Ak vai, jūsu tīmekļa pārlūks vairs netiek atbalstīts.

Lūdzu, uzstādiet mūsdienīgu, pilnībā atbalstītu pārlūku. Skat. zemāk mūsu atbalstīto pārlūku jaunākās versijas.

BROWSE HAPPY

Jūtos jaunāks nekā jebkad. Golf Variant.

Golf Variant 45. dzimšanas dienas modelis. Ietaupiet līdz 3 700 €.

Golf Variant svin dzimšanas dienu - bagātīgs aprīkojums un samazinātas cenas. Golf ir automašīna, kas ir cilvēku mīlēta paaudzēm ilgi – arī 2017. gadā Golf bija pirktākā automašīna Eiropā. 

Daudz vietas bagāžai un lietotnēm.

Lai arī ko jūs būtu ieplānojuši, tas ir gatavs visam un ir tikpat daudzpusīgs kā jūs. Golf Variant piedāvā daudz vietas, dinamisku dizainu, sportisku dzinēju un dažādas autovadītāja palīgsistēmas.

Aprīkojums un dizains

Jaunā Golf Variant dizains ir sportisks, elegants un dinamisks, lai arī no kuras puses uz to skatītos. No izteiksmīgās priekšpuses līdz iespaidīgajai aizmugurei – tas ir patiešām pievilcīgs modelis.


 


 

Ārējais dizains

Dizains, kas radīts jums par prieku. Jo īpaši tad, kad gribat ar to padižoties.

Jau paskatoties uz jaunā Golf Variant dinamisko, eleganto dizainu un bagātīgajām kvalitatīvajām detaļām, jūs uzreiz sapratīsit, ka tas ir vairāk nekā tikai praktisks ikdienai piemērots automobilis. Tas ir izstrādāts, domājot par dizainu, par ko liecina arī tā pārliecinošais izskats.

Salons

Vairāk vietas lielākam komfortam.

Plašums, ko papildina komforts, kvalitāte un jaunas tehnoloģijas. Tas viss sagaida jūs jaunajā Golf Variant ar vienu vienīgu mērķi: padarīt ikvienu braucienu pēc iespējas patīkamāku.


 


 

Braukšanas režīmu izvēle

Jaunais Golf Variant pielāgojas jūsu braukšanas stilam.

Vai dodat priekšroku ekonomiskākam vai sportiskākam braukšanas stilam? Vai tomēr jums labāk patīk komforts? Papildaprīkojumā pieejamā braukšanas režīmu izvēles funkcija ļauj pielāgot automobiļa vadāmību jūsu individuālajam braukšanas stilam, kā arī aktuālajiem ceļa un satiksmes apstākļiem.

Informācijas un izklaides sistēmas

Neatkarīgi no tā, vai jums jāzvana braukšanas laikā, nepieciešama aktuālā satiksmes informācija, vēlaties sasniegt galamērķi, izmantojot navigācijas sistēmu, vai vienkārši klausīties savu mūziku, Golf Variant piedāvā dažādas iespējas, kā viegli un bez sarežģījumiem izmantot modernu tehnoloģiju.

Radio

Ja vēlaties, varat vienkārši klausīties radio.

Vai jums patīk klausīties mūziku braukšanas laikā, bet vēlaties arī būt labi informēti, vienlaikus baudot augstākās klases komfortu? Tādā gadījumā jums patiks divi piedāvājumā iekļautie radio.

Navigācija

Rūpējoties par patīkamu braucienu.

Divas papildaprīkojumā pieejamās navigācijas sistēmas piedāvā virkni inovatīvu funkciju un liek aizmirst par praktiski jebkurām citām vēlmēm. Tās parūpēsies par to, ka esat uz pareizā ceļa un baudāt labāko izklaidi.

Car-Net Guide & Inform

Uz pareizā ceļa un vienmēr informēti.

Ar jauno Car-Net Guide & Inform atrodiet tuvējā apkaimē esošus interesantus galamērķus, stāvvietas vai tuvākās degvielas uzpildes stacijas. Saņemiet aktuālo satiksmes informāciju ar papildaprīkojumā pieejamiem ieteikumiem sastrēgumu apbraukšanai vai jaunumus internetā.

Autovadītāja palīgsistēmas

Jūsu Golf Variant iebūvētās viedās autovadītāja palīgsistēmas gādā par lielāku braukšanas komfortu un var palīdzēt kritiskās situācijās vai pat izvairīties no tām. Pat ja pamanāt tās tikai retos gadījumos, ir patīkami apzināties, ka tādas ir.


 

Priekšējā uzraudzības sistēma un ACC

Intensīvā pilsētas satiksmē brauciet mierīgi.

Pateicoties adaptīvajai kruīza kontrolei (ACC), jūs uz ceļa varat justies daudz drošāk — tā ir pieejama Trend papildaprīkojumā un Comfortline standartaprīkojumā. Priekšējā apkārtnes uzraudzības sistēma, kurā iekļauta pilsētas avārijas bremzēšanas palīgsistēma ar gājēju uzraudzības funkciju, ir pieejama Comfortline un augstāku apdares versiju aprīkojumā.

Piekabes palīgsistēma

Piekabes manevrēšana kļuvusi par tīro bērnu spēlīti.

Tagad tas ir pavisam vienkārši, tāpēc raizēm nav pamata. Jūsu Golf Variant var pārņemt stūres vadību jūsu vietā, kad ar piekabi mēģināt manevrēt un iebraukt stāvvietās. Papildaprīkojumā pieejamā piekabes palīgsistēma lielu daļu darba padara jūsu vietā.

Sastrēgumu palīgsistēma un avārijas palīgsistēma

Lai kustētos uz priekšu, kad nekas cits nekustas.

Papildaprīkojumā pieejamā sastrēgumu palīgsistēma palīdz nervu kutinošas lēnas satiksmes apstākļos un var palīdzēt izvairīties no tipiskām sastrēgumu sadursmēm. Papildaprīkojumā pieejamā avārijas palīgsistēma var uztvert situācijas, kad autovadītājs vairs nespēj turpināt vadīt automobili un pārņemt daļēji automātisku kontroli.


 

Aklās zonas sensors

Tādā veidā jūsu Golf Variant var palīdzēt mainīt braukšanas joslas un izbraukt no stāvvietām.

Braukšanas laikā aklās zonas sensors ar aizmugurējo sānu zonu uzraudzības funkciju to darbības robežās brīdina par transportlīdzekļiem, kas atrodas jūsu aklajā zonā. Sistēma uzrauga zonu automobiļa sānos un aizmugurē, kad jūs braucat ārā no stāvvietas.

Komforts

Baudiet komfortu savā Golf Variant. Tā plašais pamataprīkojums, vienkāršā vadība un daudzās ērtās papildfunkcijas ļauj tajā vēsā mierā baudīt katru dienu.

Bagāžas nodalījums

Pārvadājiet lielus priekšmetus bez jebkādām problēmām.

Jūsu Golf Variant bagāžas nodalījums ir ne tikai liels, bet arī ļoti praktisks. Tikai daži piemēri praktiskajām standartaprīkojumā iekļautajām funkcijām ir bagāžas nodalījuma grīda, ko nepieciešamības gadījumā iespējams pazemināt, stiprināšanas gredzeni un nolokāmais aizmugurējais sēdeklis.

Ādas apdare

Izvēlieties klasisku eleganci.

Baudiet nepārspējamu greznas atmosfēras sajūtu katrā braucienā. Golf Variant papildaprīkojumā jūs varat izvēlēties augstākās kvalitātes ādu un ArtVelours apdari, kas ietver tādas funkcijas kā sēdekļu apsildi un parocīgu daudzfunkcionālo stūres ratu.

Volkswagen Leasing.

Labākais finansējums jauna auto iegādei.  

Jūsu jaunā Volkswagen finansēšana ir daļa no mūsu pakalpojumiem, tādēļ mēs sniedzam vairāk kā citi līzingi. Mūsu mērķis ir izdevīgi nosacījumi, ātra dokumentu izskatīšana un noformēšana uz vietas mūsu autosalonos.  

APRĒĶINĀT LĪZINGU

Jaunums! 5 gadu garantija.

Drošības sajūtai par labu izvēli.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli. 

Tādēļ jūsu automobilim tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.*  

* Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Palīdzība ceļā.

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.  
 
Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Vai esat gatavs izmantot piedāvājumu?


 

Sazināties ar autosalonu

Sazināties

Pieteikties testa braucienam

Pieteikties

* Piedāvājums spēkā Golf un Golf Variant, kamēr īpašā piedāvājuma automobiļi pieejami. Golf CO2 izmeši: 102 – 120 g/km. Degvielas patēriņš: 3,9 – 5,2 l/100 km. 

“Volkswagen Leasing” piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA “UniCredit Leasing”. Aprēķins veikts, iegādājoties automašīnu par speciālo cenu 18 311.00 EUR operatīvajā līzingā ar 15% iemaksu uz 60 mēnešiem ar 38% atlikušo vērtību un 90 000 km limitu, procentu likme 2,50%+EURIBOR (3 mēn.), administrēšanas maksa 1,5%. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. 

Pieteikties testa braucienam

Jūsu pieprasījums ir pieņemts!

Volkswagen dīleris tuvākajā laikā ar Jums sazināsies.