2.14.87.1, 2019-04-02 08:54:09

Not supported by your browser!

Not supported!

BROWSE HAPPY

Oota! Erihinnaga 165 linnamaasturit.

Säästa kuni 5900 €.

Tähistame uue, Eestis suurima Volkswageni esinduse avamist - Moller Auto Ülemiste aadressil Tartu mnt 165! Ainult nüüd enesekindlana sündinud T-Roci ja oma klassi turvalisima Tiguani mudelid eripakkumisega, mida ei saa maha magada!

Eripakkumise mudelid.

Eripakkumine Volkswagen Leasingult.

Ostes auto Volkswagen Leasinguga, saate kaasa kingituseks 100 € Alexela kütusejaama kinkekaardi. 

Eripakkumise mudelid: T-Roc ja Tiguan.

Stiilsel T-Rocil ja Tiguanil  on kolm varustusastet ning kõik meie eripakkumisega diisel- ja bensiinimootorid on saadaval ka automaatkäigukasti ja eri võimsusvalikutega. Saate valida esi- ja nelikveo vahel, lisaks pakume mitmesuguseid mugavusvalikuid ja just teile sobilikku ohutustaset ning info- ja meelelahutussüsteemi. Valikuvõimalused hellitavad teid ära.Stiilsel T-Rocil ja Tiguanil  on kolm varustusastet ning kõik meie eripakkumisega diiselmootorid on saadaval ka automaatkäigukasti ja eri võimsusvalikutega. Saate valida esi- ja nelikveo vahel, lisaks pakume mitmesuguseid mugavusvalikuid ja just teile sobilikku ohutustaset ning info- ja meelelahutussüsteemi. Valikuvõimalused hellitavad teid ära.

Uus T-Roc.

Näita maailmale, kes sa oled.

Oled eristuva iseloomuga auto otsingul? T-Roci roolis saad sõita muljetavaldava disainiga tipptasemel linnamaasturiga. 

Kui otsid väljendusrikast disaini, lugematuid isikupärase auto loomise võimalusi ja kõrgekvaliteedilist meistritööd igas detailis, siis avaldab T-Roc sulle kindlasti muljet.

Tiguan.

Turvalisim omas klassis.

Uued avastused ootavad teid ees. Oma suurepärase juhitavuse ja moodsate abisüsteemidega viib Tiguan teid vastu uutele seiklustele. Enamgi veel ‒ ta on ise seiklus. 

Rabavate proportsioonidega Tiguan annab oma jõulisest kohalolust märku kõikjal, kuhu ta ilmub.

Tiguan R-Line Black Style.

Avalda muljet.

Too oma Tiguan rambivalgusse. Kas 19- või 20-tolliste mustade velgedega. 90% toonklaasiga aknad taga, must katusespoiler, mustad katuseraamid ja teised mustad välisdetailid teevad selle veel eksklusiivsemaks. Sinu Tiguani iga ilmumist mäletatakse veel pikalt.

Tere tulemast Moller Auto Ülemiste uude esindusse! 

Ära maga seda eripakkumist maha, võta kohe ühendust meie müügiesindajaga ja las me aitame sulle kõige sobivama Volkswageni leida!   

Kontakt:

Automüük+372 6 808 100
E-post: ylemiste@moller.ee

Tartu mnt. 165
Peetri, 75312
 Näita kaarti Tööaeg:

Autosalong ja kasutatud autod

E-R: 9.00-18.00
L: 10.00-15.00
P: suletud

 

Miks valida diiselmootor?

Eriti tõhusad, tundlikud mootorid. Meie turbolaaduri ja otsesissepritsega (TDI) diiselmootorid tagavad täiustatud võimsuse isegi aeglastel pööretel ning erakordse ökonoomsuse, mis aitab kaasa väiksemale CO2-heitkogusele. Imeliselt tõhus, puhtam ja vaiksem.  

Säästke rohkem.

Nautige diiselmootorite eeliseid bensiinimootorite ees! 

  • 15–20% väiksem kütusekulu  
  • Madalam kütusehind 
  • Pikemad teenindus- ja hooldusintervallid – väiksemad ülalpidamiskulud  
  • Väiksemad heitkogused – madalamad maksud  
  • Suurem edasimüügiväärtus  

Täiuslik sõidukogemus.

  • Suurepärane pöördemoment ka väikesel mootori kiirusel  
  • Stabiilne kiirendus   
  • Meeliköitev sõit    

Suur võimsus.

  • Suur veojõud   
  • Lai pöörete vahemik  

Mida tähendab TDI?

TDI tähistab kõiki meie diiselmootoreid, millel on kütuse otsesissepritse ja turbolaadur. TDI-mootorid on ökonoomsed ja sujuvad, suure tõmbejõuga ning energiasäästlikud. 

Volkswageni liising.

Parem viis oma uue auto liisimiseks.  

Pakume teile kui Volkswageni perekonna liikmele palju paremaid rahastamisvõimalusi. Aastate jooksul oleme Volkswageni pere liikmetele pakkunud kvaliteetseid finantstooteid ja esmaklassilist kliendituge. Teeme kõik selleks, et liisimine käiks lihtsalt ja selgesti – parimatel tingimustel ja vähese bürokraatiaga.  Et kõik oleks võimalikult lihtne ja kiire, teenindavad meie liisinguspetsialistid teid meie müügiesindustes kohapeal.  

ARVUTAGE LIISINGUMAKSE

Auto vahetamine Trade-in.

Vahetame teie auto uue Volkswageni vastu.   

Parim viis uue Volkswageniga sõitmiseks ning praeguse auto müümise arvelt aja ja vaeva säästmiseks.  

Vaata lisa

Kolmeaastane garantii.

Olge kindel, et olete teinud õige valiku.

Me soovime, et Teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua. Seetõttu antakse Teie autole laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb Teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt kolm aastat või kuni 100 000 km.   
 
Täiendavalt pakume garantiiperioodi pikendamist kuni viie aastani.

Autoabi.

Aitame teil oma sõitu jätkata​.

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele. 

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata. 

* Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1­–1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2,86% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 22 879 eurot, sissemakse 0%, jääkväärtus 41%, läbisõidupiirang 18 000 km/aastas (krediidi netosumma 19 065,83 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor +2,5% aastas (31.03.2018 oli 3 kuu Euribor -0,328%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 15 446,05 eurot ja tagasimaksete summa on 15 256,05 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.unicredit.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasing u pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.

Pakkumine kehtib piiratud kogusele autodele kuni 31.12.2018.

CO2 heitme hulk: 23–177 g/km. Kütusekulu: 4,7–7,7 l/100 km.

Proovisõidule registreerumine

KÜSIGE PAKKUMIST

Volkswageni esindus võtab teiega peatselt ühendust.