Ak vai, jūsu tīmekļa pārlūks vairs netiek atbalstīts.

Lūdzu, uzstādiet mūsdienīgu, pilnībā atbalstītu pārlūku. Skat. zemāk mūsu atbalstīto pārlūku jaunākās versijas.

BROWSE HAPPY

Jūtos jaunāks nekā jebkad. Golf.

Golf 45. dzimšanas dienas modelis. Ietaupiet līdz 3 700 €.

Golf svin dzimšanas dienu - bagātīgs aprīkojums un samazinātas cenas. Golf ir automašīna, kas ir cilvēku mīlēta paaudzēm ilgi – arī 2017. gadā Golf bija pirktākā automašīna Eiropā.

Galerija

Inovatīvākās drošības tehnoloģijas savā klasē!

Uz ceļa mums nav nekā svarīgāka par jūsu un jūsu tuvāko drošību. Aprīkots ar viedām tehnoloģijām jau standarta aprīkojumā un papildaprīkojumā pieejamām palīgsistēmām negadījumu novēršanai, Golf palīdz pat viskritiskākās braukšanas situācijās. Tas viss, lai jūs pie stūres varētu justies mierīgi un pārliecināti.  

Zemāk norādītās tehnoloģijas iekļautas Golf standarta aprīkojumā.

 • Atkārtotas sadursmes novēršana

  Palīdz tad, kad nenotiek kā plānots.

  Ar signālu no drošības spilvenu sensoriem sistēma automātiski uzsāk bremzēšanu, kad automobilis cieš sadursmē, un turpina bremzēt, cik nepieciešams, lai samazinātu automobiļa ātrumu līdz 10 km/h, tādējādi novēršot turpmākas sadursmes vai mazinot to ietekmi.

 • Front Assist

  Brīdinājums, kad tas visvairāk nepieciešams.

  Ja tiek uztverts sadursmes risks, sistēma signalizē un attēlo vizuālu brīdinājumu, kā arī sagatavojas iespējamai ārkārtas bremzēšanai. Tā palīdz arī bremzēšanas laikā, nodrošinot maksimālu bremzēšanas spēku. Ja vadītājs nebremzē, sistēma automātiski uzsāk bremzēšanu ar mērķi izvairīties no sadursmes vai mazināt trieciena spēku.

 • Gājēju uzraudzība

  Uzlabota gājēju drošības tehnoloģija.

  Gājēju uzraudzības sistēma izmanto radara tehnoloģiju, lai brīdinātu autovadītāju par gājējiem, kas varētu atrasties automobiļa ceļā. Ja autovadītājs neveic atbilstošās darbības, automobilis automātiski apstājas, izmantojot visu bremzēšanas spēku. Šī tehnoloģija pasargā gan izklaidīgus autovadītājus, gan gājējus, kā arī palīdz saspringtās situācijās.

Euro NCAP 5 zvaigznes.

Augstākie standarti drošībai ceļā.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP ir novērtējusi Golf ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.  

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ Golf ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.  

Izvēloties Golf jūs izvēlaties automobili ar visaugstākajiem drošības standartiem.

Daudzpusīgāks par praktiski jebkuru vieglo automobili.

Golf ir automobilis, kas paaudzi paaudzē veidojis pats savu automobiļu klasi. Un šobrīd jaunais Golf uzstāda jaunu standartu nākamajai paaudzei.

Aprīkojums un dizains

Klasisks Golf: sportisks, dinamisks un izteiksmīgs. Jaunā Golf satriecošais dizains atbildīs augstām prasībām – kā jau tas pieklājas automobilim, kura vārdā nosaukta vesela klase.


 


 

Ārējais dizains

Dinamika apvienojumā ar eleganci.

Jau no pirmā acu skatiena ir skaidrs, ka tas ir Golf, kas izceļas ar izteiksmīgu un pārliecinošu izskatu, kā jau visas Golf paaudzes: no jaunā priekšējo lukturu dizaina, bamperiem un dinamiskā radiatora režģa līdz aizmugurējam izkliedētājam un izteiksmīgam LED aizmugurējo lukturu blokam.

Salons

Vairāk vietas lielākam komfortam.

Plašums, ko papildina komforts, kvalitāte un jaunas tehnoloģijas. Tas viss sagaida jūs jaunajā Golf ar vienu vienīgu mērķi: padarīt ikvienu braucienu pēc iespējas patīkamāku.


 


 

Braukšanas režīmu izvēle

Jaunais Golf pielāgojas jūsu braukšanas stilam.

Vai dodat priekšroku ekonomiskākam vai sportiskākam braukšanas stilam? Vai tomēr jums labāk patīk komforts? Papildaprīkojumā pieejamā braukšanas režīmu izvēles funkcija ļauj pielāgot automobiļa vadāmību jūsu individuālajam braukšanas stilam, kā arī aktuālajiem ceļa un satiksmes apstākļiem.

Informācijas un izklaides sistēmas

Neatkarīgi no tā, vai jums jāzvana braukšanas laikā, nepieciešama aktuālā satiksmes informācija, vēlaties sasniegt galamērķi, izmantojot navigācijas sistēmu, vai vienkārši klausīties savu mūziku, Golf piedāvā dažādas iespējas, kā viegli un bez sarežģījumiem izmantot modernu tehnoloģiju.

Radio

Ja vēlaties, varat vienkārši klausīties radio.

Vai jums patīk klausīties mūziku braukšanas laikā, bet vēlaties arī būt labi informēti, vienlaikus baudot augstākās klases komfortu? Tādā gadījumā jums patiks divi piedāvājumā iekļautie radio.

Navigācija

Rūpējoties par patīkamu braucienu.

Divas papildaprīkojumā pieejamās navigācijas sistēmas piedāvā virkni inovatīvu funkciju un liek aizmirst par praktiski jebkurām citām vēlmēm. Tās parūpēsies par to, ka esat uz pareizā ceļa un baudāt labāko izklaidi.

Car-Net Guide & Inform

Uz pareizā ceļa un vienmēr informēti.

Ar jauno Car-Net Guide & Inform atrodiet tuvējā apkaimē esošus interesantus galamērķus, stāvvietas vai tuvākās degvielas uzpildes stacijas. Saņemiet aktuālo satiksmes informāciju ar papildaprīkojumā pieejamiem ieteikumiem sastrēgumu apbraukšanai vai jaunumus internetā.

Komforts

Baudiet komfortu savā Golf. Tā plašais pamataprīkojums, vienkāršā vadība un daudzās ērtās papildfunkcijas ļauj tajā vēsā mierā baudīt katru dienu.


 

Ādas apdare

Izvēlieties klasisku eleganci.

Baudiet nepārspējamu greznas atmosfēras sajūtu katrā braucienā. Golf papildaprīkojumā jūs varat izvēlēties augstākās kvalitātes ādu un ArtVelours apdari, kas ietver tādas funkcijas kā sēdekļu apsildi un parocīgu daudzfunkcionālo stūres ratu.

Vadītāja asistenti

Jūsu Golf iebūvētās viedās autovadītāja palīgsistēmas gādā par lielāku braukšanas komfortu un var palīdzēt kritiskās situācijās vai pat izvairīties no tām. Pat ja pamanāt tās tikai retos gadījumos, ir patīkami apzināties, ka tādas ir.


 

Priekšējā uzraudzības sistēma un ACC

Intensīvā pilsētas satiksmē brauciet mierīgi.

Pateicoties adaptīvajai kruīza kontrolei (ACC), jūs uz ceļa varat justies daudz drošāk — tā ir pieejama Trend papildaprīkojumā un Comfortline standartaprīkojumā. Priekšējā apkārtnes uzraudzības sistēma, kurā iekļauta pilsētas avārijas bremzēšanas palīgsistēma ar gājēju uzraudzības funkciju, ir pieejama Comfortline un augstāku apdares versiju aprīkojumā.

Parkošanās palīgsistēma

Automobiļa novietošana stāvvietā var būt tik vienkārša.

Vai jūs joprojām parkojaties pašu spēkiem? Papildaprīkojumā pieejamā parkošanās palīgsistēma var pārņemt stūres vadību jūsu vietā un palīdzēt atrast stāvvietu. Ultraskaņas sensori var noteikt, vai jūsu Golf pietiks vietas konkrētā stāvvietā.

Sastrēgumu palīgsistēma un avārijas palīgsistēma

Lai kustētos uz priekšu, kad nekas cits nekustas.

Papildaprīkojumā pieejamā sastrēgumu palīgsistēma palīdz nervu kutinošas lēnas satiksmes apstākļos un var palīdzēt izvairīties no tipiskām sastrēgumu sadursmēm. Papildaprīkojumā pieejamā avārijas palīgsistēma var uztvert situācijas, kad autovadītājs vairs nespēj turpināt vadīt automobili un pārņemt daļēji automātisku kontroli.

Aklās zonas sensors

Tādā veidā jūsu Golf var palīdzēt mainīt braukšanas joslas un izbraukt no stāvvietām.

Braukšanas laikā aklās zonas sensors ar aizmugurējo sānu zonu uzraudzības funkciju to darbības robežās brīdina par transportlīdzekļiem, kas atrodas jūsu aklajā zonā. Sistēma uzrauga zonu automobiļa sānos un aizmugurē, kad jūs braucat ārā no stāvvietas.

Kāpēc izvēlēties dīzeļdzinēju?

Nepārspējama efektivitāte un dzinēju dinamika. Mūsu dīzeļdzinēji ar turbokompresoru (TDI) nodrošina pārliecinošu jaudu pat pie maziem apgriezieniem, kā arī lielisku degvielas ekonomiju, kas ļauj samazināt izmešu apjomu. Neticami efektīvs, skaidrs dizains un klusāka braukšana.  

Ietaupiet vairāk.

Izbaudiet dīzeļdzinēju priekšrocības salīdzinājumā ar benzīna dzinējiem! 

 • Zemāks degvielas patēriņš par 15-20% 
 • Zemāka degvielas cena 
 • Garāki servisa un apkopes intervāli – zemākas uzturēšanas izmaksas 
 • Mazāks izmešu līmenis – zemāki nodokļi 
 • Augstāka tālākpārdošanas vertība 

Perfekta braukšanas pieredze.

 • Izcils griezes moments pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem 
 • Vienmērīgs paātrinājums  
 • Aizraujoša veikstpēja  

Spēcīga jauda.

 • Liela vilces jauda  
 • Plašs apgriezienu diapazons  

Ko nozīmē TDI dzinējs?

TDI apzīmē visus mūsu progresīvākos dīzeļdzinējus ar turbokompresoru un tiešo degvielas iesmidzināšanas sistēmu. TDI dzinēji ir ekonomiskāki un nodrošina vienmērīgāku veiktspēju ar lielāku griezes momentu (vilci), kā arī uzlabotu energoefektivitāti.

Volkswagen Leasing.

Labākais finansējums jauna Golf iegādei.  

Jūsu jaunā Volkswagen finansēšana ir daļa no mūsu pakalpojumiem, tādēļ mēs sniedzam vairāk kā citi līzingi. Mūsu mērķis ir izdevīgi nosacījumi, ātra dokumentu izskatīšana un noformēšana uz vietas mūsu autosalonos.  

APRĒĶINĀT LĪZINGU

Jaunums! 5 gadu garantija.

Drošības sajūtai par labu izvēli.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli. 

Tādēļ jūsu automobilim tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.*  

* Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Palīdzība ceļā.

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.  
 
Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Vai esat gatavs izmantot piedāvājumu?


 

Sazināties ar autosalonu

Sazināties

Pieteikties testa braucienam

Pieteikties

* Piedāvājums spēkā Golf un Golf Variant, kamēr īpašā piedāvājuma automobiļi pieejami. Golf CO2 izmeši: 102 – 120 g/km. Degvielas patēriņš: 3,9 – 5,2 l/100 km. 

“Volkswagen Leasing” piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA “UniCredit Leasing”. Aprēķins veikts, iegādājoties automašīnu par speciālo cenu 18 311.00 EUR operatīvajā līzingā ar 15% iemaksu uz 60 mēnešiem ar 38% atlikušo vērtību un 90 000 km limitu, procentu likme 2,50%+EURIBOR (3 mēn.), administrēšanas maksa 1,5%. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. 

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there

Pieteikties testa braucienam

Jūsu pieprasījums ir pieņemts!

Volkswagen dīleris tuvākajā laikā ar Jums sazināsies.