braukšanas trajektoriju.

  Uzzināt vairāk

Tehnoloģijas.

Jaunās tehnoloģijas piešķir Touareg izcilas braukšanas īpašības, ko sajutīsit, braucot sportiski vai pa bezceļiem.

Elektromehāniskā aktīvā pretapgāšanās stabilizācijas sistēma

Jūsu automobilis vienkārši nespēs apgāzties.

Vai jums patīk izbraukt līkumus dinamiskāk? Papildaprīkojumā pieejamā elektromehāniskā aktīvā pretapgāšanās stabilizācijas sistēma palīdz novērst sasvēršanos uz sāniem un tendenci nepietiekami pagriezt stūri. Rezultāts? Pārsteidzoši dinamiskas braukšanas īpašības.

Uzzināt vairāk

 • Visu riteņu stūrēšanas sistēma

  Lieliskas stabilitātes un manevrētspējas apvienojums – visu riteņu stūrēšanas sistēma.

  Mazāks apgriešanās rādiuss ir iespējams tad, ja aizmugurējos riteņus var vadīt tāpat kā priekšējos. Pēc pieprasījuma jūs varat šo tehnoloģiju izmantot savā Touareg, tādējādi būtiski uzlabojot manevrētspēju un stabilitāti.

  Uzzināt vairāk

 • Pneimatiskā balstiekārta

  Vienmēr pāri visam.

  Lai nekas nevarētu sabojāt braukšanas prieku, ja nepieciešams, jūsu Touareg iespējams aprīkot ar komfortablu pneimatisko balstiekārtu. Tā pielāgo braukšanas augstumu atbilstoši konkrētajam reljefam.

  Uzzināt vairāk

 • Apvidus pakete

  Sarežģīts reljefs vairs nav problēma.

  Jūsu Touareg spēj pārvarēt vissarežģītākos bezceļu apstākļus, pateicoties apvidus paketei, kas ietver akmeņu deflektoru un plašāku braukšanas režīmu izvēli un garantē izcilu braukšanas pieredzi uz jebkāda seguma.

  Uzzināt vairāk

Informācija un izklaide.

Jaunais Touareg nodrošina izcilu savienojamību. Izbaudiet informācijas un izklaides sistēmu atbilstoši jūsu vēlmēm, pateicoties papildaprīkojumā pieejamai visaptverošās skaņas sistēmai. Pārvaldiet radio, navigāciju un automobiļa funkcijas ar vienkāršiem žestiem.

 • Navigācija

  Navigācija var būt tik vienkārša.

  Standartaprīkojumā ietvertā Discover Pro navigācijas sistēma ar lielu skārienekrānu ir viss, kas nepieciešams. Tomēr Touareg papildaprīkojumā ir pieejama Discover Premium sistēma, kas apvienojumā ar Digital Cockpit ietver ieliektu un uz autovadītāju pavērstu displeju, kā arī intuitīvu vadības koncepciju, kas automobiļa salonu ieved digitalizācijas laikmetā.

  Uzzināt vairāk

 • Car-Net

  Car-Net savienojamība ir jums pa rokai.

  Mobilie tiešsaistes pakalpojumi jūsu automobilī ir tikpat nepieciešami kā viedtālrunis jūsu ikdienā. Digitālā savienojamība uzlabo navigāciju un saziņu, palīdzot ietaupīt laiku, nodrošinot jaunāko informāciju, kā arī sniedzot ātru palīdzību, ja tā nepieciešama.

  Uzzināt vairāk

 • Mobilo tālruņu saskarne

  Vieglāka komunikācija.

  Atvadieties no kabeļu jūkļa jūsu automobilī. Papildaprīkojumā pieejamā Business mobilo tālruņu saskarne nodrošina lielisku signāla kvalitāti un iespēju uzlādēt viedtālruņus ar induktīvās uzlādes funkciju.

  Uzzināt vairāk

 • Dynaudio

  Atklājiet skaņas pasauli, dodoties izbraucienos.

  Skaidrākās augstās frekvences un dziļākās zemās frekvences, kas pieejamas Touareg. Ja nepieciešams, jūs varat baudīt nepārspējamu 7.1 Dolby Surround visaptverošo skaņu, pateicoties DYNAUDIO sistēmai, kas ietver automobiļa akustikai lieliski pielāgotus 14 skaļruņus.

  Uzzināt vairāk

Apvidus automobiļi

Vislielākā apvidus auto izvēle savā klasē

Apskatīt piedāvājumu

Volkswagen Leasing.

Labākais finansējums jauna Touareg iegādei.  

Jūsu jaunā Volkswagen finansēšana ir daļa no mūsu pakalpojumiem, tādēļ mēs sniedzam vairāk kā citi līzingi. Mūsu mērķis ir sacījumi, ātra dokumentu izskatīšana un noformēšana uz vietas mūsu autosalonos.  

APRĒĶINĀT LĪZINGU

Auto maiņa Trade-in.

Apmainīsim jūsu auto pret jaunu Volkswagen.  

Labākais veids, kā turpināt ceļu jaunā Volkswagen, netērējot laiku un pūles esošā auto pārdošanai.  

Uzzināt vairāk

Jaunums! 5 gadu garantija.

Drošības sajūtai par labu izvēli.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli. 

Tādēļ jūsu automobilim tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.*  

* Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Palīdzība ceļā.

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.  
 
Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Vai esat gatavs nākamajam solim?


 

Sazināties ar pārdevēju

Nosūtīt ziņu

Atrast tuvāko autosalonu

Skatīt karti

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there

Pieteikties testa braucienam

Jūsu pieprasījums ir pieņemts!

Volkswagen dīleris tuvākajā laikā ar Jums sazināsies.